Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8962
  • Návštěvy: 9/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5575
    Týden:
    9
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 23.08. 13:30 Ruda n. M. B - Bohdíkov B 2:2 (1:0)
    So 23.08. 16:30 Malá Morava - Brníčko 2:3
    So 23.08. 16:30 Rovensko - Štíty B 2:0 (1:0)
    Ne 24.08. 16:30 Hrabová - Kamenná 1:0
    Ne 24.08. 16:30 Jedlí - Lesnice B 0:1 (0:1)

    4.kolo

    So 30.08. 16:30 Lesnice B - Rovensko 4:4 (3:1)
    So 30.08. 16:30 Kamenná - Jedlí 1:3 (1:1)
    So 30.08. 16:30 Malá Morava - Hrabová 1:4 (0:3)
    Ne 31.08. 15:00 Štíty B - Ruda n. M. B 1:1 (0:1)
    So 25.10. 14:30 Brníčko - Bohdíkov B 1:1

    5.kolo

    So 06.09. 13:30 Ruda n. M. B - Lesnice B 1:5 (1:2)
    Ne 07.09. 15:00 Bohdíkov B - Štíty B 0:0 (0:0)
    Ne 07.09. 16:30 Hrabová - Brníčko 1:7 (0:4)
    Ne 07.09. 16:30 Jedlí - Malá Morava 1:1
    Ne 07.09. 16:30 Rovensko - Kamenná 6:1

    6.kolo

    So 13.09. 16:00 Brníčko - Štíty B 5:0 (3:0)
    So 13.09. 16:00 Kamenná - Ruda n. M. B 3:2 (2:1)
    So 13.09. 16:00 Malá Morava - Rovensko 1:1
    Ne 14.09. 16:00 Hrabová - Jedlí 2:0 (1:0)
    So 01.11. 10:00 Lesnice B - Bohdíkov B 6:3 (2:0)

    7.kolo

    So 20.09. 13:00 Ruda n. M. B - Malá Morava 2:2
    So 20.09. 16:00 Rovensko - Hrabová 1:1
    Ne 21.09. 15:00 Bohdíkov B - Kamenná 3:0
    Ne 21.09. 15:00 Štíty B - Lesnice B 3:1 (1:0)
    Ne 21.09. 16:00 Jedlí - Brníčko 1:0

    8.kolo

    So 27.09. 16:00 Brníčko - Lesnice B 1:0 (1:0)
    So 27.09. 16:00 Kamenná - Štíty B 1:7 (0:2)
    So 27.09. 16:00 Malá Morava - Bohdíkov B 5:4 (5:3)
    Ne 28.09. 16:00 Hrabová - Ruda n. M. B 2:1
    Ne 28.09. 16:00 Jedlí - Rovensko 1:2

    9.kolo

    So 04.10. 13:00 Ruda n. M. B - Jedlí 1:1 (1:0)
    So 04.10. 15:30 Rovensko - Brníčko 4:0
    So 04.10. 15:30 Štíty B - Malá Morava 4:2 (2:1)
    So 04.10. 15:30 Lesnice B - Kamenná 3:1 (0:0)
    Ne 05.10. 15:00 Bohdíkov B - Hrabová 4:0 (3:0)

    1.kolo

    So 11.10. 15:00 Kamenná - Brníčko 0:7 (0:2)
    So 11.10. 15:00 Malá Morava - Lesnice B 1:1
    So 11.10. 15:00 Rovensko - Ruda n. M. B 1:2 (1:2)
    Ne 12.10. 15:00 Hrabová - Štíty B 1:3 (0:3)
    Ne 12.10. 15:00 Jedlí - Bohdíkov B 4:0

    2.kolo

    So 18.10. 15:00 Lesnice B - Hrabová 7:1 (4:0)
    So 18.10. 15:00 Kamenná - Malá Morava 2:5
    Ne 19.10. 15:00 Brníčko - Ruda n. M. B 5:1 (1:0)
    Ne 19.10. 15:00 Bohdíkov B - Rovensko 5:3
    Ne 19.10. 15:00 Štíty B - Jedlí 4:1 (3:1)

    13.kolo

    So 11.04. 16:00 Rovensko - Lesnice B 1:2 (0:2)
    Ne 12.04. 14:00 Ruda n. M. B - Štíty B 1:2 (1:2)
    Ne 12.04. 15:00 Bohdíkov B - Brníčko 2:3 (2:0)
    Ne 12.04. 16:00 Jedlí - Kamenná 3:1
    Ne 12.04. 16:00 Hrabová - Malá Morava 1:1

    14.kolo

    So 18.04. 15:00 Štíty B - Bohdíkov B 11:0 (6:0)
    So 18.04. 16:00 Brníčko - Hrabová 0:3k
    So 18.04. 16:00 Malá Morava - Jedlí 1:4 (1:0)
    So 18.04. 16:00 Kamenná - Rovensko 1:1 (1:0)
    So 18.04. 16:00 Lesnice B - Ruda n. M. B 6:2 (1:1)

    15.kolo

    So 25.04. 16:00 Rovensko - Malá Morava 3:0 (1:0)
    Ne 26.04. 14:00 Ruda n. M. B - Kamenná 1:1 (0:1)
    Ne 26.04. 15:00 Štíty B - Brníčko 3:3 (2:1)
    Ne 26.04. 15:00 Bohdíkov B - Lesnice B 2:2 (1:1)
    Ne 26.04. 16:00 Jedlí - Hrabová 6:1

    16.kolo

    So 02.05. 16:30 Brníčko - Jedlí 1:0 (1:0)
    So 02.05. 16:30 Malá Morava - Ruda n. M. B 1:2 (0:1)
    So 02.05. 16:30 Kamenná - Bohdíkov B 5:0 (2:0)
    So 02.05. 16:30 Lesnice B - Štíty B 6:4 (0:2)
    Ne 03.05. 16:30 Hrabová - Rovensko 2:3 (1:2)

    17.kolo

    So 09.05. 16:30 Lesnice B - Brníčko 1:0 (1:0)
    So 09.05. 16:30 Štíty B - Kamenná 4:1 (2:0)
    So 09.05. 16:30 Rovensko - Jedlí 1:2 (0:1)
    Ne 10.05. 14:00 Ruda n. M. B - Hrabová 1:2
    Ne 10.05. 15:00 Bohdíkov B - Malá Morava 0:2 (0:1)

    18.kolo

    So 16.05. 16:30 Malá Morava - Štíty B 1:1 (0:0)
    So 16.05. 16:30 Kamenná - Lesnice B 1:1
    Ne 17.05. 16:30 Brníčko - Rovensko 2:2 (0:0)
    Ne 17.05. 16:30 Jedlí - Ruda n. M. B 3:2
    Ne 17.05. 16:30 Hrabová - Bohdíkov B 1:1

    10.kolo

    So 23.05. 16:30 Lesnice B - Malá Morava 3:1 (1:1)
    Ne 24.05. 13:00 Ruda n. M. B - Rovensko 0:3 (0:1)
    Ne 24.05. 15:00 Štíty B - Hrabová 3:0k
    Ne 24.05. 15:00 Bohdíkov B - Jedlí 2:4
    Ne 24.05. 16:30 Brníčko - Kamenná 5:1

    11.kolo

    So 30.05. 16:00 Ruda n. M. B - Brníčko 0:2 (0:1)
    So 30.05. 16:30 Rovensko - Bohdíkov B 4:1 (1:0)
    So 30.05. 16:30 Jedlí - Štíty B 1:2 (0:1)
    So 30.05. 16:30 Hrabová - Lesnice B 0:8 (0:5)
    So 30.05. 16:30 Malá Morava - Kamenná 1:0

    12.kolo

    So 06.06. 10:00 Brníčko - Malá Morava 8:2
    So 06.06. 16:30 Kamenná - Hrabová 3:1
    So 06.06. 16:30 Lesnice B - Jedlí 3:0 (3:0)
    So 06.06. 16:30 Štíty B - Rovensko 2:0
    Ne 07.06. 15:00 Bohdíkov B - Ruda n. M. B 5:1 (2:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 12 4 2 60:26 40
    2. 18 11 4 3 54:27 37
    3. 18 11 3 4 53:24 36
    4. 18 8 5 5 42:27 29
    5. 18 9 2 7 35:26 29
    6. 18 6 3 9 24:50 21
    7. 18 4 6 8 30:44 18
    8. 18 4 5 9 35:54 17
    9. 18 3 3 12 23:54 12
    10. 18 2 5 11 23:47 11

    Nejčtenější ze sportu