Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7707
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3555
    Týden:
    24
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 03.04. 00:00 Děčín - Modřice 2:6
    So 03.04. 00:00 Žatec - Čakovice 6:3
    So 03.04. 00:00 Karlovy Vary - Šacung 4:6
    So 03.04. 00:00 Čelákovice - Břve 1:6

    2.kolo

    Ne 04.04. 00:00 Žatec - Modřice 5:5
    So 10.04. 10:00 Čakovice - Děčín 6:2
    So 10.04. 14:00 Břve - Karlovy Vary 2:6
    So 10.04. 14:00 Šacung - Čelákovice 5:5

    3.kolo

    So 17.04. 14:00 Děčín - Šacung 1:6
    So 17.04. 14:00 Žatec - Břve 6:3
    So 17.04. 14:00 Karlovy Vary - Modřice 4:6
    So 17.04. 14:00 Čelákovice - Čakovice 5:5

    4.kolo

    So 24.04. 10:00 Čakovice - Karlovy Vary 1:6
    So 24.04. 14:00 Břve - Děčín 6:3
    So 24.04. 14:00 Šacung - Žatec 6:4
    So 24.04. 14:00 Modřice - Čelákovice 6:3

    5.kolo

    So 01.05. 14:00 Děčín - Čelákovice 4:6
    So 01.05. 14:00 Žatec - Karlovy Vary 4:6
    So 01.05. 14:00 Břve - Modřice 6:3
    So 01.05. 14:00 Šacung - Čakovice 6:4

    6.kolo

    So 08.05. 10:00 Čakovice - Břve 6:2
    So 08.05. 14:00 Karlovy Vary - Děčín 6:3
    So 08.05. 14:00 Čelákovice - Žatec 3:6
    So 08.05. 14:00 Modřice - Šacung 4:6

    7.kolo

    So 15.05. 10:00 Čakovice - Modřice 2:6
    So 15.05. 14:00 Děčín - Žatec 3:6
    So 15.05. 14:00 Karlovy Vary - Čelákovice 6:3
    So 15.05. 14:00 Břve - Šacung 6:3

    8.kolo

    So 22.05. 10:00 Čakovice - Žatec 3:6
    So 22.05. 14:00 Modřice - Děčín 6:1
    So 22.05. 14:00 Šacung - Karlovy Vary 6:2
    So 22.05. 14:00 Břve - Čelákovice 5:5

    9.kolo

    Ne 23.05. 10:00 Modřice - Žatec 6:1
    Ne 23.05. 14:00 Děčín - Čakovice 1:6
    Ne 23.05. 14:00 Karlovy Vary - Břve 6:3
    Ne 23.05. 14:00 Čelákovice - Šacung 6:4

    10.kolo

    So 29.05. 10:00 Čakovice - Čelákovice 3:6
    So 29.05. 14:00 Šacung - Děčín 6:1
    So 29.05. 14:00 Břve - Žatec 6:1
    So 29.05. 14:00 Modřice - Karlovy Vary 1:6

    11.kolo

    So 05.06. 14:00 Děčín - Břve 4:6
    So 05.06. 14:00 Žatec - Šacung 3:6
    So 05.06. 14:00 Karlovy Vary - Čakovice 2:6
    So 05.06. 14:00 Čelákovice - Modřice 5:5

    12.kolo

    So 12.06. 10:00 Čakovice - Šacung 6:4
    So 12.06. 14:00 Čelákovice - Děčín 6:1
    So 12.06. 14:00 Karlovy Vary - Žatec 3:6
    So 12.06. 14:00 Modřice - Břve 6:1

    13.kolo

    So 19.06. 14:00 Děčín - Karlovy Vary 2:6
    So 19.06. 14:00 Žatec - Čelákovice 5:5
    So 19.06. 14:00 Břve - Čakovice 6:2
    So 19.06. 14:00 Šacung - Modřice 6:3

    14.kolo

    Ne 20.06. 14:00 Žatec - Děčín 4:6
    Ne 20.06. 14:00 Čelákovice - Karlovy Vary 2:6
    Ne 20.06. 14:00 Šacung - Břve 6:3
    Ne 20.06. 14:00 Modřice - Čakovice 6:3
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 10 1 3 76:52 21
    2. 14 8 2 4 69:51 18
    3. 14 9 0 5 69:51 18
    4. 14 7 1 6 61:58 15
    5. 14 6 2 6 63:64 14
    6. 14 4 5 5 61:67 13
    7. 14 5 1 8 56:64 11
    8. 14 1 0 13 34:82 2

    Nejčtenější ze sportu