Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8385
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5182
    Týden:
    24
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    Po 31.03. 16:30 TJ Spoje B - Šestajovice 5:0
    Po 31.03. 16:30 Řeporyje D - Petrovice D 3:2
    Út 01.04. 16:30 ETC Praha 4 - Kunratice 1:4
    St 02.04. 16:30 Modřany B - SK WATTO 1:3
    St 02.04. 16:30 Vinoř - Braník B 3:1

    2.kolo

    Po 07.04. 16:30 Kunratice - Řeporyje D 0:5
    Út 08.04. 16:30 Braník B - TJ Spoje B 0:7
    St 09.04. 16:30 SK WATTO - Petrovice D 1:5
    St 09.04. 16:30 Modřany B - Vinoř 1:7
    Čt 10.04. 16:30 Šestajovice - ETC Praha 4 6:2

    3.kolo

    Po 14.04. 16:30 TJ Spoje B - Modřany B 6:0
    Po 14.04. 16:30 Řeporyje D - Šestajovice 4:1
    Út 15.04. 16:30 ETC Praha 4 - Braník B 0:4
    St 16.04. 16:30 Vinoř - SK WATTO 3:0
    Po 16.06. 17:00 Petrovice D - Kunratice 5:1

    4.kolo

    Út 22.04. 17:00 Braník B - Řeporyje D 2:4
    St 23.04. 17:00 SK WATTO - Kunratice 8:1
    St 23.04. 17:00 Modřany B - ETC Praha 4 6:1
    St 23.04. 17:00 Vinoř - TJ Spoje B 2:4
    Čt 24.04. 17:00 Šestajovice - Petrovice D 6:2

    5.kolo

    Po 28.04. 17:00 TJ Spoje B - SK WATTO 4:2
    Po 28.04. 17:00 Řeporyje D - Modřany B 6:0
    Po 28.04. 17:00 Kunratice - Šestajovice 1:5
    Út 29.04. 17:00 ETC Praha 4 - Vinoř 0:6
    Po 25.08. 17:00 Petrovice D - Braník B 3:4

    6.kolo

    So 03.05. 11:00 SK WATTO - Šestajovice 4:3
    Po 05.05. 17:00 TJ Spoje B - ETC Praha 4 6:0
    Út 06.05. 17:00 Braník B - Kunratice 6:1
    St 07.05. 17:00 Modřany B - Petrovice D 1:4
    Út 10.06. 17:00 Vinoř - Řeporyje D 5:0

    7.kolo

    Po 12.05. 17:00 Řeporyje D - TJ Spoje B 1:7
    Po 12.05. 17:00 Petrovice D - Vinoř 2:2
    Po 12.05. 17:00 Kunratice - Modřany B 1:2
    Út 13.05. 17:00 ETC Praha 4 - SK WATTO 2:3
    Čt 15.05. 17:00 Šestajovice - Braník B 2:3

    8.kolo

    Po 19.05. 17:00 TJ Spoje B - Petrovice D 6:0
    Út 20.05. 17:00 ETC Praha 4 - Řeporyje D 1:5
    St 21.05. 17:00 SK WATTO - Braník B 1:6
    St 21.05. 17:00 Modřany B - Šestajovice 1:7
    St 21.05. 17:00 Vinoř - Kunratice 6:1

    9.kolo

    Po 26.05. 17:00 Petrovice D - ETC Praha 4 4:3
    Po 26.05. 17:00 Kunratice - TJ Spoje B 0:7
    Út 27.05. 17:00 Braník B - Modřany B 8:0
    Po 16.06. 17:00 Řeporyje D - SK WATTO 2:7
    Čt 26.06. 10:00 Šestajovice - Vinoř 0:7

    10.kolo

    Po 02.06. 17:00 Kunratice - ETC Praha 4 0:3
    Po 02.06. 17:00 Petrovice D - Řeporyje D 2:3
    Út 03.06. 17:00 Braník B - Vinoř 4:4
    St 04.06. 17:00 SK WATTO - Modřany B 4:0
    Čt 05.06. 17:00 Šestajovice - TJ Spoje B 3:4

    11.kolo

    Po 09.06. 17:00 Petrovice D - SK WATTO 2:3
    Po 09.06. 17:00 Řeporyje D - Kunratice 3:3
    Po 09.06. 17:00 TJ Spoje B - Braník B 6:1
    Út 10.06. 17:00 ETC Praha 4 - Šestajovice 2:2
    St 11.06. 17:00 Vinoř - Modřany B 8:0

    12.kolo

    Po 14.04. 16:30 Kunratice - Petrovice D 0:4
    Út 17.06. 17:00 Braník B - ETC Praha 4 4:2
    St 18.06. 17:00 SK WATTO - Vinoř 4:2
    St 18.06. 17:00 Modřany B - TJ Spoje B 1:5
    Čt 19.06. 17:00 Šestajovice - Řeporyje D 3:2

    13.kolo

    Po 23.06. 17:00 Kunratice - SK WATTO 1:7
    Po 23.06. 17:00 Petrovice D - Šestajovice 6:1
    Po 23.06. 17:00 Řeporyje D - Braník B 2:5
    Po 23.06. 17:00 TJ Spoje B - Vinoř 5:0
    Út 24.06. 17:00 ETC Praha 4 - Modřany B 3:2

    14.kolo

    Út 29.04. 17:00 Braník B - Petrovice D 5:0
    St 27.08. 17:00 SK WATTO - TJ Spoje B 3:5
    St 27.08. 17:00 Vinoř - ETC Praha 4 3:2
    St 27.08. 17:00 Modřany B - Řeporyje D 0:5
    Po 08.09. 17:00 Šestajovice - Kunratice 2:2

    15.kolo

    Po 01.09. 17:00 Kunratice - Braník B 1:6
    Po 01.09. 17:00 Petrovice D - Modřany B 3:3
    Po 01.09. 17:00 Řeporyje D - Vinoř 3:3
    Út 02.09. 17:00 ETC Praha 4 - TJ Spoje B 0:6
    Čt 11.09. 17:00 Šestajovice - SK WATTO 4:3

    16.kolo

    Po 08.09. 17:00 TJ Spoje B - Řeporyje D 5:2
    Út 09.09. 17:00 Braník B - Šestajovice 2:3
    St 10.09. 17:00 SK WATTO - ETC Praha 4 9:0k
    St 10.09. 17:00 Vinoř - Petrovice D 5:2
    St 10.09. 17:00 Modřany B - Kunratice 1:4

    17.kolo

    Po 15.09. 16:30 Kunratice - Vinoř 3:6
    Po 15.09. 16:30 Petrovice D - TJ Spoje B 0:6
    Po 15.09. 16:30 Řeporyje D - ETC Praha 4 2:3
    Út 16.09. 16:30 Braník B - SK WATTO 2:2
    Čt 18.09. 16:30 Šestajovice - Modřany B 6:1

    18.kolo

    Po 22.09. 16:00 TJ Spoje B - Kunratice 8:0
    Út 23.09. 16:00 ETC Praha 4 - Petrovice D 4:1
    St 24.09. 16:00 SK WATTO - Řeporyje D 3:4
    St 24.09. 16:00 Vinoř - Šestajovice 4:0
    St 24.09. 16:00 Modřany B - Braník B 0:6
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 18 0 0 102:15 36
    2. 18 12 3 3 76:32 27
    3. 18 11 2 5 69:41 24
    4. 18 10 1 7 67:47 21
    5. 18 9 2 7 56:52 20
    6. 18 8 2 8 54:55 18
    7. 18 6 2 10 47:57 14
    8. 18 4 1 13 29:73 8
    9. 18 2 2 14 24:85 6
    10. 18 2 1 15 20:87 5

    Nejčtenější ze sportu