Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 13. července 2020
svátek má Markéta.
Hlavní menu
  • ID: 79
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3739
    Týden:
    27
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 16:30 Uherský Brod - Hulín 0:2 (0:1)
    So 14.08. 16:30 Provodov - Kateřinice 2:0 (1:0)
    So 14.08. 16:30 Vsetín - Hradčovice 0:2 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 Morkovice - Val. Meziříčí 0:1 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Otrokovice - Slušovice 1:1 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 Chropyně - Holešov 2:2 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Boršice - Dolní Němčí 0:3 (0:2)
    Ne 15.08. 16:30 Hluk - Ostrožská NV 4:1 (1:1)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Ostrožská NV - Vsetín 5:2 (2:0)
    So 21.08. 16:30 Kateřinice - Hluk 2:1 (1:1)
    So 21.08. 16:30 Hulín - Boršice 7:1 (4:0)
    So 21.08. 16:30 Slušovice - Chropyně 0:0 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Val. Meziříčí - Hradčovice 2:1 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Dolní Němčí - Provodov 2:1 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Holešov - Uherský Brod 2:1 (2:0)
    Ne 22.08. 16:30 Morkovice - Otrokovice 1:1 (0:1)

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Uherský Brod - Slušovice 2:2 (0:1)
    So 28.08. 16:30 Provodov - Hulín 0:2 (0:1)
    So 28.08. 16:30 Vsetín - Kateřinice 1:3 (0:1)
    Ne 29.08. 16:30 Otrokovice - Val. Meziříčí 6:3 (2:2)
    Ne 29.08. 16:30 Chropyně - Morkovice 1:2 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Boršice - Holešov 0:3 (0:1)
    Ne 29.08. 16:30 Hluk - Dolní Němčí 3:1 (1:1)
    Ne 29.08. 16:30 Hradčovice - Ostrožská NV 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Kateřinice - Hradčovice 1:0 (1:0)
    So 04.09. 16:30 Hulín - Hluk 1:2 (1:0)
    So 04.09. 16:30 Slušovice - Boršice 8:0 (2:0)
    Ne 05.09. 16:30 Val. Meziříčí - Ostrožská NV 2:1 (0:1)
    Ne 05.09. 16:30 Dolní Němčí - Vsetín 1:1 (1:0)
    Ne 05.09. 16:30 Holešov - Provodov 3:1 (1:0)
    Ne 05.09. 16:30 Morkovice - Uherský Brod 3:0 (2:0)
    Ne 05.09. 16:30 Otrokovice - Chropyně 1:1 (1:1)

    14.kolo

    St 08.09. 17:00 Val. Meziříčí - Slušovice 4:1 (0:1)
    St 08.09. 17:00 Morkovice - Holešov 2:1 (1:0)
    St 08.09. 17:00 Otrokovice - Hulín 0:0 (0:0)
    St 08.09. 17:00 Chropyně - Dolní Němčí 3:1 (0:0)
    St 08.09. 17:00 Uherský Brod - Kateřinice 1:0 (0:0)
    St 08.09. 17:00 Boršice - Ostrožská NV 1:3 (0:1)
    St 08.09. 17:00 Provodov - Hradčovice 1:4 (0:1)
    St 08.09. 17:00 Hluk - Vsetín 2:1 (0:0)

    5.kolo

    So 11.09. 16:30 Uherský Brod - Otrokovice 3:1 (0:0)
    So 11.09. 16:30 Provodov - Slušovice 4:1 (1:0)
    So 11.09. 16:30 Vsetín - Hulín 3:2 (0:2)
    So 11.09. 16:30 Ostrožská NV - Kateřinice 3:2 (1:1)
    Ne 12.09. 16:30 Chropyně - Val. Meziříčí 2:1 (1:1)
    Ne 12.09. 16:30 Boršice - Morkovice 0:1 (0:1)
    Ne 12.09. 16:30 Hluk - Holešov 0:0 (0:0)
    Ne 12.09. 16:30 Hradčovice - Dolní Němčí 3:1 (1:0)

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Hulín - Hradčovice 3:1 (0:1)
    So 18.09. 16:00 Slušovice - Hluk 2:1 (2:0)
    Ne 19.09. 16:00 Val. Meziříčí - Kateřinice 4:2 (1:0)
    Ne 19.09. 16:00 Dolní Němčí - Ostrožská NV 2:2 (1:2)
    Ne 19.09. 16:00 Holešov - Vsetín 2:1 (1:1)
    Ne 19.09. 16:00 Morkovice - Provodov 2:1 (0:1)
    Ne 19.09. 16:00 Otrokovice - Boršice 6:0 (2:0)
    Ne 19.09. 16:00 Chropyně - Uherský Brod 2:2 (0:1)

    7.kolo

    So 25.09. 16:00 Uherský Brod - Val. Meziříčí 2:1 (0:1)
    So 25.09. 16:00 Provodov - Otrokovice 3:0 (2:0)
    So 25.09. 16:00 Vsetín - Slušovice 1:2 (0:0)
    So 25.09. 16:00 Ostrožská NV - Hulín 1:3 (1:1)
    So 25.09. 16:00 Kateřinice - Dolní Němčí 5:0 (2:0)
    Ne 26.09. 16:00 Boršice - Chropyně 2:4 (2:3)
    Ne 26.09. 16:00 Hluk - Morkovice 0:2 (0:1)
    Ne 26.09. 16:00 Hradčovice - Holešov 3:1 (2:0)

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Hulín - Kateřinice 2:1 (1:0)
    So 02.10. 15:30 Slušovice - Hradčovice 1:0 (1:0)
    So 02.10. 15:30 Uherský Brod - Boršice 4:2 (2:1)
    Ne 03.10. 15:30 Val. Meziříčí - Dolní Němčí 2:3 (0:1)
    Ne 03.10. 15:30 Holešov - Ostrožská NV 3:1 (1:0)
    Ne 03.10. 15:30 Morkovice - Vsetín 5:0 (2:0)
    Ne 03.10. 15:30 Otrokovice - Hluk 2:1 (0:1)
    Ne 03.10. 15:30 Chropyně - Provodov 4:2 (1:1)

    9.kolo

    So 09.10. 13:00 Vsetín - Otrokovice 3:0 (1:0)
    So 09.10. 14:00 Provodov - Uherský Brod 2:2 (1:1)
    So 09.10. 15:30 Ostrožská NV - Slušovice 3:1 (1:0)
    So 09.10. 15:30 Kateřinice - Holešov 2:4 (1:2)
    Ne 10.10. 15:30 Boršice - Val. Meziříčí 2:5 (0:3)
    Ne 10.10. 15:30 Hluk - Chropyně 3:2 (1:2)
    Ne 10.10. 15:30 Hradčovice - Morkovice 1:2 (1:1)
    Ne 10.10. 15:30 Dolní Němčí - Hulín 2:2 (1:1)

    10.kolo

    So 16.10. 15:00 Slušovice - Kateřinice 2:3 (2:2)
    So 16.10. 15:00 Uherský Brod - Hluk 1:2 (1:1)
    Ne 17.10. 10:15 Morkovice - Ostrožská NV 4:0 (0:0)
    Ne 17.10. 15:00 Val. Meziříčí - Hulín 2:0 (1:0)
    Ne 17.10. 15:00 Holešov - Dolní Němčí 2:0 (2:0)
    Ne 17.10. 15:00 Otrokovice - Hradčovice 2:0 (1:0)
    Ne 17.10. 15:00 Chropyně - Vsetín 2:2 (2:0)
    Ne 17.10. 15:00 Boršice - Provodov 1:11 (0:5)

    11.kolo

    So 23.10. 14:30 Provodov - Val. Meziříčí 3:2 (2:0)
    So 23.10. 14:30 Vsetín - Uherský Brod 2:0 (1:0)
    So 23.10. 14:30 Hradčovice - Chropyně 1:4 (1:0)
    So 23.10. 14:30 Ostrožská NV - Otrokovice 3:0 (1:0)
    So 23.10. 14:30 Kateřinice - Morkovice 1:0 (1:0)
    So 23.10. 14:30 Hulín - Holešov 2:1 (1:1)
    Ne 24.10. 14:30 Hluk - Boršice 7:1 (4:0)
    Ne 24.10. 14:30 Dolní Němčí - Slušovice 3:0 (1:0)

    15.kolo

    Čt 28.10. 14:30 Vsetín - Val. Meziříčí 3:0 (1:0)
    Čt 28.10. 14:30 Hradčovice - Hluk 0:3 (0:1)
    Čt 28.10. 14:30 Ostrožská NV - Provodov 1:0 (0:0)
    Čt 28.10. 14:30 Kateřinice - Boršice 9:0 (5:0)
    Čt 28.10. 14:30 Dolní Němčí - Uherský Brod 3:1 (1:1)
    Čt 28.10. 14:30 Hulín - Chropyně 5:0 (3:0)
    Čt 28.10. 14:30 Holešov - Otrokovice 4:0 (1:0)
    Čt 28.10. 14:30 Slušovice - Morkovice 1:1 (0:0)

    12.kolo

    Ne 00.00. 00:00 Provodov - Hluk 1:2 (1:1)
    So 30.10. 14:30 Slušovice - Hulín 0:0 (0:0)
    So 30.10. 14:30 Uherský Brod - Hradčovice 2:0 (0:0)
    Ne 31.10. 14:30 Val. Meziříčí - Holešov 0:1 (0:0)
    Ne 31.10. 14:30 Morkovice - Dolní Němčí 7:0 (3:0)
    Ne 31.10. 14:30 Otrokovice - Kateřinice 2:1 (0:0)
    Ne 31.10. 14:30 Chropyně - Ostrožská NV 0:3 (0:1)
    Ne 31.10. 14:30 Boršice - Vsetín 1:8 (0:6)

    13.kolo

    So 06.11. 14:00 Vsetín - Provodov 1:1 (0:1)
    So 06.11. 14:00 Ostrožská NV - Uherský Brod 2:4 (0:1)
    So 06.11. 14:00 Kateřinice - Chropyně 3:2 (3:1)
    So 06.11. 14:00 Hulín - Morkovice 1:0 (1:0)
    Ne 07.11. 14:00 Hluk - Val. Meziříčí 2:0 (0:0)
    Ne 07.11. 14:00 Hradčovice - Boršice 2:0 (0:0)
    Ne 07.11. 14:00 Dolní Němčí - Otrokovice 1:3 (0:2)
    Ne 07.11. 14:00 Holešov - Slušovice 0:1 (0:0)

    17.kolo

    So 02.04. 16:00 Vsetín - Ostrožská NV 2:2 (0:2)
    So 02.04. 16:00 Provodov - Dolní Němčí 2:0 (2:0)
    So 02.04. 16:00 Uherský Brod - Holešov 2:0 (1:0)
    Ne 03.04. 16:00 Hradčovice - Val. Meziříčí 3:0 (2:0)
    Ne 03.04. 16:00 Hluk - Kateřinice 3:1 (1:1)
    Ne 03.04. 16:00 Boršice - Hulín 0:1 (0:0)
    Ne 03.04. 16:00 Chropyně - Slušovice 7:0 (3:0)
    Ne 03.04. 16:00 Otrokovice - Morkovice 0:1 (0:0)

    30.kolo

    St 13.04. 16:30 Val. Meziříčí - Vsetín 1:2 (1:1)
    St 13.04. 16:30 Hluk - Hradčovice 2:1 (1:1)
    St 13.04. 16:30 Provodov - Ostrožská NV 3:0 (1:0)
    St 13.04. 16:30 Boršice - Kateřinice 2:4 (1:4)
    St 13.04. 16:30 Uherský Brod - Dolní Němčí 1:0 (1:0)
    St 13.04. 16:30 Chropyně - Hulín 0:0 (0:0)
    St 13.04. 16:30 Otrokovice - Holešov 1:0 (1:0)
    St 13.04. 16:30 Morkovice - Slušovice 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 09.04. 16:00 Val. Meziříčí - Otrokovice 3:2 (2:0)
    So 09.04. 16:00 Morkovice - Chropyně 4:1 (2:0)
    So 09.04. 16:00 Slušovice - Uherský Brod 0:1 (0:1)
    So 09.04. 16:00 Holešov - Boršice 2:0 (1:0)
    So 09.04. 16:00 Hulín - Provodov 4:0 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Dolní Němčí - Hluk 1:2 (1:1)
    So 09.04. 16:00 Kateřinice - Vsetín 0:2 (0:1)
    So 09.04. 16:00 Ostrožská NV - Hradčovice 3:0 (1:0)

    19.kolo

    So 16.04. 16:30 Ostrožská NV - Val. Meziříčí 1:2 (1:2)
    So 16.04. 16:30 Hradčovice - Kateřinice 0:2 (0:1)
    So 16.04. 16:30 Vsetín - Dolní Němčí 0:0 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Hluk - Hulín 3:0 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Provodov - Holešov 3:1 (2:0)
    So 16.04. 16:30 Boršice - Slušovice 1:1 (1:1)
    So 16.04. 16:30 Uherský Brod - Morkovice 1:0 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Chropyně - Otrokovice 1:1 (0:0)

    20.kolo

    So 23.04. 16:30 Val. Meziříčí - Chropyně 1:1 (1:0)
    So 23.04. 16:30 Otrokovice - Uherský Brod 0:2 (0:2)
    So 23.04. 16:30 Morkovice - Boršice 3:0 (2:0)
    So 23.04. 16:30 Slušovice - Provodov 1:3 (0:1)
    So 23.04. 16:30 Holešov - Hluk 0:1 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Hulín - Vsetín 5:0 (4:0)
    So 23.04. 16:30 Dolní Němčí - Hradčovice 2:1 (1:1)
    So 23.04. 16:30 Kateřinice - Ostrožská NV 3:1 (1:0)

    21.kolo

    So 30.04. 16:30 Kateřinice - Val. Meziříčí 1:2 (1:2)
    So 30.04. 16:30 Ostrožská NV - Dolní Němčí 1:1 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Hradčovice - Hulín 4:3 (2:2)
    So 30.04. 16:30 Vsetín - Holešov 1:1 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Hluk - Slušovice 2:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Provodov - Morkovice 2:3 (1:2)
    So 30.04. 16:30 Boršice - Otrokovice 0:1 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Uherský Brod - Chropyně 1:2 (0:0)

    22.kolo

    So 07.05. 16:30 Val. Meziříčí - Uherský Brod 0:3 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Chropyně - Boršice 6:2 (4:0)
    So 07.05. 16:30 Otrokovice - Provodov 2:1 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Morkovice - Hluk 1:0 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Slušovice - Vsetín 1:2 (1:2)
    So 07.05. 16:30 Holešov - Hradčovice 4:1 (3:0)
    So 07.05. 16:30 Hulín - Ostrožská NV 1:0 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Dolní Němčí - Kateřinice 2:1 (0:1)

    23.kolo

    So 14.05. 16:30 Dolní Němčí - Val. Meziříčí 3:1 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Kateřinice - Hulín 1:3 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Ostrožská NV - Holešov 2:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Hradčovice - Slušovice 4:1 (2:1)
    So 14.05. 16:30 Vsetín - Morkovice 0:3 (0:2)
    So 14.05. 16:30 Hluk - Otrokovice 0:3 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Provodov - Chropyně 3:2 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Boršice - Uherský Brod 2:3 (2:1)

    24.kolo

    So 21.05. 16:30 Val. Meziříčí - Boršice 1:1 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Uherský Brod - Provodov 0:1 (0:1)
    So 21.05. 16:30 Chropyně - Hluk 0:4 (0:2)
    So 21.05. 16:30 Otrokovice - Vsetín 4:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Morkovice - Hradčovice 2:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Slušovice - Ostrožská NV 2:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Holešov - Kateřinice 2:1 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Hulín - Dolní Němčí 4:1 (4:0)

    29.kolo

    St 04.05. 17:00 Slušovice - Val. Meziříčí 1:0 (1:0)
    St 04.05. 17:00 Holešov - Morkovice 0:2 (0:1)
    St 04.05. 17:00 Hulín - Otrokovice 6:0 (2:0)
    St 04.05. 17:00 Dolní Němčí - Chropyně 0:6 (0:0)
    St 04.05. 17:00 Kateřinice - Uherský Brod 7:1 (5:0)
    St 04.05. 17:00 Ostrožská NV - Boršice 4:1 (2:0)
    St 04.05. 17:00 Hradčovice - Provodov 4:2 (1:0)
    St 04.05. 17:00 Vsetín - Hluk 1:0 (1:0)

    25.kolo

    So 28.05. 16:30 Hulín - Val. Meziříčí 2:1 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Dolní Němčí - Holešov 3:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Kateřinice - Slušovice 3:0
    So 28.05. 16:30 Ostrožská NV - Morkovice 0:2 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Hradčovice - Otrokovice 0:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Vsetín - Chropyně 2:0 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Hluk - Uherský Brod 1:2 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Provodov - Boršice 0:2 (0:0)

    26.kolo

    So 04.06. 16:30 Val. Meziříčí - Provodov 2:1 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Boršice - Hluk 1:4 (1:3)
    So 04.06. 16:30 Uherský Brod - Vsetín 2:0 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Chropyně - Hradčovice 4:0 (3:0)
    So 04.06. 16:30 Otrokovice - Ostrožská NV 0:3 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Morkovice - Kateřinice 2:0 (2:0)
    So 04.06. 16:30 Slušovice - Dolní Němčí 1:3 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Holešov - Hulín 1:2 (1:0)

    27.kolo

    So 11.06. 16:30 Holešov - Val. Meziříčí 5:1 (3:0)
    So 11.06. 16:30 Hulín - Slušovice 5:1 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Dolní Němčí - Morkovice 1:1 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Kateřinice - Otrokovice 2:1 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Ostrožská NV - Chropyně 4:3 (1:2)
    So 11.06. 16:30 Hradčovice - Uherský Brod 1:2 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Vsetín - Boršice 1:0 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Hluk - Provodov 2:3 (1:1)

    28.kolo

    So 18.06. 16:30 Val. Meziříčí - Hluk 4:4 (2:3)
    So 18.06. 16:30 Provodov - Vsetín 2:1 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Boršice - Hradčovice 4:2 (3:0)
    So 18.06. 16:30 Uherský Brod - Ostrožská NV 3:1 (1:1)
    So 18.06. 16:30 Chropyně - Kateřinice 7:0 (2:0)
    So 18.06. 16:30 Otrokovice - Dolní Němčí 1:2 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Morkovice - Hulín 2:1 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Slušovice - Holešov 0:1 (0:1)

    16.kolo

    So 25.06. 16:30 Val. Meziříčí - Morkovice 0:1 (0:1)
    So 25.06. 16:30 Slušovice - Otrokovice 0:1 (2:1)
    So 25.06. 16:30 Holešov - Chropyně 1:0 (0:0)
    So 25.06. 16:30 Hulín - Uherský Brod 2:0 (2:0)
    So 25.06. 16:30 Dolní Němčí - Boršice 2:0 (0:0)
    So 25.06. 16:30 Kateřinice - Provodov 4:3 (1:0)
    So 25.06. 16:30 Ostrožská NV - Hluk 1:2 (0:2)
    So 25.06. 16:30 Hradčovice - Vsetín 3:2 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 3 4 60:15 72
    2. 30 20 4 6 71:28 64
    3. 30 19 2 9 63:37 59
    4. 30 17 3 10 49:43 54
    5. 30 15 3 12 47:36 48
    6. 30 15 0 15 65:55 45
    7. 30 12 6 12 42:46 42
    8. 30 12 6 12 44:57 42
    9. 30 11 8 11 69:53 41
    10. 30 13 2 15 62:55 41
    11. 30 12 3 15 52:54 39
    12. 30 11 6 13 45:52 39
    13. 30 11 3 16 48:60 36
    14. 30 11 1 18 43:56 34
    15. 30 7 6 17 33:57 27
    16. 30 2 2 26 27:116 8