Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8488
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21018
    Týden:
    34
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    12.09. 17:00 Vítkovice - Mountfield HK 3:5
    12.09. 17:30 Litvínov - Karlovy Vary 5:0
    12.09. 17:30 Zlín - Mladá Boleslav 2:5
    12.09. 18:00 Olomouc - Slavia Praha 2:3 np
    12.09. 18:00 Liberec - Kometa Brno 3:5
    12.09. 18:20 Třinec - Pardubice 2:1
    12.09. 18:30 Sparta Praha - Plzeň 3:1

    2.kolo

    Ne 14.09. 15:00 Třinec - Olomouc 6:1
    Ne 14.09. 15:30 Karlovy Vary - Vítkovice 3:4
    Ne 14.09. 17:00 Slavia Praha - Liberec 3:2
    Ne 14.09. 17:30 Plzeň - Litvínov 2:3 np
    Ne 14.09. 17:30 Mladá Boleslav - Pardubice 3:4
    Ne 14.09. 17:30 Mountfield HK - Sparta Praha 3:1
    Út 28.10. 15:30 Kometa Brno - Zlín 4:3

    3.kolo

    Út 16.09. 17:00 Vítkovice - Kometa Brno 3:1
    Út 16.09. 17:30 Litvínov - Třinec 3:2 np
    Út 16.09. 18:00 Pardubice - Slavia Praha 4:2
    Út 16.09. 18:00 Olomouc - Zlín 3:2
    Út 16.09. 18:00 Liberec - Mountfield HK 2:1
    Út 16.09. 18:20 Plzeň - Karlovy Vary 2:1
    Út 16.09. 18:30 Sparta Praha - Mladá Boleslav 3:4

    4.kolo

    19.09. 17:00 Třinec - Vítkovice 3:5
    19.09. 17:30 Zlín - Liberec 2:5
    19.09. 17:30 Mladá Boleslav - Litvínov 3:4
    19.09. 18:00 Karlovy Vary - Sparta Praha 4:1
    19.09. 18:00 Kometa Brno - Olomouc 4:2
    19.09. 18:15 Slavia Praha - Plzeň 2:1
    19.09. 18:20 Mountfield HK - Pardubice 3:2

    5.kolo

    Ne 21.09. 15:30 Karlovy Vary - Mountfield HK 2:1
    Ne 21.09. 17:00 Pardubice - Olomouc 3:1
    Ne 21.09. 17:00 Liberec - Třinec 0:3
    Ne 21.09. 17:00 Vítkovice - Zlín 3:2
    Ne 21.09. 17:30 Litvínov - Kometa Brno 6:1
    Ne 21.09. 17:30 Plzeň - Mladá Boleslav 6:1
    Ne 21.09. 18:20 Slavia Praha - Sparta Praha 2:5

    6.kolo

    26.09. 17:00 Třinec - Plzeň 3:1
    26.09. 17:30 Mladá Boleslav - Karlovy Vary 3:1
    26.09. 17:30 Zlín - Pardubice 1:3
    26.09. 18:00 Olomouc - Liberec 4:3
    26.09. 18:00 Mountfield HK - Litvínov 1:2
    26.09. 18:20 Kometa Brno - Sparta Praha 1:8
    Út 30.09. 18:15 Slavia Praha - Vítkovice 4:2

    7.kolo

    Ne 28.09. 15:00 Třinec - Mladá Boleslav 5:2
    Ne 28.09. 15:00 Sparta Praha - Olomouc 3:1
    Ne 28.09. 15:30 Karlovy Vary - Slavia Praha 4:2
    Ne 28.09. 17:00 Vítkovice - Liberec 2:3
    Ne 28.09. 17:00 Pardubice - Kometa Brno 3:2 np
    Ne 28.09. 17:30 Plzeň - Mountfield HK 1:2
    Ne 28.09. 18:20 Litvínov - Zlín 5:1

    8.kolo

    03.10. 17:00 Třinec - Karlovy Vary 4:0
    03.10. 17:30 Zlín - Sparta Praha 1:0
    03.10. 18:00 Mountfield HK - Mladá Boleslav 3:2 pp
    03.10. 18:00 Kometa Brno - Plzeň 0:5
    03.10. 18:00 Liberec - Pardubice 3:2 np
    03.10. 18:20 Olomouc - Vítkovice 9:1
    Út 28.10. 18:15 Slavia Praha - Litvínov 6:3

    9.kolo

    Ne 05.10. 15:30 Karlovy Vary - Kometa Brno 4:1
    Ne 05.10. 17:00 Plzeň - Zlín 5:2
    Ne 05.10. 17:20 Třinec - Mountfield HK 6:0
    Ne 05.10. 17:30 Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:4
    Ne 05.10. 17:30 Litvínov - Olomouc 3:1
    Ne 05.10. 18:00 Pardubice - Vítkovice 4:2
    Ne 05.10. 18:00 Sparta Praha - Liberec 4:2

    10.kolo

    10.10. 17:30 Zlín - Karlovy Vary 5:1
    10.10. 18:00 Olomouc - Mladá Boleslav 1:4
    10.10. 18:00 Kometa Brno - Třinec 1:2
    10.10. 18:00 Pardubice - Sparta Praha 0:3
    10.10. 18:15 Slavia Praha - Mountfield HK 1:5
    Út 21.10. 17:00 Vítkovice - Litvínov 2:3
    Út 21.10. 18:00 Liberec - Plzeň 1:2

    11.kolo

    Ne 12.10. 15:00 Třinec - Slavia Praha 4:0
    Ne 12.10. 15:30 Karlovy Vary - Pardubice 2:4
    Ne 12.10. 17:00 Sparta Praha - Vítkovice 7:6
    Ne 12.10. 17:30 Mountfield HK - Zlín 3:2
    Ne 12.10. 17:30 Litvínov - Liberec 1:4
    Ne 12.10. 17:30 Plzeň - Olomouc 2:5
    Ne 12.10. 18:20 Mladá Boleslav - Kometa Brno 3:4 np

    12.kolo

    Út 30.09. 18:20 Liberec - Karlovy Vary 1:4
    Út 14.10. 17:00 Vítkovice - Mladá Boleslav 1:4
    Út 14.10. 17:30 Zlín - Třinec 0:4
    Út 14.10. 18:00 Kometa Brno - Slavia Praha 7:1
    Út 14.10. 18:00 Pardubice - Plzeň 3:2
    Út 14.10. 18:00 Sparta Praha - Litvínov 0:1
    Út 14.10. 19:00 Olomouc - Mountfield HK 2:4

    13.kolo

    17.10. 17:20 Třinec - Sparta Praha 1:2
    17.10. 17:30 Mladá Boleslav - Liberec 3:4 np
    17.10. 17:30 Plzeň - Vítkovice 3:2
    17.10. 17:30 Litvínov - Pardubice 2:4
    17.10. 18:00 Olomouc - Karlovy Vary 3:2 pp
    17.10. 18:00 Mountfield HK - Kometa Brno 3:2
    17.10. 18:15 Slavia Praha - Zlín 1:2

    14.kolo

    Ne 19.10. 15:00 Třinec - Pardubice 5:2
    Ne 19.10. 17:00 Slavia Praha - Olomouc 2:3 np
    Ne 19.10. 17:00 Kometa Brno - Liberec 3:1
    Ne 19.10. 17:30 Mountfield HK - Vítkovice 3:2 np
    Ne 19.10. 17:30 Plzeň - Sparta Praha 2:5
    Ne 19.10. 18:00 Mladá Boleslav - Zlín 3:4 np
    Ne 19.10. 18:20 Karlovy Vary - Litvínov 2:1

    15.kolo

    Čt 23.10. 17:00 Vítkovice - Karlovy Vary 2:1 np
    Čt 23.10. 18:00 Liberec - Slavia Praha 4:1
    24.10. 17:30 Litvínov - Plzeň 1:0
    24.10. 18:00 Olomouc - Třinec 5:4 pp
    24.10. 18:00 Pardubice - Mladá Boleslav 3:8
    24.10. 18:20 Zlín - Kometa Brno 3:6
    24.10. 18:30 Sparta Praha - Mountfield HK 4:3

    16.kolo

    Ne 26.10. 15:30 Zlín - Olomouc 2:3 np
    Ne 26.10. 15:30 Karlovy Vary - Plzeň 2:1
    Ne 26.10. 17:00 Kometa Brno - Vítkovice 1:2 pp
    Ne 26.10. 17:30 Mountfield HK - Liberec 3:1
    Ne 26.10. 18:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 3:6
    Ne 26.10. 18:20 Třinec - Litvínov 1:4
    Út 13.01. 18:15 Slavia Praha - Pardubice 1:6

    17.kolo

    Út 28.10. 17:00 Vítkovice - Třinec 0:2
    31.10. 17:30 Plzeň - Slavia Praha 1:3
    31.10. 17:30 Litvínov - Mladá Boleslav 3:1
    31.10. 17:40 Pardubice - Mountfield HK 5:2
    31.10. 18:00 Olomouc - Kometa Brno 2:4
    31.10. 18:00 Liberec - Zlín 3:2
    31.10. 18:30 Sparta Praha - Karlovy Vary 5:4 pp

    18.kolo

    Ne 02.11. 15:00 Třinec - Liberec 2:3 np
    Ne 02.11. 17:00 Olomouc - Pardubice 4:2
    Ne 02.11. 17:00 Zlín - Vítkovice 5:2
    Ne 02.11. 17:00 Sparta Praha - Slavia Praha 0:1
    Ne 02.11. 17:30 Mountfield HK - Karlovy Vary 5:2
    Ne 02.11. 17:30 Mladá Boleslav - Plzeň 1:2
    Ne 02.11. 18:20 Kometa Brno - Litvínov 5:6 np

    19.kolo

    St 12.11. 17:00 Vítkovice - Slavia Praha 3:2
    St 12.11. 17:30 Litvínov - Mountfield HK 4:1
    St 12.11. 18:00 Liberec - Olomouc 2:3
    St 12.11. 18:00 Karlovy Vary - Mladá Boleslav 3:2 pp
    St 12.11. 18:00 Pardubice - Zlín 6:2
    St 12.11. 18:20 Plzeň - Třinec 5:2
    Út 18.11. 18:30 Sparta Praha - Kometa Brno 1:2

    20.kolo

    14.11. 17:30 Mladá Boleslav - Třinec 2:4
    14.11. 17:30 Zlín - Litvínov 6:5 pp
    14.11. 17:40 Olomouc - Sparta Praha 1:2 pp
    14.11. 18:00 Liberec - Vítkovice 3:2 pp
    14.11. 18:00 Mountfield HK - Plzeň 4:2
    14.11. 18:00 Kometa Brno - Pardubice 5:0
    Út 18.11. 18:15 Slavia Praha - Karlovy Vary 3:2 pp

    21.kolo

    Ne 16.11. 15:00 Plzeň - Kometa Brno 3:5
    Ne 16.11. 15:30 Karlovy Vary - Třinec 2:4
    Ne 16.11. 17:00 Olomouc - Vítkovice 4:1
    Ne 16.11. 17:00 Sparta Praha - Zlín 3:4 pp
    Ne 16.11. 17:20 Pardubice - Liberec 2:5
    Ne 16.11. 17:30 Mladá Boleslav - Mountfield HK 4:1
    Ne 16.11. 17:30 Litvínov - Slavia Praha 0:1

    22.kolo

    Čt 20.11. 18:00 Mountfield HK - Třinec 1:5
    21.11. 17:00 Vítkovice - Pardubice 3:2
    21.11. 17:30 Zlín - Plzeň 2:3 np
    21.11. 18:00 Kometa Brno - Karlovy Vary 2:1
    21.11. 18:00 Liberec - Sparta Praha 3:6
    21.11. 18:15 Slavia Praha - Mladá Boleslav 2:6
    21.11. 18:20 Olomouc - Litvínov 4:5

    23.kolo

    Ne 23.11. 15:00 Sparta Praha - Pardubice 4:2
    Ne 23.11. 15:30 Karlovy Vary - Zlín 2:3 np
    Ne 23.11. 17:30 Mladá Boleslav - Olomouc 4:2
    Ne 23.11. 17:30 Litvínov - Vítkovice 3:2
    Ne 23.11. 17:30 Mountfield HK - Slavia Praha 6:0
    Ne 23.11. 18:20 Třinec - Kometa Brno 2:3
    Ne 23.11. 18:20 Plzeň - Liberec 3:1

    24.kolo

    Út 28.10. 17:00 Pardubice - Karlovy Vary 6:3
    Út 25.11. 17:00 Vítkovice - Sparta Praha 2:3 np
    Út 25.11. 17:30 Zlín - Mountfield HK 4:2
    Út 25.11. 18:00 Liberec - Litvínov 4:3 np
    Út 25.11. 18:00 Olomouc - Plzeň 3:4 pp
    Út 25.11. 18:15 Slavia Praha - Třinec 2:6
    Út 25.11. 18:20 Kometa Brno - Mladá Boleslav 2:3

    25.kolo

    28.11. 17:00 Třinec - Zlín 6:2
    28.11. 17:30 Mladá Boleslav - Vítkovice 3:5
    28.11. 17:30 Plzeň - Pardubice 5:1
    28.11. 17:40 Litvínov - Sparta Praha 6:3
    28.11. 18:00 Mountfield HK - Olomouc 1:4
    28.11. 18:00 Karlovy Vary - Liberec 5:3
    Út 02.12. 18:15 Slavia Praha - Kometa Brno 4:6

    26.kolo

    Ne 30.11. 15:00 Pardubice - Litvínov 6:4
    Ne 30.11. 15:30 Karlovy Vary - Olomouc 2:3
    Ne 30.11. 15:30 Vítkovice - Plzeň 3:2
    Ne 30.11. 15:30 Zlín - Slavia Praha 7:4
    Ne 30.11. 17:00 Sparta Praha - Třinec 4:1
    Ne 30.11. 17:00 Kometa Brno - Mountfield HK 2:1
    Ne 30.11. 18:20 Liberec - Mladá Boleslav 2:1 pp

    27.kolo

    Čt 04.12. 18:00 Liberec - Kometa Brno 4:2
    05.12. 17:00 Vítkovice - Mountfield HK 3:1
    05.12. 17:30 Litvínov - Karlovy Vary 4:2
    05.12. 17:30 Zlín - Mladá Boleslav 3:2
    05.12. 18:00 Olomouc - Slavia Praha 4:2
    05.12. 18:20 Pardubice - Třinec 0:4
    05.12. 18:30 Sparta Praha - Plzeň 3:4

    28.kolo

    Ne 07.12. 15:00 Třinec - Olomouc 5:1
    Ne 07.12. 15:30 Plzeň - Litvínov 6:5 pp
    Ne 07.12. 15:30 Karlovy Vary - Vítkovice 2:0
    Ne 07.12. 17:00 Kometa Brno - Zlín 2:0
    Ne 07.12. 17:20 Mountfield HK - Sparta Praha 2:3 pp
    Ne 07.12. 17:30 Mladá Boleslav - Pardubice 2:4
    02.01. 18:15 Slavia Praha - Liberec 1:2 np

    29.kolo

    12.12. 17:30 Plzeň - Karlovy Vary 4:3 pp
    12.12. 17:30 Litvínov - Třinec 3:5
    12.12. 18:00 Pardubice - Slavia Praha 4:1
    12.12. 18:00 Olomouc - Zlín 1:3
    12.12. 18:00 Liberec - Mountfield HK 1:0
    12.12. 18:20 Vítkovice - Kometa Brno 3:2 np
    12.12. 18:30 Sparta Praha - Mladá Boleslav 4:1

    30.kolo

    Út 09.12. 18:15 Slavia Praha - Plzeň 1:2
    Ne 14.12. 15:00 Třinec - Vítkovice 2:1
    Ne 14.12. 15:30 Karlovy Vary - Sparta Praha 5:3
    Ne 14.12. 15:30 Zlín - Liberec 2:1
    Ne 14.12. 17:00 Kometa Brno - Olomouc 3:1
    Ne 14.12. 17:30 Mountfield HK - Pardubice 6:4
    Ne 14.12. 18:20 Mladá Boleslav - Litvínov 2:3 np

    31.kolo

    26.12. 15:30 Karlovy Vary - Mountfield HK 2:1
    26.12. 15:30 Vítkovice - Zlín 4:1
    26.12. 15:30 Plzeň - Mladá Boleslav 6:1
    26.12. 17:00 Pardubice - Olomouc 6:2
    26.12. 17:00 Liberec - Třinec 3:4 np
    26.12. 17:30 Litvínov - Kometa Brno 1:3
    26.12. 18:20 Sparta Praha - Slavia Praha 3:0

    32.kolo

    Ne 28.12. 15:00 Slavia Praha - Vítkovice 4:3 np
    Ne 28.12. 15:10 Třinec - Plzeň 4:1
    Ne 28.12. 15:30 Zlín - Pardubice 3:2
    Ne 28.12. 17:00 Olomouc - Liberec 2:0
    Ne 28.12. 17:30 Mladá Boleslav - Karlovy Vary 5:1
    Ne 28.12. 17:30 Mountfield HK - Litvínov 2:1
    Ne 28.12. 17:30 Kometa Brno - Sparta Praha 2:8

    33.kolo

    Út 30.12. 17:00 Vítkovice - Liberec 4:1
    Út 30.12. 17:30 Litvínov - Zlín 4:3 np
    Út 30.12. 17:30 Plzeň - Mountfield HK 1:2
    Út 30.12. 18:00 Karlovy Vary - Slavia Praha 2:0
    Út 30.12. 18:00 Pardubice - Kometa Brno 4:1
    Út 30.12. 18:20 Mladá Boleslav - Třinec 2:5
    Út 30.12. 18:30 Sparta Praha - Olomouc 0:1

    34.kolo

    Ne 04.01. 15:00 Třinec - Karlovy Vary 2:1 pp
    Ne 04.01. 15:00 Slavia Praha - Litvínov 0:1
    Ne 04.01. 15:30 Vítkovice - Olomouc 2:1
    Ne 04.01. 15:30 Zlín - Sparta Praha 2:6
    Ne 04.01. 17:00 Liberec - Pardubice 5:1
    Ne 04.01. 17:20 Kometa Brno - Plzeň 4:2
    Ne 04.01. 17:30 Mountfield HK - Mladá Boleslav 9:2

    35.kolo

    Út 06.01. 17:30 Mladá Boleslav - Slavia Praha 7:1
    Út 06.01. 17:30 Litvínov - Olomouc 4:2
    Út 06.01. 17:30 Plzeň - Zlín 5:2
    Út 06.01. 18:00 Pardubice - Vítkovice 1:6
    Út 06.01. 18:00 Karlovy Vary - Kometa Brno 1:2 np
    Út 06.01. 19:15 Sparta Praha - Liberec 4:3 pp
    Po 12.01. 17:00 Třinec - Mountfield HK 8:6

    36.kolo

    09.01. 17:00 Vítkovice - Litvínov 0:5
    09.01. 17:30 Zlín - Karlovy Vary 3:2
    09.01. 18:00 Olomouc - Mladá Boleslav 7:4
    09.01. 18:00 Liberec - Plzeň 3:1
    09.01. 18:00 Pardubice - Sparta Praha 6:3
    09.01. 18:20 Kometa Brno - Třinec 3:4 np
    Út 20.01. 18:15 Slavia Praha - Mountfield HK 1:2

    37.kolo

    Ne 11.01. 15:00 Třinec - Slavia Praha 5:2
    Ne 11.01. 15:30 Plzeň - Olomouc 2:1 np
    Ne 11.01. 15:30 Karlovy Vary - Pardubice 2:3
    Ne 11.01. 17:00 Sparta Praha - Vítkovice 4:2
    Ne 11.01. 17:20 Litvínov - Liberec 3:2 pp
    Ne 11.01. 17:30 Mountfield HK - Zlín 0:3
    Ne 11.01. 17:30 Mladá Boleslav - Kometa Brno 3:4 pp

    38.kolo

    16.01. 17:00 Vítkovice - Mladá Boleslav 4:1
    16.01. 17:30 Zlín - Třinec 2:3 pp
    16.01. 18:00 Olomouc - Mountfield HK 1:4
    16.01. 18:00 Kometa Brno - Slavia Praha 5:2
    16.01. 18:00 Liberec - Karlovy Vary 1:0
    16.01. 18:00 Pardubice - Plzeň 3:4 pp
    16.01. 18:30 Sparta Praha - Litvínov 7:1

    39.kolo

    Ne 18.01. 15:00 Třinec - Sparta Praha 5:4
    Ne 18.01. 15:00 Slavia Praha - Zlín 0:2
    Ne 18.01. 15:30 Karlovy Vary - Olomouc 2:1
    Ne 18.01. 15:30 Plzeň - Vítkovice 5:4
    Ne 18.01. 17:30 Mladá Boleslav - Liberec 3:1
    Ne 18.01. 17:30 Mountfield HK - Kometa Brno 0:7
    Ne 18.01. 17:30 Litvínov - Pardubice 6:2

    40.kolo

    23.01. 17:30 Mladá Boleslav - Zlín 4:3
    23.01. 17:30 Plzeň - Sparta Praha 1:2
    23.01. 18:00 Kometa Brno - Liberec 3:0
    23.01. 18:00 Pardubice - Třinec 2:0
    23.01. 18:00 Karlovy Vary - Litvínov 0:2
    23.01. 18:15 Slavia Praha - Olomouc 5:1
    23.01. 18:20 Mountfield HK - Vítkovice 4:3

    41.kolo

    Ne 25.01. 15:00 Liberec - Slavia Praha 1:3
    Ne 25.01. 15:30 Zlín - Kometa Brno 4:2
    Ne 25.01. 15:30 Vítkovice - Karlovy Vary 3:2
    Ne 25.01. 17:00 Pardubice - Mladá Boleslav 2:3
    Ne 25.01. 17:00 Sparta Praha - Mountfield HK 0:5
    Ne 25.01. 17:20 Olomouc - Třinec 2:4
    Ne 25.01. 17:30 Litvínov - Plzeň 4:1

    42.kolo

    Út 27.01. 17:00 Třinec - Litvínov 4:1
    Út 27.01. 17:30 Zlín - Olomouc 3:0
    Út 27.01. 17:30 Mladá Boleslav - Sparta Praha 6:3
    Út 27.01. 18:00 Slavia Praha - Pardubice 1:6
    Út 27.01. 18:00 Mountfield HK - Liberec 2:1
    Út 27.01. 18:00 Kometa Brno - Vítkovice 1:2
    Út 27.01. 18:20 Karlovy Vary - Plzeň 1:3

    43.kolo

    30.01. 17:00 Vítkovice - Třinec 4:3
    30.01. 17:10 Pardubice - Mountfield HK 1:2 pp
    30.01. 17:30 Plzeň - Slavia Praha 5:3
    30.01. 17:30 Litvínov - Mladá Boleslav 3:1
    30.01. 18:00 Olomouc - Kometa Brno 3:6
    30.01. 18:00 Liberec - Zlín 0:1
    30.01. 18:30 Sparta Praha - Karlovy Vary 9:1

    44.kolo

    Ne 01.02. 15:00 Třinec - Liberec 2:1
    Ne 01.02. 15:00 Slavia Praha - Sparta Praha 4:9
    Ne 01.02. 15:30 Zlín - Vítkovice 5:2
    Ne 01.02. 17:00 Olomouc - Pardubice 1:2
    Ne 01.02. 17:30 Mountfield HK - Karlovy Vary 3:1
    Ne 01.02. 17:30 Mladá Boleslav - Plzeň 6:3
    Ne 01.02. 18:20 Kometa Brno - Litvínov 2:1

    45.kolo

    St 11.02. 17:00 Vítkovice - Slavia Praha 7:5
    St 11.02. 17:30 Plzeň - Třinec 4:6
    St 11.02. 17:30 Litvínov - Mountfield HK 5:2
    St 11.02. 18:00 Liberec - Olomouc 5:1
    St 11.02. 18:00 Pardubice - Zlín 2:3
    St 11.02. 18:20 Karlovy Vary - Mladá Boleslav 0:3
    St 11.02. 18:30 Sparta Praha - Kometa Brno 2:3

    46.kolo

    13.02. 17:00 Třinec - Mladá Boleslav 2:5
    13.02. 17:30 Zlín - Litvínov 4:2
    13.02. 18:00 Liberec - Vítkovice 4:2
    13.02. 18:00 Olomouc - Sparta Praha 2:6
    13.02. 18:00 Mountfield HK - Plzeň 2:1
    13.02. 18:00 Kometa Brno - Pardubice 7:1
    13.02. 18:15 Slavia Praha - Karlovy Vary 1:2

    47.kolo

    Ne 15.02. 15:00 Litvínov - Slavia Praha 4:1
    Ne 15.02. 15:00 Sparta Praha - Zlín 7:6 pp
    Ne 15.02. 15:00 Pardubice - Liberec 3:4 pp
    Ne 15.02. 15:30 Plzeň - Kometa Brno 3:0
    Ne 15.02. 15:30 Karlovy Vary - Třinec 5:3
    Ne 15.02. 16:20 Vítkovice - Olomouc 3:1
    Ne 15.02. 17:30 Mladá Boleslav - Mountfield HK 1:2

    48.kolo

    20.02. 17:00 Vítkovice - Pardubice 2:0
    20.02. 18:00 Kometa Brno - Karlovy Vary 3:1
    20.02. 18:00 Mountfield HK - Třinec 0:3
    20.02. 18:00 Liberec - Sparta Praha 5:2
    20.02. 18:00 Olomouc - Litvínov 2:4
    20.02. 18:15 Slavia Praha - Mladá Boleslav 0:4
    20.02. 18:20 Zlín - Plzeň 2:4

    49.kolo

    Ne 22.02. 15:00 Třinec - Kometa Brno 4:1
    Ne 22.02. 15:30 Plzeň - Liberec 3:4 pp
    Ne 22.02. 15:30 Karlovy Vary - Zlín 3:4 np
    Ne 22.02. 17:00 Sparta Praha - Pardubice 2:1
    Ne 22.02. 17:30 Mladá Boleslav - Olomouc 6:3
    Ne 22.02. 17:30 Mountfield HK - Slavia Praha 3:2
    Ne 22.02. 18:20 Litvínov - Vítkovice 5:1

    50.kolo

    St 18.02. 18:15 Slavia Praha - Třinec 2:1
    Út 24.02. 17:30 Zlín - Mountfield HK 3:2
    Út 24.02. 18:00 Olomouc - Plzeň 2:3 np
    Út 24.02. 18:00 Kometa Brno - Mladá Boleslav 2:0
    Út 24.02. 18:00 Pardubice - Karlovy Vary 2:3 pp
    Út 24.02. 18:20 Vítkovice - Sparta Praha 1:5
    St 25.02. 18:00 Liberec - Litvínov 0:2

    51.kolo

    27.02. 18:20 Třinec - Zlín 1:4
    27.02. 18:20 Mountfield HK - Olomouc 6:4
    27.02. 18:20 Slavia Praha - Kometa Brno 5:2
    27.02. 18:20 Karlovy Vary - Liberec 5:2
    27.02. 18:20 Mladá Boleslav - Vítkovice 1:2 pp
    27.02. 18:20 Plzeň - Pardubice 2:1 pp
    27.02. 18:20 Litvínov - Sparta Praha 5:3

    52.kolo

    Ne 01.03. 18:20 Liberec - Mladá Boleslav 6:3
    Ne 01.03. 18:20 Olomouc - Karlovy Vary 3:2 pp
    Ne 01.03. 18:20 Vítkovice - Plzeň 3:2
    Ne 01.03. 18:20 Sparta Praha - Třinec 6:5
    Ne 01.03. 18:20 Kometa Brno - Mountfield HK 2:1
    Ne 01.03. 18:20 Zlín - Slavia Praha 3:2
    Ne 01.03. 18:20 Pardubice - Litvínov 0:2
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 52 32 4 3 13 183:117 107
    2. 52 30 6 3 13 167:120 105
    3. 52 28 3 5 16 153:135 95
    4. 52 27 6 1 18 194:140 94
    5. 52 26 3 1 22 136:131 85
    6. 52 22 5 5 20 145:153 81
    7. 52 19 8 2 23 144:133 75
    8. 52 21 4 4 23 136:153 75
    9. 52 22 1 6 23 143:156 74
    10. 52 21 0 9 22 156:164 72
    11. 52 16 9 3 24 128:131 69
    12. 52 16 2 10 24 110:146 62
    13. 52 13 5 5 29 126:167 54
    14. 52 12 3 2 35 106:181 44

    Nejčtenější ze sportu