Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7509
  • Návštěvy: 9/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Florbal

Návštěvy soutěže

Celkem:
6390
Týden:
9
Dnes:
5
On-line:
1

13.kolo

So 22.01. 00:00 Chomutov - Turnov 9:10 np
So 22.01. 00:00 Jiskra Domažlice - FBŠ Plzeň 2:10
So 22.01. 00:00 Slávie ÚL - Sokolov 4:3
So 22.01. 00:00 Kati Kadaň - Česká Lípa 5:3
So 22.01. 00:00 Lovosice - Hurrican KV 3:2 np

14.kolo

Ne 23.01. 00:00 Lovosice - Sokolov 8:3
Ne 23.01. 00:00 Chomutov - Česká Lípa 6:10
Ne 23.01. 00:00 Slávie ÚL - Hurrican KV 6:1
Ne 23.01. 00:00 Kati Kadaň - Turnov 10:4
Ne 23.01. 00:00 Jiskra Domažlice - Rokycany 6:8

15.kolo

So 12.02. 00:00 Rokycany - Slávie ÚL 3:4 pp
So 12.02. 00:00 FBŠ Plzeň - Lovosice 9:1
So 12.02. 00:00 Hurrican KV - Chomutov 7:8 np
So 12.02. 00:00 Turnov - Jiskra Domažlice 9:8 np
So 12.02. 00:00 Sokolov - Kati Kadaň 10:7

16.kolo

Ne 13.02. 00:00 Rokycany - Lovosice 3:1
Ne 13.02. 00:00 Hurrican KV - Kati Kadaň 0:5
Ne 13.02. 00:00 Česká Lípa - Jiskra Domažlice 18:2
Ne 13.02. 00:00 Sokolov - Chomutov 2:5
Ne 13.02. 00:00 FBŠ Plzeň - Slávie ÚL 5:2

17.kolo

Ne 06.02. 00:00 Kati Kadaň - Rokycany 4:3
So 26.02. 00:00 Turnov - Hurrican KV 8:7
So 26.02. 00:00 Lovosice - Jiskra Domažlice 22:1
So 26.02. 00:00 Česká Lípa - Sokolov 10:5
So 05.03. 00:00 Chomutov - FBŠ Plzeň 3:13

18.kolo

Ne 27.02. 00:00 Turnov - Sokolov 7:2
Ne 27.02. 00:00 Chomutov - Rokycany 4:5 pp
Ne 27.02. 00:00 Kati Kadaň - FBŠ Plzeň 4:6
Ne 27.02. 00:00 Slávie ÚL - Jiskra Domažlice 23:5
Ne 27.02. 00:00 Česká Lípa - Hurrican KV 15:1

19.kolo

So 12.03. 00:00 Jiskra Domažlice - Chomutov 4:10
So 12.03. 00:00 Slávie ÚL - Česká Lípa 9:10
So 12.03. 00:00 Sokolov - Rokycany 7:9
So 12.03. 00:00 Lovosice - Turnov 5:6
So 12.03. 00:00 Hurrican KV - FBŠ Plzeň 3:7

20.kolo

Ne 13.03. 00:00 Slávie ÚL - Turnov 6:7
Ne 13.03. 00:00 Hurrican KV - Rokycany 1:6
Ne 13.03. 00:00 Jiskra Domažlice - Kati Kadaň 5:16
Ne 13.03. 00:00 Lovosice - Česká Lípa 7:8
Ne 13.03. 00:00 Sokolov - FBŠ Plzeň 7:8

21.kolo

Ne 20.03. 00:00 Chomutov - Lovosice 8:5
So 26.03. 00:00 Kati Kadaň - Slávie ÚL 2:7
So 26.03. 00:00 Jiskra Domažlice - Hurrican KV 8:6
So 26.03. 00:00 FBŠ Plzeň - Turnov 6:3
So 26.03. 00:00 Rokycany - Česká Lípa 9:7

22.kolo

Ne 27.03. 00:00 Chomutov - Slávie ÚL 8:4
Ne 27.03. 00:00 Kati Kadaň - Lovosice 5:2
Ne 27.03. 00:00 Jiskra Domažlice - Sokolov 5:10
Ne 27.03. 00:00 FBŠ Plzeň - Česká Lípa 6:5 pp
Ne 27.03. 00:00 Rokycany - Turnov 6:4

12.kolo

So 15.01. 00:00 Rokycany - FBŠ Plzeň 5:7
So 15.01. 00:00 Sokolov - Hurrican KV 5:12
So 15.01. 00:00 Slávie ÚL - Lovosice 12:3
So 15.01. 00:00 Kati Kadaň - Chomutov 7:3
So 05.02. 00:00 Česká Lípa - Turnov 10:4

10.kolo

So 04.12. 00:00 Turnov - FBŠ Plzeň 5:7
So 04.12. 00:00 Slávie ÚL - Kati Kadaň 4:5 pp
So 04.12. 00:00 Hurrican KV - Jiskra Domažlice 21:7
So 04.12. 00:00 Česká Lípa - Rokycany 7:5
So 04.12. 00:00 Lovosice - Chomutov 6:5

11.kolo

Ne 05.12. 00:00 Slávie ÚL - Chomutov 13:1
Ne 05.12. 00:00 Lovosice - Kati Kadaň 6:10
Ne 05.12. 00:00 Sokolov - Jiskra Domažlice 9:11
Ne 05.12. 00:00 Česká Lípa - FBŠ Plzeň 4:5
Ne 05.12. 00:00 Turnov - Rokycany 9:8 pp

1.Kolo

So 25.09. 00:00 Lovosice - Slávie ÚL 4:6
So 25.09. 00:00 Turnov - Česká Lípa 2:8
So 25.09. 00:00 Chomutov - Kati Kadaň 4:5 np
So 25.09. 00:00 Hurrican KV - Sokolov 2:9
So 25.09. 00:00 FBŠ Plzeň - Rokycany 7:2

2.Kolo

Po 02.10. 00:00 Turnov - Chomutov 5:6 np
Po 02.10. 00:00 FBŠ Plzeň - Jiskra Domažlice 13:2
Po 02.10. 00:00 Sokolov - Slávie ÚL 6:5
Po 02.10. 00:00 Hurrican KV - Lovosice 4:5
Po 02.10. 00:00 Česká Lípa - Kati Kadaň 7:4

3.Kolo

Út 03.10. 00:00 Rokycany - Jiskra Domažlice 5:1
Út 03.10. 00:00 Turnov - Kati Kadaň 9:8
Út 03.10. 00:00 Hurrican KV - Slávie ÚL 6:5 pp
Út 03.10. 00:00 Sokolov - Lovosice 4:3
Po 09.10. 00:00 Česká Lípa - Chomutov 11:6

4.Kolo

So 16.10. 00:00 Jiskra Domažlice - Turnov 9:7
So 16.10. 00:00 Slávie ÚL - Rokycany 5:3
So 16.10. 00:00 Chomutov - Hurrican KV 6:7 pp
So 16.10. 00:00 Kati Kadaň - Sokolov 6:4
So 16.10. 00:00 Lovosice - FBŠ Plzeň 4:5

5.Kolo

Ne 17.10. 00:00 Jiskra Domažlice - Česká Lípa 4:9
Ne 17.10. 00:00 Slávie ÚL - FBŠ Plzeň 4:6
Ne 17.10. 00:00 Kati Kadaň - Hurrican KV 7:6 np
Ne 17.10. 00:00 Lovosice - Rokycany 6:5
So 06.11. 00:00 Chomutov - Sokolov 7:6

6.Kolo

So 30.10. 00:00 Rokycany - Kati Kadaň 6:5
So 30.10. 00:00 Jiskra Domažlice - Lovosice 7:10
So 30.10. 00:00 FBŠ Plzeň - Chomutov 4:3
So 30.10. 00:00 Hurrican KV - Turnov 7:4
Ne 07.11. 00:00 Sokolov - Česká Lípa 3:5

7.Kolo

Ne 31.10. 00:00 Rokycany - Chomutov 5:4
Ne 31.10. 00:00 FBŠ Plzeň - Kati Kadaň 6:7
Ne 31.10. 00:00 Hurrican KV - Česká Lípa 2:8
Ne 31.10. 00:00 Jiskra Domažlice - Slávie ÚL 2:8
Ne 31.10. 00:00 Sokolov - Turnov 5:3

8.Kolo

So 20.11. 00:00 Rokycany - Sokolov 5:4
So 20.11. 00:00 Chomutov - Jiskra Domažlice 17:3
So 20.11. 00:00 Turnov - Lovosice 7:9
So 20.11. 00:00 FBŠ Plzeň - Hurrican KV 10:6
So 20.11. 00:00 Česká Lípa - Slávie ÚL 8:7 pp

9.Kolo

Ne 21.11. 00:00 Rokycany - Chomutov 4:5
Ne 21.11. 00:00 Turnov - Slávie ÚL 6:5
Ne 21.11. 00:00 Kati Kadaň - Jiskra Domažlice 14:8
Ne 21.11. 00:00 FBŠ Plzeň - Sokolov 6:2
Ne 21.11. 00:00 Česká Lípa - Lovosice 7:4
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 20 18 1 0 1 146:74 56
2. 20 15 1 1 3 170:96 48
3. 20 11 3 0 6 136:103 39
4. 20 10 1 2 7 105:98 34
5. 20 9 1 3 7 139:94 32
6. 21 7 2 4 8 128:136 29
7. 20 6 3 1 10 119:141 25
8. 20 7 1 0 12 114:117 23
9. 20 6 0 0 14 106:128 18
10. 19 3 2 3 11 101:132 16
11. 20 3 0 1 16 100:245 10

Nejčtenější ze sportu