Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 812
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5496
    Týden:
    22
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 00:00 Pačlavice - Vícemilice 2:2 (0:1)
    So 13.08. 00:00 Kučerov - Brankovice 1:3 (0:2)
    So 13.08. 00:00 Křenovice - Lovčičky 3:4 (1:2)
    So 13.08. 00:00 Otnice - Křižanovice 3:4 (1:2)
    So 13.08. 00:00 Rousínov B - Hoštice 2:0 (0:0)
    So 13.08. 00:00 Nesovice - M.Málkovice 4:1 (1:0)
    So 13.08. 00:00 Letonice - Vážany 3:4 (1:3)

    2.kolo

    So 20.08. 00:00 Vícemilice - Vážany 3:4 (1:3)
    So 20.08. 00:00 M.Málkovice - Letonice 2:1 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Hoštice - Nesovice 3:4 (0:2)
    So 20.08. 00:00 Křižanovice - Rousínov B 0:2 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Lovčičky - Otnice 1:1 (1:1)
    So 20.08. 00:00 Brankovice - Křenovice 7:0 (4:0)
    So 20.08. 00:00 Pačlavice - Kučerov 2:2 (1:1)

    3.kolo

    So 27.08. 00:00 Kučerov - Vícemilice 2:3 (1:3)
    So 27.08. 00:00 Křenovice - Pačlavice 3:0 (2:0)
    So 27.08. 00:00 Otnice - Brankovice 0:2 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Rousínov B - Lovčičky 2:2 (1:1)
    So 27.08. 00:00 Nesovice - Křižanovice 3:0 (2:0)
    So 27.08. 00:00 Letonice - Hoštice 4:0 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Vážany - M.Málkovice 3:2 (2:1)

    4.kolo

    So 03.09. 00:00 Vícemilice - M.Málkovice 4:0 (2:0)
    So 03.09. 00:00 Hoštice - Vážany 2:2 (1:2)
    So 03.09. 00:00 Křižanovice - Letonice 3:3 (0:3)
    So 03.09. 00:00 Lovčičky - Nesovice 1:1 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Brankovice - Rousínov B 2:1 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Pačlavice - Otnice 5:2 (2:1)
    So 03.09. 00:00 Kučerov - Křenovice 1:2 (1:1)

    5.kolo

    So 10.09. 00:00 Křenovice - Vícemilice 0:0 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Otnice - Kučerov 2:2 (2:0)
    So 10.09. 00:00 Rousínov B - Pačlavice 2:1 (1:1)
    So 10.09. 00:00 Nesovice - Brankovice 1:3 (1:2)
    So 10.09. 00:00 Letonice - Lovčičky 3:0 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Vážany - Křižanovice 2:4 (0:1)
    So 10.09. 00:00 M.Málkovice - Hoštice 0:2 (0:2)

    6.kolo

    So 17.09. 00:00 Vícemilice - Hoštice 5:1 (3:0)
    So 17.09. 00:00 Křižanovice - M.Málkovice 1:1 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Lovčičky - Vážany 0:3 (0:3)
    So 17.09. 00:00 Brankovice - Letonice 1:0 (0:0)
    So 17.09. 00:00 Pačlavice - Nesovice 1:2 (0:0)
    So 17.09. 00:00 Kučerov - Rousínov B 0:1 (0:1)
    So 17.09. 00:00 Křenovice - Otnice 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 24.09. 00:00 Otnice - Vícemilice 2:2 (2:0)
    So 24.09. 00:00 Rousínov B - Křenovice 5:2 (2:1)
    So 24.09. 00:00 Nesovice - Kučerov 3:1 (2:0)
    So 24.09. 00:00 Letonice - Pačlavice 5:2 (3:0)
    So 24.09. 00:00 Vážany - Brankovice 3:2 (1:1)
    So 24.09. 00:00 M.Málkovice - Lovčičky 3:4 (0:2)
    So 24.09. 00:00 Hoštice - Křižanovice 2:3 (1:0)

    8.kolo

    So 01.10. 00:00 Vícemilice - Křižanovice 0:0 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Lovčičky - Hoštice 1:2 (1:1)
    So 01.10. 00:00 Brankovice - M.Málkovice 0:1 (0:1)
    So 01.10. 00:00 Pačlavice - Vážany 2:1 (0:1)
    So 01.10. 00:00 Kučerov - Letonice 1:0 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Křenovice - Nesovice 3:1 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Otnice - Rousínov B 3:1 (0:0)

    9.kolo

    So 08.10. 00:00 Rousínov B - Vícemilice 0:2 (0:0)
    So 08.10. 00:00 Nesovice - Otnice 6:3 (3:0)
    So 08.10. 00:00 Letonice - Křenovice 5:1 (2:1)
    So 08.10. 00:00 Vážany - Kučerov 2:1 (1:0)
    So 08.10. 00:00 M.Málkovice - Pačlavice 2:1 (1:1)
    So 08.10. 00:00 Hoštice - Brankovice 3:2 (2:0)
    So 08.10. 00:00 Křižanovice - Lovčičky 2:4 (2:1)

    10.kolo

    So 15.10. 00:00 Vícemilice - Lovčičky 0:0 (0:0)
    So 15.10. 00:00 Brankovice - Křižanovice 1:1 (1:0)
    So 15.10. 00:00 Pačlavice - Hoštice 0:3 (0:0)
    So 15.10. 00:00 Kučerov - M.Málkovice 1:1 (0:0)
    So 15.10. 00:00 Křenovice - Vážany 5:3 (1:0)
    So 15.10. 00:00 Otnice - Letonice 3:3 (1:1)
    So 15.10. 00:00 Rousínov B - Nesovice 2:5 (1:2)

    11.kolo

    So 22.10. 00:00 Nesovice - Vícemilice 2:2 (1:0)
    So 22.10. 00:00 Letonice - Rousínov B 1:0 (1:0)
    So 22.10. 00:00 Vážany - Otnice 3:2 (2:1)
    So 22.10. 00:00 M.Málkovice - Křenovice 3:5 (1:2)
    So 22.10. 00:00 Hoštice - Kučerov 4:1 (2:1)
    So 22.10. 00:00 Křižanovice - Pačlavice 2:0 (2:0)
    So 22.10. 00:00 Lovčičky - Brankovice 2:2 (2:1)

    12.kolo

    So 29.10. 00:00 Vícemilice - Brankovice 0:3 (0:1)
    So 29.10. 00:00 Pačlavice - Lovčičky 3:1 (2:1)
    So 29.10. 00:00 Kučerov - Křižanovice 2:0 (1:0)
    So 29.10. 00:00 Křenovice - Hoštice 1:2 (0:2)
    So 29.10. 00:00 Otnice - M.Málkovice 7:0 (2:0)
    So 29.10. 00:00 Rousínov B - Vážany 1:1 (1:0)
    So 29.10. 00:00 Nesovice - Letonice 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 05.11. 00:00 Letonice - Vícemilice 1:0 (1:0)
    So 05.11. 00:00 Vážany - Nesovice 3:0 (0:0)
    So 05.11. 00:00 M.Málkovice - Rousínov B 4:3 (3:1)
    So 05.11. 00:00 Hoštice - Otnice 3:2 (2:1)
    So 05.11. 00:00 Křižanovice - Křenovice 3:3 (2:2)
    So 05.11. 00:00 Lovčičky - Kučerov 0:0 (0:0)
    So 05.11. 00:00 Brankovice - Pačlavice 4:3 (2:1)

    14.kolo

    So 12.11. 00:00 Vážany - Letonice 3:2 (1:1)
    So 12.11. 00:00 M.Málkovice - Nesovice 2:0 (1:0)
    So 12.11. 00:00 Hoštice - Rousínov B 5:0 (4:0)
    So 12.11. 00:00 Křižanovice - Otnice 4:2 (2:0)
    So 12.11. 00:00 Lovčičky - Křenovice 3:1 (0:1)
    So 12.11. 00:00 Brankovice - Kučerov 2:2 (1:1)
    So 12.11. 00:00 Vícemilice - Pačlavice 4:0 (3:0)

    18.kolo

    Ne 09.04. 16:00 Hoštice - M.Málkovice 5:0 (1:0)
    Ne 09.04. 16:00 Křižanovice - Vážany 1:2 (1:0)
    Ne 09.04. 16:00 Lovčičky - Letonice 1:3 (0:2)
    Ne 09.04. 16:00 Brankovice - Nesovice 1:1 (1:0)
    Ne 09.04. 16:00 Pačlavice - Rousínov B 3:0 (2:0)
    Ne 09.04. 16:00 Kučerov - Otnice 3:0 (3:0)
    Ne 09.04. 16:00 Vícemilice - Křenovice 2:2 (1:0)

    19.kolo

    Ne 16.04. 10:15 Rousínov B - Kučerov 0:1 (0:0)
    Ne 16.04. 16:30 Otnice - Křenovice 6:1 (3:0)
    Ne 16.04. 16:30 Nesovice - Pačlavice 1:1 (0:1)
    Ne 16.04. 16:30 Letonice - Brankovice 0:1 (0:1)
    Ne 16.04. 16:30 Vážany - Lovčičky 1:1 (1:0)
    Ne 16.04. 16:30 M.Málkovice - Křižanovice 2:1 (0:1)
    Ne 16.04. 16:30 Hoštice - Vícemilice 0:1 (0:0)

    20.kolo

    Ne 23.04. 10:00 Vícemilice - Otnice 1:1 (0:1)
    Ne 23.04. 15:00 Pačlavice - Letonice 0:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:30 Křižanovice - Hoštice 1:3 (0:1)
    Ne 23.04. 16:30 Lovčičky - M.Málkovice 2:2 (0:0)
    Ne 23.04. 16:30 Brankovice - Vážany 0:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:30 Kučerov - Nesovice 1:1 (0:1)
    Ne 23.04. 16:30 Křenovice - Rousínov B 2:3 (2:1)

    21.kolo

    Ne 30.04. 16:30 Rousínov B - Otnice 2:1 (0:1)
    Ne 30.04. 16:30 Nesovice - Křenovice 2:2 (2:2)
    Ne 30.04. 16:30 Letonice - Kučerov 1:2 (1:1)
    Ne 30.04. 16:30 Vážany - Pačlavice 2:2 (2:2)
    Ne 30.04. 16:30 Křižanovice - Vícemilice 2:1 (2:1)
    02.06. 18:00 M.Málkovice - Brankovice 2:2 (0:0)
    09.06. 18:00 Hoštice - Lovčičky 2:0 (1:0)

    17.kolo

    05.05. 17:00 Rousínov B - Brankovice 1:1 (0:1)
    05.05. 17:30 Křenovice - Kučerov 1:1 (1:1)
    05.05. 17:30 Otnice - Pačlavice 1:3 (1:2)
    05.05. 17:30 Nesovice - Lovčičky 3:0 (0:0)
    05.05. 17:30 Letonice - Křižanovice 2:0 (1:0)
    05.05. 17:30 Vážany - Hoštice 4:2 (2:1)
    05.05. 17:30 M.Málkovice - Vícemilice 0:3 (0:1)

    22.kolo

    Ne 07.05. 10:00 Vícemilice - Rousínov B 5:0 (2:0)
    Ne 07.05. 15:00 Pačlavice - M.Málkovice 6:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Lovčičky - Křižanovice 0:2 (0:1)
    Ne 07.05. 16:30 Brankovice - Hoštice 1:1 (0:1)
    Ne 07.05. 16:30 Kučerov - Vážany 0:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Křenovice - Letonice 3:1 (2:1)
    Ne 07.05. 16:30 Otnice - Nesovice 1:2 (0:1)

    23.kolo

    Ne 14.05. 10:00 Vícemilice - Lovčičky 3:1 (2:0)
    Ne 14.05. 16:30 Nesovice - Rousínov B 4:1 (2:1)
    Ne 14.05. 16:30 Letonice - Otnice 2:1 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Vážany - Křenovice 1:2 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 M.Málkovice - Kučerov 1:4 (0:3)
    Ne 14.05. 16:30 Hoštice - Pačlavice 3:2 (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Křižanovice - Brankovice 1:3 (0:1)

    24.kolo

    Ne 21.05. 10:00 Vícemilice - Nesovice 2:1 (0:1)
    Ne 21.05. 10:15 Rousínov B - Letonice 0:1 (0:0)
    Ne 21.05. 15:00 Pačlavice - Křižanovice 1:1 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Brankovice - Lovčičky 2:1 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Kučerov - Hoštice 1:0 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Křenovice - M.Málkovice 4:2 (3:1)
    Ne 21.05. 16:30 Otnice - Vážany 3:2 (3:1)

    25.kolo

    Ne 28.05. 13:45 Brankovice - Vícemilice 2:1 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 Letonice - Nesovice 3:1 (3:1)
    Ne 28.05. 16:30 Vážany - Rousínov B 1:2 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 Hoštice - Křenovice 1:2 (0:0)
    Ne 28.05. 16:30 Křižanovice - Kučerov 1:1 (0:0)
    Ne 28.05. 16:30 Lovčičky - Pačlavice 2:2 (1:0)
    09.06. 18:00 M.Málkovice - Otnice 2:0 (1:0)

    26.kolo

    Ne 04.06. 10:00 Vícemilice - Letonice 3:1 (0:0)
    Ne 04.06. 10:15 Rousínov B - M.Málkovice 2:0 (1:0)
    Ne 04.06. 15:00 Pačlavice - Brankovice 1:2 (0:1)
    Ne 04.06. 16:30 Kučerov - Lovčičky 4:2 (3:0)
    Ne 04.06. 16:30 Otnice - Hoštice 6:2 (5:0)
    Ne 04.06. 16:30 Nesovice - Vážany 0:3 (0:0)
    Ne 04.06. 17:00 Křenovice - Křižanovice 3:2 (3:0)

    15.kolo

    So 10.06. 10:00 Letonice - M.Málkovice 3:4 (2:2)
    So 10.06. 16:00 Křenovice - Brankovice 1:2 (0:2)
    So 10.06. 16:30 Kučerov - Pačlavice 0:1 (0:0)
    Ne 11.06. 10:15 Rousínov B - Křižanovice 3:1 (2:1)
    Ne 11.06. 14:30 Otnice - Lovčičky 1:0 (0:0)
    Ne 11.06. 14:30 Nesovice - Hoštice 1:6 (1:4)
    Ne 11.06. 16:30 Vážany - Vícemilice 2:1 (2:1)

    16.kolo

    So 17.06. 14:00 Hoštice - Letonice 5:1 (1:0)
    Ne 18.06. 10:00 Vícemilice - Kučerov 5:2 (4:1)
    Ne 18.06. 14:00 M.Málkovice - Vážany 0:5 (0:2)
    Ne 18.06. 14:00 Křižanovice - Nesovice 3:1 (2:0)
    Ne 18.06. 14:00 Lovčičky - Rousínov B 1:4 (0:1)
    Ne 18.06. 14:00 Brankovice - Otnice 3:2 (1:1)
    Ne 18.06. 14:00 Pačlavice - Křenovice 4:4 (3:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 15 8 3 54:30 53
    2. 26 14 6 6 60:43 48
    3. 26 12 8 6 55:31 44
    4. 26 14 2 10 62:47 44
    5. 26 11 6 9 51:49 39
    6. 26 10 7 9 56:64 37
    7. 26 11 3 12 49:42 36
    8. 26 11 3 12 40:49 36
    9. 26 8 9 9 37:38 33
    10. 26 8 7 11 43:50 31
    11. 26 7 8 11 48:51 29
    12. 26 8 4 14 37:73 28
    13. 26 6 6 14 55:59 24
    14. 26 4 9 13 34:55 21

    Nejčtenější ze sportu