Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 8829
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3799
    Týden:
    21
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 30.08. 00:00 Pustiměř - FK Drnovice 10:10 (1:4)
    So 30.08. 00:00 Vyškov - Vyškov B 31:3 (20:3)
    So 30.08. 00:00 Komořany - Vícemilice 2:19 (2:10)
    So 30.08. 00:00 Bohdalice B - Brankovice 10:2 (7:1)
    So 30.08. 00:00 Bohdalice - Hoštice 27:1 (11:1)

    3.kolo

    So 06.09. 00:00 Hoštice - Pustiměř 5:11 (1:3)
    So 06.09. 00:00 Brankovice - Bohdalice 5:16 (3:11)
    So 06.09. 00:00 Vícemilice - Bohdalice B 25:1 (14:0)
    So 06.09. 00:00 Vyškov B - Komořany 5:8 (1:2)
    So 06.09. 00:00 Vyškov C - Vyškov 5:36 (2:18)

    4.kolo

    So 13.09. 00:00 Vyškov - FK Drnovice 11:0 (6:0)
    So 13.09. 00:00 Komořany - Vyškov C 7:4 (4:3)
    So 13.09. 00:00 Bohdalice B - Vyškov B 2:18 (1:14)
    So 13.09. 00:00 Bohdalice - Vícemilice 7:5 (3:3)
    So 13.09. 00:00 Hoštice - Brankovice 25:3 (12:1)

    11.kolo

    St 17.09. 00:00 Vyškov C - Pustiměř 1:9 (0:7)
    St 17.09. 00:00 FK Drnovice - Vyškov B 7:0 (3:0)
    St 17.09. 00:00 Vyškov - Brankovice 36:0 (16:0)
    St 17.09. 00:00 Komořany - Hoštice 9:5 (5:2)
    St 17.09. 00:00 Bohdalice B - Bohdalice 2:18 (1:9)

    5.kolo

    So 20.09. 00:00 Brankovice - Pustiměř 1:17 (0:10)
    So 20.09. 00:00 Vícemilice - Hoštice 14:3 (7:1)
    So 20.09. 00:00 Vyškov B - Bohdalice 9:12 (4:5)
    So 20.09. 00:00 Vyškov C - Bohdalice B 17:3 (6:2)
    So 20.09. 00:00 FK Drnovice - Komořany 5:4 (1:1)

    6.kolo

    So 27.09. 00:00 Pustiměř - Vyškov 2:17 (2:7)
    So 27.09. 00:00 Bohdalice B - FK Drnovice
    So 27.09. 00:00 Bohdalice - Vyškov C 10:6 (6:1)
    So 27.09. 00:00 Hoštice - Vyškov B 4:6 (3:3)
    So 27.09. 00:00 Brankovice - Vícemilice 0:31 (0:11)

    7.kolo

    So 04.10. 00:00 Vícemilice - Pustiměř 9:9 (6:2)
    So 04.10. 00:00 Vyškov B - Brankovice 9:4 (4:2)
    So 04.10. 00:00 Vyškov C - Hoštice 5:3 (2:1)
    So 04.10. 00:00 FK Drnovice - Bohdalice 6:7 (5:2)
    So 04.10. 00:00 Vyškov - Komořany 18:4 (8:2)

    8.kolo

    So 11.10. 00:00 Pustiměř - Komořany 11:4 (6:2)
    So 11.10. 00:00 Bohdalice B - Vyškov 1:21 (1:9)
    So 11.10. 00:00 Hoštice - FK Drnovice 5:22 (3:9)
    So 11.10. 00:00 Brankovice - Vyškov C 4:21 (1:6)
    So 11.10. 00:00 Vícemilice - Vyškov B 9:2 (4:0)

    9.kolo

    So 18.10. 00:00 Vyškov B - Pustiměř 2:15 (0:5)
    So 18.10. 00:00 Vyškov C - Vícemilice 9:8 (3:2)
    So 18.10. 00:00 FK Drnovice - Brankovice 30:0 (14:0)
    So 18.10. 00:00 Vyškov - Bohdalice 16:2 (6:1)
    So 18.10. 00:00 Komořany - Bohdalice B 18:2 (9:0)

    10.kolo

    So 25.10. 00:00 Pustiměř - Bohdalice B 22:5 (10:0)
    So 25.10. 00:00 Bohdalice - Komořany 10:10 (3:2)
    So 25.10. 00:00 Hoštice - Vyškov 0:17 (0:9)
    So 25.10. 00:00 Vícemilice - FK Drnovice 9:2 (6:1)
    So 25.10. 00:00 Vyškov B - Vyškov C 2:15 (1:8)

    1.kolo

    So 01.11. 00:00 Bohdalice - Pustiměř 8:4 (5:3)
    So 01.11. 00:00 Hoštice - Bohdalice B 15:1 (8:0)
    So 01.11. 00:00 Brankovice - Komořany 5:11 (3:4)
    So 01.11. 00:00 Vícemilice - Vyškov 5:7 (2:1)
    So 01.11. 00:00 Vyškov C - FK Drnovice 3:5 (2:3)

    12.kolo

    So 04.04. 00:00 Pustiměř - Bohdalice odloženo
    So 04.04. 00:00 FK Drnovice - Vyškov C 9:4 (4:1)
    So 04.04. 00:00 Vyškov - Vícemilice 16:2 (7:1)
    So 04.04. 00:00 Komořany - Brankovice 15:2 (9:1)
    So 04.04. 00:00 Bohdalice B - Hoštice 4:18 (0:10)

    13.kolo

    So 11.04. 00:00 FK Drnovice - Pustiměř 19:3 (8:0)
    So 11.04. 00:00 Vyškov B - Vyškov 6:37 (3:20)
    So 11.04. 00:00 Vícemilice - Komořany 8:5 (5:1)
    So 11.04. 00:00 Brankovice - Bohdalice B 8:8 (3:4)
    So 11.04. 00:00 Hoštice - Bohdalice 6:10 (3:6)

    14.kolo

    So 18.04. 00:00 Pustiměř - Hoštice 10:2 (4:1)
    So 18.04. 00:00 Bohdalice - Brankovice 14:0 (8:0)
    So 18.04. 00:00 Bohdalice B - Vícemilice 3:17 (2:7)
    So 18.04. 00:00 Komořany - Vyškov B 10:4 (6:4)
    So 18.04. 00:00 Vyškov - Vyškov C 45:14 (23:4)

    15.kolo

    So 25.04. 00:00 FK Drnovice - Vyškov 4:13 (2:8)
    So 25.04. 00:00 Vyškov C - Komořany 11:6 (6:1)
    So 25.04. 00:00 Vyškov B - Bohdalice B 17:3 (7:0)
    So 25.04. 00:00 Vícemilice - Bohdalice 7:6 (3:2)
    So 25.04. 00:00 Brankovice - Hoštice 8:9 (2:4)

    16.kolo

    So 02.05. 00:00 Pustiměř - Brankovice 19:3 (6:0)
    So 02.05. 00:00 Hoštice - Vícemilice 1:8 (1:2)
    So 02.05. 00:00 Bohdalice - Vyškov B 17:5 (11:1)
    So 02.05. 00:00 Bohdalice B - Vyškov C 3:20 (1:10)
    So 02.05. 00:00 Komořany - FK Drnovice 3:4 (1:2)

    17.kolo

    So 09.05. 00:00 Vyškov - Pustiměř 26:2 (13:1)
    So 09.05. 00:00 FK Drnovice - Bohdalice B 26:2 (13:0)
    So 09.05. 00:00 Vyškov C - Bohdalice 9:4 (4:3)
    So 09.05. 00:00 Vyškov B - Hoštice 10:8 (4:3)
    So 09.05. 00:00 Vícemilice - Brankovice 13:0 (4:0)

    21.kolo

    St 13.05. 00:00 Bohdalice B - Pustiměř 4:13 (2:6)
    St 13.05. 00:00 Komořany - Bohdalice 3:8 (2:4)
    St 13.05. 00:00 Vyškov - Hoštice 24:2 (9:1)
    St 13.05. 00:00 FK Drnovice - Vícemilice 5:9 (1:2)
    St 13.05. 00:00 Vyškov C - Vyškov B 20:7 (9:4)

    18.kolo

    So 16.05. 00:00 Pustiměř - Vícemilice 7:10 (5:5)
    So 16.05. 00:00 Brankovice - Vyškov B 5:6 (2:4)
    So 16.05. 00:00 Hoštice - Vyškov C 8:10 (2:3)
    So 16.05. 00:00 Bohdalice - FK Drnovice 9:6 (5:0)
    So 16.05. 00:00 Komořany - Vyškov 1:13 (0:4)

    19.kolo

    So 23.05. 00:00 Komořany - Pustiměř 3:11 (3:4)
    So 23.05. 00:00 Vyškov - Bohdalice B 25:2 (15:1)
    So 23.05. 00:00 FK Drnovice - Hoštice 19:1 (8:0)
    So 23.05. 00:00 Vyškov C - Brankovice 15:0 (11:0)
    So 23.05. 00:00 Vyškov B - Vícemilice 4:4 (0:3)

    22.kolo

    St 27.05. 00:00 Pustiměř - Vyškov C odloženo
    St 27.05. 00:00 Vyškov B - FK Drnovice 1:6 (0:5)
    St 27.05. 00:00 Brankovice - Vyškov 1:23 (0:10)
    St 27.05. 00:00 Hoštice - Komořany 4:7 (3:3)
    St 27.05. 00:00 Bohdalice - Bohdalice B 22:9 (13:3)

    20.kolo

    So 30.05. 00:00 Pustiměř - Vyškov B 12:8 (6:2)
    So 30.05. 00:00 Vícemilice - Vyškov C 13:2 (6:0)
    So 30.05. 00:00 Brankovice - FK Drnovice 4:10 (2:2)
    So 30.05. 00:00 Bohdalice - Vyškov 5:17 (2:12)
    So 30.05. 00:00 Bohdalice B - Komořany 3:12 (1:7)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 20 0 0 449:61 60
    2. 20 15 1 4 223:129 46
    3. 20 14 2 4 225:91 44
    4. 20 12 2 6 203:156 38
    5. 19 12 1 6 195:98 37
    6. 20 11 0 9 199:195 33
    7. 20 9 1 10 142:152 28
    8. 20 6 1 13 124:229 19
    9. 20 4 0 16 125:225 12
    10. 19 1 1 17 68:334 4
    11. 20 0 1 19 55:338 1