Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 88
  • Návštěvy: 1/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4310
    Týden:
    1
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 14.08. 17:00 Horní Benešov - Zlatníky 3:2
    So 21.08. 16:30 Hynčice - Stěbořice 1:2
    So 21.08. 16:30 Karlovice - Strahovice 2:1
    So 21.08. 16:30 Krásné Loučky - Moravský Beroun 3:0
    Ne 22.08. 16:30 Chlebičov - Štěpánkovice 0:2
    Ne 22.08. 16:30 Komárov - Jindřichov 5:1
    Ne 22.08. 16:30 Břidličná - Staré Město 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Moravský Beroun - Horní Benešov 3:1 (1:1)
    So 28.08. 16:30 Staré Město - Krásné Loučky 1:0 (1:0)
    So 28.08. 16:30 Jindřichov - Karlovice 1:0 (1:0)
    So 28.08. 16:30 Stěbořice - Chlebičov 2:2
    Ne 29.08. 10:00 Zlatníky - Hynčice 7:1
    Ne 29.08. 16:30 Strahovice - Břidličná 1:1
    Ne 29.08. 16:30 Štěpánkovice - Komárov 3:3

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Horní Benešov - Hynčice 4:2
    So 04.09. 16:30 Karlovice - Štěpánkovice 3:2
    So 04.09. 16:30 Krásné Loučky - Strahovice 2:0
    So 04.09. 16:30 Moravský Beroun - Staré Město 2:0 (2:0)
    Ne 05.09. 10:00 Komárov - Stěbořice 2:2
    Ne 05.09. 16:30 Chlebičov - Zlatníky 1:1
    Ne 05.09. 16:30 Břidličná - Jindřichov 1:0

    5.kolo

    So 11.09. 16:00 Staré Město - Horní Benešov 4:0
    So 11.09. 16:00 Jindřichov - Krásné Loučky 1:1
    So 11.09. 16:00 Stěbořice - Karlovice 1:0
    So 11.09. 16:00 Hynčice - Chlebičov 1:2
    Ne 12.09. 10:00 Zlatníky - Komárov 1:3
    Ne 12.09. 16:00 Strahovice - Moravský Beroun 1:0
    Ne 12.09. 16:00 Štěpánkovice - Břidličná 5:1

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Horní Benešov - Chlebičov 1:1
    So 18.09. 16:00 Karlovice - Zlatníky 4:0
    So 18.09. 16:00 Krásné Loučky - Štěpánkovice 2:0
    So 18.09. 16:00 Moravský Beroun - Jindřichov 2:5 (2:3)
    So 18.09. 16:00 Staré Město - Strahovice 1:0 (1:0)
    Ne 19.09. 16:00 Komárov - Hynčice 1:0
    Ne 19.09. 16:00 Břidličná - Stěbořice 2:1

    7.kolo

    So 25.09. 16:00 Jindřichov - Staré Město 1:2 (0:0)
    So 25.09. 16:00 Stěbořice - Krásné Loučky 0:1
    So 25.09. 16:00 Hynčice - Karlovice 3:0
    Ne 26.09. 10:00 Zlatníky - Břidličná 1:2
    Ne 26.09. 16:00 Strahovice - Horní Benešov 5:0
    Ne 26.09. 16:00 Štěpánkovice - Moravský Beroun 0:1
    Ne 26.09. 16:00 Chlebičov - Komárov 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Horní Benešov - Komárov 2:1
    So 02.10. 15:30 Karlovice - Chlebičov 1:3 (0:3)
    So 02.10. 15:30 Krásné Loučky - Zlatníky 1:0
    So 02.10. 15:30 Moravský Beroun - Stěbořice 1:1 (0:0)
    So 02.10. 15:30 Staré Město - Štěpánkovice 2:2 (0:1)
    Ne 03.10. 15:30 Břidličná - Hynčice 3:1
    Ne 03.10. 15:30 Strahovice - Jindřichov 2:0

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Jindřichov - Horní Benešov 3:1
    So 09.10. 15:30 Stěbořice - Staré Město 1:2
    So 09.10. 15:30 Hynčice - Krásné Loučky 0:7
    Ne 10.10. 10:00 Zlatníky - Moravský Beroun 2:2 (2:1)
    Ne 10.10. 15:30 Štěpánkovice - Strahovice 1:1
    Ne 10.10. 15:30 Chlebičov - Břidličná 2:1
    Ne 10.10. 15:30 Komárov - Karlovice 7:0

    10.kolo

    So 16.10. 15:00 Horní Benešov - Karlovice 4:1
    So 16.10. 15:00 Krásné Loučky - Chlebičov 3:3
    So 16.10. 15:00 Moravský Beroun - Hynčice 2:2 (1:1)
    So 16.10. 15:00 Staré Město - Zlatníky 2:1
    So 16.10. 15:00 Jindřichov - Štěpánkovice 2:2
    Ne 17.10. 15:00 Břidličná - Komárov 0:2
    Ne 17.10. 15:00 Strahovice - Stěbořice 3:1

    11.kolo

    So 23.10. 14:30 Stěbořice - Jindřichov 6:2
    So 23.10. 14:30 Hynčice - Staré Město 2:6
    So 23.10. 14:30 Karlovice - Břidličná 2:2
    Ne 24.10. 10:00 Zlatníky - Strahovice 6:0
    Ne 24.10. 14:30 Štěpánkovice - Horní Benešov 4:0 (2:0)
    Ne 24.10. 14:30 Chlebičov - Moravský Beroun 3:2
    Ne 24.10. 14:30 Komárov - Krásné Loučky 3:2

    12.kolo

    So 30.10. 13:30 Horní Benešov - Břidličná 2:1
    So 30.10. 13:30 Krásné Loučky - Karlovice 3:2
    So 30.10. 13:30 Moravský Beroun - Komárov 2:2
    So 30.10. 13:30 Staré Město - Chlebičov 1:1
    So 30.10. 13:30 Jindřichov - Zlatníky 3:0
    Ne 31.10. 13:30 Strahovice - Hynčice 5:1
    Ne 31.10. 13:30 Štěpánkovice - Stěbořice 2:1

    13.kolo

    So 06.11. 13:30 Stěbořice - Horní Benešov 4:1
    So 06.11. 13:30 Hynčice - Jindřichov 2:5
    So 06.11. 13:30 Karlovice - Moravský Beroun 1:3 (1:2)
    Ne 07.11. 10:00 Zlatníky - Štěpánkovice 3:1
    Ne 07.11. 13:30 Chlebičov - Strahovice 2:1
    Ne 07.11. 13:30 Komárov - Staré Město 2:1
    Ne 07.11. 13:30 Břidličná - Krásné Loučky 3:0

    1.kolo

    So 13.11. 13:30 Krásné Loučky - Horní Benešov 5:0
    So 13.11. 13:30 Moravský Beroun - Břidličná 1:1
    So 13.11. 13:30 Staré Město - Karlovice 2:1
    So 13.11. 13:30 Jindřichov - Chlebičov 1:1
    So 13.11. 13:30 Stěbořice - Zlatníky 4:3
    Ne 14.11. 13:30 Strahovice - Komárov 1:5
    Ne 14.11. 13:30 Štěpánkovice - Hynčice 9:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 5 3 57:24 59
    2. 26 17 6 3 72:36 57
    3. 26 14 8 4 37:30 50
    4. 26 12 7 7 69:32 43
    5. 26 13 4 9 46:29 43
    6. 26 11 8 7 52:38 41
    7. 26 8 10 8 43:44 34
    8. 26 9 5 12 49:46 32
    9. 26 9 5 12 43:48 32
    10. 26 9 4 13 37:51 31
    11. 26 7 7 12 35:47 28
    12. 26 7 3 16 34:68 24
    13. 26 5 5 16 31:57 20
    14. 26 3 3 20 28:93 12

    Nejčtenější ze sportu