Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8672
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6256
    Týden:
    21
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 24.09. 20:20 CF Radobýl LT - Indoss Plzeň 0:4 (0:1)
    26.09. 00:00 Combix UL - F.A. Zole ČL 8:1 (4:0)
    26.09. 00:00 Česká Lípa - Tex-Color Písek 10:2 (3:2)
    26.09. 20:00 Benešov - Malibu MB 3:3 (1:0)
    26.09. 20:20 Litoměřice - Boca Chotěboř 3:2 (3:1)
    Ne 28.09. 19:00 Dalmach Turnov - GMM Jablonec 3:3 (1:2)

    2.kolo

    03.10. 00:00 F.A. Zole ČL - GMM Jablonec 4:4 (0:2)
    03.10. 00:00 Tex-Color Písek - Dalmach Turnov 8:3 (4:1)
    03.10. 00:00 Malibu MB - Česká Lípa 5:4 (3:0)
    03.10. 00:00 Indoss Plzeň - Benešov 4:3 (1:1)
    03.10. 00:00 Boca Chotěboř - CF Radobýl LT 11:1 (5:0)
    03.10. 00:00 Combix UL - Litoměřice 8:12 (3:8)

    3.kolo

    10.10. 20:00 Benešov - Boca Chotěboř 5:4 (2:1)
    10.10. 20:30 Česká Lípa - Indoss Plzeň 5:4 (2:3)
    Ne 12.10. 18:30 CF Radobýl LT - Combix UL 6:2 (2:0)
    Ne 12.10. 19:00 Dalmach Turnov - Malibu MB 2:6 (1:0)
    Ne 12.10. 19:00 GMM Jablonec - Tex-Color Písek 6:4 (3:3)
    Ne 12.10. 20:20 Litoměřice - F.A. Zole ČL 12:2 (4:2)

    4.kolo

    17.10. 20:00 Indoss Plzeň - Dalmach Turnov 4:0 (2:0)
    17.10. 20:00 Boca Chotěboř - Česká Lípa 6:10 (3:6)
    17.10. 20:00 Benešov - Combix UL 7:6 (6:1)
    17.10. 20:20 Litoměřice - CF Radobýl LT 16:5 (8:2)
    17.10. 20:30 F.A. Zole ČL - Tex-Color Písek 5:6 (1:3)
    Ne 19.10. 20:00 Malibu MB - GMM Jablonec 5:4 (2:1)

    5.kolo

    24.10. 20:00 Benešov - Litoměřice 1:6 (0:2)
    24.10. 20:30 Česká Lípa - Combix UL 7:5 (0:3)
    Ne 26.10. 19:00 CF Radobýl LT - F.A. Zole ČL 4:5 (1:2)
    Ne 26.10. 19:00 Dalmach Turnov - Boca Chotěboř 4:10 (3:9)
    Ne 26.10. 19:00 GMM Jablonec - Indoss Plzeň 7:4 (1:0)
    Ne 26.10. 19:00 Tex-Color Písek - Malibu MB 6:7 (2:2)

    6.kolo

    31.10. 20:20 Litoměřice - Česká Lípa 6:5 (3:1)
    31.10. 20:30 F.A. Zole ČL - Malibu MB 3:6 (3:6)
    31.10. 20:30 Indoss Plzeň - Tex-Color Písek 14:1 (8:1)
    31.10. 20:30 Boca Chotěboř - GMM Jablonec 7:1 (4:0)
    So 01.11. 20:00 Combix UL - Dalmach Turnov 4:7 (1:6)
    Ne 02.11. 18:30 CF Radobýl LT - Benešov 7:4 (3:3)

    7.kolo

    07.11. 20:00 Benešov - F.A. Zole ČL 1:1 (0:1)
    07.11. 20:30 Česká Lípa - CF Radobýl LT 15:3 (6:0)
    So 08.11. 20:00 Malibu MB - Indoss Plzeň 1:4 (1:3)
    Ne 09.11. 19:00 Dalmach Turnov - Litoměřice 3:4 (0:2)
    Ne 09.11. 19:00 GMM Jablonec - Combix UL 15:9 (5:2)
    Ne 09.11. 19:00 Tex-Color Písek - Boca Chotěboř 3:6 (0:4)

    8.kolo

    14.11. 20:00 Benešov - Česká Lípa 1:3 (1:0)
    14.11. 20:20 Litoměřice - GMM Jablonec 4:3 (1:1)
    14.11. 20:30 F.A. Zole ČL - Indoss Plzeň 3:6 (0:2)
    So 15.11. 20:00 Boca Chotěboř - Malibu MB 2:2 (1:1)
    So 15.11. 20:00 Combix UL - Tex-Color Písek 9:5 (6:1)
    Ne 16.11. 19:00 CF Radobýl LT - Dalmach Turnov 5:2 (2:1)

    9.kolo

    21.11. 20:00 Indoss Plzeň - Boca Chotěboř 7:2 (2:1)
    21.11. 20:30 Česká Lípa - F.A. Zole ČL 7:2 (2:1)
    So 22.11. 20:00 Tex-Color Písek - Litoměřice 8:7 (3:4)
    Ne 23.11. 18:00 Malibu MB - Combix UL 6:2 (1:2)
    Ne 23.11. 19:00 Dalmach Turnov - Benešov 13:2 (4:0)
    Ne 23.11. 19:00 GMM Jablonec - CF Radobýl LT 9:4 (4:0)

    10.kolo

    28.11. 20:00 Benešov - GMM Jablonec 11:6 (3:4)
    So 29.11. 11:30 Combix UL - Indoss Plzeň 1:7 (1:4)
    So 29.11. 20:30 F.A. Zole ČL - Boca Chotěboř 5:2 (3:1)
    Ne 30.11. 18:30 Česká Lípa - Dalmach Turnov 4:2 (1:1)
    Ne 30.11. 19:00 Tex-Color Písek - CF Radobýl LT 6:4 (1:3)
    19.12. 20:20 Litoměřice - Malibu MB 7:4 (4:4)

    11.kolo

    05.12. 20:20 Litoměřice - Indoss Plzeň 3:6 (2:1)
    So 06.12. 19:00 Boca Chotěboř - Combix UL 8:2 (2:1)
    So 06.12. 20:00 Tex-Color Písek - Benešov 9:2 (3:2)
    Ne 07.12. 19:00 Dalmach Turnov - F.A. Zole ČL 7:4 (2:4)
    Ne 07.12. 19:00 GMM Jablonec - Česká Lípa 8:3 (3:1)
    Ne 07.12. 19:30 Malibu MB - CF Radobýl LT 4:3 (2:0)

    12.kolo

    12.12. 20:00 Indoss Plzeň - CF Radobýl LT 16:4 (5:2)
    12.12. 20:30 F.A. Zole ČL - Combix UL 3:11 (0:7)
    So 13.12. 20:00 Boca Chotěboř - Litoměřice 5:9 (3:2)
    So 13.12. 20:00 Tex-Color Písek - Česká Lípa 7:7 (3:1)
    Ne 14.12. 15:30 Malibu MB - Benešov 8:4 (5:2)
    Ne 14.12. 19:00 GMM Jablonec - Dalmach Turnov 11:3 (4:1)

    13.kolo

    09.01. 20:00 Benešov - Indoss Plzeň 4:7 (0:2)
    09.01. 20:20 Litoměřice - Combix UL 11:7 (4:4)
    09.01. 20:30 Česká Lípa - Malibu MB 4:3 (2:1)
    Ne 11.01. 18:30 CF Radobýl LT - Boca Chotěboř 9:10 (7:6)
    Ne 11.01. 19:00 GMM Jablonec - F.A. Zole ČL 1:7 (0:2)
    Ne 11.01. 19:00 Dalmach Turnov - Tex-Color Písek 9:4 (0:0)

    14.kolo

    16.01. 20:00 Indoss Plzeň - Česká Lípa 9:2 (5:1)
    16.01. 20:30 F.A. Zole ČL - Litoměřice 3:4 (3:3)
    So 17.01. 16:00 Boca Chotěboř - Benešov 2:2 (0:1)
    So 17.01. 20:00 Combix UL - CF Radobýl LT 8:6 (3:0)
    So 17.01. 20:00 Tex-Color Písek - GMM Jablonec 11:1 (5:0)
    Ne 18.01. 15:30 Malibu MB - Dalmach Turnov 1:8 (0:3)

    15.kolo

    23.01. 20:00 Combix UL - Benešov 11:1 (3:0)
    23.01. 20:30 Česká Lípa - Boca Chotěboř 8:6 (4:5)
    So 24.01. 20:00 Tex-Color Písek - F.A. Zole ČL 12:3 (4:2)
    Ne 25.01. 18:30 CF Radobýl LT - Litoměřice 8:7
    Ne 25.01. 19:00 Dalmach Turnov - Indoss Plzeň 2:7
    Ne 25.01. 19:00 GMM Jablonec - Malibu MB 7:2

    16.kolo

    30.01. 00:00 F.A. Zole ČL - CF Radobýl LT 4:4 (2:1)
    30.01. 00:00 Boca Chotěboř - Dalmach Turnov 3:5 (1:3)
    30.01. 00:00 Combix UL - Česká Lípa 2:3 (1:1)
    30.01. 00:00 Litoměřice - Benešov 4:5 (1:1)
    30.01. 00:00 Malibu MB - Tex-Color Písek 11:1 (5:0)
    30.01. 00:00 Indoss Plzeň - GMM Jablonec 13:2 (7:1)

    17.kolo

    06.02. 00:00 Malibu MB - F.A. Zole ČL 4:2 (1:1)
    06.02. 00:00 GMM Jablonec - Boca Chotěboř 7:5 (2:3)
    06.02. 00:00 Tex-Color Písek - Indoss Plzeň 1:13 (1:7)
    06.02. 00:00 Benešov - CF Radobýl LT 8:5 (5:2)
    06.02. 00:00 Česká Lípa - Litoměřice 1:9 (1:2)
    06.02. 00:00 Dalmach Turnov - Combix UL 6:4 (4:2)

    18.kolo

    13.02. 00:00 Indoss Plzeň - Malibu MB 19:3 (8:0)
    13.02. 00:00 Boca Chotěboř - Tex-Color Písek 8:4 (3:2)
    13.02. 00:00 Combix UL - GMM Jablonec 9:4 (6:3)
    13.02. 00:00 Litoměřice - Dalmach Turnov 2:3 (0:1)
    13.02. 00:00 CF Radobýl LT - Česká Lípa 1:9
    13.02. 00:00 F.A. Zole ČL - Benešov 5:8 (1:4)

    19.kolo

    06.03. 00:00 Česká Lípa - Benešov 15:4 (11:0)
    06.03. 00:00 Dalmach Turnov - CF Radobýl LT 8:4 (3:3)
    06.03. 00:00 GMM Jablonec - Litoměřice 4:5 (0:2)
    06.03. 00:00 Tex-Color Písek - Combix UL 1:7 (1:2)
    06.03. 00:00 Malibu MB - Boca Chotěboř 2:4 (1:3)
    06.03. 00:00 Indoss Plzeň - F.A. Zole ČL 7:2 (5:1)

    20.kolo

    13.03. 00:00 Boca Chotěboř - Indoss Plzeň 4:4
    13.03. 00:00 Combix UL - Malibu MB 10:5 (6:1)
    13.03. 00:00 Litoměřice - Tex-Color Písek 8:7 (4:5)
    13.03. 00:00 CF Radobýl LT - GMM Jablonec 11:2 (6:0)
    13.03. 00:00 Benešov - Dalmach Turnov 4:3 (0:1)
    13.03. 00:00 F.A. Zole ČL - Česká Lípa 2:6 (1:2)

    21.kolo

    20.03. 20:00 Dalmach Turnov - Česká Lípa 4:9 (0:3)
    20.03. 20:00 GMM Jablonec - Benešov 2:1 (0:0)
    20.03. 20:00 CF Radobýl LT - Tex-Color Písek 2:6 (2:2)
    20.03. 20:00 Malibu MB - Litoměřice 6:3 (3:2)
    20.03. 20:00 Indoss Plzeň - Combix UL 7:3 (4:1)
    20.03. 20:00 Boca Chotěboř - F.A. Zole ČL 12:3 (6:0)

    22.kolo

    27.03. 20:00 Combix UL - Boca Chotěboř 6:4 (4:2)
    27.03. 20:00 Indoss Plzeň - Litoměřice 6:3 (3:1)
    27.03. 20:00 Benešov - Tex-Color Písek 10:2 (4:1)
    27.03. 20:00 CF Radobýl LT - Malibu MB 3:11 (2:4)
    27.03. 20:00 Česká Lípa - GMM Jablonec 15:0 (8:0)
    27.03. 20:00 F.A. Zole ČL - Dalmach Turnov 4:4 (1:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 1 2 172:56 58
    2. 22 16 1 5 152:91 49
    3. 22 15 0 7 145:102 45
    4. 22 12 2 8 105:105 38
    5. 22 9 3 10 123:102 30
    6. 22 9 2 11 101:107 29
    7. 22 9 2 11 107:140 29
    8. 22 9 0 13 134:132 27
    9. 22 8 3 11 91:126 27
    10. 22 8 1 13 114:152 25
    11. 22 5 1 16 99:167 16
    12. 22 3 4 15 73:136 13

    Nejčtenější ze sportu