Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7552
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Mělník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    15866
    Týden:
    22
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 17:00 Čechie Kralupy - Kralupy 1901 B 4:0 (1:0)
    So 24.08. 17:00 H.Beřkovice - Cítov 6:2 (4:0)
    So 24.08. 17:00 Sazená - Horní Počaply 1:4 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Všestudy - Dřínov 3:1 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Chlumín - Zálezlice 3:2 np (2:2)
    Ne 25.08. 17:00 Obříství - Dolany 1:3 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Jeviněves - Vraňany 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Vraňany - Všestudy 0:1 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Horní Počaply - Jeviněves 7:1 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Cítov - Sazená 5:2 (2:1)
    Ne 01.09. 17:00 Dolany - Zálezlice 13:0 (5:0)
    Ne 01.09. 17:00 Dřínov - Chlumín 4:2 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Kralupy 1901 B - H.Beřkovice 0:5 (0:3)
    Ne 01.09. 17:00 Obříství - Čechie Kralupy 3:1 (1:1)

    3.kolo

    So 07.09. 17:00 Čechie Kralupy - Dolany 0:5 (0:2)
    So 07.09. 17:00 H.Beřkovice - Obříství 0:2 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Sazená - Kralupy 1901 B 4:3 np (3:3)
    So 07.09. 17:00 Všestudy - Horní Počaply 4:1 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Chlumín - Vraňany 1:0 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Jeviněves - Cítov 3:2 (2:0)
    Ne 08.09. 17:00 Zálezlice - Dřínov 3:2 (1:0)

    4.kolo

    So 14.09. 17:00 Vraňany - Zálezlice 6:2 (4:0)
    So 14.09. 17:00 Horní Počaply - Chlumín 3:2 (1:1)
    So 14.09. 17:00 Cítov - Všestudy 0:5 (0:2)
    So 14.09. 17:00 Čechie Kralupy - H.Beřkovice 1:2 (1:1)
    Ne 15.09. 17:00 Dolany - Dřínov 7:1 (2:0)
    Ne 15.09. 17:00 Kralupy 1901 B - Jeviněves 2:5 (1:3)
    Ne 15.09. 17:00 Obříství - Sazená 4:1 (1:1)

    5.kolo

    So 21.09. 16:30 H.Beřkovice - Dolany 2:1 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Sazená - Čechie Kralupy 1:5 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Všestudy - Kralupy 1901 B 4:2 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Chlumín - Cítov 1:4 (0:1)
    Ne 22.09. 16:30 Jeviněves - Obříství 0:5 (0:4)
    Ne 22.09. 16:30 Zálezlice - Horní Počaply 3:2 (1:1)
    Ne 22.09. 16:30 Dřínov - Vraňany 0:3 (0:2)

    6.kolo

    So 28.09. 16:30 Horní Počaply - Dřínov 5:2 (2:0)
    So 28.09. 16:30 Cítov - Zálezlice 4:2 (2:0)
    So 28.09. 16:30 Čechie Kralupy - Jeviněves 4:0 (3:0)
    So 28.09. 16:30 H.Beřkovice - Sazená 3:0k
    Ne 29.09. 16:30 Dolany - Vraňany 3:0 (1:0)
    Ne 29.09. 16:30 Kralupy 1901 B - Chlumín 5:3 (1:2)
    Ne 29.09. 16:30 Obříství - Všestudy 2:0 (2:0)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Sazená - Dolany 1:13 (0:5)
    So 05.10. 16:00 Všestudy - Čechie Kralupy 2:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Chlumín - Obříství 0:4 (0:4)
    So 05.10. 16:00 Vraňany - Horní Počaply 3:0 (2:0)
    Ne 06.10. 16:00 Jeviněves - H.Beřkovice 1:7 (1:1)
    Ne 06.10. 16:00 Zálezlice - Kralupy 1901 B 1:3 (0:2)
    Ne 06.10. 16:00 Dřínov - Cítov 3:1 (1:0)

    8.kolo

    So 12.10. 16:00 Cítov - Vraňany 3:0 (0:0)
    So 12.10. 16:00 Čechie Kralupy - Chlumín 9:0 (4:0)
    So 12.10. 16:00 H.Beřkovice - Všestudy 3:1 (2:0)
    So 12.10. 16:00 Sazená - Jeviněves 4:3 (1:1)
    Ne 13.10. 16:00 Dolany - Horní Počaply 3:1 (2:1)
    Ne 13.10. 16:00 Kralupy 1901 B - Dřínov 0:1 np (0:0)
    Ne 13.10. 16:00 Obříství - Zálezlice 3:2 np (2:2)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Všestudy - Sazená 3:2 (3:1)
    So 19.10. 15:30 Chlumín - H.Beřkovice 0:4 (0:4)
    So 19.10. 15:30 Vraňany - Kralupy 1901 B 2:1 np (0:1)
    So 19.10. 15:30 Horní Počaply - Cítov 5:1 (4:0)
    Ne 20.10. 15:30 Jeviněves - Dolany 3:4 (1:3)
    Ne 20.10. 15:30 Zálezlice - Čechie Kralupy 0:4 (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Dřínov - Obříství 3:5 (0:4)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Čechie Kralupy - Dřínov 11:1 (3:1)
    So 26.10. 14:30 H.Beřkovice - Zálezlice 8:1 (5:0)
    So 26.10. 14:30 Sazená - Chlumín 6:2 (3:1)
    Ne 27.10. 14:30 Dolany - Cítov 8:0 (3:0)
    Ne 27.10. 14:30 Kralupy 1901 B - Horní Počaply 1:2 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Obříství - Vraňany 6:1 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Jeviněves - Všestudy 0:1 np (0:0)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Všestudy - Dolany 0:3 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Chlumín - Jeviněves 2:6 (0:5)
    So 02.11. 14:00 Vraňany - Čechie Kralupy 2:3 np (2:2)
    So 02.11. 14:00 Horní Počaply - Obříství 3:2 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Cítov - Kralupy 1901 B 6:1 (3:1)
    Ne 03.11. 14:00 Zálezlice - Sazená 4:2 (2:1)
    Ne 03.11. 14:00 Dřínov - H.Beřkovice 1:5 (0:2)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Čechie Kralupy - Horní Počaply 3:1 (2:1)
    So 09.11. 14:00 H.Beřkovice - Vraňany 6:1 (5:1)
    So 09.11. 14:00 Sazená - Dřínov 6:4 (3:1)
    So 09.11. 14:00 Všestudy - Chlumín 6:0 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Dolany - Kralupy 1901 B 7:0 (4:0)
    Ne 10.11. 14:00 Obříství - Cítov 4:0 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Jeviněves - Zálezlice 2:1 (0:0)

    13.kolo

    So 16.11. 13:30 Chlumín - Dolany 1:8 (0:4)
    So 16.11. 13:30 Vraňany - Sazená 4:1 (2:1)
    So 16.11. 13:30 Horní Počaply - H.Beřkovice 5:2 (3:1)
    So 16.11. 13:30 Cítov - Čechie Kralupy 5:4 np (4:4)
    So 16.11. 13:30 Kralupy 1901 B - Obříství 2:5 (1:3)
    Ne 17.11. 13:30 Zálezlice - Všestudy 2:0 (2:0)
    Ne 17.11. 13:30 Dřínov - Jeviněves 2:1 pp (1:1)

    14.kolo

    So 22.03. 15:00 Cítov - H.Beřkovice 0:4 (0:1)
    So 22.03. 15:00 Horní Počaply - Sazená 9:5 (4:1)
    So 22.03. 15:00 Vraňany - Jeviněves 2:1 np (1:0)
    Ne 23.03. 15:00 Dolany - Obříství 3:0 (2:0)
    Ne 23.03. 15:00 Kralupy 1901 B - Čechie Kralupy 1:2 np (0:0)
    Ne 23.03. 15:00 Dřínov - Všestudy 1:6 (0:2)
    Ne 23.03. 15:00 Zálezlice - Chlumín 2:0 (2:0)

    15.kolo

    So 29.03. 15:00 Chlumín - Dřínov 3:2 (2:0)
    So 29.03. 15:00 Všestudy - Vraňany 4:0 (2:0)
    So 29.03. 15:00 Sazená - Cítov 0:1 np (0:0)
    So 29.03. 15:00 H.Beřkovice - Kralupy 1901 B 6:2 (2:0)
    So 29.03. 15:00 Čechie Kralupy - Obříství 4:1 (1:1)
    Ne 30.03. 15:00 Zálezlice - Dolany 0:5 (0:4)
    Ne 30.03. 15:00 Jeviněves - Horní Počaply 1:4 (1:1)

    16.kolo

    So 05.04. 16:30 Obříství - H.Beřkovice 3:4 np (1:2)
    So 05.04. 16:30 Cítov - Jeviněves 3:1 (0:1)
    So 05.04. 16:30 Horní Počaply - Všestudy 1:0 np (0:0)
    So 05.04. 16:30 Vraňany - Chlumín 1:2 (1:1)
    Ne 06.04. 16:30 Dolany - Čechie Kralupy 6:4 (4:1)
    Ne 06.04. 16:30 Kralupy 1901 B - Sazená 2:1 np (0:0)
    Ne 06.04. 16:30 Dřínov - Zálezlice 4:1 (1:0)

    17.kolo

    So 12.04. 16:30 Chlumín - Horní Počaply 1:3 (0:2)
    So 12.04. 16:30 Všestudy - Cítov 1:0 (1:0)
    So 12.04. 16:30 Sazená - Obříství 1:8 (1:4)
    So 12.04. 16:30 H.Beřkovice - Čechie Kralupy 2:0 (0:0)
    Ne 13.04. 16:30 Dřínov - Dolany 0:9 (0:6)
    Ne 13.04. 16:30 Zálezlice - Vraňany 3:2 (1:0)
    Ne 13.04. 16:30 Jeviněves - Kralupy 1901 B 3:2 np (0:1)

    18.kolo

    So 19.04. 17:00 Čechie Kralupy - Sazená 14:0 (7:0)
    So 19.04. 17:00 Obříství - Jeviněves 6:1 (1:1)
    So 19.04. 17:00 Cítov - Chlumín 3:1 (1:0)
    So 19.04. 17:00 Horní Počaply - Zálezlice 10:0 (7:0)
    So 19.04. 17:00 Vraňany - Dřínov 8:0 (7:0)
    Ne 20.04. 17:00 Dolany - H.Beřkovice 5:1 (2:0)
    Ne 20.04. 17:00 Kralupy 1901 B - Všestudy 0:1 (0:0)

    19.kolo

    So 26.04. 17:00 Vraňany - Dolany 1:4 (0:4)
    So 26.04. 17:00 Chlumín - Kralupy 1901 B 1:2 (0:0)
    So 26.04. 17:00 Všestudy - Obříství 2:0 (1:0)
    So 26.04. 17:00 Sazená - H.Beřkovice 1:5 (0:0)
    Ne 27.04. 17:00 Dřínov - Horní Počaply 0:4 (0:0)
    Ne 27.04. 17:00 Zálezlice - Cítov 0:2 (0:0)
    Ne 27.04. 17:00 Jeviněves - Čechie Kralupy 2:1 np (1:0)

    20.kolo

    So 03.05. 17:00 H.Beřkovice - Jeviněves 2:1 (0:1)
    So 03.05. 17:00 Čechie Kralupy - Všestudy 2:0 (1:0)
    So 03.05. 17:00 Obříství - Chlumín 4:1 (2:1)
    So 03.05. 17:00 Horní Počaply - Vraňany 5:1 (3:1)
    Ne 04.05. 17:00 Dolany - Sazená 7:1 (4:0)
    Ne 04.05. 17:00 Kralupy 1901 B - Zálezlice 1:2 (0:1)
    Ne 04.05. 17:00 Cítov - Dřínov 7:4 (4:1)

    21.kolo

    So 10.05. 17:00 Horní Počaply - Dolany 3:0 (0:0)
    So 10.05. 17:00 Vraňany - Cítov 0:7 (0:4)
    So 10.05. 17:00 Chlumín - Čechie Kralupy 1:8 (1:5)
    So 10.05. 17:00 Všestudy - H.Beřkovice 2:1 np (0:0)
    Ne 11.05. 17:00 Dřínov - Kralupy 1901 B 2:1 np (1:0)
    Ne 11.05. 17:00 Zálezlice - Obříství 2:3 np (0:0)
    Ne 11.05. 17:00 Jeviněves - Sazená 3:2 np (1:1)

    22.kolo

    So 17.05. 17:00 Sazená - Všestudy 0:3 (0:1)
    So 17.05. 17:00 H.Beřkovice - Chlumín 8:0 (6:0)
    So 17.05. 17:00 Čechie Kralupy - Zálezlice 3:0k
    So 17.05. 17:00 Obříství - Dřínov 13:0 (10:0)
    So 17.05. 17:00 Cítov - Horní Počaply 0:1 np (0:0)
    Ne 18.05. 17:00 Dolany - Jeviněves 4:0 (0:0)
    Ne 18.05. 17:00 Kralupy 1901 B - Vraňany 4:5 (2:1)

    23.kolo

    So 24.05. 17:00 Cítov - Dolany 0:2 (0:2)
    So 24.05. 17:00 Horní Počaply - Kralupy 1901 B 8:2 (5:2)
    So 24.05. 17:00 Vraňany - Obříství 0:1 np (0:0)
    So 24.05. 17:00 Chlumín - Sazená 4:1 (2:0)
    So 24.05. 17:00 Všestudy - Jeviněves 1:0 (0:0)
    Ne 25.05. 17:00 Dřínov - Čechie Kralupy 1:8 (0:4)
    Ne 25.05. 17:00 Zálezlice - H.Beřkovice 0:11 (0:7)

    24.kolo

    So 31.05. 17:00 Sazená - Zálezlice 1:3 (0:1)
    So 31.05. 17:00 H.Beřkovice - Dřínov 9:0 (9:0)
    So 31.05. 17:00 Čechie Kralupy - Vraňany 5:1 (1:1)
    So 31.05. 17:00 Obříství - Horní Počaply 5:3 (3:1)
    Ne 01.06. 17:00 Dolany - Všestudy 0:1 np (0:0)
    Ne 01.06. 17:00 Jeviněves - Chlumín 3:1 (1:0)
    Ne 01.06. 17:00 Kralupy 1901 B - Cítov 4:0 (1:0)

    25.kolo

    So 07.06. 17:00 Cítov - Obříství 5:1 (2:0)
    So 07.06. 17:00 Horní Počaply - Čechie Kralupy 5:4 (1:1)
    So 07.06. 17:00 Vraňany - H.Beřkovice 1:2 (1:2)
    So 07.06. 17:00 Chlumín - Všestudy 1:2 (0:0)
    Ne 08.06. 17:00 Kralupy 1901 B - Dolany 0:5 (0:2)
    Ne 08.06. 17:00 Dřínov - Sazená 3:4 (1:1)
    Ne 08.06. 17:00 Zálezlice - Jeviněves 4:2 (1:0)

    26.kolo

    So 14.06. 17:00 Všestudy - Zálezlice 14:1 (7:1)
    So 14.06. 17:00 Sazená - Vraňany 9:1 (6:0)
    So 14.06. 17:00 H.Beřkovice - Horní Počaply 3:2 pp (2:2)
    So 14.06. 17:00 Čechie Kralupy - Cítov 1:2 (0:2)
    So 14.06. 17:00 Obříství - Kralupy 1901 B 3:2 pp (1:2)
    Ne 15.06. 17:00 Dolany - Chlumín 7:1 (4:0)
    Ne 15.06. 17:00 Jeviněves - Dřínov 1:2 (1:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 23 0 1 2 135:21 70
    2. 26 20 2 1 3 109:32 65
    3. 26 17 3 1 5 64:22 58
    4. 26 17 2 1 6 95:49 56
    5. 26 15 4 1 6 90:43 54
    6. 26 14 2 2 8 103:42 48
    7. 26 12 2 1 11 61:63 41
    8. 26 9 0 3 14 41:107 30
    9. 26 6 3 3 14 43:72 27
    10. 26 6 2 2 16 43:74 24
    11. 26 4 1 7 14 42:81 21
    12. 26 5 1 3 17 56:117 20
    13. 26 4 3 0 19 41:126 18
    14. 26 4 1 0 21 33:107 14

    Nejčtenější ze sportu