Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8687
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberec  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8138
    Týden:
    10
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 16.08. 14:00 Hrádek C - Hlavice 4:1 (3:0)
    So 16.08. 15:00 Chotyně - Machnín 3:5 (2:4)
    So 16.08. 15:00 Žibřidice - Rozstání B 2:0 (0:0)
    So 16.08. 15:00 Český Dub - Vesec 2:0 (2:0)
    So 16.08. 17:00 Rynoltice B - Bílý Kostel B 6:0 (3:0)
    Ne 17.08. 17:00 Stráž n. N. B - Mníšek 7:0 (3:0)

    3.kolo

    So 23.08. 15:00 Vesec - Hrádek C 5:1 (1:0)
    So 23.08. 17:00 Machnín - Rynoltice B 1:1 (0:0)
    Ne 24.08. 10:30 Rozstání B - Český Dub 1:3 (1:1)
    Ne 24.08. 16:00 Mníšek - Žibřidice 1:5 (1:2)
    Ne 24.08. 17:00 Bílý Kostel B - Stráž n. N. B 1:5 (0:2)
    Ne 24.08. 17:00 Hlavice - Chotyně 1:3 (1:0)

    4.kolo

    So 30.08. 10:45 Rynoltice B - Hlavice 5:1 (1:1)
    So 30.08. 14:00 Hrádek C - Chotyně 4:2 (2:1)
    So 30.08. 15:00 Žibřidice - Bílý Kostel B 5:1 (2:1)
    So 30.08. 15:00 Český Dub - Mníšek 8:0 (1:0)
    So 30.08. 17:00 Vesec - Rozstání B 9:0 (5:0)
    Ne 31.08. 17:00 Stráž n. N. B - Machnín 4:1 (1:1)

    5.kolo

    So 06.09. 15:00 Chotyně - Rynoltice B 2:7 (1:3)
    So 06.09. 16:00 Mníšek - Vesec 1:10 (1:3)
    So 06.09. 17:00 Machnín - Žibřidice 0:3 (0:1)
    Ne 07.09. 10:30 Rozstání B - Hrádek C 1:3 (1:3)
    Ne 07.09. 17:00 Bílý Kostel B - Český Dub 2:2 (1:1)
    Ne 07.09. 17:00 Hlavice - Stráž n. N. B 2:7 (0:2)

    6.kolo

    So 13.09. 14:00 Hrádek C - Rynoltice B 2:3 (1:2)
    So 13.09. 15:00 Žibřidice - Hlavice 2:0 (2:0)
    So 13.09. 15:00 Český Dub - Machnín 4:1 (3:0)
    So 13.09. 15:00 Vesec - Bílý Kostel B 5:0 (2:0)
    Ne 14.09. 10:30 Rozstání B - Mníšek 1:0 (0:0)
    Ne 14.09. 17:00 Stráž n. N. B - Chotyně 3:1 (1:0)

    7.kolo

    So 20.09. 13:00 Rynoltice B - Stráž n. N. B 2:3 (0:2)
    So 20.09. 15:00 Chotyně - Žibřidice 0:2 (0:0)
    So 20.09. 16:00 Mníšek - Hrádek C 1:3 (1:2)
    Ne 21.09. 15:00 Machnín - Vesec 1:4 (0:4)
    Ne 21.09. 16:30 Bílý Kostel B - Rozstání B 1:2 (1:1)
    Ne 21.09. 16:30 Hlavice - Český Dub 1:11 (1:5)

    8.kolo

    So 27.09. 13:30 Hrádek C - Stráž n. N. B 2:8 (2:3)
    So 27.09. 15:00 Žibřidice - Rynoltice B 2:1 (1:0)
    So 27.09. 15:00 Český Dub - Chotyně 2:3 (1:1)
    So 27.09. 15:00 Vesec - Hlavice 3:0 (2:0)
    So 27.09. 16:00 Mníšek - Bílý Kostel B 1:6 (0:1)
    Ne 28.09. 10:30 Rozstání B - Machnín 1:3 (1:1)

    9.kolo

    So 04.10. 13:00 Rynoltice B - Český Dub 5:3 (2:0)
    So 04.10. 15:00 Chotyně - Vesec 1:3 (0:1)
    So 04.10. 16:00 Machnín - Mníšek 13:0 (7:0)
    Ne 05.10. 16:00 Bílý Kostel B - Hrádek C 2:3 (0:2)
    Ne 05.10. 16:00 Hlavice - Rozstání B 1:2 (0:0)
    Ne 05.10. 16:00 Stráž n. N. B - Žibřidice 3:2 (1:1)

    10.kolo

    So 11.10. 14:00 Český Dub - Stráž n. N. B 1:3 (1:0)
    So 11.10. 15:00 Vesec - Rynoltice B 1:1 (0:1)
    So 11.10. 16:00 Hrádek C - Žibřidice 4:1 (2:0)
    So 11.10. 16:00 Mníšek - Hlavice 0:3 (0:2)
    Ne 12.10. 10:30 Rozstání B - Chotyně 2:2 (2:1)
    Ne 12.10. 16:00 Bílý Kostel B - Machnín 1:5 (1:2)

    11.kolo

    So 18.10. 11:00 Rynoltice B - Rozstání B 2:1 (1:0)
    So 18.10. 15:00 Chotyně - Mníšek 5:2 (2:1)
    So 18.10. 15:00 Žibřidice - Český Dub 4:1 (2:0)
    So 18.10. 15:30 Machnín - Hrádek C 5:2 (2:1)
    Ne 19.10. 15:30 Hlavice - Bílý Kostel B 3:3 (2:1)
    Ne 19.10. 15:30 Stráž n. N. B - Vesec 0:1 (0:1)

    1.kolo

    So 25.10. 14:30 Český Dub - Hrádek C 3:5 (2:2)
    So 25.10. 14:30 Vesec - Žibřidice 2:0 (1:0)
    So 25.10. 14:30 Mníšek - Rynoltice B 2:6 (1:3)
    So 25.10. 14:30 Machnín - Hlavice 4:3 (2:2)
    Ne 26.10. 14:30 Bílý Kostel B - Chotyně 2:2 (2:2)
    So 01.11. 14:00 Rozstání B - Stráž n. N. B 2:12 (0:5)

    16.kolo

    So 04.04. 13:00 Rynoltice B - Chotyně 0:0 (0:0)
    So 04.04. 15:00 Vesec - Mníšek 7:0 (4:0)
    So 04.04. 15:00 Český Dub - Bílý Kostel B 3:2 (0:1)
    So 04.04. 15:00 Žibřidice - Machnín 5:0 (2:0)
    Ne 05.04. 15:00 Hrádek C - Rozstání B 5:1 (3:0)
    St 29.04. 17:30 Stráž n. N. B - Hlavice 2:3 (0:2)

    17.kolo

    So 11.04. 13:00 Rynoltice B - Hrádek C 4:3 (0:2)
    So 11.04. 15:00 Chotyně - Stráž n. N. B 4:3 (1:3)
    So 11.04. 16:00 Mníšek - Rozstání B 1:3 (1:3)
    So 11.04. 16:30 Machnín - Český Dub 2:3 (1:1)
    Ne 12.04. 16:30 Hlavice - Žibřidice 1:7 (1:2)
    Ne 12.04. 16:30 Bílý Kostel B - Vesec 2:2 (1:0)

    18.kolo

    So 18.04. 13:00 Žibřidice - Chotyně 5:0 (2:0)
    So 18.04. 15:00 Vesec - Machnín 3:1 (2:1)
    So 18.04. 15:00 Český Dub - Hlavice 2:3 (2:3)
    Ne 19.04. 10:30 Rozstání B - Bílý Kostel B 0:1 (0:0)
    Ne 19.04. 15:00 Hrádek C - Mníšek 7:1 (2:0)
    Ne 19.04. 17:00 Stráž n. N. B - Rynoltice B 3:2 (2:1)

    19.kolo

    So 25.04. 13:00 Rynoltice B - Žibřidice 2:2 (1:1)
    So 25.04. 15:00 Chotyně - Český Dub 5:0 (2:0)
    So 25.04. 17:00 Machnín - Rozstání B 2:3 (2:2)
    Ne 26.04. 17:00 Stráž n. N. B - Hrádek C 4:0 (3:0)
    Ne 26.04. 17:00 Hlavice - Vesec 0:5 (0:2)
    Ne 26.04. 17:00 Bílý Kostel B - Mníšek 9:0 (7:0)

    20.kolo

    So 02.05. 15:00 Vesec - Chotyně 4:0 (3:0)
    So 02.05. 15:00 Český Dub - Rynoltice B 1:1 (1:0)
    So 02.05. 15:00 Žibřidice - Stráž n. N. B 4:1 (2:0)
    So 02.05. 16:00 Mníšek - Machnín 1:8 (0:2)
    Ne 03.05. 10:30 Rozstání B - Hlavice 2:1 (1:0)
    Ne 03.05. 15:00 Hrádek C - Bílý Kostel B 6:5 (3:4)

    21.kolo

    So 09.05. 13:00 Rynoltice B - Vesec 0:2 (0:1)
    So 09.05. 15:00 Žibřidice - Hrádek C 6:0 (3:0)
    So 09.05. 15:00 Chotyně - Rozstání B 4:0 (2:0)
    So 09.05. 17:00 Machnín - Bílý Kostel B 2:1 (2:0)
    Ne 10.05. 17:00 Stráž n. N. B - Český Dub 6:1 (1:0)
    Ne 10.05. 17:00 Hlavice - Mníšek 11:0 (5:0)

    22.kolo

    So 16.05. 15:00 Vesec - Stráž n. N. B 1:2 (0:2)
    So 16.05. 15:00 Český Dub - Žibřidice 0:5 (0:4)
    So 16.05. 16:00 Mníšek - Chotyně 1:3 (1:2)
    So 16.05. 17:00 Hrádek C - Machnín 2:2 (2:1)
    Ne 17.05. 10:30 Rozstání B - Rynoltice B 0:4 (0:2)
    Ne 17.05. 17:00 Bílý Kostel B - Hlavice 2:2 (0:1)

    12.kolo

    So 23.05. 13:00 Rynoltice B - Mníšek 6:2 (3:1)
    So 23.05. 15:00 Žibřidice - Vesec 5:2 (3:0)
    So 23.05. 15:00 Chotyně - Bílý Kostel B 2:1 (1:1)
    Ne 24.05. 15:00 Hrádek C - Český Dub 0:4 (0:3)
    Ne 24.05. 17:00 Stráž n. N. B - Rozstání B 6:1 (2:0)
    Ne 24.05. 17:00 Hlavice - Machnín 2:2 (1:1)

    13.kolo

    So 30.05. 15:00 Vesec - Český Dub 5:0 (1:0)
    So 30.05. 17:00 Machnín - Chotyně 3:3 (2:1)
    Ne 31.05. 10:30 Rozstání B - Žibřidice 1:6 (1:4)
    Ne 31.05. 17:00 Hlavice - Hrádek C 5:0 (1:0)
    Ne 31.05. 17:00 Bílý Kostel B - Rynoltice B 4:1 (0:0)
    Ne 31.05. 17:00 Mníšek - Stráž n. N. B 1:4 (0:1)

    14.kolo

    08.05. 15:00 Český Dub - Rozstání B 1:0 (1:0)
    So 06.06. 15:00 Žibřidice - Mníšek 6:0 (4:0)
    So 06.06. 15:00 Chotyně - Hlavice 2:1 (2:1)
    Ne 07.06. 15:00 Hrádek C - Vesec 0:6 (0:1)
    Ne 07.06. 15:30 Rynoltice B - Machnín 2:2 (2:2)
    Ne 07.06. 17:00 Stráž n. N. B - Bílý Kostel B 6:1 (4:1)

    15.kolo

    Ne 29.03. 15:00 Bílý Kostel B - Žibřidice 0:4 (0:3)
    So 13.06. 13:00 Chotyně - Hrádek C 1:2 (1:0)
    So 13.06. 16:00 Mníšek - Český Dub 1:11 (0:6)
    So 13.06. 17:00 Machnín - Stráž n. N. B 1:4 (1:2)
    Ne 14.06. 10:30 Rozstání B - Vesec 0k:0k
    Ne 14.06. 17:00 Hlavice - Rynoltice B 2:2 (0:2)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 1 3 83:20 55
    2. 22 18 0 4 96:34 54
    3. 22 16 3 3 80:17 47
    4. 22 10 7 5 63:39 37
    5. 22 11 1 10 58:71 34
    6. 22 10 2 10 66:55 32
    7. 22 9 4 9 48:53 31
    8. 22 8 5 9 64:55 29
    9. 22 5 4 13 47:70 19
    10. 22 4 5 13 47:67 17
    11. 22 6 2 14 24:69 16
    12. 22 0 0 22 16:142 0

    Nejčtenější ze sportu