Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 815
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4231
    Týden:
    52
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 00:00 Komořany - Brankovice B 1:1 (1:1)
    So 13.08. 00:00 Kučerov B - Němčany C 2:6 (2:3)
    So 13.08. 00:00 Slavíkovice B - Dražovice C 1:3 (0:2)
    So 13.08. 00:00 Švábenice B - Hoštice B 4:2 (0:0)
    So 13.08. 00:00 Rychtářov - Pustiměř B 5:0 (1:0)
    So 13.08. 00:00 Milonice - Radslavice 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 20.08. 00:00 Brankovice B - Radslavice 1:1 (0:1)
    So 20.08. 00:00 Pustiměř B - Milonice 3:4 (3:2)
    So 20.08. 00:00 Hoštice B - Rychtářov 5:9 (1:5)
    So 20.08. 00:00 Dražovice C - Švábenice B 2:0 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Němčany C - Slavíkovice B 4:0 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Komořany - Kučerov B 5:1 (3:0)

    3.kolo

    So 27.08. 00:00 Kučerov B - Brankovice B 3:1 (1:1)
    So 27.08. 00:00 Slavíkovice B - Komořany 1:3 (0:2)
    So 27.08. 00:00 Švábenice B - Němčany C 1:2 (1:1)
    So 27.08. 00:00 Rychtářov - Dražovice C 1:2 (1:1)
    So 27.08. 00:00 Milonice - Hoštice B 2:2 (0:1)
    So 27.08. 00:00 Pustiměř B - Radslavice 2:2 (1:1)

    4.kolo

    So 03.09. 00:00 Brankovice B - Pustiměř B 1:1 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Hoštice B - Radslavice 4:0 (1:0)
    So 03.09. 00:00 Dražovice C - Milonice 5:0 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Němčany C - Rychtářov 3:0 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Komořany - Švábenice B 1:1 (0:1)
    So 03.09. 00:00 Kučerov B - Slavíkovice B 4:3 (3:2)

    5.kolo

    So 10.09. 00:00 Slavíkovice B - Brankovice B 5:1 (1:1)
    So 10.09. 00:00 Švábenice B - Kučerov B 3:0
    So 10.09. 00:00 Rychtářov - Komořany 3:0 (2:0)
    So 10.09. 00:00 Milonice - Němčany C 2:4 (2:0)
    So 10.09. 00:00 Dražovice C - Radslavice 6:3 (4:1)
    So 10.09. 00:00 Pustiměř B - Hoštice B 2:0 (2:0)

    6.kolo

    So 17.09. 00:00 Brankovice B - Hoštice B 1:1 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Dražovice C - Pustiměř B 3:1 (2:1)
    So 17.09. 00:00 Němčany C - Radslavice 3:1 (3:0)
    So 17.09. 00:00 Komořany - Milonice 0:3 (0:0)
    So 17.09. 00:00 Kučerov B - Rychtářov 2:6 (2:2)
    So 17.09. 00:00 Slavíkovice B - Švábenice B 4:4 (2:2)

    7.kolo

    So 24.09. 00:00 Švábenice B - Brankovice B 4:0 (2:0)
    So 24.09. 00:00 Rychtářov - Slavíkovice B 5:1 (2:0)
    So 24.09. 00:00 Milonice - Kučerov B 0:1 (0:1)
    So 24.09. 00:00 Komořany - Radslavice 0:1 (0:1)
    So 24.09. 00:00 Pustiměř B - Němčany C 3:6 (2:4)
    So 24.09. 00:00 Hoštice B - Dražovice C 4:4 (2:1)

    8.kolo

    So 01.10. 00:00 Brankovice B - Dražovice C 1:2 (1:2)
    So 01.10. 00:00 Němčany C - Hoštice B 4:3 (0:3)
    So 01.10. 00:00 Komořany - Pustiměř B 1:1 (0:1)
    So 01.10. 00:00 Kučerov B - Radslavice 1:1 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Slavíkovice B - Milonice 2:4 (1:1)
    So 01.10. 00:00 Švábenice B - Rychtářov 2:4 (2:3)

    9.kolo

    So 08.10. 00:00 Rychtářov - Brankovice B 5:0 (2:0)
    So 08.10. 00:00 Milonice - Švábenice B 4:1 (3:0)
    So 08.10. 00:00 Slavíkovice B - Radslavice 5:2 (3:1)
    So 08.10. 00:00 Pustiměř B - Kučerov B 2:1 (1:0)
    So 08.10. 00:00 Hoštice B - Komořany 1:1 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Dražovice C - Němčany C 4:4 (1:1)

    10.kolo

    So 15.10. 00:00 Brankovice B - Němčany C 1:2 (1:0)
    So 15.10. 00:00 Komořany - Dražovice C 1:4 (1:0)
    So 15.10. 00:00 Kučerov B - Hoštice B 2:1 (2:1)
    So 15.10. 00:00 Slavíkovice B - Pustiměř B 6:2 (3:1)
    So 15.10. 00:00 Švábenice B - Radslavice 4:0 (3:0)
    So 15.10. 00:00 Rychtářov - Milonice 6:0 (2:0)

    11.kolo

    So 22.10. 00:00 Milonice - Brankovice B 0:1 (0:0)
    So 22.10. 00:00 Rychtářov - Radslavice 4:0 (2:0)
    So 22.10. 00:00 Pustiměř B - Švábenice B 3:0
    So 22.10. 00:00 Hoštice B - Slavíkovice B 5:1 (5:0)
    So 22.10. 00:00 Dražovice C - Kučerov B 3:4 (2:2)
    So 22.10. 00:00 Němčany C - Komořany 2:1 (1:0)

    14.kolo

    So 08.04. 16:00 Hoštice B - Milonice 1:1 (1:0)
    Ne 09.04. 13:15 Brankovice B - Kučerov B 2:3 (1:0)
    Ne 09.04. 13:15 Dražovice C - Rychtářov 1:2 (0:1)
    Ne 09.04. 13:45 Němčany C - Švábenice B 3:1 (2:0)
    Ne 09.04. 15:00 Radslavice - Pustiměř B 3:0 (0:0)
    Ne 09.04. 16:00 Komořany - Slavíkovice B 1:1 (1:1)

    15.kolo

    So 15.04. 16:30 Pustiměř B - Brankovice B 0:3 (0:3)
    So 15.04. 16:30 Slavíkovice B - Kučerov B 3:4 (0:1)
    Ne 16.04. 15:00 Radslavice - Hoštice B 6:1 (4:0)
    Ne 16.04. 16:30 Milonice - Dražovice C 2:1 (1:1)
    Ne 16.04. 16:30 Rychtářov - Němčany C 3:2 (1:1)
    Ne 16.04. 16:30 Švábenice B - Komořany 0:1 (0:0)

    16.kolo

    So 22.04. 13:45 Hoštice B - Pustiměř B 3:2 (3:1)
    Ne 23.04. 10:00 Kučerov B - Švábenice B 4:5 (4:3)
    Ne 23.04. 13:30 Brankovice B - Slavíkovice B 4:1 (1:0)
    Ne 23.04. 14:15 Němčany C - Milonice 6:2 (2:2)
    Ne 23.04. 15:00 Radslavice - Dražovice C 1:1 (0:0)
    Ne 23.04. 16:30 Komořany - Rychtářov 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 29.04. 16:00 Radslavice - Němčany C 2:3 (2:1)
    So 29.04. 16:30 Hoštice B - Brankovice B 2:2 (0:1)
    So 29.04. 16:30 Pustiměř B - Dražovice C 2:4 (2:0)
    Ne 30.04. 16:30 Milonice - Komořany 1:1 (1:1)
    Ne 30.04. 16:30 Rychtářov - Kučerov B 3:0
    Ne 30.04. 16:30 Švábenice B - Slavíkovice B 2:2 (1:1)

    18.kolo

    Ne 07.05. 10:00 Kučerov B - Milonice 4:0 (0:0)
    Ne 07.05. 10:00 Dražovice C - Hoštice B 2:0 (1:0)
    Ne 07.05. 13:45 Brankovice B - Švábenice B 3:0 (2:0)
    Ne 07.05. 14:15 Slavíkovice B - Rychtářov 1:3 (0:1)
    Ne 07.05. 14:15 Němčany C - Pustiměř B 2:1 (1:1)
    Ne 07.05. 15:00 Radslavice - Komořany 2:6 (2:1)

    19.kolo

    So 13.05. 16:30 Hoštice B - Němčany C 3:1 (2:0)
    So 13.05. 16:30 Pustiměř B - Komořany 1:3 (1:1)
    Ne 14.05. 13:15 Dražovice C - Brankovice B 5:1 (3:0)
    Ne 14.05. 15:00 Radslavice - Kučerov B 2:2 (0:0)
    Ne 14.05. 16:30 Milonice - Slavíkovice B 6:1 (3:0)
    Ne 14.05. 16:30 Rychtářov - Švábenice B 6:1 (0:0)

    20.kolo

    Ne 21.05. 10:00 Kučerov B - Pustiměř B 3:7 (3:2)
    Ne 21.05. 13:45 Brankovice B - Rychtářov 3:0 (1:0)
    Ne 21.05. 14:15 Němčany C - Dražovice C 3:1 (2:0)
    Ne 21.05. 15:00 Radslavice - Slavíkovice B 6:1 (2:1)
    Ne 21.05. 16:30 Švábenice B - Milonice 1:1 (1:1)
    Ne 21.05. 16:30 Komořany - Hoštice B 4:1 (0:1)

    21.kolo

    So 27.05. 16:30 Hoštice B - Kučerov B 6:0 (6:0)
    So 27.05. 16:30 Pustiměř B - Slavíkovice B 2:3 (1:1)
    Ne 28.05. 13:15 Dražovice C - Komořany 2:2 (1:1)
    Ne 28.05. 14:15 Němčany C - Brankovice B 0:2 (0:2)
    Ne 28.05. 15:00 Radslavice - Švábenice B 6:2 (3:0)
    Ne 28.05. 16:30 Milonice - Rychtářov 1:3 (1:2)

    22.kolo

    Ne 04.06. 10:00 Kučerov B - Dražovice C 1:3 (0:3)
    Ne 04.06. 13:45 Brankovice B - Milonice 2:3 (0:1)
    Ne 04.06. 14:15 Slavíkovice B - Hoštice B 3:7 (0:3)
    Ne 04.06. 15:00 Radslavice - Rychtářov 3:1 (2:0)
    Ne 04.06. 16:30 Švábenice B - Pustiměř B 2:3 (2:1)
    Ne 04.06. 16:30 Komořany - Němčany C 4:1 (0:1)

    12.kolo

    So 10.06. 14:00 Hoštice B - Švábenice B 0:3 (0:1)
    So 10.06. 14:00 Pustiměř B - Rychtářov 0:7 (0:4)
    Ne 11.06. 12:45 Němčany C - Kučerov B 7:1 (2:1)
    Ne 11.06. 13:45 Brankovice B - Komořany 1:2 (0:2)
    Ne 11.06. 14:30 Dražovice C - Slavíkovice B 4:0 (2:0)
    Ne 11.06. 15:00 Radslavice - Milonice 3:0 (2:0)

    13.kolo

    Ne 18.06. 14:00 Radslavice - Brankovice B 5:3 (2:1)
    Ne 18.06. 14:00 Milonice - Pustiměř B 3:0
    Ne 18.06. 14:00 Švábenice B - Dražovice C 6:2 (2:1)
    Ne 18.06. 14:00 Slavíkovice B - Němčany C 7:3 (2:2)
    Ne 18.06. 14:00 Kučerov B - Komořany 2:6 (2:4)
    Ne 18.06. 15:00 Rychtářov - Hoštice B 5:1 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 17 0 5 81:29 51
    2. 22 16 1 5 71:45 49
    3. 22 13 4 5 64:40 43
    4. 22 10 7 5 45:31 37
    5. 22 9 4 9 41:48 31
    6. 22 8 5 9 50:52 29
    7. 22 8 2 12 45:75 26
    8. 22 7 4 11 47:53 25
    9. 22 6 6 10 53:59 24
    10. 22 6 5 11 35:46 23
    11. 22 5 3 14 38:65 18
    12. 22 5 3 14 52:79 18

    Nejčtenější ze sportu