Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8082
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14863
    Týden:
    45
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 00:00 Chrudim - Admira Praha 2:6 (2:0)
    So 17.08. 00:00 Kolín - Čáslav 5:2 (0:2)
    So 17.08. 00:00 Jablonec - Ml. Boleslav 0:2 (0:1)
    So 17.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 4:2 (3:0)
    So 17.08. 00:00 Svitavy - Pardubice 0:14 (0:12)
    So 17.08. 00:00 Náchod - H. Králové 0:3 (0:2)
    So 17.08. 00:00 Trutnov - RMSK Cidlina 0:3 (0:1)

    3.kolo

    So 24.08. 00:00 RMSK Cidlina - Chrudim 2:0 (1:0)
    So 24.08. 00:00 H. Králové - Trutnov 13:0 (6:0)
    So 24.08. 00:00 Pardubice - Náchod 0:1 (0:0)
    So 24.08. 00:00 Slovan Liberec - Svitavy 8:0
    So 24.08. 00:00 Ml. Boleslav - Viktoria Žižkov 0:3 (0:2)
    So 24.08. 00:00 Čáslav - Jablonec 5:2 (3:1)
    So 24.08. 00:00 Admira Praha - Kolín 3:1 (1:1)

    4.kolo

    So 31.08. 00:00 Chrudim - Kolín 3:0 (1:0)
    So 31.08. 00:00 Jablonec - Admira Praha 1:3 (0:2)
    So 31.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Čáslav 8:1 (3:1)
    So 31.08. 00:00 Svitavy - Ml. Boleslav 2:0 (0:0)
    So 31.08. 00:00 Náchod - Slovan Liberec 3:0 (2:0)
    So 31.08. 00:00 Trutnov - Pardubice 0:9 (0:4)
    So 31.08. 00:00 RMSK Cidlina - H. Králové 1:2 (1:0)

    5.kolo

    So 07.09. 00:00 H. Králové - Chrudim 8:0
    So 07.09. 00:00 Pardubice - RMSK Cidlina 3:1 (0:0)
    So 07.09. 00:00 Ml. Boleslav - Náchod 0:0 (0:0)
    So 07.09. 00:00 Čáslav - Svitavy 4:0 (1:0)
    So 07.09. 00:00 Admira Praha - Viktoria Žižkov 1:3 (1:0)
    So 07.09. 00:00 Kolín - Jablonec 3:1 (2:0)
    So 07.09. 12:00 Slovan Liberec - Trutnov 2:1 (1:0)

    6.kolo

    So 14.09. 00:00 Chrudim - Jablonec 1:9 (0:3)
    So 14.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Kolín 5:2
    So 14.09. 00:00 Svitavy - Admira Praha 0:7 (0:5)
    So 14.09. 00:00 Náchod - Čáslav 4:3 (2:0)
    So 14.09. 00:00 Trutnov - Ml. Boleslav 1:5 (1:2)
    So 14.09. 00:00 H. Králové - Pardubice 2:1 (0:1)
    Ne 15.09. 14:21 RMSK Cidlina - Slovan Liberec 5:1 (4:0)

    7.kolo

    So 21.09. 00:00 Pardubice - Chrudim 2:1 (0:1)
    So 21.09. 00:00 Ml. Boleslav - RMSK Cidlina 1:1 (1:0)
    So 21.09. 00:00 Čáslav - Trutnov 4:3 (2:1)
    So 21.09. 00:00 Admira Praha - Náchod 1:1 (0:0)
    So 21.09. 00:00 Kolín - Svitavy 4:1 (0:1)
    So 21.09. 00:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 0:4 (0:0)
    So 21.09. 12:00 Slovan Liberec - H. Králové 0:6 (0:4)

    8.kolo

    27.09. 12:00 Pardubice - Slovan Liberec 5:1 (2:0)
    So 28.09. 00:00 Chrudim - Viktoria Žižkov 1:4 (0:2)
    So 28.09. 00:00 Svitavy - Jablonec 1:3 (0:1)
    So 28.09. 00:00 Náchod - Kolín 4:1 (2:0)
    So 28.09. 00:00 Trutnov - Admira Praha 0:8 (0:2)
    So 28.09. 00:00 RMSK Cidlina - Čáslav 4:2 (0:1)
    So 28.09. 00:00 H. Králové - Ml. Boleslav 9:0 (2:0)

    9.kolo

    So 05.10. 00:00 Slovan Liberec - Chrudim 1:1 (1:0)
    So 05.10. 00:00 Ml. Boleslav - Pardubice 0:2 (0:2)
    So 05.10. 00:00 Čáslav - H. Králové 1:6 (1:3)
    So 05.10. 00:00 Admira Praha - RMSK Cidlina 2:1 (1:0)
    So 05.10. 00:00 Kolín - Trutnov 1:3 (0:3)
    So 05.10. 00:00 Jablonec - Náchod 0:0
    So 05.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Svitavy 10:1 (6:0)

    10.kolo

    So 12.10. 00:00 Chrudim - Svitavy 3:0 (1:0)
    So 12.10. 00:00 Náchod - Viktoria Žižkov 4:6 (2:1)
    So 12.10. 00:00 Trutnov - Jablonec 2:0 (1:0)
    So 12.10. 00:00 RMSK Cidlina - Kolín 8:3 (3:2)
    So 12.10. 00:00 H. Králové - Admira Praha 4:0 (1:0)
    So 12.10. 00:00 Pardubice - Čáslav 6:0 (5:0)
    So 12.10. 16:00 Slovan Liberec - Ml. Boleslav 2:0 (2:0)

    11.kolo

    So 19.10. 11:15 Čáslav - Slovan Liberec 5:2 (2:1)
    So 19.10. 11:15 Kolín - H. Králové 0:12 (0:7)
    So 19.10. 11:45 Ml. Boleslav - Chrudim 3:1
    So 19.10. 11:45 Jablonec - RMSK Cidlina 4:1 (2:0)
    So 19.10. 11:45 Svitavy - Náchod 1:4 (1:2)
    So 19.10. 12:00 Admira Praha - Pardubice 2:0 (1:0)
    Ne 20.10. 11:45 Viktoria Žižkov - Trutnov 4:0

    12.kolo

    So 26.10. 12:00 Trutnov - Svitavy 6:2 (2:0)
    So 26.10. 12:00 H. Králové - Jablonec 7:0 (3:0)
    So 26.10. 12:00 Pardubice - Kolín 10:1 (3:0)
    So 26.10. 12:00 Slovan Liberec - Admira Praha 1:0 (0:0)
    Ne 27.10. 11:45 Ml. Boleslav - Čáslav 1:5 (1:1)
    Ne 27.10. 14:00 RMSK Cidlina - Viktoria Žižkov 1:2 (1:0)
    Po 28.10. 11:45 Chrudim - Náchod 2:1 (2:1)

    13.kolo

    So 02.11. 11:15 Čáslav - Chrudim 3:2 (1:1)
    So 02.11. 11:15 Kolín - Slovan Liberec 1:3 (1:1)
    So 02.11. 11:45 Jablonec - Pardubice 0:2 (0:0)
    So 02.11. 11:45 Svitavy - RMSK Cidlina 0:5 (0:1)
    So 02.11. 12:00 Admira Praha - Ml. Boleslav 8:2 (5:0)
    Ne 03.11. 11:45 Viktoria Žižkov - H. Králové 1:2 (1:1)
    Ne 03.11. 11:45 Náchod - Trutnov 5:0 (2:0)

    1.kolo

    So 09.11. 11:15 Čáslav - Admira Praha 2:2 (1:1)
    So 09.11. 11:45 Trutnov - Chrudim 1:1 (0:1)
    So 09.11. 12:00 H. Králové - Svitavy 18:0 (10:0)
    So 09.11. 12:00 Pardubice - Viktoria Žižkov 5:0 (1:0)
    Ne 10.11. 11:45 Ml. Boleslav - Kolín 7:0 (3:0)
    Ne 10.11. 13:45 Slovan Liberec - Jablonec 2:0 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 RMSK Cidlina - Náchod 3:4 (3:2)

    15.kolo

    So 15.03. 11:15 Čáslav - Kolín 5:2 (2:2)
    So 15.03. 11:45 Ml. Boleslav - Jablonec 4:2 (2:1)
    So 15.03. 12:00 Admira Praha - Chrudim 3:1 (0:0)
    So 15.03. 12:00 Pardubice - Svitavy 12:0 (6:0)
    So 15.03. 14:15 RMSK Cidlina - Trutnov 3:0 (1:0)
    Ne 16.03. 11:45 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 3:1
    Ne 16.03. 15:45 H. Králové - Náchod 7:2 (1:2)

    16.kolo

    So 22.03. 11:45 Chrudim - RMSK Cidlina 2:10 (1:3)
    So 22.03. 11:45 Trutnov - H. Králové 0:7 (0:3)
    So 22.03. 11:45 Viktoria Žižkov - Ml. Boleslav 3:3 (2:3)
    Ne 23.03. 11:15 Kolín - Admira Praha 0:7 (0:1)
    Ne 23.03. 11:45 Náchod - Pardubice 0:6 (0:1)
    Ne 23.03. 11:45 Jablonec - Čáslav 2:2 (1:0)
    Ne 23.03. 12:30 Svitavy - Slovan Liberec 2:3 (2:2)

    17.kolo

    28.03. 12:00 Pardubice - Trutnov 7:0 (3:0)
    So 29.03. 11:15 Kolín - Chrudim 0:3 (0:3)
    So 29.03. 11:15 Čáslav - Viktoria Žižkov 6:3 (4:2)
    So 29.03. 11:45 Ml. Boleslav - Svitavy 8:2 (5:0)
    So 29.03. 11:45 Slovan Liberec - Náchod 4:1 (0:0)
    So 29.03. 12:00 Admira Praha - Jablonec 6:4 (4:1)
    So 29.03. 12:00 H. Králové - RMSK Cidlina 3:0 (0:0)

    18.kolo

    So 05.04. 11:45 Chrudim - H. Králové 0:7 (0:3)
    So 05.04. 11:45 RMSK Cidlina - Pardubice 5:3 (2:1)
    So 05.04. 11:45 Jablonec - Kolín 8:1 (2:1)
    So 05.04. 14:15 Trutnov - Slovan Liberec 0:2 (0:1)
    So 05.04. 16:15 Svitavy - Čáslav 0:9 (0:5)
    So 05.04. 16:30 Viktoria Žižkov - Admira Praha 0:2 (0:1)
    Ne 06.04. 11:45 Náchod - Ml. Boleslav 2:5 (0:3)

    19.kolo

    St 02.04. 12:00 Pardubice - H. Králové 1:2 (0:2)
    So 12.04. 11:15 Kolín - Viktoria Žižkov 0:4 (0:2)
    So 12.04. 11:15 Čáslav - Náchod 5:0 (2:0)
    So 12.04. 11:45 Ml. Boleslav - Trutnov 6:0 (3:0)
    So 12.04. 11:45 Slovan Liberec - RMSK Cidlina 1:4 (1:2)
    So 12.04. 12:00 Admira Praha - Svitavy 7:0 (4:0)
    Čt 01.05. 11:45 Jablonec - Chrudim 1:0 (0:0)

    20.kolo

    Čt 17.04. 16:45 Chrudim - Pardubice 0:10 (0:5)
    18.04. 16:00 RMSK Cidlina - Ml. Boleslav 6:3 (3:3)
    So 19.04. 11:45 Svitavy - Kolín 3:4 (1:1)
    So 19.04. 12:00 H. Králové - Slovan Liberec 3:1 (0:1)
    So 19.04. 14:45 Trutnov - Čáslav 1:3 (0:0)
    Ne 20.04. 11:45 Náchod - Admira Praha 3:1 (1:0)
    St 23.04. 17:45 Viktoria Žižkov - Jablonec 4:1 (2:0)

    21.kolo

    So 26.04. 11:15 Kolín - Náchod 1:3 (1:1)
    So 26.04. 11:15 Čáslav - RMSK Cidlina 0:3 (0:2)
    So 26.04. 12:00 Admira Praha - Trutnov 9:1 (3:0)
    So 26.04. 14:15 Slovan Liberec - Pardubice 0:2 (0:1)
    Ne 27.04. 11:45 Viktoria Žižkov - Chrudim 4:2 (2:2)
    Ne 27.04. 11:45 Jablonec - Svitavy 10:0 (2:0)
    Út 29.04. 17:00 Ml. Boleslav - H. Králové 0:4 (0:2)

    22.kolo

    So 03.05. 11:45 RMSK Cidlina - Admira Praha 1:3 (1:2)
    So 03.05. 12:00 Pardubice - Ml. Boleslav 0:2
    So 03.05. 12:00 H. Králové - Čáslav 1:1 (1:0)
    So 03.05. 14:45 Trutnov - Kolín 1:0 (0:0)
    Ne 04.05. 11:45 Chrudim - Slovan Liberec 2:5 (2:1)
    Ne 04.05. 11:45 Náchod - Jablonec 0:3 (0:2)
    Ne 04.05. 11:45 Svitavy - Viktoria Žižkov 1:7

    23.kolo

    St 07.05. 17:30 Čáslav - Pardubice 0:3 (0:1)
    Čt 08.05. 11:45 Viktoria Žižkov - Náchod 5:0 (1:0)
    So 10.05. 11:15 Kolín - RMSK Cidlina 0:4 (0:2)
    So 10.05. 11:45 Ml. Boleslav - Slovan Liberec 1:4
    So 10.05. 12:00 Admira Praha - H. Králové 0:3 (0:1)
    So 10.05. 16:30 Svitavy - Chrudim 0:2 (0:1)
    Ne 11.05. 11:45 Jablonec - Trutnov 5:1 (3:1)

    24.kolo

    St 16.04. 14:45 Náchod - Svitavy 4:2
    So 17.05. 11:15 Slovan Liberec - Čáslav 3:5 (1:1)
    So 17.05. 11:45 Chrudim - Ml. Boleslav 0:4 (0:3)
    So 17.05. 11:45 RMSK Cidlina - Jablonec 4:0 (3:0)
    So 17.05. 12:00 H. Králové - Kolín 11:0 (3:0)
    So 17.05. 14:45 Trutnov - Viktoria Žižkov 0:7 (0:1)
    Ne 18.05. 12:00 Pardubice - Admira Praha 4:2 (1:2)

    25.kolo

    So 24.05. 11:15 Kolín - Pardubice 0:12 (0:5)
    So 24.05. 11:15 Čáslav - Ml. Boleslav 5:2 (1:2)
    So 24.05. 11:45 Svitavy - Trutnov 1:1 (1:1)
    So 24.05. 12:00 Admira Praha - Slovan Liberec 2:0 (0:0)
    Ne 25.05. 11:45 Náchod - Chrudim 5:1 (3:1)
    Ne 25.05. 11:45 Viktoria Žižkov - RMSK Cidlina 0:0 (0:0)
    Ne 25.05. 16:15 Jablonec - H. Králové 0:7 (0:4)

    26.kolo

    Čt 22.05. 16:45 Chrudim - Čáslav 3:8 (1:6)
    So 31.05. 11:45 Ml. Boleslav - Admira Praha 0:3 (0:1)
    So 31.05. 11:45 RMSK Cidlina - Svitavy 10:1 (4:1)
    So 31.05. 12:00 H. Králové - Viktoria Žižkov 7:0 (4:0)
    So 31.05. 14:45 Trutnov - Náchod 2:0 (2:0)
    So 31.05. 16:15 Slovan Liberec - Kolín 2:1 (0:1)
    Ne 01.06. 12:00 Pardubice - Jablonec 7:1 (4:0)

    14.kolo

    St 21.05. 16:45 Jablonec - Slovan Liberec 0:2 (0:0)
    St 28.05. 17:00 Chrudim - Trutnov 0:1 (0:0)
    06.06. 11:45 Viktoria Žižkov - Pardubice 1:6 (0:4)
    So 07.06. 11:15 Kolín - Ml. Boleslav 1:7 (1:4)
    So 07.06. 11:45 Svitavy - H. Králové 0:12 (0:6)
    So 07.06. 12:00 Admira Praha - Čáslav 2:3 (1:1)
    Ne 08.06. 11:45 Náchod - RMSK Cidlina 1:4 (0:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 25 1 0 166:9 76
    2. 26 20 0 6 132:22 60
    3. 26 17 2 7 90:38 53
    4. 26 17 2 7 93:51 53
    5. 26 16 2 8 90:41 50
    6. 26 15 3 8 89:70 48
    7. 26 14 1 11 55:55 43
    8. 26 11 3 12 66:66 36
    9. 26 11 3 12 52:66 36
    10. 26 8 2 16 57:71 26
    11. 26 6 2 18 25:107 20
    12. 26 5 2 19 34:98 17
    13. 26 4 0 22 32:132 12
    14. 26 1 1 24 20:175 4

    Nejčtenější ze sportu