Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8210
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Chomutov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3857
    Týden:
    15
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 01.09. 09:00 Kadaň - Ervěnice 3:15 (2:10)
    Ne 01.09. 10:00 Sokol Březno - Chomutov 18:4 (8:2)
    Út 24.09. 17:00 Perštejn - 1.SK Jirkov 5:1 (1:1)

    3.kolo

    Ne 08.09. 10:00 1.SK Jirkov - Sokol Březno 2:14 (1:6)
    Ne 08.09. 15:00 Chomutov - Kadaň 1:18 (1:9)
    Čt 12.09. 17:00 Ervěnice - Perštejn 7:0 (5:0)

    1.kolo

    Út 10.09. 17:00 Ervěnice - Chomutov 8:3 (5:1)
    St 11.09. 17:00 Perštejn - Sokol Březno 2:4 (2:0)
    St 11.09. 17:00 1.SK Jirkov - Kadaň 0:12 (0:4)

    4.kolo

    Ne 15.09. 10:00 Sokol Březno - Kadaň 2:18 (0:8)
    Ne 15.09. 10:00 Perštejn - Chomutov 2:5 (1:1)
    Út 17.09. 17:00 1.SK Jirkov - Ervěnice 1:4 (0:4)

    5.kolo

    Čt 19.09. 17:00 Ervěnice - Sokol Březno 6:4 (2:2)
    So 21.09. 10:00 Chomutov - 1.SK Jirkov 4:3 (1:1)
    Ne 22.09. 09:00 Kadaň - Perštejn 8:3 (2:2)

    6.kolo

    Ne 29.09. 09:00 Kadaň - 1.SK Jirkov 9:1 (4:1)
    Ne 29.09. 10:00 Sokol Březno - Perštejn 7:1 (5:0)
    Ne 29.09. 15:00 Chomutov - Ervěnice 7:10 (5:5)

    7.kolo

    So 05.10. 10:00 Chomutov - Sokol Březno 8:5 (4:2)
    So 05.10. 10:00 Ervěnice - Kadaň 6:3 (3:1)
    Ne 06.10. 10:00 1.SK Jirkov - Perštejn 3:2 (0:1)

    8.kolo

    Čt 10.10. 16:00 Perštejn - Ervěnice 1:11 (0:5)
    Ne 13.10. 10:00 Sokol Březno - 1.SK Jirkov 5:2 (3:0)
    St 16.10. 16:30 Kadaň - Chomutov 8:5 (2:5)

    9.kolo

    Čt 17.10. 16:00 Ervěnice - 1.SK Jirkov 6:3 (4:1)
    So 19.10. 10:00 Chomutov - Perštejn 8:3 (4:2)
    Ne 20.10. 09:00 Kadaň - Sokol Březno 5:2 (1:1)

    10.kolo

    Ne 27.10. 10:00 1.SK Jirkov - Chomutov 3:5 (2:2)
    Ne 27.10. 10:00 Perštejn - Kadaň 1:7 (1:2)
    Po 28.10. 11:00 Sokol Březno - Ervěnice 2:5 (2:2)
    Správce soutěže: Zdeněk Valta

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 10 0 0 78:27 30
    2. 10 8 0 2 91:36 24
    3. 10 5 0 5 63:53 15
    4. 10 5 0 5 50:78 15
    5. 10 1 0 9 20:61 3
    6. 10 1 0 9 19:66 3

    Nejčtenější ze sportu