Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 899
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5365
    Týden:
    23
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 00:00 Osasuna - Villarreal 2:1
    So 27.08. 00:00 Esp. Barcelona - Getafe 0:2
    So 27.08. 00:00 Atlético Madrid - Zaragoza 0:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Celta Vigo - Málaga 2:0
    So 27.08. 00:00 Mallorca - La Coruňa 0:1
    So 27.08. 00:00 Cádiz - Real Madrid 1:2
    So 27.08. 00:00 Alavés - FC Barcelona 0:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 FC Sevilla - Santander 1:0
    So 27.08. 00:00 Bilbao - Real Sociedad 3:0
    So 27.08. 00:00 Valencia - Betis 1:0

    2.kolo

    So 10.09. 00:00 Real Madrid - Celta Vigo 2:3
    So 10.09. 00:00 La Coruňa - Atlético Madrid 1:0
    So 10.09. 00:00 Betis - Osasuna 1:0
    Ne 11.09. 00:00 Málaga - Esp. Barcelona 1:2
    Ne 11.09. 00:00 FC Barcelona - Mallorca 2:0
    Ne 11.09. 00:00 Real Sociedad - Alavés 2:1
    Ne 11.09. 00:00 Getafe - Bilbao 1:1
    Ne 11.09. 00:00 Santander - Cádiz 0:1
    Ne 11.09. 00:00 Villarreal - FC Sevilla 1:1
    Ne 11.09. 00:00 Zaragoza - Valencia 2:2

    3.kolo

    So 17.09. 20:00 Valencia - La Coruňa 2:2
    So 17.09. 22:00 Mallorca - Real Sociedad 5:2
    Ne 18.09. 17:00 Cádiz - Villarreal 1:1
    Ne 18.09. 17:00 Alavés - Getafe 3:4
    Ne 18.09. 17:00 Osasuna - FC Sevilla 1:0
    Ne 18.09. 17:00 Celta Vigo - Santander 0:1
    Ne 18.09. 17:00 Bilbao - Málaga 1:2
    Ne 18.09. 18:00 Betis - Zaragoza 0:0 (0:0)
    Ne 18.09. 19:00 Esp. Barcelona - Real Madrid 1:0
    Ne 18.09. 21:00 Atlético Madrid - FC Barcelona 2:1

    4.kolo

    St 21.09. 21:00 Málaga - Alavés 0:0 (0:0)
    St 21.09. 21:00 La Coruňa - Betis 1:1
    St 21.09. 21:00 FC Barcelona - Valencia 2:2
    St 21.09. 21:00 Villarreal - Celta Vigo 1:2
    St 21.09. 21:00 Santander - Esp. Barcelona 1:0
    St 21.09. 21:00 Real Sociedad - Atlético Madrid 3:2
    St 21.09. 21:00 FC Sevilla - Cádiz 0:0 (0:0)
    St 21.09. 21:00 Getafe - Mallorca 1:1
    St 21.09. 21:00 Zaragoza - Osasuna 3:1
    Čt 22.09. 21:00 Real Madrid - Bilbao 3:1

    5.kolo

    So 24.09. 20:00 Atlético Madrid - Getafe 0:1 (0:0)
    So 24.09. 20:00 Zaragoza - La Coruňa 1:1 (1:1)
    So 24.09. 20:00 Celta Vigo - FC Sevilla 2:1
    So 24.09. 20:00 Valencia - Real Sociedad 2:1 (1:0)
    So 24.09. 20:00 Esp. Barcelona - Villarreal 1:2 (0:1)
    So 24.09. 22:00 Betis - FC Barcelona 1:4 (1:1)
    Ne 25.09. 17:00 Osasuna - Cádiz 2:0
    Ne 25.09. 17:00 Mallorca - Málaga 1:4
    Ne 25.09. 17:00 Bilbao - Santander 0:0 (0:0)
    Ne 25.09. 17:00 Alavés - Real Madrid 0:3

    6.kolo

    So 01.10. 00:00 FC Barcelona - Zaragoza 2:2 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Villarreal - Bilbao 3:1
    So 01.10. 00:00 Santander - Alavés 1:2
    So 01.10. 00:00 Real Sociedad - Betis 1:1
    So 01.10. 00:00 FC Sevilla - Esp. Barcelona 1:1
    So 01.10. 00:00 Getafe - Valencia 2:1 (1:1)
    So 01.10. 00:00 Cádiz - Celta Vigo 1:1
    So 01.10. 00:00 Málaga - Atlético Madrid 0:2
    So 01.10. 00:00 La Coruňa - Osasuna 0:1
    So 01.10. 00:00 Real Madrid - Mallorca 4:0

    7.kolo

    So 15.10. 17:00 Valencia - Málaga 2:1
    So 15.10. 17:00 Alavés - Villarreal 1:1
    So 15.10. 17:00 La Coruňa - FC Barcelona 3:3
    Ne 16.10. 17:00 Atlético Madrid - Real Madrid 0:3
    Ne 16.10. 17:00 Esp. Barcelona - Cádiz 0:2
    Ne 16.10. 17:00 Mallorca - Santander 0:0 (0:0)
    Ne 16.10. 17:00 Osasuna - Celta Vigo 2:0
    Ne 16.10. 17:00 Bilbao - FC Sevilla 0:1
    Ne 16.10. 17:00 Betis - Getafe 1:0
    Ne 16.10. 17:00 Zaragoza - Real Sociedad 0:1

    8.kolo

    So 22.10. 22:00 FC Sevilla - Alavés 2:1 (0:1)
    So 22.10. 22:00 FC Barcelona - Osasuna 3:0 (0:0)
    Ne 23.10. 17:00 Cádiz - Bilbao 1:0 (1:0)
    Ne 23.10. 17:00 Málaga - Betis 5:0 (2:0)
    Ne 23.10. 17:00 Celta Vigo - Esp. Barcelona 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 17:00 Zaragoza - Getafe 2:5 (0:4)
    Ne 23.10. 17:00 Villarreal - Mallorca 3:0 (3:0)
    Ne 23.10. 17:00 Real Sociedad - La Coruňa 2:0 (0:0)
    Ne 23.10. 19:00 Santander - Atlético Madrid 0:1 (0:1)
    Ne 23.10. 21:00 Real Madrid - Valencia 1:2 (1:2)

    11.kolo

    Čt 27.10. 00:00 Betis - Villarreal 2:3
    Čt 27.10. 00:00 Alavés - Esp. Barcelona 1:1
    Čt 27.10. 00:00 Zaragoza - Santander 1:1
    Čt 27.10. 00:00 Mallorca - Celta Vigo 1:0
    Čt 27.10. 00:00 La Coruňa - Real Madrid 3:1
    Čt 27.10. 00:00 Atlético Madrid - Cádiz 3:0
    Čt 27.10. 00:00 FC Barcelona - Málaga 2:0
    Čt 27.10. 00:00 Valencia - FC Sevilla 0:2
    Čt 27.10. 00:00 Osasuna - Bilbao 3:2
    Čt 27.10. 00:00 Real Sociedad - Getafe 3:0

    9.kolo

    So 29.10. 00:00 Betis - Real Madrid 0:2
    So 29.10. 00:00 Bilbao - Celta Vigo 1:1
    Ne 30.10. 00:00 Valencia - Santander 1:1
    Ne 30.10. 00:00 Osasuna - Esp. Barcelona 2:0
    Ne 30.10. 00:00 FC Barcelona - Real Sociedad 5:0
    Ne 30.10. 00:00 Alavés - Cádiz 0:0 (0:0)
    Ne 30.10. 00:00 Zaragoza - Málaga 1:1
    Ne 30.10. 00:00 La Coruňa - Getafe 1:0
    Ne 30.10. 00:00 Atlético Madrid - Villarreal 1:1
    Ne 30.10. 00:00 Mallorca - FC Sevilla 1:1

    10.kolo

    So 05.11. 18:00 Villarreal - Valencia 1:0 (1:0)
    So 05.11. 20:00 Real Sociedad - Osasuna 1:2 (1:1)
    So 05.11. 22:00 Esp. Barcelona - Bilbao 1:1 (0:1)
    Ne 06.11. 17:00 Celta Vigo - Alavés 2:1
    Ne 06.11. 17:00 Málaga - La Coruňa 1:1
    Ne 06.11. 17:00 Santander - Betis 1:1
    Ne 06.11. 17:00 FC Sevilla - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 06.11. 17:00 Cádiz - Mallorca 1:2
    Ne 06.11. 19:00 Real Madrid - Zaragoza 1:0
    Ne 06.11. 21:00 Getafe - FC Barcelona 1:3 (0:1)

    12.kolo

    So 19.11. 00:00 Real Madrid - FC Barcelona 0:3
    So 19.11. 00:00 Esp. Barcelona - Mallorca 2:0
    So 19.11. 00:00 Villarreal - Zaragoza 0:0 (0:0)
    So 19.11. 00:00 Santander - La Coruňa 0:3
    So 19.11. 00:00 Bilbao - Alavés 0:2
    So 19.11. 00:00 FC Sevilla - Betis 1:0
    So 19.11. 00:00 Getafe - Osasuna 0:0 (0:0)
    So 19.11. 00:00 Cádiz - Valencia 0:1
    So 19.11. 00:00 Málaga - Real Sociedad 3:1
    So 19.11. 00:00 Celta Vigo - Atlético Madrid 2:1

    13.kolo

    So 26.11. 20:00 Mallorca - Bilbao 0:1
    So 26.11. 22:00 Valencia - Celta Vigo 2:0
    Ne 27.11. 17:00 Betis - Cádiz 1:1
    Ne 27.11. 17:00 Osasuna - Alavés 3:2
    Ne 27.11. 17:00 Getafe - Málaga 3:2
    Ne 27.11. 17:00 Atlético Madrid - Esp. Barcelona 1:1
    Ne 27.11. 17:00 La Coruňa - Villarreal 0:2
    Ne 27.11. 17:00 Zaragoza - FC Sevilla 0:2
    Ne 27.11. 19:00 Real Sociedad - Real Madrid 2:2
    Ne 27.11. 21:00 FC Barcelona - Santander 4:1

    14.kolo

    So 03.12. 18:00 Celta Vigo - Betis 2:1
    So 03.12. 20:00 Real Madrid - Getafe 1:0
    So 03.12. 22:00 Bilbao - Atlético Madrid 1:1
    Ne 04.12. 17:00 Esp. Barcelona - Valencia 1:3
    Ne 04.12. 17:00 Santander - Real Sociedad 2:2
    Ne 04.12. 17:00 Cádiz - Zaragoza 1:2
    Ne 04.12. 17:00 Alavés - Mallorca 0:3
    Ne 04.12. 18:00 Málaga - Osasuna 1:2
    Ne 04.12. 19:00 Villarreal - FC Barcelona 0:2
    Ne 04.12. 21:00 FC Sevilla - La Coruňa 0:2

    15.kolo

    So 10.12. 20:00 Valencia - Bilbao 1:1 (0:0)
    So 10.12. 22:00 Real Sociedad - Villarreal 1:3 (1:1)
    Ne 11.12. 17:00 Osasuna - Mallorca 1:0
    Ne 11.12. 17:00 Atlético Madrid - Alavés 1:1
    Ne 11.12. 17:00 Betis - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 11.12. 17:00 Getafe - Santander 1:2
    Ne 11.12. 17:00 Zaragoza - Celta Vigo 1:0
    Ne 11.12. 17:00 La Coruňa - Cádiz 1:0
    Ne 11.12. 19:00 Málaga - Real Madrid 0:2
    Ne 11.12. 21:00 FC Barcelona - FC Sevilla 2:1

    16.kolo

    So 17.12. 20:00 Celta Vigo - La Coruňa 0:3
    So 17.12. 20:00 Bilbao - Betis 2:0
    So 17.12. 22:00 Cádiz - FC Barcelona 1:3
    Ne 18.12. 17:00 Esp. Barcelona - Zaragoza 2:2
    Ne 18.12. 17:00 Villarreal - Getafe 2:1
    Ne 18.12. 17:00 Santander - Málaga 1:1
    Ne 18.12. 17:00 FC Sevilla - Real Sociedad 3:2
    Ne 18.12. 17:00 Alavés - Valencia 0:1
    Ne 18.12. 19:00 Mallorca - Atlético Madrid 2:2
    Ne 18.12. 21:00 Real Madrid - Osasuna 1:1

    17.kolo

    Út 20.12. 20:00 FC Barcelona - Celta Vigo 2:0
    St 21.12. 17:00 Real Sociedad - Cádiz 2:0
    St 21.12. 17:00 Betis - Alavés 3:0
    St 21.12. 17:00 Getafe - FC Sevilla 1:0
    St 21.12. 17:00 Zaragoza - Bilbao 3:2
    St 21.12. 17:00 Málaga - Villarreal 0:0 (0:0)
    St 21.12. 17:00 La Coruňa - Esp. Barcelona 1:2
    St 21.12. 17:00 Real Madrid - Santander 1:2
    St 21.12. 21:00 Valencia - Mallorca 3:0
    Čt 22.12. 22:00 Osasuna - Atlético Madrid 2:1

    18.kolo

    So 07.01. 17:00 Esp. Barcelona - FC Barcelona 1:2
    So 07.01. 17:00 Bilbao - La Coruňa 1:2
    Ne 08.01. 17:00 Osasuna - Santander 1:1
    Ne 08.01. 17:00 FC Sevilla - Málaga 3:1
    Ne 08.01. 17:00 Alavés - Zaragoza 0:2
    Ne 08.01. 17:00 Cádiz - Getafe 1:0
    Ne 08.01. 17:00 Mallorca - Betis 1:1
    Ne 08.01. 17:00 Celta Vigo - Real Sociedad 1:0
    Ne 08.01. 19:00 Villarreal - Real Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 08.01. 21:00 Atlético Madrid - Valencia 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 14.01. 20:00 Betis - Atlético Madrid 1:0
    So 14.01. 22:00 Valencia - Osasuna 2:0
    Ne 15.01. 17:00 La Coruňa - Alavés 0:2
    Ne 15.01. 17:00 Málaga - Cádiz 0:2
    Ne 15.01. 17:00 Santander - Villarreal 1:0
    Ne 15.01. 17:00 Real Sociedad - Esp. Barcelona 0:1
    Ne 15.01. 17:00 Getafe - Celta Vigo 1:1
    Ne 15.01. 17:00 Zaragoza - Mallorca 3:1
    Ne 15.01. 19:00 FC Barcelona - Bilbao 2:1
    Ne 15.01. 21:00 Real Madrid - FC Sevilla 4:2

    20.kolo

    Ne 22.01. 00:00 Betis - Valencia 0:2
    Ne 22.01. 00:00 Real Sociedad - Bilbao 3:3
    Ne 22.01. 00:00 Santander - FC Sevilla 2:3
    Ne 22.01. 00:00 FC Barcelona - Alavés 2:0
    Ne 22.01. 00:00 Real Madrid - Cádiz 3:1
    Ne 22.01. 00:00 La Coruňa - Mallorca 2:2
    Ne 22.01. 00:00 Málaga - Celta Vigo 0:2
    Ne 22.01. 00:00 Zaragoza - Atlético Madrid 0:2
    Ne 22.01. 00:00 Getafe - Esp. Barcelona 5:0
    Ne 22.01. 00:00 Villarreal - Osasuna 2:1

    21.kolo

    Ne 29.01. 00:00 Celta Vigo - Real Madrid 1:2
    Ne 29.01. 00:00 Atlético Madrid - La Coruňa 3:2
    Ne 29.01. 00:00 Osasuna - Betis 0:2
    Ne 29.01. 00:00 FC Sevilla - Villarreal 2:0
    Ne 29.01. 00:00 Cádiz - Santander 1:1
    Ne 29.01. 00:00 Bilbao - Getafe 1:0
    Ne 29.01. 00:00 Alavés - Real Sociedad 3:1
    Ne 29.01. 00:00 Mallorca - FC Barcelona 0:3
    Ne 29.01. 00:00 Esp. Barcelona - Málaga 3:1
    Ne 29.01. 00:00 Valencia - Zaragoza 2:2

    22.kolo

    So 04.02. 18:00 Málaga - Bilbao 2:1 (1:1)
    So 04.02. 20:00 Real Madrid - Esp. Barcelona 4:0 (3:0)
    So 04.02. 22:00 La Coruňa - Valencia 0:1 (0:1)
    Ne 05.02. 17:00 Zaragoza - Betis 4:3 (4:0)
    Ne 05.02. 17:00 Villarreal - Cádiz 1:1 (0:1)
    Ne 05.02. 17:00 Getafe - Alavés 2:2 (1:1)
    Ne 05.02. 17:00 Real Sociedad - Mallorca 2:1 (1:1)
    Ne 05.02. 17:00 Santander - Celta Vigo 0:1
    Ne 05.02. 19:00 FC Barcelona - Atlético Madrid 1:3 (0:1)
    Ne 05.02. 21:00 FC Sevilla - Osasuna 0:1

    23.kolo

    So 11.02. 20:00 Osasuna - Zaragoza 1:1
    So 11.02. 20:00 Cádiz - FC Sevilla 0:4
    So 11.02. 22:00 Bilbao - Real Madrid 0:2
    Ne 12.02. 17:00 Betis - La Coruňa 0:1
    Ne 12.02. 17:00 Celta Vigo - Villarreal 1:0
    Ne 12.02. 17:00 Esp. Barcelona - Santander 0:2
    Ne 12.02. 17:00 Mallorca - Getafe 1:1
    Ne 12.02. 17:00 Alavés - Málaga 3:2
    Ne 12.02. 19:00 Atlético Madrid - Real Sociedad 1:0
    Ne 12.02. 21:00 Valencia - FC Barcelona 1:0

    24.kolo

    So 18.02. 18:00 FC Barcelona - Betis 5:1
    So 18.02. 18:00 Villarreal - Esp. Barcelona 4:0
    So 18.02. 20:00 Real Madrid - Alavés 3:0
    So 18.02. 22:00 FC Sevilla - Celta Vigo 1:0
    Ne 19.02. 17:00 Cádiz - Osasuna 1:3
    Ne 19.02. 17:00 Santander - Bilbao 0:1
    Ne 19.02. 17:00 La Coruňa - Zaragoza 1:1
    Ne 19.02. 19:00 Real Sociedad - Valencia 1:2
    Ne 19.02. 19:00 Málaga - Mallorca 0:2
    Ne 19.02. 21:00 Getafe - Atlético Madrid 0:3

    25.kolo

    So 25.02. 20:00 Atlético Madrid - Málaga 5:0
    So 25.02. 22:00 Zaragoza - FC Barcelona 0:2
    Ne 26.02. 17:00 Bilbao - Villarreal 1:1 (1:1)
    Ne 26.02. 17:00 Alavés - Santander 2:2 (2:1)
    Ne 26.02. 17:00 Betis - Real Sociedad 1:0 (1:0)
    Ne 26.02. 17:00 Esp. Barcelona - FC Sevilla 5:0 (1:0)
    Ne 26.02. 17:00 Valencia - Getafe 1:1 (0:0)
    Ne 26.02. 17:00 Celta Vigo - Cádiz 2:0 (1:0)
    Ne 26.02. 19:00 Mallorca - Real Madrid 2:1 (0:1)
    Ne 26.02. 21:00 Osasuna - La Coruňa 1:2

    26.kolo

    Ne 05.03. 17:00 Santander - Mallorca 0:0 (0:0)
    Ne 05.03. 17:00 FC Barcelona - La Coruňa 3:2
    Ne 05.03. 17:00 Real Madrid - Atlético Madrid 2:1
    Ne 05.03. 17:00 Cádiz - Esp. Barcelona 2:0
    Ne 05.03. 17:00 Málaga - Valencia 0:0 (0:0)
    Ne 05.03. 17:00 Celta Vigo - Osasuna 2:0
    Ne 05.03. 17:00 FC Sevilla - Bilbao 2:1
    Ne 05.03. 17:00 Getafe - Betis 1:0
    Ne 05.03. 17:00 Villarreal - Alavés 3:2
    Ne 05.03. 17:00 Real Sociedad - Zaragoza 1:3

    27.kolo

    Ne 12.03. 00:00 Getafe - Zaragoza 2:1
    Ne 12.03. 00:00 Bilbao - Cádiz 1:0
    Ne 12.03. 00:00 Betis - Málaga 1:1
    Ne 12.03. 00:00 Esp. Barcelona - Celta Vigo 2:0
    Ne 12.03. 00:00 Valencia - Real Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 12.03. 00:00 Osasuna - FC Barcelona 2:1
    Ne 12.03. 00:00 Mallorca - Villarreal 1:1
    Ne 12.03. 00:00 Atlético Madrid - Santander 2:1
    Ne 12.03. 00:00 La Coruňa - Real Sociedad 0:1
    Ne 12.03. 00:00 Alavés - FC Sevilla 2:1

    28.kolo

    So 18.03. 18:00 Getafe - La Coruňa 1:2 (1:0)
    So 18.03. 20:00 Real Sociedad - FC Barcelona 0:2 (0:2)
    So 18.03. 22:00 Villarreal - Atlético Madrid 1:1 (0:0)
    Ne 19.03. 17:00 Santander - Valencia 2:1 (1:0)
    Ne 19.03. 17:00 Esp. Barcelona - Osasuna 2:4
    Ne 19.03. 17:00 FC Sevilla - Mallorca 1:1
    Ne 19.03. 17:00 Cádiz - Alavés 0:0 (0:0)
    Ne 19.03. 19:00 Málaga - Zaragoza 0:1
    Ne 19.03. 19:00 Real Madrid - Betis 0:0 (0:0)
    Ne 19.03. 21:00 Celta Vigo - Bilbao 0:1

    29.kolo

    Út 21.03. 21:00 FC Barcelona - Getafe 3:1 (1:1)
    St 22.03. 20:00 La Coruňa - Málaga 2:1
    St 22.03. 20:00 Alavés - Celta Vigo 1:0
    St 22.03. 20:00 Bilbao - Esp. Barcelona 1:1
    St 22.03. 20:00 Valencia - Villarreal 1:1
    St 22.03. 20:00 Betis - Santander 1:0
    St 22.03. 20:00 Osasuna - Real Sociedad 2:0
    St 22.03. 20:00 Mallorca - Cádiz 1:0
    St 22.03. 21:00 Zaragoza - Real Madrid 1:1
    Čt 23.03. 21:00 Atlético Madrid - FC Sevilla 0:1

    30.kolo

    So 25.03. 18:00 Villarreal - Betis 1:2
    So 25.03. 20:00 Málaga - FC Barcelona 0:0 (0:0)
    So 25.03. 22:00 Bilbao - Osasuna 0:1
    Ne 26.03. 17:00 Esp. Barcelona - Alavés 0:0 (0:0)
    Ne 26.03. 17:00 Santander - Zaragoza 0:0 (0:0)
    Ne 26.03. 17:00 Celta Vigo - Mallorca 2:0
    Ne 26.03. 17:00 Getafe - Real Sociedad 2:1
    Ne 26.03. 17:00 FC Sevilla - Valencia 1:0
    Ne 26.03. 19:00 Real Madrid - La Coruňa 4:0
    Ne 26.03. 21:00 Cádiz - Atlético Madrid 1:1

    31.kolo

    So 01.04. 20:00 Real Sociedad - Málaga 3:0
    So 01.04. 20:00 Zaragoza - Villarreal 0:1
    So 01.04. 22:00 FC Barcelona - Real Madrid 1:1 (1:1)
    Ne 02.04. 17:00 Mallorca - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 02.04. 17:00 La Coruňa - Santander 2:0
    Ne 02.04. 17:00 Alavés - Bilbao 0:0 (0:0)
    Ne 02.04. 17:00 Osasuna - Getafe 0:4
    Ne 02.04. 17:00 Valencia - Cádiz 5:3
    Ne 02.04. 19:00 Atlético Madrid - Celta Vigo 0:3
    Ne 02.04. 21:00 Betis - FC Sevilla 2:1

    32.kolo

    So 08.04. 17:00 Málaga - Getafe 1:2
    So 08.04. 18:00 Cádiz - Betis 1:1
    So 08.04. 20:00 Real Madrid - Real Sociedad 1:1
    So 08.04. 22:00 Celta Vigo - Valencia 0:1
    Ne 09.04. 17:00 Esp. Barcelona - Atlético Madrid 1:1 (0:0)
    Ne 09.04. 17:00 Bilbao - Mallorca 1:1 (1:1)
    Ne 09.04. 17:00 Alavés - Osasuna 1:2 (0:1)
    Ne 09.04. 19:00 Santander - FC Barcelona 2:2 (2:2)
    Ne 09.04. 19:00 FC Sevilla - Zaragoza 1:1 (0:0)
    Ne 09.04. 21:00 Villarreal - La Coruňa 1:1

    33.kolo

    14.04. 20:30 FC Barcelona - Villarreal 1:0
    So 15.04. 18:00 Mallorca - Alavés 0:0 (0:0)
    So 15.04. 22:00 La Coruňa - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    Ne 16.04. 17:00 Zaragoza - Cádiz 1:2 (1:1)
    Ne 16.04. 17:00 Osasuna - Málaga 1:1 (1:0)
    Ne 16.04. 17:00 Betis - Celta Vigo 0:2 (0:1)
    Ne 16.04. 17:00 Valencia - Esp. Barcelona 4:0 (1:0)
    Ne 16.04. 19:00 Getafe - Real Madrid 1:1
    Ne 16.04. 20:00 Real Sociedad - Santander 1:0
    Ne 16.04. 21:00 Atlético Madrid - Bilbao 1:0

    34.kolo

    So 22.04. 18:00 Villarreal - Real Sociedad 0:2
    So 22.04. 20:00 Alavés - Atlético Madrid 0:1
    So 22.04. 22:00 Celta Vigo - Zaragoza 4:0
    Ne 23.04. 17:00 Santander - Getafe 1:3
    Ne 23.04. 17:00 Esp. Barcelona - Betis 2:0
    Ne 23.04. 17:00 Mallorca - Osasuna 0:1
    Ne 23.04. 17:00 Bilbao - Valencia 0:3
    Ne 23.04. 17:00 Cádiz - La Coruňa 1:1
    Ne 23.04. 19:00 Real Madrid - Málaga 2:1
    Ne 23.04. 21:00 FC Sevilla - FC Barcelona 1:1 (1:1)

    35.kolo

    Ne 30.04. 17:00 Atlético Madrid - Mallorca 0:1
    Ne 30.04. 17:00 La Coruňa - Celta Vigo 0:2
    Ne 30.04. 17:00 Osasuna - Real Madrid 0:1
    Ne 30.04. 17:00 Zaragoza - Esp. Barcelona 1:1
    Ne 30.04. 17:00 Getafe - Villarreal 1:1
    Ne 30.04. 17:00 Málaga - Santander 2:3
    Ne 30.04. 17:00 Betis - Bilbao 1:1
    Ne 30.04. 17:00 Real Sociedad - FC Sevilla 1:2
    Ne 30.04. 17:00 Valencia - Alavés 3:0
    Ne 30.04. 17:00 FC Barcelona - Cádiz 1:0

    36.kolo

    St 03.05. 00:00 Cádiz - Real Sociedad 2:2
    St 03.05. 00:00 Alavés - Betis 2:0
    St 03.05. 00:00 FC Sevilla - Getafe 3:0
    St 03.05. 00:00 Bilbao - Zaragoza 1:0
    St 03.05. 00:00 Villarreal - Málaga 2:1
    St 03.05. 00:00 Esp. Barcelona - La Coruňa 1:2
    St 03.05. 00:00 Santander - Real Madrid 2:3
    St 03.05. 00:00 Celta Vigo - FC Barcelona 0:1
    St 03.05. 00:00 Mallorca - Valencia 2:1
    St 03.05. 00:00 Atlético Madrid - Osasuna 0:1

    37.kolo

    So 06.05. 20:00 FC Barcelona - Esp. Barcelona 2:0
    So 06.05. 20:00 Málaga - FC Sevilla 0:2
    So 06.05. 22:00 Valencia - Atlético Madrid 1:1
    Ne 07.05. 17:00 Betis - Mallorca 2:1
    Ne 07.05. 17:00 Getafe - Cádiz 3:1
    Ne 07.05. 17:00 Zaragoza - Alavés 3:0
    Ne 07.05. 17:00 Real Sociedad - Celta Vigo 2:2
    Ne 07.05. 17:00 Santander - Osasuna 2:1
    Ne 07.05. 19:00 Real Madrid - Villarreal 3:3
    Ne 07.05. 21:00 La Coruňa - Bilbao 1:2

    38.kolo

    So 13.05. 20:00 Cádiz - Málaga 5:0 (1:0)
    So 13.05. 20:00 Alavés - La Coruňa 1:0 (0:0)
    So 13.05. 20:00 FC Sevilla - Real Madrid 4:3
    So 13.05. 20:00 Osasuna - Valencia 2:1
    So 13.05. 20:00 Villarreal - Santander 2:0 (1:0)
    So 13.05. 20:00 Esp. Barcelona - Real Sociedad 1:0 (0:0)
    So 13.05. 20:00 Atlético Madrid - Betis 1:1 (1:0)
    So 13.05. 20:00 Celta Vigo - Getafe 1:0 (1:0)
    So 13.05. 20:00 Mallorca - Zaragoza 3:1 (1:1)
    So 20.05. 21:00 Bilbao - FC Barcelona 3:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 25 8 5 79:33 83
    2. 38 22 5 11 50:42 71
    3. 38 20 10 8 70:40 70
    4. 38 19 12 7 58:33 69
    5. 38 19 9 10 52:39 66
    6. 38 20 4 14 45:33 64
    7. 38 14 15 9 50:39 57
    8. 38 15 10 13 47:45 55
    9. 38 15 9 14 54:49 54
    10. 38 13 13 12 45:37 52
    11. 38 10 16 12 46:51 46
    12. 38 10 13 15 37:51 43
    13. 38 10 12 16 39:47 42
    14. 38 10 12 16 33:51 42
    15. 38 10 11 17 36:56 41
    16. 38 9 13 16 36:49 40
    17. 38 11 7 20 48:64 40
    18. 38 9 12 17 36:54 39
    19. 38 8 12 18 36:52 36
    20. 38 5 9 24 36:68 24

    Nejčtenější ze sportu