Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8996
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Teplice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5113
    Týden:
    26
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    29.08. 00:00 Bílina - Rtyně 10:2 (6:0)
    29.08. 00:00 Krupka - Košťany 6:5
    29.08. 00:00 Hrob - Trnovany 3:7 (1:3)
    29.08. 00:00 Proboštov - Lom 11:4 (4:2)
    29.08. 00:00 Modlany - Novosedlice 27:7 (15:3)
    29.08. 00:00 Soběchleby - Duchcov 3:0

    2.kolo

    05.09. 00:00 Rtyně - Duchcov 5:8
    05.09. 00:00 Novosedlice - Soběchleby 5:14 (0:6)
    05.09. 00:00 Lom - Modlany 0:4 (0:2)
    05.09. 00:00 Trnovany - Proboštov 5:7
    05.09. 00:00 Košťany - Hrob 2:4 (1:1)
    05.09. 00:00 Bílina - Krupka 3:10 (2:5)

    3.kolo

    12.09. 00:00 Krupka - Rtyně 20:0 (10:0)
    12.09. 00:00 Hrob - Bílina 3:5 (0:2)
    12.09. 00:00 Proboštov - Košťany 10:8
    12.09. 00:00 Modlany - Trnovany 11:4 (4:2)
    12.09. 00:00 Soběchleby - Lom 3:5
    12.09. 00:00 Duchcov - Novosedlice 22:8

    4.kolo

    19.09. 00:00 Rtyně - Novosedlice 12:3
    19.09. 00:00 Lom - Duchcov 7:6
    19.09. 00:00 Trnovany - Soběchleby 13:1 (5:0)
    19.09. 00:00 Košťany - Modlany 4:20 (1:11)
    19.09. 00:00 Bílina - Proboštov 5:6
    19.09. 00:00 Krupka - Hrob 13:3 (7:2)

    5.kolo

    26.09. 00:00 Hrob - Rtyně 7:1 (3:0)
    26.09. 00:00 Proboštov - Krupka 8:4 (3:2)
    26.09. 00:00 Modlany - Bílina 6:3 (1:3)
    26.09. 00:00 Soběchleby - Košťany 4:12 (1:2)
    26.09. 00:00 Duchcov - Trnovany 7:8
    26.09. 00:00 Novosedlice - Lom 3:0

    6.kolo

    03.10. 00:00 Rtyně - Lom 2:10
    03.10. 00:00 Trnovany - Novosedlice 16:0 (5:0)
    03.10. 00:00 Košťany - Duchcov 4:7
    03.10. 00:00 Bílina - Soběchleby 4:5
    03.10. 00:00 Krupka - Modlany 12:11
    03.10. 00:00 Hrob - Proboštov 0:15

    7.kolo

    10.10. 00:00 Proboštov - Rtyně 6:1
    10.10. 00:00 Modlany - Hrob 13:4
    10.10. 00:00 Soběchleby - Krupka 3:7 (1:1)
    10.10. 00:00 Duchcov - Bílina 10:6
    10.10. 00:00 Novosedlice - Košťany 5:14 (2:6)
    10.10. 00:00 Lom - Trnovany 4:8

    8.kolo

    17.10. 00:00 Rtyně - Trnovany 2:4
    17.10. 00:00 Košťany - Lom 3:0
    17.10. 00:00 Bílina - Novosedlice 22:1
    17.10. 00:00 Krupka - Duchcov 18:2 (11:0)
    17.10. 00:00 Hrob - Soběchleby 5:10
    17.10. 00:00 Proboštov - Modlany 9:12 (7:4)

    9.kolo

    24.10. 00:00 Modlany - Rtyně 12:1 (5:0)
    24.10. 00:00 Soběchleby - Proboštov 4:12
    24.10. 00:00 Duchcov - Hrob 5:6 (3:1)
    24.10. 00:00 Novosedlice - Krupka 0:26 (0:10)
    24.10. 00:00 Lom - Bílina 5:7 (3:3)
    24.10. 00:00 Trnovany - Košťany 5:7

    10.kolo

    31.10. 00:00 Rtyně - Košťany 2:11 (2:5)
    31.10. 00:00 Bílina - Trnovany 8:3 (5:1)
    31.10. 00:00 Krupka - Lom 12:3
    31.10. 00:00 Hrob - Novosedlice 13:9
    31.10. 00:00 Proboštov - Duchcov 25:4
    31.10. 00:00 Modlany - Soběchleby 10:6 (4:2)

    11.kolo

    07.11. 00:00 Soběchleby - Rtyně 7:5
    07.11. 00:00 Duchcov - Modlany 5:10 (1:5)
    07.11. 00:00 Novosedlice - Proboštov 1:22
    07.11. 00:00 Lom - Hrob 7:2
    07.11. 00:00 Trnovany - Krupka 6:5 (2:2)
    07.11. 00:00 Košťany - Bílina 3:4

    13.kolo

    Ne 29.03. 00:00 Trnovany - Hrob 7:8
    Ne 29.03. 00:00 Košťany - Krupka 5:7 (1:6)
    Ne 29.03. 00:00 Rtyně - Bílina 2:12 (2:9)
    Ne 29.03. 00:00 Duchcov - Soběchleby 6:7 (4:2)
    Ne 29.03. 00:00 Novosedlice - Modlany 10:25 (5:12)
    Ne 29.03. 00:00 Lom - Proboštov 2:11 (0:5)

    14.kolo

    Ne 05.04. 00:00 Duchcov - Rtyně 10:5 (7:2)
    Ne 05.04. 00:00 Krupka - Bílina 10:3 (6:0)
    Ne 05.04. 00:00 Hrob - Košťany 10:11 (6:3)
    Ne 05.04. 00:00 Proboštov - Trnovany 5:4
    Ne 05.04. 00:00 Modlany - Lom 9:2 (5:1)
    Ne 05.04. 00:00 Soběchleby - Novosedlice 2:10

    15.kolo

    Ne 12.04. 00:00 Lom - Soběchleby 3:4
    Ne 12.04. 00:00 Trnovany - Modlany 8:6
    Ne 12.04. 00:00 Košťany - Proboštov 7:10
    Ne 12.04. 00:00 Bílina - Hrob 7:0
    Ne 12.04. 00:00 Rtyně - Krupka 4:19
    Ne 12.04. 00:00 Novosedlice - Duchcov 3:19

    12.kolo

    16.kolo

    Ne 19.04. 00:00 Proboštov - Bílina 7:3 (4:3)
    Ne 19.04. 00:00 Modlany - Košťany 4:11 (0:7)
    Ne 19.04. 00:00 Soběchleby - Trnovany 2:10
    Ne 19.04. 00:00 Duchcov - Lom 10:4 (3:3)
    Ne 19.04. 00:00 Novosedlice - Rtyně 5:9 (2:6)
    Ne 19.04. 00:00 Hrob - Krupka 7:8

    17.kolo

    Ne 26.04. 00:00 Košťany - Soběchleby 13:3 (4:0)
    Ne 26.04. 00:00 Bílina - Modlany 9:7 (4:3)
    Ne 26.04. 00:00 Krupka - Proboštov 11:2 (7:2)
    Ne 26.04. 00:00 Rtyně - Hrob 2:13 (0:7)
    Ne 26.04. 00:00 Lom - Novosedlice 3:0
    Ne 26.04. 00:00 Trnovany - Duchcov 11:7 (6:4)

    18.kolo

    Ne 03.05. 00:00 Duchcov - Košťany 10:10 (5:5)
    Ne 03.05. 00:00 Novosedlice - Trnovany 0:25 (0:15)
    Ne 03.05. 00:00 Lom - Rtyně 4:8 (2:4)
    Ne 03.05. 00:00 Proboštov - Hrob 6:4
    Ne 03.05. 00:00 Modlany - Krupka 3:8 (2:7)
    Ne 03.05. 00:00 Soběchleby - Bílina 3:7 (2:3)

    19.kolo

    Ne 10.05. 00:00 Rtyně - Proboštov 2:14 (1:7)
    Ne 10.05. 00:00 Košťany - Novosedlice 28:2 (14:1)
    Ne 10.05. 00:00 Bílina - Duchcov 6:0 (3:0)
    Ne 10.05. 00:00 Krupka - Soběchleby 20:2 (10:1)
    Ne 10.05. 00:00 Hrob - Modlany 11:8 (8:4)
    Ne 10.05. 00:00 Trnovany - Lom 8:4 (3:1)

    20.kolo

    Ne 17.05. 00:00 Novosedlice - Bílina 1:18 (1:9)
    Ne 17.05. 00:00 Lom - Košťany 7:8
    Ne 17.05. 00:00 Trnovany - Rtyně 5:1 (3:0)
    Ne 17.05. 00:00 Modlany - Proboštov 6:3 (4:2)
    Ne 17.05. 00:00 Soběchleby - Hrob 1:8 (0:4)
    Ne 17.05. 00:00 Duchcov - Krupka 0:9 (0:4)

    21.kolo

    Ne 24.05. 00:00 Rtyně - Modlany 6:10 (3:4)
    Ne 24.05. 00:00 Bílina - Lom 7:2 (4:0)
    Ne 24.05. 00:00 Krupka - Novosedlice 20:1 (9:1)
    Ne 24.05. 00:00 Hrob - Duchcov 10:3 (5:1)
    Ne 24.05. 00:00 Proboštov - Soběchleby 11:5 (4:2)
    Ne 24.05. 00:00 Košťany - Trnovany 7:6 (2:5)

    22.kolo

    Ne 31.05. 00:00 Lom - Krupka 4:12 (1:7)
    Ne 31.05. 00:00 Trnovany - Bílina 3:5 (2:4)
    Ne 31.05. 00:00 Košťany - Rtyně 14:5 (4:4)
    Ne 31.05. 00:00 Soběchleby - Modlany 9:10 (5:6)
    Ne 31.05. 00:00 Duchcov - Proboštov 8:5 (4:4)
    Ne 31.05. 00:00 Novosedlice - Hrob 3:23 (2:14)

    23.kolo

    Ne 07.06. 00:00 Rtyně - Soběchleby 2:10 (0:6)
    Ne 07.06. 00:00 Krupka - Trnovany 7:4 (4:1)
    Ne 07.06. 00:00 Hrob - Lom 7:7
    Ne 07.06. 00:00 Proboštov - Novosedlice 34:2 (14:2)
    Ne 07.06. 00:00 Modlany - Duchcov 15:12 (10:5)
    Ne 07.06. 00:00 Bílina - Košťany 4:8

    24.kolo

    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 20 0 2 264:79 60
    2. 22 18 0 4 239:102 54
    3. 22 16 0 6 239:144 48
    4. 22 14 0 8 158:97 42
    5. 22 13 1 8 195:135 40
    6. 22 13 0 9 170:107 39
    7. 22 10 1 11 151:150 31
    8. 22 8 1 13 161:185 25
    9. 22 8 0 14 108:178 24
    10.
     Lom
    22 5 1 16 87:145 16
    11. 22 3 0 19 79:214 9
    12. 22 2 0 20 79:394 6

    Nejčtenější ze sportu