Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7517
  • Návštěvy: 9/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Florbal

Návštěvy soutěže

Celkem:
6638
Týden:
9
Dnes:
4
On-line:
1

1.kolo

So 25.09. 00:00 Č. Krumlov - Dragons H. Brod B 6:6
So 25.09. 00:00 Cosa Nostra - Žďár n/S. 6:8
So 25.09. 00:00 J.Hradec - Kaplice 1:5
Čt 30.09. 00:00 FBŠ Jihlava B - Bystřice n.P. 2:14
29.10. 00:00 Centropen - Pelhřimov B 4:8
So 30.10. 11:30 1.FbK Tábor - BETA United 3:3

2.kolo

So 16.01. 00:30 1.FbK Tábor - Žďár n/S. 2:2
So 25.09. 00:00 Dragons H. Brod B - FBŠ Jihlava B 9:6
So 25.09. 00:00 Cosa Nostra - BETA United 5:6
So 25.09. 00:00 Č. Krumlov - Bystřice n.P. 5:7
So 25.09. 00:00 J.Hradec - Centropen 3:2
Po 25.10. 00:00 Kaplice - Pelhřimov B 7:10

3.kolo

So 09.10. 00:00 Cosa Nostra - FBŠ Jihlava B 5:0k
So 09.10. 00:00 Pelhřimov B - Žďár n/S. 7:3
So 09.10. 00:00 České Budějovice B - J.Hradec 5:5
So 09.10. 00:00 Kaplice - Č. Krumlov 6:5
So 30.10. 00:00 Centropen - 1.FbK Tábor 5:2
So 30.10. 00:00 Dragons H. Brod B - 1.FbK Tábor 8:0

4.kolo

So 09.10. 00:00 Žďár n/S. - FBŠ Jihlava B 5:0k
So 09.10. 00:00 Centropen - Dragons H. Brod B 4:5
So 09.10. 00:00 Pelhřimov B - Cosa Nostra 10:4
So 09.10. 00:00 J.Hradec - Č. Krumlov 8:3
So 09.10. 00:00 České Budějovice B - Kaplice 9:5

5.kolo

So 30.10. 00:00 BETA United - Pelhřimov B 6:4
So 30.10. 00:00 Bystřice n.P. - J.Hradec 6:4
So 30.10. 00:00 Žďár n/S. - Centropen 4:8
So 30.10. 00:00 1.FbK Tábor - FBŠ Jihlava B 6:0
So 30.10. 00:00 Č. Krumlov - Cosa Nostra 4:4
So 30.10. 00:00 Dragons H. Brod B - České Budějovice B 2:2

6.kolo

Út 12.01. 13:00 Bystřice n.P. - 1.FbK Tábor 6:5
So 30.10. 00:00 Č. Krumlov - Pelhřimov B 5:9
So 30.10. 00:00 J.Hradec - FBŠ Jihlava B 14:1
So 30.10. 00:00 Centropen - České Budějovice B 7:1
So 30.10. 00:00 BETA United - Cosa Nostra 11:5
So 30.10. 00:00 Žďár n/S. - Dragons H. Brod B 5:2

7.kolo

Ne 03.10. 00:00 Kaplice - Centropen 8:10
Ne 14.11. 00:00 BETA United - J.Hradec 5:4
Ne 14.11. 00:00 Žďár n/S. - České Budějovice B 6:6
Čt 25.11. 00:00 FBŠ Jihlava B - Pelhřimov B 5:0k
Ne 27.02. 00:00 Dragons H. Brod B - Č. Krumlov 2:3
Ne 27.02. 00:00 Cosa Nostra - Bystřice n.P. 1:13

8.kolo

Ne 03.10. 00:00 FBŠ Jihlava B - Centropen 4:5
Ne 14.11. 00:00 České Budějovice B - BETA United 8:7
Ne 14.11. 00:00 J.Hradec - Žďár n/S. 1:9
Po 20.12. 00:11 Pelhřimov B - Kaplice 5:5
Ne 27.02. 00:00 Bystřice n.P. - Č. Krumlov 23:3
Ne 27.02. 00:00 Cosa Nostra - Dragons H. Brod B 0:1

9.kolo

So 30.10. 00:00 BETA United - 1.FbK Tábor 7:2
So 27.11. 00:00 Centropen - Cosa Nostra 6:0
So 27.11. 00:00 Kaplice - Žďár n/S. 8:9
So 27.11. 00:00 FBŠ Jihlava B - Dragons H. Brod B 2:6
So 27.11. 00:00 Pelhřimov B - Bystřice n.P. 4:5
So 27.11. 00:00 České Budějovice B - Č. Krumlov 4:7

10.kolo

So 30.10. 00:00 1.FbK Tábor - Cosa Nostra 3:8
So 27.11. 00:00 Centropen - BETA United 5:1
So 27.11. 00:00 Dragons H. Brod B - Žďár n/S. 8:2
So 27.11. 00:00 Kaplice - FBŠ Jihlava B 7:0
So 27.11. 00:00 České Budějovice B - Bystřice n.P. 3:9
So 27.11. 00:00 Pelhřimov B - Č. Krumlov 5:4

11.kolo

So 30.10. 00:00 1.FbK Tábor - J.Hradec 3:9
So 11.12. 00:00 Č. Krumlov - Kaplice 5:6
So 11.12. 00:00 BETA United - Bystřice n.P. 3:9
So 11.12. 00:00 Pelhřimov B - Dragons H. Brod B 2:8
Ne 02.01. 00:00 České Budějovice B - Cosa Nostra 5:1
Ne 02.01. 00:00 Centropen - Žďár n/S. 4:2

12.kolo

So 30.10. 00:00 Č. Krumlov - 1.FbK Tábor 9:10
So 11.12. 00:00 Kaplice - J.Hradec 8:4
So 11.12. 00:00 Bystřice n.P. - Pelhřimov B 7:0
So 11.12. 00:00 BETA United - Dragons H. Brod B 2:0
Ne 02.01. 00:00 Cosa Nostra - Centropen 2:8
Ne 02.01. 00:00 České Budějovice B - Žďár n/S. 8:3

13.kolo

So 08.01. 00:00 Žďár n/S. - Bystřice n.P. 0:8
So 08.01. 00:00 Cosa Nostra - Kaplice 2:1
So 08.01. 00:00 Pelhřimov B - Centropen 1:4
So 08.01. 00:00 FBŠ Jihlava B - J.Hradec 2:9
So 08.01. 00:00 Dragons H. Brod B - BETA United 3:4
Ne 30.10. 00:00 České Budějovice B - 1.FbK Tábor 3:3

14.kolo

So 08.01. 00:00 Bystřice n.P. - Cosa Nostra 7:3
So 08.01. 00:00 Žďár n/S. - Kaplice 1:4
So 08.01. 00:00 Pelhřimov B - České Budějovice B 2:6
So 08.01. 00:00 J.Hradec - Dragons H. Brod B 4:3
So 08.01. 00:00 FBŠ Jihlava B - BETA United 0:5
Ne 30.10. 00:00 1.FbK Tábor - Centropen 0:2

15.kolo

So 29.01. 00:00 BETA United - Žďár n/S. 5:6
So 29.01. 00:00 FBŠ Jihlava B - Č. Krumlov 1:0
So 29.01. 00:00 Kaplice - České Budějovice B 1:0
So 29.01. 00:00 Dragons H. Brod B - Bystřice n.P. 2:6
So 29.01. 00:00 Centropen - J.Hradec 8:3
30.12. 23:59 Pelhřimov B - 1.FbK Tábor 2:3

16.kolo

So 15.01. 13:20 Kaplice - 1.FbK Tábor 2:0
So 29.01. 00:00 Č. Krumlov - Žďár n/S. 2:2
So 29.01. 00:00 BETA United - FBŠ Jihlava B 1:0
So 29.01. 00:00 České Budějovice B - Pelhřimov B 3:2
So 29.01. 00:00 Bystřice n.P. - Centropen 5:7
So 29.01. 00:00 Dragons H. Brod B - J.Hradec 2:3

17.kolo

So 12.02. 00:00 BETA United - Centropen 0:13
So 12.02. 00:00 Žďár n/S. - Č. Krumlov 4:7
So 12.02. 00:00 České Budějovice B - FBŠ Jihlava B 13:2
So 12.02. 00:00 Cosa Nostra - Pelhřimov B 2:4
Ne 18.09. 19:42 1.FbK Tábor - Kaplice 0:1
Po 12.12. 00:00 J.Hradec - Pelhřimov B 3:5

18.kolo

So 12.02. 00:00 Bystřice n.P. - BETA United 15:2
So 12.02. 00:00 Centropen - Č. Krumlov 3:1
So 12.02. 00:00 Bystřice n.P. - Žďár n/S. 2:0
So 12.02. 00:00 FBŠ Jihlava B - Kaplice 1:13
So 12.02. 00:00 Cosa Nostra - J.Hradec 3:2
Ne 30.10. 00:00 1.FbK Tábor - České Budějovice B 1:5

19.kolo

So 05.03. 00:00 Centropen - Bystřice n.P. 5:4
So 05.03. 00:00 Kaplice - Dragons H. Brod B 13:2
So 05.03. 00:00 Žďár n/S. - Cosa Nostra 0:2
So 05.03. 00:00 BETA United - Č. Krumlov 2:2
Ne 27.03. 00:00 J.Hradec - České Budějovice B 1:6
Ne 30.10. 00:00 FBŠ Jihlava B - 1.FbK Tábor 0:3

20.kolo

So 05.03. 00:00 Centropen - Kaplice 3:1
So 05.03. 00:00 Bystřice n.P. - Dragons H. Brod B 8:3
So 05.03. 00:00 Cosa Nostra - Č. Krumlov 1:0
So 05.03. 00:00 Žďár n/S. - BETA United 4:3
So 12.03. 00:00 J.Hradec - 1.FbK Tábor 2:3
Ne 27.03. 00:00 FBŠ Jihlava B - České Budějovice B 0:7

21.kolo

So 15.01. 23:59 1.FbK Tábor - Pelhřimov B 111:0
So 19.03. 00:00 Dragons H. Brod B - Cosa Nostra 0:3
So 19.03. 00:00 Č. Krumlov - FBŠ Jihlava B 2:4
So 19.03. 00:00 České Budějovice B - Centropen 1:13
So 19.03. 00:00 J.Hradec - BETA United 2:1
So 19.03. 00:00 Bystřice n.P. - Kaplice 9:2

22.kolo

So 19.03. 00:00 Centropen - FBŠ Jihlava B 3:1
So 19.03. 00:00 Č. Krumlov - České Budějovice B 2:13
So 19.03. 00:00 BETA United - Kaplice 0:3
So 19.03. 00:00 J.Hradec - Bystřice n.P. 0:7
Ne 30.10. 00:00 Cosa Nostra - 1.FbK Tábor 8:3
Po 19.12. 00:00 Dragons H. Brod B - Pelhřimov B 5:6

23.kolo

So 02.04. 00:00 Bystřice n.P. - FBŠ Jihlava B 23:0
So 02.04. 00:00 Cosa Nostra - České Budějovice B 2:8
So 02.04. 00:00 Dragons H. Brod B - Kaplice 2:3
So 02.04. 00:00 Č. Krumlov - J.Hradec 0:13
Ne 30.10. 00:00 Žďár n/S. - 1.FbK Tábor 1:3
02.12. 00:00 Pelhřimov B - BETA United 2:4

24.kolo

11.03. 00:00 1.FbK Tábor - Bystřice n.P. 0:8
So 02.04. 00:00 FBŠ Jihlava B - Žďár n/S. 1:0
So 02.04. 00:00 Kaplice - Cosa Nostra 2:1
So 02.04. 00:00 České Budějovice B - Dragons H. Brod B 3:2
So 02.04. 00:00 Č. Krumlov - BETA United 7:6
02.12. 00:00 Pelhřimov B - J.Hradec 2:3

25.kolo

So 16.04. 00:00 Č. Krumlov - Centropen 1:2
So 16.04. 00:00 FBŠ Jihlava B - Cosa Nostra 0:3
So 16.04. 00:00 Žďár n/S. - J.Hradec 13:1
So 16.04. 00:00 Kaplice - Bystřice n.P. 2:3
So 16.04. 00:00 BETA United - České Budějovice B 5:1
Ne 30.10. 01:22 1.FbK Tábor - Dragons H. Brod B 5:4
16.12. 00:00 Pelhřimov B - FBŠ Jihlava B 1:0

26.kolo

So 16.04. 00:00 Dragons H. Brod B - Centropen 3:5
So 16.04. 00:00 J.Hradec - Cosa Nostra 0:3
So 16.04. 00:00 Kaplice - BETA United 1:4
St 19.10. 00:00 Bystřice n.P. - České Budějovice B 14:2
Ne 30.10. 13:20 1.FbK Tábor - Č. Krumlov 2:3
16.12. 00:00 Žďár n/S. - Pelhřimov B 0:3
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 24 22 0 2 218:58 66
2. 24 21 0 3 136:61 63
3. 24 14 1 9 114:86 43
4. 24 13 4 7 122:102 43
5. 24 12 2 10 93:104 38
6. 24 11 1 12 94:207 34
7. 24 10 1 13 99:105 31
8. 24 10 1 13 74:102 31
9. 24 8 3 13 173:98 27
10. 24 8 3 13 89:101 27
11. 24 7 2 15 88:97 23
12. 24 5 4 15 86:143 19
13. 24 4 0 20 32:154 12

Nejčtenější ze sportu