Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 87
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4756
    Týden:
    36
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Hap. Akko - Raškovice 0:2
    So 21.08. 16:30 Hodslavice - Stará Bělá 1:0
    So 21.08. 16:30 Stonava - Frýdlant 2:2
    So 21.08. 16:30 Slavoj Rychvald - Odry 1:1
    Ne 22.08. 16:30 Bystřice - Skřečoň 1:0
    Ne 22.08. 16:30 Petřvald n.M. - Brušperk 1:0
    Ne 22.08. 16:30 Tichá - Příbor 0:2

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Příbor - Hap. Akko 0:3
    So 28.08. 16:30 Stará Bělá - Stonava 3:2 (2:2)
    So 28.08. 16:30 Brušperk - Hodslavice 2:3
    Ne 29.08. 16:30 Odry - Tichá 1:1 (1:1)
    Ne 29.08. 16:30 Frýdlant - Slavoj Rychvald 6:0
    Ne 29.08. 16:30 Skřečoň - Petřvald n.M. 1:3
    Ne 29.08. 16:30 Raškovice - Bystřice 2:2

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Hap. Akko - Bystřice 0:1
    So 04.09. 16:30 Hodslavice - Skřečoň 3:0
    So 04.09. 16:30 Stonava - Brušperk 1:2
    So 04.09. 16:30 Slavoj Rychvald - Stará Bělá 1:1 (0:1)
    So 04.09. 16:30 Příbor - Odry 0:1
    Ne 05.09. 16:30 Petřvald n.M. - Raškovice 4:1
    Ne 05.09. 16:30 Tichá - Frýdlant 1:0

    5.kolo

    So 11.09. 16:00 Stará Bělá - Tichá 3:2 (2:0)
    So 11.09. 16:00 Brušperk - Slavoj Rychvald 2:1 (0:1)
    Ne 12.09. 16:00 Frýdlant - Příbor 3:0
    Ne 12.09. 16:00 Skřečoň - Stonava 1:2
    Ne 12.09. 16:00 Raškovice - Hodslavice 1:2
    Ne 12.09. 16:00 Bystřice - Petřvald n.M. 1:0
    Út 28.09. 16:00 Odry - Hap. Akko 1:1

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Hap. Akko - Petřvald n.M. 3:2
    So 18.09. 16:00 Hodslavice - Bystřice 3:1
    So 18.09. 16:00 Stonava - Raškovice 4:0
    So 18.09. 16:00 Slavoj Rychvald - Skřečoň 0:5 (0:2)
    So 18.09. 16:00 Příbor - Stará Bělá 0:3 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Tichá - Brušperk 1:1
    Ne 19.09. 16:00 Odry - Frýdlant 0:2

    7.kolo

    So 25.09. 16:00 Stará Bělá - Odry 5:1 (2:1)
    So 25.09. 16:00 Brušperk - Příbor 3:0
    Ne 26.09. 16:00 Frýdlant - Hap. Akko 2:0
    Ne 26.09. 16:00 Skřečoň - Tichá 4:1
    Ne 26.09. 16:00 Raškovice - Slavoj Rychvald 1:2
    Ne 26.09. 16:00 Bystřice - Stonava 2:2
    Ne 26.09. 16:00 Petřvald n.M. - Hodslavice 2:1

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Hap. Akko - Hodslavice 1:3
    So 02.10. 15:30 Stonava - Petřvald n.M. 1:1
    So 02.10. 15:30 Slavoj Rychvald - Bystřice 4:0
    So 02.10. 15:30 Příbor - Skřečoň 1:3
    Ne 03.10. 15:30 Tichá - Raškovice 3:1
    Ne 03.10. 15:30 Odry - Brušperk 2:1
    Ne 03.10. 15:30 Frýdlant - Stará Bělá 3:1

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Stará Bělá - Hap. Akko 0:0 (0:0)
    So 09.10. 15:30 Brušperk - Frýdlant 1:2
    So 09.10. 15:30 Hodslavice - Stonava 2:1
    Ne 10.10. 15:30 Skřečoň - Odry 3:1
    Ne 10.10. 15:30 Raškovice - Příbor 2:1 (0:1)
    Ne 10.10. 15:30 Bystřice - Tichá 3:0
    Ne 10.10. 15:30 Petřvald n.M. - Slavoj Rychvald 1:1

    10.kolo

    So 16.10. 15:00 Hap. Akko - Stonava 6:3
    So 16.10. 15:00 Slavoj Rychvald - Hodslavice 4:1
    So 16.10. 15:00 Příbor - Bystřice 0:1 (0:0)
    Ne 17.10. 15:00 Tichá - Petřvald n.M. 3:1
    Ne 17.10. 15:00 Odry - Raškovice 0:1 (0:0)
    Ne 17.10. 15:00 Frýdlant - Skřečoň 2:1
    Ne 17.10. 15:00 Stará Bělá - Brušperk 2:1

    11.kolo

    So 23.10. 14:30 Brušperk - Hap. Akko 0:1
    So 23.10. 14:30 Hodslavice - Tichá 2:2 (2:1)
    So 23.10. 14:30 Stonava - Slavoj Rychvald 2:2
    Ne 24.10. 14:30 Skřečoň - Stará Bělá 4:2
    Ne 24.10. 14:30 Raškovice - Frýdlant 1:3
    Ne 24.10. 14:30 Bystřice - Odry 2:1
    Ne 24.10. 14:30 Petřvald n.M. - Příbor 5:1

    12.kolo

    So 30.10. 13:30 Hap. Akko - Slavoj Rychvald 3:1
    So 30.10. 13:30 Příbor - Hodslavice 1:0
    So 30.10. 13:30 Stará Bělá - Raškovice 3:0 (0:0)
    So 30.10. 13:30 Brušperk - Skřečoň 1:0
    Ne 31.10. 13:30 Tichá - Stonava 2:1
    Ne 31.10. 13:30 Odry - Petřvald n.M. 0:1
    Ne 31.10. 13:30 Frýdlant - Bystřice 2:0

    13.kolo

    So 06.11. 13:30 Hodslavice - Odry 2:0
    So 06.11. 13:30 Stonava - Příbor 4:2
    So 06.11. 13:30 Slavoj Rychvald - Tichá 8:1
    Ne 07.11. 13:30 Skřečoň - Hap. Akko 2:4
    Ne 07.11. 13:30 Raškovice - Brušperk 2:7 (0:3)
    Ne 07.11. 13:30 Bystřice - Stará Bělá 2:4 (0:1)
    Ne 07.11. 13:30 Petřvald n.M. - Frýdlant 2:0

    1.kolo

    So 13.11. 13:30 Příbor - Slavoj Rychvald 2:3 (1:1)
    So 13.11. 13:30 Stará Bělá - Petřvald n.M. 4:2 (1:0)
    So 13.11. 13:30 Brušperk - Bystřice 2:2 (1:1)
    Ne 14.11. 13:30 Tichá - Hap. Akko 0:0 (0:0)
    Ne 14.11. 13:30 Odry - Stonava 1:2 (0:1)
    Ne 14.11. 13:30 Frýdlant - Hodslavice 1:1 (0:0)
    Ne 14.11. 13:30 Skřečoň - Raškovice 2:3 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 5 3 55:21 59
    2. 26 13 7 6 50:34 46
    3. 26 11 6 9 42:35 39
    4. 26 11 6 9 41:40 39
    5. 26 10 7 9 57:44 37
    6. 26 10 7 10 43:39 37
    7. 26 11 3 12 32:47 36
    8. 26 11 2 13 53:41 35
    9. 26 10 5 11 42:38 35
    10. 26 10 5 11 35:50 35
    11. 26 10 1 15 37:51 31
    12. 26 7 9 10 47:51 30
    13. 26 8 5 13 33:57 29
    14. 26 6 4 16 30:49 22

    Nejčtenější ze sportu