Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8442
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Středočeský kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Středočeský kraj

Věkové kategorie

MEM 2013      MEŽ 2013

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
3208
Týden:
15
Dnes:
2
On-line:
1

1.kolo

So 24.08. 00:00 Mělník B - Lysá n L. 2:3
So 24.08. 00:00 Čelákovice - Brandýs n. L. 3:0
So 24.08. 00:00 Odolena Voda - Nymburk 2:3
So 24.08. 00:00 Neratovice B - Benátky n.J C 3:0
So 24.08. 00:00 Mělník B - Lysá n L. 1:3
So 24.08. 00:00 Čelákovice - Brandýs n. L. 3:0
So 24.08. 00:00 Odolena Voda - Nymburk 1:3
So 24.08. 00:00 Neratovice B - Benátky n.J C 3:2

2.kolo

So 31.08. 00:00 Lysá n L. - Čelákovice 3:2
So 31.08. 00:00 Benátky n.J C - Mělník B 3:2
So 31.08. 00:00 Kostomlaty - Neratovice B 2:3
So 31.08. 00:00 Brandýs n. L. - Odolena Voda 0:3
So 31.08. 00:00 Lysá n L. - Čelákovice 2:3
So 31.08. 00:00 Benátky n.J C - Mělník B 3:0
So 31.08. 00:00 Kostomlaty - Neratovice B 3:0
So 31.08. 00:00 Brandýs n. L. - Odolena Voda 3:0

3.kolo

So 07.09. 00:00 Čelákovice - Benátky n.J C 3:0
So 07.09. 00:00 Odolena Voda - Lysá n L. 2:3
So 07.09. 00:00 Nymburk - Brandýs n. L. 3:0
So 07.09. 00:00 Mělník B - Kostomlaty 0:3
So 07.09. 00:00 Čelákovice - Benátky n.J C 3:0
So 07.09. 00:00 Odolena Voda - Lysá n L. 0:3
So 07.09. 00:00 Nymburk - Brandýs n. L. 3:0
So 07.09. 00:00 Mělník B - Kostomlaty 1:3

4.kolo

Ne 08.09. 00:00 Benátky n.J C - Odolena Voda 1:3
Ne 08.09. 00:00 Kostomlaty - Čelákovice 1:3
Ne 08.09. 00:00 Neratovice B - Mělník B 3:0
Ne 08.09. 00:00 Lysá n L. - Nymburk 0:3
Ne 08.09. 00:00 Benátky n.J C - Odolena Voda 1:3
Ne 08.09. 00:00 Kostomlaty - Čelákovice 1:3
Ne 08.09. 00:00 Neratovice B - Mělník B 3:1
Ne 08.09. 00:00 Lysá n L. - Nymburk 0:3

5.kolo

So 14.09. 00:00 Odolena Voda - Kostomlaty 1:3
So 14.09. 00:00 Nymburk - Benátky n.J C 3:0
So 14.09. 00:00 Brandýs n. L. - Lysá n L. 0:3
So 14.09. 00:00 Čelákovice - Neratovice B 3:0
So 14.09. 00:00 Odolena Voda - Kostomlaty 2:3
So 14.09. 00:00 Nymburk - Benátky n.J C 3:0
So 14.09. 00:00 Brandýs n. L. - Lysá n L. 0:3
So 14.09. 00:00 Čelákovice - Neratovice B 2:3

6.kolo

So 21.09. 00:00 Kostomlaty - Nymburk 0:3
So 21.09. 00:00 Neratovice B - Odolena Voda 3:2
So 21.09. 00:00 Mělník B - Čelákovice 2:3
So 21.09. 00:00 Benátky n.J C - Brandýs n. L. 3:0
So 21.09. 00:00 Kostomlaty - Nymburk 0:3
So 21.09. 00:00 Neratovice B - Odolena Voda 3:1
So 21.09. 00:00 Mělník B - Čelákovice 0:3
So 21.09. 00:00 Benátky n.J C - Brandýs n. L. 3:1

7.kolo

Ne 22.09. 00:00 Nymburk - Neratovice B 3:0
Ne 22.09. 00:00 Brandýs n. L. - Kostomlaty 2:3
Ne 22.09. 00:00 Lysá n L. - Benátky n.J C 3:0
Ne 22.09. 00:00 Odolena Voda - Mělník B 0:3
Ne 22.09. 00:00 Nymburk - Neratovice B 3:1
Ne 22.09. 00:00 Brandýs n. L. - Kostomlaty 2:3
Ne 22.09. 00:00 Lysá n L. - Benátky n.J C 3:1
Ne 22.09. 00:00 Odolena Voda - Mělník B 1:3

8.kolo

So 28.09. 00:00 Neratovice B - Brandýs n. L. 3:2
So 28.09. 00:00 Mělník B - Nymburk 2:3
So 28.09. 00:00 Čelákovice - Odolena Voda 3:2
So 28.09. 00:00 Kostomlaty - Lysá n L. 3:1
So 28.09. 00:00 Neratovice B - Brandýs n. L. 3:2
So 28.09. 00:00 Mělník B - Nymburk 0:3
So 28.09. 00:00 Čelákovice - Odolena Voda 3:1
So 28.09. 00:00 Kostomlaty - Lysá n L. 3:1

9.kolo

So 05.10. 00:00 Brandýs n. L. - Mělník B 3:1
So 05.10. 00:00 Lysá n L. - Neratovice B 3:0
So 05.10. 00:00 Benátky n.J C - Kostomlaty 0:3
So 05.10. 00:00 Nymburk - Čelákovice 1:3
So 05.10. 00:00 Brandýs n. L. - Mělník B 3:0
So 05.10. 00:00 Lysá n L. - Neratovice B 3:0
So 05.10. 00:00 Benátky n.J C - Kostomlaty 0:3
So 05.10. 00:00 Nymburk - Čelákovice 3:1

10.kolo

So 26.04. 00:00 Benátky n.J C - Neratovice B 0:3
So 26.04. 00:00 Lysá n L. - Mělník B 3:1
So 26.04. 00:00 Brandýs n. L. - Čelákovice 0:3
So 26.04. 00:00 Nymburk - Odolena Voda 3:0
So 26.04. 00:00 Benátky n.J C - Neratovice B 0:3
So 26.04. 00:00 Lysá n L. - Mělník B 3:1
So 26.04. 00:00 Brandýs n. L. - Čelákovice 0:3
So 26.04. 00:00 Nymburk - Odolena Voda 3:0

11.kolo

So 03.05. 00:00 Odolena Voda - Brandýs n. L. 3:0
So 03.05. 00:00 Čelákovice - Lysá n L. 0:3
So 03.05. 00:00 Mělník B - Benátky n.J C 3:1
So 03.05. 00:00 Neratovice B - Kostomlaty 0:3
So 03.05. 00:00 Odolena Voda - Brandýs n. L. 3:1
So 03.05. 00:00 Čelákovice - Lysá n L. 1:3
So 03.05. 00:00 Mělník B - Benátky n.J C 3:0
So 03.05. 00:00 Neratovice B - Kostomlaty 0:3

12.kolo

So 10.05. 00:00 Kostomlaty - Mělník B 3:0
So 10.05. 00:00 Benátky n.J C - Čelákovice 0:3
So 10.05. 00:00 Lysá n L. - Odolena Voda 3:2
So 10.05. 00:00 Brandýs n. L. - Nymburk 0:3
So 10.05. 00:00 Kostomlaty - Mělník B 3:1
So 10.05. 00:00 Benátky n.J C - Čelákovice 0:3
So 10.05. 00:00 Lysá n L. - Odolena Voda 3:1
So 10.05. 00:00 Brandýs n. L. - Nymburk 2:3

13.kolo

So 17.05. 00:00 Nymburk - Lysá n L. 3:0
So 17.05. 00:00 Odolena Voda - Benátky n.J C 3:1
So 17.05. 00:00 Čelákovice - Kostomlaty 1:3
So 17.05. 00:00 Mělník B - Neratovice B 1:3
So 17.05. 00:00 Nymburk - Lysá n L. 3:1
So 17.05. 00:00 Odolena Voda - Benátky n.J C 3:1
So 17.05. 00:00 Čelákovice - Kostomlaty 0:3
So 17.05. 00:00 Mělník B - Neratovice B 3:1

14.kolo

Ne 18.05. 00:00 Neratovice B - Čelákovice 3:2
Ne 18.05. 00:00 Kostomlaty - Odolena Voda 2:3
Ne 18.05. 00:00 Benátky n.J C - Nymburk 0:3
Ne 18.05. 00:00 Lysá n L. - Brandýs n. L. 3:0
Ne 18.05. 00:00 Neratovice B - Čelákovice 0:3
Ne 18.05. 00:00 Kostomlaty - Odolena Voda 3:0
Ne 18.05. 00:00 Benátky n.J C - Nymburk 0:3
Ne 18.05. 00:00 Lysá n L. - Brandýs n. L. 3:0

15.kolo

16.05. 00:00 Brandýs n. L. - Benátky n.J C 3:1
16.05. 00:00 Brandýs n. L. - Benátky n.J C 3:0
So 24.05. 00:00 Nymburk - Kostomlaty 3:2
So 24.05. 00:00 Odolena Voda - Neratovice B 0:3
So 24.05. 00:00 Nymburk - Kostomlaty 3:0
So 24.05. 00:00 Odolena Voda - Neratovice B 0:3
Ne 25.05. 00:00 Čelákovice - Mělník B 3:1
Ne 25.05. 00:00 Čelákovice - Mělník B 3:1

16.kolo

So 31.05. 00:00 Mělník B - Odolena Voda 1:3
So 31.05. 00:00 Neratovice B - Nymburk 1:3
So 31.05. 00:00 Kostomlaty - Brandýs n. L. 0:3
So 31.05. 00:00 Benátky n.J C - Lysá n L. 0:3
So 31.05. 00:00 Mělník B - Odolena Voda 1:3
So 31.05. 00:00 Neratovice B - Nymburk 1:3
So 31.05. 00:00 Kostomlaty - Brandýs n. L. 3:2
So 31.05. 00:00 Benátky n.J C - Lysá n L. 0:3

17.kolo

Ne 01.06. 00:00 Lysá n L. - Kostomlaty 3:2
Ne 01.06. 00:00 Brandýs n. L. - Neratovice B 1:3
Ne 01.06. 00:00 Nymburk - Mělník B 3:0
Ne 01.06. 00:00 Odolena Voda - Čelákovice 1:3
Ne 01.06. 00:00 Lysá n L. - Kostomlaty 2:3
Ne 01.06. 00:00 Brandýs n. L. - Neratovice B 0:3
Ne 01.06. 00:00 Nymburk - Mělník B 3:0
Ne 01.06. 00:00 Odolena Voda - Čelákovice 2:3

18.kolo

So 07.06. 00:00 Čelákovice - Nymburk výsledek
So 07.06. 00:00 Mělník B - Brandýs n. L. výsledek
So 07.06. 00:00 Neratovice B - Lysá n L. výsledek
So 07.06. 00:00 Kostomlaty - Benátky n.J C výsledek
So 07.06. 00:00 Čelákovice - Nymburk výsledek
So 07.06. 00:00 Mělník B - Brandýs n. L. výsledek
So 07.06. 00:00 Neratovice B - Lysá n L. výsledek
So 07.06. 00:00 Kostomlaty - Benátky n.J C výsledek
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 30 29 0 0 1 88:17 83
2. 30 22 0 0 8 75:39 65
3. 30 22 0 0 8 73:40 63
4. 30 20 0 0 10 70:46 59
5. 30 18 0 0 12 58:54 47
6. 32 10 0 0 22 51:75 36
7. 30 6 0 0 24 33:74 24
8. 30 5 0 0 25 35:78 19
9. 30 4 0 0 26 21:81 12

Nejčtenější ze sportu