Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 814
  • Návštěvy: 65/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4818
    Týden:
    65
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 00:00 Slavíkovice - Šaratice B 5:2 (3:2)
    So 13.08. 00:00 Bošovice - Velešovice 0:3 (0:2)
    So 13.08. 00:00 Křenovice B - Němčany B 3:4 (0:1)
    So 13.08. 00:00 Bučovice B - Dražovice B 3:2 (1:0)
    So 13.08. 00:00 Hodějice - Rašovice 5:1 (3:0)
    So 13.08. 00:00 Kobeřice - Nížkovice 1:4 (0:3)
    So 13.08. 00:00 Letonice B - Vážany B 2:1 (2:0)

    2.kolo

    So 20.08. 00:00 Šaratice B - Vážany B 2:1 (1:1)
    So 20.08. 00:00 Nížkovice - Letonice B 1:4 (1:2)
    So 20.08. 00:00 Rašovice - Kobeřice 2:4 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Dražovice B - Hodějice 1:2 (0:2)
    So 20.08. 00:00 Němčany B - Bučovice B 1:0 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Velešovice - Křenovice B 5:1 (5:0)
    So 20.08. 00:00 Slavíkovice - Bošovice 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 27.08. 00:00 Bošovice - Šaratice B 2:1 (2:1)
    So 27.08. 00:00 Křenovice B - Slavíkovice 0:3
    So 27.08. 00:00 Bučovice B - Velešovice 3:3 (2:3)
    So 27.08. 00:00 Hodějice - Němčany B 2:1 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Kobeřice - Dražovice B 2:2 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Letonice B - Rašovice 7:1 (3:0)
    So 27.08. 00:00 Vážany B - Nížkovice 2:2 (1:1)

    4.kolo

    So 03.09. 00:00 Šaratice B - Nížkovice 3:0 (2:0)
    So 03.09. 00:00 Rašovice - Vážany B 4:1 (3:1)
    So 03.09. 00:00 Dražovice B - Letonice B 3:3 (2:2)
    So 03.09. 00:00 Němčany B - Kobeřice 3:3 (1:2)
    So 03.09. 00:00 Velešovice - Hodějice 4:1 (4:0)
    So 03.09. 00:00 Slavíkovice - Bučovice B 0:1 (0:1)
    So 03.09. 00:00 Bošovice - Křenovice B 4:2 (3:1)

    5.kolo

    So 10.09. 00:00 Křenovice B - Šaratice B 3:0 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Bučovice B - Bošovice 4:3 (3:3)
    So 10.09. 00:00 Hodějice - Slavíkovice 5:0 (2:0)
    So 10.09. 00:00 Kobeřice - Velešovice 4:0 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Letonice B - Němčany B 4:2 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Vážany B - Dražovice B 2:2 (0:1)
    So 10.09. 00:00 Nížkovice - Rašovice 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 17.09. 00:00 Šaratice B - Rašovice 0:3 (0:2)
    So 17.09. 00:00 Dražovice B - Nížkovice 3:0 (2:0)
    So 17.09. 00:00 Němčany B - Vážany B 1:3 (0:3)
    So 17.09. 00:00 Velešovice - Letonice B 1:3 (0:3)
    So 17.09. 00:00 Slavíkovice - Kobeřice 2:2 (1:1)
    So 17.09. 00:00 Bošovice - Hodějice 2:2 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Křenovice B - Bučovice B 0:2 (0:2)

    7.kolo

    So 24.09. 00:00 Bučovice B - Šaratice B 3:1 (1:1)
    So 24.09. 00:00 Hodějice - Křenovice B 10:0 (5:0)
    So 24.09. 00:00 Kobeřice - Bošovice 3:0 (1:0)
    So 24.09. 00:00 Letonice B - Slavíkovice 3:3 (1:2)
    So 24.09. 00:00 Vážany B - Velešovice 0:6 (0:3)
    So 24.09. 00:00 Nížkovice - Němčany B 3:2 (0:0)
    So 24.09. 00:00 Rašovice - Dražovice B 0:1 (0:0)

    8.kolo

    So 01.10. 00:00 Šaratice B - Dražovice B 1:3 (0:1)
    So 01.10. 00:00 Němčany B - Rašovice 2:2 (0:1)
    So 01.10. 00:00 Velešovice - Nížkovice 3:3 (0:2)
    So 01.10. 00:00 Slavíkovice - Vážany B 1:2 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Bošovice - Letonice B 1:0 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Křenovice B - Kobeřice 2:6 (0:3)
    So 01.10. 00:00 Bučovice B - Hodějice 7:1 (2:0)

    9.kolo

    So 08.10. 00:00 Hodějice - Šaratice B 3:0 (1:0)
    So 08.10. 00:00 Kobeřice - Bučovice B 4:1 (2:0)
    So 08.10. 00:00 Letonice B - Křenovice B 8:2 (4:1)
    So 08.10. 00:00 Vážany B - Bošovice 0:1 (0:0)
    So 08.10. 00:00 Nížkovice - Slavíkovice 2:2 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Rašovice - Velešovice 3:4 (2:1)
    So 08.10. 00:00 Dražovice B - Němčany B 4:1 (2:0)

    10.kolo

    So 15.10. 00:00 Šaratice B - Němčany B 1:4 (1:4)
    So 15.10. 00:00 Velešovice - Dražovice B 2:3 (0:2)
    So 15.10. 00:00 Slavíkovice - Rašovice 3:0 (1:0)
    So 15.10. 00:00 Bošovice - Nížkovice 2:2 (0:1)
    So 15.10. 00:00 Křenovice B - Vážany B 0:1 (0:1)
    So 15.10. 00:00 Bučovice B - Letonice B 3:3 (1:1)
    So 15.10. 00:00 Hodějice - Kobeřice 1:0 (1:0)

    11.kolo

    So 22.10. 00:00 Kobeřice - Šaratice B 8:1 (6:0)
    So 22.10. 00:00 Letonice B - Hodějice 0:3 (0:1)
    So 22.10. 00:00 Vážany B - Bučovice B 0:5 (0:1)
    So 22.10. 00:00 Nížkovice - Křenovice B 4:1 (2:0)
    So 22.10. 00:00 Rašovice - Bošovice 4:0 (2:0)
    So 22.10. 00:00 Dražovice B - Slavíkovice 5:2 (2:2)
    So 22.10. 00:00 Němčany B - Velešovice 2:3 (1:1)

    12.kolo

    So 29.10. 00:00 Šaratice B - Velešovice 3:2 (2:1)
    So 29.10. 00:00 Slavíkovice - Němčany B 2:1 (1:0)
    So 29.10. 00:00 Bošovice - Dražovice B 4:1 (2:0)
    So 29.10. 00:00 Křenovice B - Rašovice 1:0 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Bučovice B - Nížkovice 5:1 (4:0)
    So 29.10. 00:00 Hodějice - Vážany B 2:1 (1:1)
    So 29.10. 00:00 Kobeřice - Letonice B 2:1 (0:0)

    13.kolo

    So 05.11. 00:00 Letonice B - Šaratice B 4:4 (3:3)
    So 05.11. 00:00 Vážany B - Kobeřice 1:4 (0:0)
    So 05.11. 00:00 Nížkovice - Hodějice 4:1 (2:0)
    So 05.11. 00:00 Rašovice - Bučovice B 1:5 (0:4)
    So 05.11. 00:00 Dražovice B - Křenovice B 2:2 (0:1)
    So 05.11. 00:00 Němčany B - Bošovice 0:3 (0:0)
    So 05.11. 00:00 Velešovice - Slavíkovice 8:3 (4:0)

    14.kolo

    So 12.11. 00:00 Šaratice B - Slavíkovice 2:3 (2:0)
    So 12.11. 00:00 Velešovice - Bošovice 3:1 (3:0)
    So 12.11. 00:00 Němčany B - Křenovice B 8:2 (3:0)
    So 12.11. 00:00 Dražovice B - Bučovice B 1:5 (0:2)
    So 12.11. 00:00 Rašovice - Hodějice 0:0 (0:0)
    So 12.11. 00:00 Nížkovice - Kobeřice 2:3 (1:1)
    So 12.11. 00:00 Vážany B - Letonice B 0:6 (0:1)

    18.kolo

    Ne 09.04. 10:00 Dražovice B - Vážany B 3:0 (2:0)
    Ne 09.04. 16:00 Šaratice B - Křenovice B 2:1 (1:0)
    Ne 09.04. 16:00 Bošovice - Bučovice B 5:1 (2:0)
    Ne 09.04. 16:00 Slavíkovice - Hodějice 1:1 (0:0)
    Ne 09.04. 16:00 Velešovice - Kobeřice 0:3 (0:2)
    Ne 09.04. 16:00 Němčany B - Letonice B 1:1 (1:1)
    Ne 09.04. 16:00 Rašovice - Nížkovice 3:2 (1:1)

    19.kolo

    So 15.04. 16:30 Vážany B - Němčany B 0:1 (0:1)
    So 15.04. 16:30 Bučovice B - Křenovice B 5:0 (5:0)
    Ne 16.04. 10:00 Letonice B - Velešovice 2:3 (1:1)
    Ne 16.04. 16:30 Rašovice - Šaratice B 1:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:30 Nížkovice - Dražovice B 2:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:30 Kobeřice - Slavíkovice 3:1 (0:1)
    Ne 16.04. 16:30 Hodějice - Bošovice 3:0 (1:0)

    20.kolo

    So 22.04. 16:30 Křenovice B - Hodějice 1:3 (1:1)
    Ne 23.04. 10:00 Dražovice B - Rašovice 0:2 (0:0)
    Ne 23.04. 16:30 Šaratice B - Bučovice B 0:2 (0:2)
    Ne 23.04. 16:30 Bošovice - Kobeřice 0:3 (0:1)
    Ne 23.04. 16:30 Slavíkovice - Letonice B 3:2 (1:2)
    Ne 23.04. 16:30 Velešovice - Vážany B 5:2 (1:2)
    Ne 23.04. 16:30 Němčany B - Nížkovice 3:0 (0:0)

    21.kolo

    So 29.04. 16:30 Vážany B - Slavíkovice 0:4 (0:2)
    Ne 30.04. 10:00 Dražovice B - Šaratice B 5:0 (3:0)
    Ne 30.04. 10:00 Letonice B - Bošovice 4:1 (3:1)
    Ne 30.04. 16:30 Kobeřice - Křenovice B 7:0 (3:0)
    12.05. 17:30 Rašovice - Němčany B 1:1 (1:0)
    19.05. 17:30 Hodějice - Bučovice B 4:0 (3:0)
    St 07.06. 18:00 Nížkovice - Velešovice 3:3 (1:1)

    17.kolo

    28.04. 17:30 Vážany B - Rašovice 1:0 (0:0)
    28.04. 17:30 Letonice B - Dražovice B 3:2 (2:2)
    28.04. 17:30 Křenovice B - Bošovice 3:0 (2:0)
    05.05. 17:30 Nížkovice - Šaratice B 5:1 (2:0)
    05.05. 17:30 Kobeřice - Němčany B 2:0 (1:0)
    05.05. 17:30 Hodějice - Velešovice 4:3 (2:1)
    05.05. 17:30 Bučovice B - Slavíkovice 1:3 (1:1)

    22.kolo

    So 06.05. 16:30 Bučovice B - Kobeřice 3:1 (1:1)
    So 06.05. 16:30 Křenovice B - Letonice B 1:5 (1:2)
    Ne 07.05. 16:30 Šaratice B - Hodějice 2:8 (1:6)
    Ne 07.05. 16:30 Bošovice - Vážany B 3:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Slavíkovice - Nížkovice 4:3 (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Velešovice - Rašovice 3:1 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Němčany B - Dražovice B 0:0 (0:0)

    23.kolo

    So 13.05. 16:30 Vážany B - Křenovice B 3:4 (2:2)
    Ne 14.05. 10:00 Dražovice B - Velešovice 0:0 (0:0)
    Ne 14.05. 10:00 Letonice B - Bučovice B 2:1 (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Němčany B - Šaratice B 4:1 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Rašovice - Slavíkovice 3:2 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Nížkovice - Bošovice 4:2 (3:2)
    Ne 14.05. 16:30 Kobeřice - Hodějice 6:1 (2:1)

    24.kolo

    So 20.05. 16:30 Bučovice B - Vážany B 6:1 (6:0)
    So 20.05. 16:30 Křenovice B - Nížkovice 1:1 (1:1)
    Ne 21.05. 16:30 Šaratice B - Kobeřice 2:5 (0:4)
    Ne 21.05. 16:30 Hodějice - Letonice B 3:2 (0:1)
    Ne 21.05. 16:30 Bošovice - Rašovice 1:0 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Slavíkovice - Dražovice B 3:4 (1:2)
    Ne 21.05. 16:30 Velešovice - Němčany B 7:1 (3:0)

    25.kolo

    26.05. 18:00 Letonice B - Kobeřice 4:1 (1:1)
    So 27.05. 16:30 Vážany B - Hodějice 1:5 (0:1)
    Ne 28.05. 10:00 Dražovice B - Bošovice 1:0 (0:0)
    Ne 28.05. 16:30 Velešovice - Šaratice B 9:0 (3:0)
    Ne 28.05. 16:30 Němčany B - Slavíkovice 2:1 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Rašovice - Křenovice B 2:2 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 Nížkovice - Bučovice B 3:2 (1:1)

    26.kolo

    So 03.06. 10:00 Křenovice B - Dražovice B 3:2 (2:1)
    So 03.06. 16:30 Bučovice B - Rašovice 5:4 (3:1)
    Ne 04.06. 16:30 Šaratice B - Letonice B 1:3 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 Kobeřice - Vážany B 6:3 (2:2)
    Ne 04.06. 16:30 Hodějice - Nížkovice 4:1 (1:1)
    Ne 04.06. 16:30 Bošovice - Němčany B 2:2 (0:2)
    Ne 04.06. 16:30 Slavíkovice - Velešovice 1:2 (1:1)

    15.kolo

    So 10.06. 14:30 Letonice B - Nížkovice 4:1 (2:1)
    So 10.06. 16:00 Křenovice B - Velešovice 1:8 (0:2)
    So 10.06. 16:30 Vážany B - Šaratice B 3:1 (1:1)
    So 10.06. 16:30 Bučovice B - Němčany B 7:2 (2:1)
    Ne 11.06. 14:30 Hodějice - Dražovice B 2:0 (0:0)
    Ne 11.06. 16:30 Kobeřice - Rašovice 4:0 (2:0)
    Ne 11.06. 16:30 Bošovice - Slavíkovice 1:3 (0:0)

    16.kolo

    Ne 18.06. 14:00 Šaratice B - Bošovice 3:3 (2:1)
    Ne 18.06. 14:00 Slavíkovice - Křenovice B 2:0 (2:0)
    Ne 18.06. 14:00 Velešovice - Bučovice B 2:1 (0:1)
    Ne 18.06. 14:00 Němčany B - Hodějice 0:1 (0:0)
    Ne 18.06. 14:00 Dražovice B - Kobeřice 0:6 (0:1)
    Ne 18.06. 14:00 Rašovice - Letonice B 1:5 (1:4)
    Ne 18.06. 14:00 Nížkovice - Vážany B 2:1 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 3 4 93:36 60
    2. 26 19 3 4 77:38 60
    3. 26 16 4 6 92:49 52
    4. 26 15 5 6 85:46 50
    5. 26 16 2 8 81:48 50
    6. 26 12 4 10 58:55 40
    7. 26 10 6 10 50:50 36
    8. 26 10 6 10 56:60 36
    9. 26 9 4 13 41:53 31
    10. 26 8 6 12 49:58 30
    11. 26 7 4 15 39:60 25
    12. 26 5 3 18 36:97 18
    13. 26 5 2 19 30:78 17
    14. 26 4 2 20 34:93 14

    Nejčtenější ze sportu