Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7516
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Florbal

Návštěvy soutěže

Celkem:
6911
Týden:
32
Dnes:
7
On-line:
1

2.kolo

So 02.10. 00:00 Team DK - Vysoké Mýto 2:3
So 02.10. 00:00 Jaroměř - Vrchlabí 6:5
So 02.10. 00:00 Jaroměř - Vysoké Mýto 8:1
So 02.10. 00:00 Team DK - Vrchlabí 1:6

3.kolo

Ne 03.10. 00:00 Náchod B - Lanškroun 5:4
Ne 03.10. 00:00 Piráti Chrudim - Pardubice C 2:9
Ne 03.10. 00:00 Lanškroun - Pardubice C 3:4
Ne 03.10. 00:00 Náchod B - Piráti Chrudim 3:4

1.kolo

Ne 10.10. 00:00 Žamberk - Trutnov 0:5
Ne 10.10. 00:00 Nová Paka - Dobruška 6:3
Ne 10.10. 00:00 Trutnov - Nová Paka 6:0
Ne 10.10. 00:00 Žamberk - Dobruška 8:7

4.kolo

So 16.10. 00:00 Piráti Chrudim - Team DK 7:0
So 16.10. 00:00 Trutnov - Team DK 4:4
So 16.10. 00:00 Piráti Chrudim - Trutnov 1:7

5.kolo

So 16.10. 00:00 Jaroměř - Nová Paka 7:4
So 16.10. 00:00 Pardubice C - Vrchlabí 3:7
So 16.10. 00:00 Vrchlabí - Nová Paka 8:0
So 16.10. 00:00 Pardubice C - Jaroměř 2:3

6.kolo

So 16.10. 00:00 Přelouč - Náchod B 3:2
So 16.10. 00:00 Lanškroun - Žamberk 8:4
So 16.10. 00:00 Náchod B - Žamberk 9:4
So 16.10. 00:00 Přelouč - Lanškroun 6:0

8.kolo

So 30.10. 00:00 Vrchlabí - Piráti Chrudim 6:0
So 30.10. 00:00 Trutnov - Přelouč 4:5
So 30.10. 00:00 Piráti Chrudim - Přelouč 1:5
So 30.10. 00:00 Vrchlabí - Trutnov 3:3

9.kolo

So 30.10. 00:00 Vysoké Mýto - Pardubice C 5:7
So 30.10. 00:00 Žamberk - Jaroměř 3:8
So 30.10. 00:00 Žamberk - Pardubice C 3:5
So 30.10. 00:00 Vysoké Mýto - Jaroměř 3:13

7.kolo

Ne 31.10. 00:00 Dobruška - Náchod B 5:2
Ne 31.10. 00:00 Team DK - Nová Paka 1:9
Ne 31.10. 00:00 Náchod B - Nová Paka 1:3
Ne 31.10. 00:00 Dobruška - Team DK 3:3

10.kolo

So 06.11. 00:00 Trutnov - Žamberk 4:4
So 06.11. 00:00 Jaroměř - Dobruška 2:2
So 06.11. 00:00 Dobruška - Žamberk 9:2
So 06.11. 00:00 Jaroměř - Trutnov 2:2

12.kolo

So 06.11. 00:00 Nová Paka - Pardubice C 3:3
So 06.11. 00:00 Lanškroun - Piráti Chrudim 4:3
So 06.11. 00:00 Pardubice C - Lanškroun 5:6
So 06.11. 00:00 Nová Paka - Piráti Chrudim 11:6

11.kolo

Ne 07.11. 00:00 Vysoké Mýto - Náchod B 3:9
Ne 07.11. 00:00 Vrchlabí - Přelouč 4:3
Ne 07.11. 00:00 Přelouč - Vysoké Mýto 3:4
Ne 07.11. 00:00 Náchod B - Vrchlabí 1:7

13.kolo

So 20.11. 00:00 Pardubice C - Dobruška 0:0
So 20.11. 00:00 Přelouč - Žamberk 5:3
So 20.11. 00:00 Přelouč - Dobruška 4:0
So 20.11. 00:00 Pardubice C - Žamberk 10:1

15.kolo

So 20.11. 00:00 Lanškroun - Vrchlabí 0:7
So 20.11. 00:00 Nová Paka - Trutnov 4:4
So 20.11. 00:00 Trutnov - Vrchlabí 3:10
So 20.11. 00:00 Lanškroun - Nová Paka 7:7

18.kolo

So 04.12. 00:00 Přelouč - Jaroměř 2:5
So 04.12. 00:00 Piráti Chrudim - Vrchlabí 3:5
So 04.12. 00:00 Jaroměř - Piráti Chrudim 5:2
So 04.12. 00:00 Přelouč - Vrchlabí 5:7

16.kolo

Ne 05.12. 00:00 Vysoké Mýto - Dobruška 6:5
Ne 05.12. 00:00 Pardubice C - Trutnov 3:6
Ne 05.12. 00:00 Dobruška - Pardubice C 3:6
Ne 05.12. 00:00 Vysoké Mýto - Trutnov 3:5

17.kolo

Ne 12.12. 00:00 Žamberk - Lanškroun 9:3
Ne 12.12. 00:00 Team DK - Náchod B 1:4
Ne 12.12. 00:00 Lanškroun - Náchod B 3:3
Ne 12.12. 00:00 Žamberk - Team DK 4:6

19.kolo

So 08.01. 00:00 Jaroměř - Lanškroun 0:1
So 08.01. 00:00 Dobruška - Jaroměř 1:3
So 08.01. 12:17 Vrchlabí - Lanškroun 8:2
So 08.01. 20:30 Vrchlabí - Dobruška 2:0

20.kolo

So 08.01. 00:00 Pardubice C - Piráti Chrudim 7:5
So 08.01. 00:00 Přelouč - Team DK 2:1
So 08.01. 00:00 Team DK - Piráti Chrudim 1:4
So 08.01. 00:00 Pardubice C - Přelouč 0:3

21.kolo

So 08.01. 00:00 Nová Paka - Náchod B 3:0
So 08.01. 00:00 Trutnov - Vysoké Mýto 0:1
So 08.01. 00:00 Náchod B - Trutnov 1:3
So 08.01. 00:00 Nová Paka - Vysoké Mýto 2:0

22.kolo

So 22.01. 00:00 Trutnov - Dobruška 2:3
So 22.01. 00:00 Piráti Chrudim - Náchod B 4:1
So 22.01. 00:00 Dobruška - Piráti Chrudim 1:3
So 22.01. 00:00 Trutnov - Náchod B 2:0

23.kolo

So 08.01. 18:33 Vysoké Mýto - Vrchlabí 0:3
So 22.01. 00:00 Nová Paka - Žamberk 13:2
So 22.01. 00:00 Žamberk - Vrchlabí 1:15
So 22.01. 00:00 Vysoké Mýto - Nová Paka 0:2

24.kolo

Ne 23.01. 00:00 Lanškroun - Přelouč 7:2
Ne 23.01. 00:00 Pardubice C - Team DK 2:1
Ne 23.01. 00:00 Přelouč - Pardubice C 4:13
Ne 23.01. 00:00 Lanškroun - Team DK 3:1

26.kolo

So 05.02. 00:00 Jaroměř - Pardubice C 1:7
So 05.02. 00:00 Náchod B - Pardubice C 3:6
So 05.02. 00:00 Jaroměř - Náchod B 1:5

27.kolo

So 05.02. 00:00 Vysoké Mýto - Piráti Chrudim 2:3
So 05.02. 00:00 Vrchlabí - Žamberk 17:3
So 05.02. 00:00 Dobruška - Vysoké Mýto 3:0
So 05.02. 00:00 Piráti Chrudim - Žamberk 1:2
So 05.02. 00:00 Dobruška - Vrchlabí 0:3

25.kolo

Ne 06.02. 00:00 Team DK - Lanškroun 1:16
Ne 06.02. 00:00 Přelouč - Nová Paka 2:0
Ne 06.02. 00:00 Nová Paka - Lanškroun 1:3
Ne 06.02. 00:00 Team DK - Přelouč 0:5

28.kolo

So 26.02. 00:00 Nová Paka - Team DK 0:2
So 26.02. 00:00 Náchod B - Přelouč 8:3
So 26.02. 00:00 Náchod B - Team DK 1:2
So 26.02. 00:00 Nová Paka - Přelouč 3:3

29.kolo

So 26.02. 00:00 Vrchlabí - Jaroměř 17:2
So 26.02. 00:00 Vysoké Mýto - Žamberk 2:5
So 26.02. 00:00 Jaroměř - Žamberk 0:1
So 26.02. 00:00 Vrchlabí - Vysoké Mýto 12:2

30.kolo

So 26.02. 00:00 Piráti Chrudim - Dobruška 8:5
So 26.02. 00:00 Lanškroun - Trutnov 4:1
So 26.02. 00:00 Dobruška - Trutnov 2:5
So 26.02. 00:00 Piráti Chrudim - Lanškroun 1:3

14.kolo

So 05.03. 00:00 Piráti Chrudim - Jaroměř 2:8
So 05.03. 00:00 Vysoké Mýto - Team DK 8:5
So 05.03. 00:00 Team DK - Jaroměř 5:3
So 05.03. 00:00 Piráti Chrudim - Vysoké Mýto 1:11

31.kolo

So 12.03. 00:00 Náchod B - Vysoké Mýto 2:0
So 12.03. 00:00 Dobruška - Lanškroun 1:6
So 12.03. 00:00 Vysoké Mýto - Lanškroun 0:5
So 12.03. 00:00 Náchod B - Dobruška 3:2

32.kolo

So 19.03. 00:00 Žamberk - Nová Paka 2:1
So 19.03. 00:00 Přelouč - Piráti Chrudim 0:1
So 19.03. 00:00 Piráti Chrudim - Nová Paka 0:7
So 19.03. 00:00 Žamberk - Přelouč 1:2

33.kolo

So 19.03. 00:00 Trutnov - Jaroměř 2:0
So 19.03. 00:00 Team DK - Pardubice C 1:13
So 19.03. 00:00 Jaroměř - Team DK 13:2
So 19.03. 00:00 Trutnov - Pardubice C 0:3

34.kolo

So 02.04. 00:00 Jaroměř - Přelouč 3:2
So 02.04. 00:00 Trutnov - Lanškroun 0:3
So 02.04. 00:00 Lanškroun - Jaroměř 8:2
So 02.04. 00:00 Přelouč - Trutnov 1:2

36.kolo

So 02.04. 00:00 Pardubice C - Vysoké Mýto 1:3
So 02.04. 00:00 Žamberk - Náchod B 2:1
So 02.04. 00:00 Žamberk - Vysoké Mýto 1:0
So 02.04. 00:00 Pardubice C - Náchod B 3:3

35.kolo

Ne 03.04. 00:00 Dobruška - Nová Paka 2:1
Ne 03.04. 00:00 Vrchlabí - Team DK 5:2
Ne 03.04. 00:00 Nová Paka - Vrchlabí 1:4
Ne 03.04. 00:00 Team DK - Dobruška 0:2

37.kolo

So 16.04. 00:00 Lanškroun - Dobruška 8:3
So 16.04. 00:00 Vysoké Mýto - Přelouč 2:5
So 16.04. 00:00 Dobruška - Přelouč 1:4
So 16.04. 00:00 Lanškroun - Vysoké Mýto 3:2

39.kolo

So 16.04. 00:00 Nová Paka - Jaroměř 0:1
So 16.04. 00:00 Vrchlabí - Náchod B 10:2
So 16.04. 00:00 Pardubice C - Nová Paka 0:1
So 16.04. 00:00 Náchod B - Jaroměř 2:6
So 16.04. 00:00 Vrchlabí - Pardubice C 3:0

38.kolo

Ne 17.04. 00:00 Team DK - Trutnov 2:0
Ne 17.04. 00:00 Žamberk - Piráti Chrudim 3:2
Ne 17.04. 00:00 Trutnov - Piráti Chrudim 0:3
Ne 17.04. 00:00 Team DK - Žamberk 0:1

40.kolo

Po 18.04. 00:00 H. Králové - FAC Wien 6:6
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 24 22 1 1 174:43 67
2. 24 16 2 6 110:76 50
3. 24 14 2 8 102:81 44
4. 24 13 3 8 112:70 42
5. 24 13 1 10 79:72 40
6. 24 10 5 9 70:62 35
7. 24 10 4 10 82:67 34
8. 24 10 1 13 69:133 31
9. 24 9 0 15 67:106 27
10. 24 8 2 14 71:84 26
11. 24 6 3 15 63:87 21
12. 24 7 0 17 61:105 21
13. 24 5 2 17 44:118 17

Nejčtenější ze sportu