Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7662
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Návštěvy soutěže

Celkem:
2602
Týden:
11
Dnes:
2
On-line:
1

1.kolo

Út 14.04. 16:30 ETC Praha 4 - Modřany 1:1
Út 14.04. 16:30 Kolovraty - Jenštejn B 1:1
Út 14.04. 16:30 Oáza D - Pankrác E 5:0
St 15.04. 16:30 Liboc B - Lokomotiva B 0:9

2.kolo

Po 20.04. 16:30 Pankrác E - Kolovraty 1:4
Po 20.04. 16:30 Modřany - Liboc B 6:0
Út 21.04. 16:30 Jenštejn B - ETC Praha 4 3:3
Út 21.04. 16:30 Lokomotiva B - Oáza D 0:7

3.kolo

Po 27.04. 17:00 Modřany - Lokomotiva B 5:0
Út 28.04. 17:00 ETC Praha 4 - Pankrác E 4:2
Út 28.04. 17:00 Kolovraty - Oáza D 1:2
St 29.04. 17:00 Liboc B - Jenštejn B 1:8

4.kolo

Po 04.05. 17:00 Pankrác E - Liboc B 8:0
Út 05.05. 17:00 Oáza D - ETC Praha 4 4:1
Út 05.05. 17:00 Jenštejn B - Modřany 2:4
Út 05.05. 17:00 Lokomotiva B - Kolovraty 0:6

5.kolo

Po 11.05. 17:00 Modřany - Pankrác E 4:1
Út 12.05. 17:00 ETC Praha 4 - Kolovraty 2:2
Út 12.05. 17:00 Jenštejn B - Lokomotiva B 7:1
St 13.05. 17:00 Liboc B - Oáza D 0:9

6.kolo

Po 18.05. 17:00 Pankrác E - Jenštejn B 3:4
Po 18.05. 17:00 Lokomotiva B - ETC Praha 4 1:3
Út 19.05. 17:00 Kolovraty - Liboc B 9:0
Út 19.05. 17:00 Oáza D - Modřany 3:2

7.kolo

Po 25.05. 17:00 Pankrác E - Lokomotiva B 4:3
Po 25.05. 17:00 Modřany - Kolovraty 1:3
Út 26.05. 17:00 Jenštejn B - Oáza D 1:1
St 27.05. 17:00 Liboc B - ETC Praha 4 1:6

8.kolo

Po 08.06. 17:00 Modřany - ETC Praha 4 1:4
Po 08.06. 17:00 Pankrác E - Oáza D 0:3
Út 09.06. 17:00 Lokomotiva B - Liboc B 5:3
Út 09.06. 17:00 Jenštejn B - Kolovraty 1:3

9.kolo

Út 16.06. 17:00 Kolovraty - Pankrác E 4:1
Út 16.06. 17:00 ETC Praha 4 - Jenštejn B 3:3
Út 16.06. 17:00 Oáza D - Lokomotiva B 7:0
St 17.06. 17:00 Liboc B - Modřany 0:8

10.kolo

Po 22.06. 17:00 Pankrác E - ETC Praha 4 1:3
Út 23.06. 17:00 Jenštejn B - Liboc B 7:2
Út 23.06. 17:00 Oáza D - Kolovraty 2:2
Út 23.06. 17:00 Lokomotiva B - Modřany 2:3

11.kolo

Po 31.08. 17:00 Modřany - Jenštejn B 2:2
Út 01.09. 17:00 ETC Praha 4 - Oáza D 4:3
Út 01.09. 17:00 Kolovraty - Lokomotiva B 5:1
St 02.09. 17:00 Liboc B - Pankrác E 1:8

12.kolo

Po 07.09. 17:00 Lokomotiva B - Jenštejn B 1:5
Po 07.09. 17:00 Pankrác E - Modřany 2:3
Út 08.09. 17:00 Oáza D - Liboc B 9:0
Út 08.09. 17:00 Kolovraty - ETC Praha 4 3:3

13.kolo

Po 14.09. 16:30 Modřany - Oáza D 0:6
Út 15.09. 16:30 Jenštejn B - Pankrác E 3:2
Út 15.09. 16:30 ETC Praha 4 - Lokomotiva B 5:1
St 16.09. 16:30 Liboc B - Kolovraty 0:8

14.kolo

Út 22.09. 16:00 ETC Praha 4 - Liboc B 9:0
Út 22.09. 16:00 Lokomotiva B - Pankrác E 5:1
Út 22.09. 16:00 Oáza D - Jenštejn B 3:2
Út 22.09. 16:00 Kolovraty - Modřany 5:2
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 14 11 2 1 64:13 24
2. 14 9 4 1 56:17 22
3. 14 8 5 1 51:26 21
4. 14 6 5 3 49:30 17
5. 14 7 2 5 42:31 16
6. 14 3 0 11 29:61 6
7. 14 3 0 11 34:46 6
8. 14 0 0 14 8:109 0

Nejčtenější ze sportu