Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8830
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4242
    Týden:
    14
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 30.08. 00:00 Zbýšov - Rousínov 8:6 (6:2)
    So 30.08. 00:00 Velešovice - Bučovice 11:3 (4:3)
    So 30.08. 00:00 Šaratice - Letonice 4:13 (2:4)
    So 30.08. 00:00 Kobeřice - Křenovice 0:21 (0:11)

    3.kolo

    So 06.09. 00:00 Otnice - Kobeřice 19:0 (10:0)
    So 06.09. 00:00 Bučovice - Šaratice 1:11 (0:5)
    So 06.09. 00:00 Rousínov - Velešovice 4:15 (1:6)
    So 06.09. 00:00 Hodějice - Zbýšov 4:3 (2:2)

    4.kolo

    So 13.09. 00:00 Velešovice - Hodějice 5:5 (1:2)
    So 13.09. 00:00 Šaratice - Rousínov 3:6 (0:2)
    So 13.09. 00:00 Kobeřice - Letonice 0:11 (0:6)
    So 13.09. 00:00 Křenovice - Otnice 4:6 (0:1)

    11.kolo

    St 17.09. 00:00 Hodějice - Bučovice 10:1 (4:0)
    St 17.09. 00:00 Zbýšov - Letonice 3:11 (1:5)
    St 17.09. 00:00 Velešovice - Otnice 3:6 (2:2)
    St 17.09. 00:00 Šaratice - Křenovice 9:12 (3:5)

    5.kolo

    So 20.09. 00:00 Letonice - Křenovice 12:10 (6:4)
    So 20.09. 00:00 Bučovice - Kobeřice 7:3 (5:1)
    So 20.09. 00:00 Hodějice - Šaratice 11:4 (6:2)
    So 20.09. 00:00 Zbýšov - Velešovice 2:9 (0:4)

    6.kolo

    So 27.09. 00:00 Šaratice - Zbýšov 11:5 (6:1)
    So 27.09. 00:00 Kobeřice - Rousínov 4:4 (2:2)
    So 27.09. 00:00 Křenovice - Bučovice 4:1 (3:0)
    So 27.09. 00:00 Otnice - Letonice 10:7 (4:4)

    7.kolo

    So 04.10. 00:00 Bučovice - Otnice 5:15 (0:7)
    So 04.10. 00:00 Rousínov - Křenovice 4:14 (3:4)
    So 04.10. 00:00 Hodějice - Kobeřice 10:3 (7:1)
    So 04.10. 00:00 Velešovice - Šaratice 9:2 (4:1)

    8.kolo

    So 11.10. 00:00 Kobeřice - Zbýšov 4:9 (3:5)
    So 11.10. 00:00 Křenovice - Hodějice 7:6 (3:2)
    So 11.10. 00:00 Otnice - Rousínov 23:2 (12:1)
    So 11.10. 00:00 Letonice - Bučovice 19:1 (11:0)

    9.kolo

    So 18.10. 00:00 Rousínov - Letonice 3:10 (3:5)
    So 18.10. 00:00 Hodějice - Otnice 3:7 (1:2)
    So 18.10. 00:00 Zbýšov - Křenovice 2:10 (2:6)
    So 18.10. 00:00 Velešovice - Kobeřice 15:0 (9:0)

    10.kolo

    So 25.10. 00:00 Kobeřice - Šaratice 2:12 (1:6)
    So 25.10. 00:00 Křenovice - Velešovice 6:4 (3:1)
    So 25.10. 00:00 Otnice - Zbýšov 22:1 (11:1)
    So 25.10. 00:00 Letonice - Hodějice 7:7 (4:3)
    So 25.10. 00:00 Bučovice - Rousínov 2:7 (0:5)

    1.kolo

    So 01.11. 00:00 Otnice - Šaratice 16:10 (8:6)
    So 01.11. 00:00 Letonice - Velešovice 13:3 (7:1)
    So 01.11. 00:00 Bučovice - Zbýšov 4:2 (2:1)
    So 01.11. 00:00 Rousínov - Hodějice 11:5 (5:3)

    12.kolo

    So 04.04. 00:00 Šaratice - Otnice 7:14 (3:10)
    So 04.04. 00:00 Velešovice - Letonice 3:8 (1:4)
    So 04.04. 00:00 Zbýšov - Bučovice 4:7 (0:2)
    So 04.04. 00:00 Hodějice - Rousínov 7:7 (2:5)

    13.kolo

    So 11.04. 00:00 Rousínov - Zbýšov 13:3 (6:1)
    So 11.04. 00:00 Bučovice - Velešovice 5:12 (4:4)
    So 11.04. 00:00 Letonice - Šaratice 20:0 (8:0)
    So 11.04. 00:00 Křenovice - Kobeřice 11:2 (8:2)

    14.kolo

    So 18.04. 00:00 Kobeřice - Otnice 0:31 (0:15)
    So 18.04. 00:00 Šaratice - Bučovice 10:7 (4:4)
    So 18.04. 00:00 Velešovice - Rousínov 9:7 (4:2)
    So 18.04. 00:00 Zbýšov - Hodějice 4:6 (2:2)

    15.kolo

    So 25.04. 00:00 Hodějice - Velešovice 2:5 (0:4)
    So 25.04. 00:00 Rousínov - Šaratice 7:6 (3:4)
    So 25.04. 00:00 Letonice - Kobeřice 27:0 (15:0)
    So 25.04. 00:00 Otnice - Křenovice 12:7 (7:3)

    16.kolo

    So 02.05. 00:00 Křenovice - Letonice 3:7 (1:3)
    So 02.05. 00:00 Kobeřice - Bučovice 0:25 (0:15)
    So 02.05. 00:00 Šaratice - Hodějice 2:7 (1:5)
    So 02.05. 00:00 Velešovice - Zbýšov 3:5 (1:2)

    17.kolo

    So 09.05. 00:00 Zbýšov - Šaratice 7:4 (4:2)
    So 09.05. 00:00 Rousínov - Kobeřice 31:1 (15:0)
    So 09.05. 00:00 Bučovice - Křenovice 3:10 (2:4)
    So 09.05. 00:00 Letonice - Otnice 7:6 (4:2)

    21.kolo

    St 13.05. 00:00 Šaratice - Kobeřice 14:3 (7:0)
    St 13.05. 00:00 Velešovice - Křenovice 7:7 (3:4)
    St 13.05. 00:00 Zbýšov - Otnice 6:18 (2:10)
    St 13.05. 00:00 Hodějice - Letonice 1:13 (0:7)
    St 13.05. 00:00 Rousínov - Bučovice 18:5 (6:3)

    18.kolo

    So 16.05. 00:00 Otnice - Bučovice 10:1 (3:0)
    So 16.05. 00:00 Křenovice - Rousínov 8:2 (4:1)
    So 16.05. 00:00 Kobeřice - Hodějice 2:8 (0:4)
    So 16.05. 00:00 Šaratice - Velešovice 6:5 (3:1)

    19.kolo

    So 23.05. 00:00 Zbýšov - Kobeřice 17:3 (6:0)
    So 23.05. 00:00 Hodějice - Křenovice 6:15 (3:8)
    So 23.05. 00:00 Rousínov - Otnice 4:13 (2:5)
    So 23.05. 00:00 Bučovice - Letonice 2:12 (1:8)

    22.kolo

    St 27.05. 00:00 Bučovice - Hodějice 11:12 (7:3)
    St 27.05. 00:00 Letonice - Zbýšov 18:2 (10:0)
    St 27.05. 00:00 Otnice - Velešovice 9:8 (5:3)
    St 27.05. 00:00 Křenovice - Šaratice 5:5 (0:2)

    20.kolo

    So 30.05. 00:00 Letonice - Rousínov 7:5 (4:3)
    So 30.05. 00:00 Otnice - Hodějice 14:1 (6:1)
    So 30.05. 00:00 Křenovice - Zbýšov 18:2 (6:0)
    So 30.05. 00:00 Kobeřice - Velešovice 2:16 (1:8)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 17 0 1 251:76 51
    2. 18 16 1 1 222:63 49
    3. 18 12 2 4 172:90 38
    4. 18 9 2 7 142:92 29
    5. 18 8 3 7 111:121 27
    6. 18 7 2 9 141:143 23
    7. 18 6 1 11 120:150 19
    8. 18 5 0 13 85:171 15
    9. 18 4 0 14 91:170 12
    10. 18 0 1 17 29:288 1

    Nejčtenější ze sportu