Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7535
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Florbal

Návštěvy soutěže

Celkem:
2620
Týden:
8
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

So 18.09. 00:00 MEZ Vsetín - Uherský Brod 4:5
So 18.09. 00:00 Slavičín - Holešov B 4:2
So 18.09. 00:00 Hluk - MEZ Vsetín 7:0
So 18.09. 00:00 Uherský Brod - Slavičín 7:4
So 18.09. 00:00 Holešov B - Hluk 1:7

2.kolo

So 18.09. 00:00 Zásobování - FbC Zlín 5:5
So 18.09. 00:00 Počenice B - Orel UB 5:2
So 18.09. 00:00 Orel UB - Zásobování 7:4
So 18.09. 00:00 FbC Zlín - Počenice B 4:5

3.kolo

Ne 10.10. 00:00 Slavičín - Hluk 2:3
Ne 10.10. 00:00 Uherský Brod - Zásobování 8:3
Ne 10.10. 00:00 Počenice B - Slavičín 3:3
Ne 10.10. 00:00 Hluk - Uherský Brod 5:4
Ne 10.10. 00:00 Zásobování - Počenice B 2:7

4.kolo

Ne 10.10. 00:00 Orel UB - Holešov B 0k:0k
Ne 10.10. 00:00 FbC Zlín - MEZ Vsetín 5:0k
Ne 10.10. 00:00 MEZ Vsetín - Orel UB 0k:0k
Ne 10.10. 00:00 Holešov B - FbC Zlín 3:11

5.kolo

So 23.10. 00:00 Počenice B - MEZ Vsetín 7:5
So 23.10. 00:00 Zásobování - Hluk 6:7
So 23.10. 00:00 MEZ Vsetín - Holešov B 5:4
So 23.10. 00:00 Hluk - Počenice B 5:1
So 23.10. 00:00 Holešov B - Zásobování 5:1

6.kolo

So 23.10. 00:00 FbC Zlín - Uherský Brod 4:2
So 23.10. 00:00 Orel UB - Slavičín 3:3
So 23.10. 00:00 Slavičín - FbC Zlín 3:3
So 23.10. 00:00 Uherský Brod - Orel UB 4:2

7.kolo

So 13.11. 00:00 FbC Zlín - Zásobování 5:3
So 13.11. 00:00 Počenice B - Orel UB 5:6
So 13.11. 00:00 Hluk - FbC Zlín 7:3
So 13.11. 00:00 Zásobování - Počenice B 3:6
So 13.11. 00:00 Orel UB - Hluk 2:4

8.kolo

So 13.11. 00:00 Holešov B - Slavičín 0:7
So 13.11. 00:00 MEZ Vsetín - Uherský Brod 7:6
So 13.11. 00:00 Uherský Brod - Holešov B 7:6
So 13.11. 00:00 Slavičín - MEZ Vsetín 4:3

10.kolo

So 27.11. 00:00 Uherský Brod - Zásobování 10:6
So 27.11. 00:00 Slavičín - Počenice B 4:2
So 27.11. 00:00 Počenice B - Uherský Brod 2:5
So 27.11. 00:00 Zásobování - Slavičín 1:9

9.kolo

Ne 28.11. 00:00 Orel UB - Holešov B 3:2
Ne 28.11. 00:00 MEZ Vsetín - FbC Zlín 5:1
Ne 28.11. 00:00 Holešov B - Hluk 2:7
Ne 28.11. 00:00 FbC Zlín - Orel UB 2:3
Ne 28.11. 00:00 Hluk - MEZ Vsetín 7:10

11.kolo

Ne 12.12. 00:00 FbC Zlín - Uherský Brod 3:7
Ne 12.12. 00:00 Slavičín - Orel UB 4:3
Ne 12.12. 00:00 Uherský Brod - Hluk 6:4
Ne 12.12. 00:00 Orel UB - FbC Zlín 4:4
Ne 12.12. 00:00 Hluk - Slavičín 1:5

12.kolo

Ne 19.12. 00:00 Zásobování - MEZ Vsetín 1:9
Ne 19.12. 00:00 Počenice B - Holešov B 8:1
Ne 19.12. 00:00 Holešov B - Zásobování 9:5
Ne 19.12. 00:00 MEZ Vsetín - Počenice B 5:12

14.kolo

So 15.01. 00:00 Počenice B - Slavičín 4:7
So 15.01. 00:00 Zásobování - Uherský Brod 4:13
So 15.01. 00:00 Uherský Brod - Počenice B 2:11
So 15.01. 00:00 Slavičín - Zásobování 11:3

13.kolo

So 22.01. 00:00 Orel UB - Hluk 6:7
So 22.01. 00:00 Holešov B - MEZ Vsetín 6:6
So 22.01. 00:00 Hluk - FbC Zlín 3:2
So 22.01. 00:00 MEZ Vsetín - Orel UB 4:11
So 22.01. 00:00 FbC Zlín - Holešov B 4:2

15.kolo

So 05.02. 00:00 Počenice B - Hluk 6:12
So 05.02. 00:00 Orel UB - FbC Zlín 6:5
So 05.02. 00:00 Hluk - Zásobování 11:2
So 05.02. 00:00 FbC Zlín - Počenice B 3:6
So 05.02. 00:00 Zásobování - Orel UB 5:7

16.kolo

Ne 06.02. 00:00 Slavičín - Holešov B 9:2
Ne 06.02. 00:00 Uherský Brod - MEZ Vsetín 9:0
Ne 06.02. 00:00 MEZ Vsetín - Slavičín 1:17
Ne 06.02. 00:00 Holešov B - Uherský Brod 6:8

17.kolo

So 26.02. 00:00 Zásobování - MEZ Vsetín 8:9
So 26.02. 00:00 Holešov B - Počenice B 4:3
So 26.02. 00:00 MEZ Vsetín - Hluk 1:12
So 26.02. 00:00 Počenice B - Zásobování 2:6
So 26.02. 00:00 Hluk - Holešov B 6:1

18.kolo

Ne 27.02. 00:00 Uherský Brod - FbC Zlín 4:3
Ne 27.02. 00:00 Slavičín - Orel UB 4:3
Ne 27.02. 00:00 FbC Zlín - Slavičín 4:6
Ne 27.02. 00:00 Orel UB - Uherský Brod 4:6

20.kolo

So 19.03. 00:00 MEZ Vsetín - FbC Zlín 5:9
So 19.03. 00:00 Holešov B - Orel UB 1:11
So 19.03. 00:00 FbC Zlín - Holešov B 6:3
So 19.03. 00:00 Orel UB - MEZ Vsetín 8:6

19.kolo

Ne 20.03. 00:00 Počenice B - Hluk 1:6
Ne 20.03. 00:00 Slavičín - Uherský Brod 16:6
Ne 20.03. 00:00 Hluk - Zásobování 10:5
Ne 20.03. 00:00 Uherský Brod - Počenice B 6:4
Ne 20.03. 00:00 Zásobování - Slavičín 2:8

22.kolo

Ne 27.03. 00:00 FbC Zlín - Zásobování 9:4
Ne 27.03. 00:00 Orel UB - Počenice B 3:5
Ne 27.03. 00:00 Zásobování - Orel UB 8:2
Ne 27.03. 00:00 Počenice B - FbC Zlín 3:2

21.kolo

So 09.04. 00:00 Hluk - Slavičín 3:5
So 09.04. 00:00 MEZ Vsetín - Holešov B 6:4
So 09.04. 00:00 Uherský Brod - Hluk 4:10
So 09.04. 00:00 Slavičín - MEZ Vsetín 10:5
So 09.04. 00:00 Holešov B - Uherský Brod 3:5

23.kolo

So 23.04. 00:00 Uherský Brod - Slavičín 4:4
So 23.04. 00:00 Hluk - Orel UB 10:2
So 23.04. 00:00 Slavičín - FbC Zlín 7:6
So 23.04. 00:00 Orel UB - Uherský Brod 6:0
So 23.04. 00:00 FbC Zlín - Hluk 1:6

24.kolo

So 23.04. 00:00 MEZ Vsetín - Zásobování 8:6
So 23.04. 00:00 Holešov B - Počenice B 3:9
So 23.04. 00:00 Počenice B - MEZ Vsetín 16:7
So 23.04. 00:00 Zásobování - Holešov B 6:5
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 24 20 0 4 160:78 60
2. 24 18 4 2 156:74 58
3. 24 16 1 7 138:121 49
4. 24 13 1 10 133:106 40
5. 24 10 2 12 104:108 32
6. 24 8 3 13 104:102 27
7. 24 8 1 15 111:180 25
8. 24 3 1 20 75:149 10
9. 24 3 1 20 99:182 10

Nejčtenější ze sportu