Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7621
  • Návštěvy: 5/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Tábor  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5214
    Týden:
    5
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 17:00 Březnice B - Sviny 2:0 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Želeč B - Tábor 0:3 (0:1)
    Ne 25.08. 16:00 Mažice - Radětice 0:2 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Košice B - Míč 4:1 (2:0)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Březnice B - Košice B 1:1 (0:1)
    Ne 01.09. 15:00 Míč - Želeč B 3:6 (3:2)
    Ne 01.09. 16:00 Sviny - Radětice 0:1 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Tábor - Mažice 8:2 (5:1)

    3.kolo

    So 07.09. 17:00 Košice B - Sviny 0:1 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Želeč B - Březnice B 3:3 (1:1)
    Ne 08.09. 16:00 Mažice - Míč 1:7 (0:4)
    Ne 08.09. 17:00 Radětice - Tábor 1:3 (1:2)

    4.kolo

    So 14.09. 17:00 Březnice B - Mažice 2:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Sviny - Tábor 3:4 (2:2)
    Ne 15.09. 17:00 Míč - Radětice 2:3 (1:0)
    Ne 15.09. 17:00 Košice B - Želeč B 2:5 (1:2)

    5.kolo

    So 21.09. 16:00 Tábor - Míč 3:0
    So 21.09. 16:30 Želeč B - Sviny 5:3 (3:0)
    Ne 22.09. 16:00 Mažice - Košice B 0:4 (0:2)
    Ne 22.09. 16:00 Radětice - Březnice B 6:2 (4:1)

    6.kolo

    So 28.09. 16:30 Březnice B - Tábor 0:5 (0:2)
    So 28.09. 16:30 Košice B - Radětice 4:1 (3:0)
    Ne 29.09. 16:00 Sviny - Míč 3:4 (2:3)
    Ne 29.09. 16:00 Želeč B - Mažice 5:0 (5:0)

    7.kolo

    Ne 06.10. 16:00 Mažice - Sviny 0:2 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Radětice - Želeč B 3:3 (1:2)
    Ne 06.10. 16:00 Míč - Březnice B 2:3 (1:1)
    Ne 10.11. 17:00 Tábor - Košice B 3:0

    8.kolo

    Ne 13.10. 12:30 Tábor - Želeč B 9:0 (5:0)
    Ne 13.10. 15:00 Míč - Košice B 3:3 (2:2)
    Ne 13.10. 16:00 Sviny - Březnice B 3:0 (0:0)
    Ne 13.10. 16:00 Radětice - Mažice 5:0 (5:0)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Radětice - Sviny 3:1 (2:1)
    So 19.10. 15:30 Košice B - Březnice B 0:3
    Ne 20.10. 15:00 Želeč B - Míč 11:1 (3:0)
    Ne 20.10. 15:30 Mažice - Tábor 1:9 (0:6)

    10.kolo

    So 26.10. 15:30 Březnice B - Želeč B 3:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Sviny - Košice B 1:3 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Míč - Mažice 5:1 (2:1)
    Ne 27.10. 17:00 Tábor - Radětice 7:2 (2:0)

    11.kolo

    Ne 03.11. 14:00 Radětice - Míč 5:0 (3:0)
    Ne 03.11. 14:00 Mažice - Březnice B 3:4 (0:2)
    Ne 03.11. 14:00 Želeč B - Košice B 5:2 (3:1)
    Ne 03.11. 14:30 Tábor - Sviny 6:3 (3:0)

    12.kolo

    So 05.04. 16:00 Březnice B - Radětice 3:2 (2:0)
    So 05.04. 16:30 Košice B - Mažice 3:0 (2:0)
    Ne 06.04. 14:00 Míč - Tábor 1:5 (1:2)
    Ne 06.04. 16:00 Sviny - Želeč B 3:4 (3:1)

    13.kolo

    Ne 13.04. 14:00 Míč - Sviny 1:4 (1:2)
    Ne 13.04. 16:00 Radětice - Košice B 2:1 (0:0)
    Ne 13.04. 16:00 Mažice - Želeč B 1:4 (0:0)
    Ne 13.04. 16:30 Tábor - Březnice B 5:1 (3:1)

    14.kolo

    18.04. 17:30 Košice B - Tábor 1:2 (1:0)
    Ne 20.04. 16:00 Sviny - Mažice 6:0 (3:0)
    Ne 20.04. 16:00 Želeč B - Radětice 4:1 (3:0)
    Ne 20.04. 16:00 Březnice B - Míč 2:0 (2:0)
    Správce soutěže: Michal Křepelka

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 14 0 0 72:15 42
    2. 14 9 2 3 55:37 29
    3. 14 8 2 4 29:31 26
    4. 14 8 1 5 37:30 25
    5. 14 5 2 7 28:28 17
    6. 14 5 0 9 33:33 15
    7. 14 3 1 10 30:54 10
    8. 14 0 0 14 10:66 0

    Nejčtenější ze sportu