Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8418
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy soutěže

Celkem:
7856
Týden:
26
Dnes:
6
On-line:
1

1.kolo

So 12.04. 09:00 Český Brod B - Zvírotice 6:0
So 12.04. 09:00 Nymburk - Šacung B 5:5
So 12.04. 09:00 Hlavenec - Vavřinec 5:5
So 12.04. 09:00 Přišimasy - Dobříš 6:0

2.kolo

So 19.04. 09:00 Zvírotice - Dobříš 0:6
So 19.04. 09:00 Vavřinec - Přišimasy 6:4
So 19.04. 09:00 Šacung B - Hlavenec 5:5
So 19.04. 09:00 Český Brod B - Nymburk 2:6

3.kolo

So 26.04. 09:00 Nymburk - Zvírotice 6:1
So 26.04. 09:00 Hlavenec - Český Brod B 6:0
So 26.04. 09:00 Přišimasy - Šacung B 2:6
So 26.04. 09:00 Dobříš - Vavřinec 0:6

4.kolo

So 03.05. 09:00 Zvírotice - Vavřinec 0:6
So 03.05. 09:00 Šacung B - Dobříš 6:1
So 03.05. 09:00 Český Brod B - Přišimasy 6:2
So 03.05. 09:00 Nymburk - Hlavenec 6:3

5.kolo

So 10.05. 09:00 Přišimasy - Zvírotice 6:4
So 10.05. 09:00 Dobříš - Hlavenec 3:6
So 10.05. 09:00 Vavřinec - Nymburk 6:4
So 10.05. 09:00 Šacung B - Český Brod B 4:6

6.kolo

So 17.05. 09:00 Zvírotice - Šacung B 0:6
So 17.05. 09:00 Český Brod B - Vavřinec 6:3
So 17.05. 09:00 Nymburk - Dobříš 6:0
So 17.05. 09:00 Hlavenec - Přišimasy 6:3

7.kolo

So 24.05. 09:00 Hlavenec - Zvírotice 6:1
So 24.05. 09:00 Přišimasy - Nymburk 2:6
So 24.05. 09:00 Dobříš - Český Brod B 1:6
So 24.05. 09:00 Vavřinec - Šacung B 6:4

8.kolo

So 31.05. 09:00 Zvírotice - Český Brod B 1:6
So 31.05. 09:00 Šacung B - Nymburk 4:6
So 31.05. 09:00 Vavřinec - Hlavenec 5:5
So 31.05. 09:00 Dobříš - Přišimasy 3:6

9.kolo

So 07.06. 09:00 Dobříš - Zvírotice 6:0
So 07.06. 09:00 Přišimasy - Vavřinec 6:4
So 07.06. 09:00 Hlavenec - Šacung B 5:5
So 07.06. 09:00 Nymburk - Český Brod B 6:3

10.kolo

So 14.06. 09:00 Zvírotice - Nymburk 3:6
So 14.06. 09:00 Český Brod B - Hlavenec 5:5
So 14.06. 09:00 Šacung B - Přišimasy 6:1
So 14.06. 09:00 Vavřinec - Dobříš 6:0

11.kolo

So 21.06. 09:00 Vavřinec - Zvírotice 6:3
So 21.06. 09:00 Dobříš - Šacung B 1:6
So 21.06. 09:00 Přišimasy - Český Brod B 5:5
So 21.06. 09:00 Hlavenec - Nymburk 3:6

12.kolo

So 30.08. 09:00 Zvírotice - Přišimasy 0:6
So 30.08. 09:00 Hlavenec - Dobříš 6:1
So 30.08. 09:00 Nymburk - Vavřinec 6:4
So 30.08. 09:00 Český Brod B - Šacung B 5:5

13.kolo

So 06.09. 09:00 Šacung B - Zvírotice 6:0
So 06.09. 09:00 Vavřinec - Český Brod B 5:5
So 06.09. 09:00 Dobříš - Nymburk 0:6
So 06.09. 09:00 Přišimasy - Hlavenec 0:6

14.kolo

So 13.09. 09:00 Zvírotice - Hlavenec 3:6
So 13.09. 09:00 Nymburk - Přišimasy 6:2
So 13.09. 09:00 Český Brod B - Dobříš 6:0
So 13.09. 09:00 Šacung B - Vavřinec 6:3
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 14 12 1 1 81:38 25
2. 14 7 5 2 73:48 19
3. 14 7 4 3 67:49 18
4. 14 7 4 3 74:46 18
5. 14 7 3 4 71:54 17
6. 14 5 1 8 51:64 11
7. 14 2 0 12 22:72 4
8. 14 0 0 14 16:84 0

Nejčtenější ze sportu