Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7896
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    15494
    Týden:
    32
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 00:00 Chrudim - Admira Praha 0:1 (0:0)
    So 17.08. 00:00 Kolín - Čáslav 1:1 (0:0)
    So 17.08. 00:00 Jablonec - Ml. Boleslav 5:0 (1:0)
    So 17.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    So 17.08. 00:00 Svitavy - Pardubice 2:0
    So 17.08. 00:00 Náchod - H. Králové 0:3 (0:2)
    So 17.08. 00:00 Trutnov - RMSK Cidlina 0:1 (0:1)

    3.kolo

    So 24.08. 00:00 RMSK Cidlina - Chrudim 1:4 (1:2)
    So 24.08. 00:00 H. Králové - Trutnov 4:1 (3:0)
    So 24.08. 00:00 Pardubice - Náchod 5:1 (1:1)
    So 24.08. 00:00 Slovan Liberec - Svitavy 3:0 (1:0)
    So 24.08. 00:00 Ml. Boleslav - Viktoria Žižkov 3:1 (0:0)
    So 24.08. 00:00 Čáslav - Jablonec 0:6 (0:2)
    So 24.08. 00:00 Admira Praha - Kolín 3:3 (1:2)

    4.kolo

    So 31.08. 00:00 Chrudim - Kolín 2:2 (0:2)
    So 31.08. 00:00 Jablonec - Admira Praha 4:0 (3:0)
    So 31.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Čáslav 2:5 (2:2)
    So 31.08. 00:00 Svitavy - Ml. Boleslav 0:4 (0:1)
    So 31.08. 00:00 Náchod - Slovan Liberec 0:3
    So 31.08. 00:00 Trutnov - Pardubice 2:2 (1:0)
    So 31.08. 00:00 RMSK Cidlina - H. Králové 0:7 (0:4)

    5.kolo

    So 07.09. 00:00 H. Králové - Chrudim 6:1 (2:0)
    So 07.09. 00:00 Pardubice - RMSK Cidlina 15:0 (7:0)
    So 07.09. 00:00 Slovan Liberec - Trutnov 1:0 (0:0)
    So 07.09. 00:00 Ml. Boleslav - Náchod 0:3 (0:1)
    So 07.09. 00:00 Čáslav - Svitavy 1:1 (0:1)
    So 07.09. 00:00 Admira Praha - Viktoria Žižkov 1:3 (1:1)
    So 07.09. 00:00 Kolín - Jablonec 4:4 (0:2)

    6.kolo

    So 14.09. 00:00 Chrudim - Jablonec 0:5 (0:1)
    So 14.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Kolín 0:1 (0:0)
    So 14.09. 00:00 Svitavy - Admira Praha 0:2 (0:0)
    So 14.09. 00:00 Náchod - Čáslav 8:0 (4:0)
    So 14.09. 00:00 Trutnov - Ml. Boleslav 2:4 (0:2)
    So 14.09. 00:00 H. Králové - Pardubice 0:2 (0:1)
    Ne 15.09. 12:30 RMSK Cidlina - Slovan Liberec 1:6 (0:5)

    7.kolo

    St 18.09. 15:30 Ml. Boleslav - RMSK Cidlina 9:0 (5:0)
    So 21.09. 00:00 Pardubice - Chrudim 3:1 (0:0)
    So 21.09. 00:00 Slovan Liberec - H. Králové 0:1 (0:0)
    So 21.09. 00:00 Čáslav - Trutnov 1:2 (1:0)
    So 21.09. 00:00 Admira Praha - Náchod 3:1 (1:0)
    So 21.09. 00:00 Kolín - Svitavy 3:1 (0:0)
    So 21.09. 00:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 4:0 (3:0)

    8.kolo

    27.09. 10:00 Pardubice - Slovan Liberec 4:0 (1:0)
    So 28.09. 00:00 Chrudim - Viktoria Žižkov 5:1 (4:0)
    So 28.09. 00:00 Svitavy - Jablonec 1:2 (0:1)
    So 28.09. 00:00 Náchod - Kolín 0:2 (0:1)
    So 28.09. 00:00 Trutnov - Admira Praha 5:1 (2:0)
    So 28.09. 00:00 RMSK Cidlina - Čáslav 4:1 (3:0)
    So 28.09. 00:00 H. Králové - Ml. Boleslav 3:2 (3:1)

    9.kolo

    So 05.10. 00:00 Slovan Liberec - Chrudim 2:1 (0:1)
    So 05.10. 00:00 Ml. Boleslav - Pardubice 0:3 (0:1)
    So 05.10. 00:00 Čáslav - H. Králové 2:2 (1:1)
    So 05.10. 00:00 Admira Praha - RMSK Cidlina 3:0
    So 05.10. 00:00 Kolín - Trutnov 2:1 (1:0)
    So 05.10. 00:00 Jablonec - Náchod 5:4 (0:4)
    So 05.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Svitavy 4:7

    10.kolo

    So 12.10. 00:00 Chrudim - Svitavy 2:0
    So 12.10. 00:00 Náchod - Viktoria Žižkov 4:0 (1:0)
    So 12.10. 00:00 Trutnov - Jablonec 2:2 (1:1)
    So 12.10. 00:00 RMSK Cidlina - Kolín 1:5 (1:3)
    So 12.10. 00:00 H. Králové - Admira Praha 3:1 (1:1)
    So 12.10. 00:00 Pardubice - Čáslav 0:0 (0:0)
    So 12.10. 14:15 Slovan Liberec - Ml. Boleslav 1:4 (0:1)

    11.kolo

    So 19.10. 00:00 Ml. Boleslav - Chrudim 3:2 (3:0)
    So 19.10. 00:00 Čáslav - Slovan Liberec 0:5 (0:4)
    So 19.10. 00:00 Admira Praha - Pardubice 1:1 (1:1)
    So 19.10. 00:00 Kolín - H. Králové 2:0 (1:0)
    So 19.10. 00:00 Jablonec - RMSK Cidlina 4:0 (2:0)
    So 19.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Trutnov 0:4 (0:1)
    So 19.10. 00:00 Svitavy - Náchod 2:1 (0:1)

    12.kolo

    So 26.10. 00:00 Chrudim - Náchod 1:3 (1:0)
    So 26.10. 00:00 Trutnov - Svitavy 3:0 (1:0)
    So 26.10. 00:00 RMSK Cidlina - Viktoria Žižkov 2:4 (2:1)
    So 26.10. 00:00 H. Králové - Jablonec 0:3 (0:2)
    So 26.10. 00:00 Pardubice - Kolín 7:0 (3:0)
    So 26.10. 00:00 Slovan Liberec - Admira Praha 5:3 (1:1)
    So 26.10. 00:00 Ml. Boleslav - Čáslav 3:1 (2:0)

    13.kolo

    So 02.11. 00:00 Čáslav - Chrudim 0:4 (0:2)
    So 02.11. 00:00 Admira Praha - Ml. Boleslav 0:3 (0:2)
    So 02.11. 00:00 Kolín - Slovan Liberec 1:2 (1:1)
    So 02.11. 00:00 Jablonec - Pardubice 2:3 (1:2)
    So 02.11. 00:00 Viktoria Žižkov - H. Králové 1:5 (1:3)
    So 02.11. 00:00 Svitavy - RMSK Cidlina 1:1 (0:0)
    So 02.11. 00:00 Náchod - Trutnov 0:1 (0:0)

    1.kolo

    So 09.11. 00:00 Trutnov - Chrudim 4:0 (1:0)
    So 09.11. 00:00 RMSK Cidlina - Náchod 2:4 (1:3)
    So 09.11. 00:00 H. Králové - Svitavy 3:0 (2:0)
    So 09.11. 00:00 Pardubice - Viktoria Žižkov 3:0 (3:0)
    So 09.11. 00:00 Slovan Liberec - Jablonec 1:1 (1:0)
    So 09.11. 00:00 Ml. Boleslav - Kolín 4:0 (2:0)
    So 09.11. 00:00 Čáslav - Admira Praha 2:2 (2:1)

    15.kolo

    So 15.03. 00:00 Admira Praha - Chrudim 2:0
    So 15.03. 00:00 Čáslav - Kolín 1:5 (0:3)
    So 15.03. 00:00 Ml. Boleslav - Jablonec 2:1 (1:0)
    So 15.03. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 2:0 (2:0)
    So 15.03. 00:00 Pardubice - Svitavy 5:1 (3:0)
    So 15.03. 00:00 H. Králové - Náchod 4:0 (3:0)
    So 15.03. 00:00 RMSK Cidlina - Trutnov 0:4

    16.kolo

    So 22.03. 00:00 Chrudim - RMSK Cidlina 1:3 (1:1)
    So 22.03. 00:00 Trutnov - H. Králové 0:2 (0:2)
    So 22.03. 00:00 Náchod - Pardubice 3:6 (2:4)
    So 22.03. 00:00 Svitavy - Slovan Liberec 2:2 (0:1)
    So 22.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Ml. Boleslav 0:1 (0:0)
    So 22.03. 00:00 Jablonec - Čáslav 2:1 (0:1)
    So 22.03. 00:00 Kolín - Admira Praha 2:0 (0:0)

    17.kolo

    So 29.03. 00:00 Kolín - Chrudim 0:2
    So 29.03. 00:00 Admira Praha - Jablonec 1:5 (1:5)
    So 29.03. 00:00 Čáslav - Viktoria Žižkov 2:5 (0:2)
    So 29.03. 00:00 Ml. Boleslav - Svitavy 2:0 (0:0)
    So 29.03. 00:00 Slovan Liberec - Náchod 2:1 (0:1)
    So 29.03. 00:00 Pardubice - Trutnov 7:1 (3:1)
    So 29.03. 00:00 H. Králové - RMSK Cidlina 4:0 (1:0)

    18.kolo

    So 05.04. 00:00 Chrudim - H. Králové 0:7 (0:4)
    So 05.04. 00:00 RMSK Cidlina - Pardubice 0:2 (0:2)
    So 05.04. 00:00 Trutnov - Slovan Liberec 0:4 (0:2)
    So 05.04. 00:00 Náchod - Ml. Boleslav 2:1 (2:0)
    So 05.04. 00:00 Svitavy - Čáslav 4:1 (2:0)
    So 05.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Admira Praha 2:1 (2:0)
    So 05.04. 00:00 Jablonec - Kolín 6:1 (0:1)

    19.kolo

    So 12.04. 00:00 Jablonec - Chrudim 3:0 (2:0)
    So 12.04. 00:00 Kolín - Viktoria Žižkov 5:1 (1:1)
    So 12.04. 00:00 Admira Praha - Svitavy 1:1 (0:1)
    So 12.04. 00:00 Čáslav - Náchod 1:7 (0:5)
    So 12.04. 00:00 Ml. Boleslav - Trutnov 2:1 (0:0)
    So 12.04. 00:00 Slovan Liberec - RMSK Cidlina 0:0 (0:0)
    So 12.04. 00:00 Pardubice - H. Králové 1:1 (1:0)

    20.kolo

    So 19.04. 00:00 Chrudim - Pardubice 0:5 (0:1)
    So 19.04. 00:00 H. Králové - Slovan Liberec 6:0 (4:0)
    So 19.04. 00:00 RMSK Cidlina - Ml. Boleslav 1:3 (1:1)
    So 19.04. 00:00 Trutnov - Čáslav 5:1
    So 19.04. 00:00 Náchod - Admira Praha 5:0 (2:0)
    So 19.04. 00:00 Svitavy - Kolín 1:2 (0:0)
    So 19.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Jablonec 2:3

    21.kolo

    So 26.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Chrudim 4:1
    So 26.04. 00:00 Jablonec - Svitavy 2:1 (1:0)
    So 26.04. 00:00 Kolín - Náchod 1:1 (0:0)
    So 26.04. 00:00 Admira Praha - Trutnov 3:1 (3:1)
    So 26.04. 00:00 Čáslav - RMSK Cidlina 2:2 (1:2)
    So 26.04. 00:00 Ml. Boleslav - H. Králové 1:1
    So 26.04. 00:00 Slovan Liberec - Pardubice 2:3 (1:1)

    22.kolo

    So 03.05. 00:00 Chrudim - Slovan Liberec 1:3
    So 03.05. 00:00 Pardubice - Ml. Boleslav 5:1 (3:1)
    So 03.05. 00:00 H. Králové - Čáslav 9:0 (6:0)
    So 03.05. 00:00 RMSK Cidlina - Admira Praha 1:2 (1:1)
    So 03.05. 00:00 Trutnov - Kolín 1:2 (0:1)
    So 03.05. 00:00 Náchod - Jablonec 2:1 (2:0)
    So 03.05. 00:00 Svitavy - Viktoria Žižkov 2:1 (1:0)

    23.kolo

    So 10.05. 00:00 Svitavy - Chrudim 0:3
    So 10.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Náchod 1:3 (1:1)
    So 10.05. 00:00 Jablonec - Trutnov 3:1 (1:0)
    So 10.05. 00:00 Kolín - RMSK Cidlina 6:1 (4:0)
    So 10.05. 00:00 Admira Praha - H. Králové 0:3 (0:1)
    So 10.05. 00:00 Čáslav - Pardubice 0:6 (0:2)
    So 10.05. 00:00 Ml. Boleslav - Slovan Liberec 1:1 (1:1)

    24.kolo

    So 17.05. 00:00 Chrudim - Ml. Boleslav 1:6 (1:2)
    So 17.05. 00:00 Slovan Liberec - Čáslav 9:0
    So 17.05. 00:00 Pardubice - Admira Praha 6:0 (5:0)
    So 17.05. 00:00 H. Králové - Kolín 0:2 (0:1)
    So 17.05. 00:00 RMSK Cidlina - Jablonec 1:3 (1:0)
    So 17.05. 00:00 Trutnov - Viktoria Žižkov 2:1 (1:0)
    So 17.05. 00:00 Náchod - Svitavy 2:1 (2:0)

    25.kolo

    So 24.05. 00:00 Náchod - Chrudim 8:1 (2:0)
    So 24.05. 00:00 Svitavy - Trutnov 0:3 (0:2)
    So 24.05. 00:00 Viktoria Žižkov - RMSK Cidlina 2:2 (0:1)
    So 24.05. 00:00 Jablonec - H. Králové 0:1 (0:0)
    So 24.05. 00:00 Kolín - Pardubice 0:8 (0:7)
    So 24.05. 00:00 Admira Praha - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    So 24.05. 00:00 Čáslav - Ml. Boleslav 0:5 (0:1)

    26.kolo

    So 31.05. 00:00 Chrudim - Čáslav 4:1 (2:0)
    So 31.05. 00:00 Ml. Boleslav - Admira Praha 2:1 (1:1)
    So 31.05. 00:00 Slovan Liberec - Kolín 1:0 (0:0)
    So 31.05. 00:00 Pardubice - Jablonec 3:4 (2:0)
    So 31.05. 00:00 H. Králové - Viktoria Žižkov 5:1 (3:0)
    So 31.05. 00:00 RMSK Cidlina - Svitavy 2:3 (1:2)
    So 31.05. 00:00 Trutnov - Náchod 4:3 (2:1)

    14.kolo

    06.06. 00:00 Viktoria Žižkov - Pardubice 1:3 (1:1)
    So 07.06. 00:00 Chrudim - Trutnov 1:4 (1:1)
    So 07.06. 00:00 Náchod - RMSK Cidlina 4:0 (2:0)
    So 07.06. 00:00 Svitavy - H. Králové 1:1 (0:0)
    So 07.06. 00:00 Jablonec - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    So 07.06. 00:00 Kolín - Ml. Boleslav 0:2 (0:1)
    So 07.06. 00:00 Admira Praha - Čáslav 2:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 4 2 108:23 64
    2. 26 19 3 4 81:31 60
    3. 26 18 4 4 81:21 58
    4. 26 18 2 6 68:35 56
    5. 26 16 4 6 57:31 52
    6. 26 13 5 8 52:51 44
    7. 26 13 1 12 70:50 40
    8. 26 12 2 12 54:47 38
    9. 26 8 4 14 34:60 28
    10. 26 6 5 15 32:56 23
    11. 26 7 1 18 38:77 22
    12. 26 5 1 20 37:77 16
    13. 26 3 4 19 26:99 13
    14. 26 1 6 19 25:105 9

    Nejčtenější ze sportu