Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 10. července 2020
svátek má Libuše, Amálie.
Hlavní menu
  • ID: 7398
  • Návštěvy: 67/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19841
    Týden:
    67
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 17.08. 19:00 Real Sociedad - Getafe 2:0 (1:0)
    So 17.08. 21:00 Valladolid - Bilbao 1:2 (1:1)
    So 17.08. 23:00 Valencia - Málaga 1:0 (0:0)
    Ne 18.08. 19:00 FC Barcelona - Levante 7:0 (3:0)
    Ne 18.08. 21:00 Osasuna - Granada 1:2 (0:2)
    Ne 18.08. 21:00 Real Madrid - Betis 2:1 (1:1)
    Ne 18.08. 23:00 FC Sevilla - Atlético Madrid 1:3 (1:1)
    Po 19.08. 20:00 Vallecano - Elche 3:0 (2:0)
    Po 19.08. 22:00 Celta Vigo - Esp. Barcelona 2:2 (1:0)
    Po 19.08. 22:00 Alméria - Villarreal 2:3 (1:0)

    2.kolo

    23.08. 20:00 Getafe - Alméria 2:2 (1:2)
    23.08. 22:00 Bilbao - Osasuna 2:0 (1:0)
    So 24.08. 19:00 Elche - Real Sociedad 1:1 (1:0)
    So 24.08. 21:00 Esp. Barcelona - Valencia 3:1 (1:1)
    So 24.08. 23:00 Villarreal - Valladolid 2:1 (0:1)
    Ne 25.08. 19:00 Atlético Madrid - Vallecano 5:0 (3:0)
    Ne 25.08. 21:00 Levante - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    Ne 25.08. 21:00 Málaga - FC Barcelona 0:1 (0:1)
    Ne 25.08. 23:00 Betis - Celta Vigo 1:2 (0:0)
    Po 26.08. 21:00 Granada - Real Madrid 0:1 (0:1)

    3.kolo

    30.08. 23:00 Alméria - Elche 2:2 (2:1)
    30.08. 23:00 Vallecano - Levante 1:2 (0:1)
    So 31.08. 19:00 Celta Vigo - Granada 1:1 (1:0)
    So 31.08. 21:00 Valladolid - Getafe 1:0 (0:0)
    So 31.08. 23:00 Osasuna - Villarreal 0:3 (0:2)
    Ne 01.09. 12:00 Real Madrid - Bilbao 3:1 (2:0)
    Ne 01.09. 17:00 Esp. Barcelona - Betis 0:0 (0:0)
    Ne 01.09. 19:00 Real Sociedad - Atlético Madrid 1:2 (0:1)
    Ne 01.09. 21:00 FC Sevilla - Málaga 2:2 (1:1)
    Ne 01.09. 21:00 Valencia - FC Barcelona 2:3 (2:3)

    4.kolo

    So 14.09. 16:00 Atlético Madrid - Alméria 4:2 (2:1)
    So 14.09. 18:00 Levante - Real Sociedad 0:0 (0:0)
    So 14.09. 20:00 FC Barcelona - FC Sevilla 3:2 (1:0)
    So 14.09. 22:00 Villarreal - Real Madrid 2:2 (1:1)
    Ne 15.09. 12:00 Granada - Esp. Barcelona 0:1 (0:0)
    Ne 15.09. 17:00 Getafe - Osasuna 2:1 (1:1)
    Ne 15.09. 19:00 Málaga - Vallecano 5:0 (2:0)
    Ne 15.09. 21:00 Betis - Valencia 3:1 (3:0)
    Po 16.09. 20:00 Elche - Valladolid 0:0 (0:0)
    Po 16.09. 22:00 Bilbao - Celta Vigo 3:2 (1:1)

    5.kolo

    20.09. 21:00 Osasuna - Elche 2:1 (1:0)
    So 21.09. 16:00 Real Sociedad - Málaga 0:0 (0:0)
    So 21.09. 18:00 Alméria - Levante 2:2 (1:0)
    So 21.09. 20:00 Vallecano - FC Barcelona 0:4 (0:1)
    So 21.09. 22:00 Valladolid - Atlético Madrid 0:2 (0:0)
    Ne 22.09. 12:00 Betis - Granada 0:0 (0:0)
    Ne 22.09. 17:00 Celta Vigo - Villarreal 0:0 (0:0)
    Ne 22.09. 19:00 Real Madrid - Getafe 4:1 (2:1)
    Ne 22.09. 21:00 Valencia - FC Sevilla 3:1 (1:0)
    Po 23.09. 22:00 Esp. Barcelona - Bilbao 3:2 (1:1)

    6.kolo

    Út 24.09. 20:00 FC Barcelona - Real Sociedad 4:1 (3:0)
    Út 24.09. 20:00 Levante - Valladolid 1:1 (1:1)
    Út 24.09. 22:00 Atlético Madrid - Osasuna 2:1 (2:1)
    Út 24.09. 22:00 Málaga - Alméria 2:0 (0:0)
    St 25.09. 20:00 Granada - Valencia 0:1 (0:0)
    St 25.09. 20:00 FC Sevilla - Vallecano 4:1 (1:0)
    St 25.09. 22:00 Elche - Real Madrid 1:2 (0:0)
    Čt 26.09. 20:00 Bilbao - Betis 2:1 (0:0)
    Čt 26.09. 22:00 Getafe - Celta Vigo 2:0 (1:0)
    Čt 26.09. 22:00 Villarreal - Esp. Barcelona 2:1 (1:0)

    7.kolo

    27.09. 21:00 Valladolid - Málaga 2:2 (0:1)
    So 28.09. 16:00 Valencia - Vallecano 1:0 (1:0)
    So 28.09. 18:00 Alméria - FC Barcelona 0:2 (0:1)
    So 28.09. 20:00 Real Sociedad - FC Sevilla 1:1 (0:1)
    So 28.09. 22:00 Real Madrid - Atlético Madrid 0:1 (0:1)
    Ne 29.09. 12:00 Osasuna - Levante 0:1 (0:0)
    Ne 29.09. 17:00 Celta Vigo - Elche 0:1 (0:1)
    Ne 29.09. 19:00 Esp. Barcelona - Getafe 0:2 (0:0)
    Ne 29.09. 21:00 Betis - Villarreal 1:0 (1:0)
    Po 30.09. 22:00 Granada - Bilbao 2:0 (0:0)

    8.kolo

    04.10. 20:00 Villarreal - Granada 3:0 (1:0)
    04.10. 22:00 Málaga - Osasuna 0:1 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Elche - Esp. Barcelona 2:1 (1:0)
    So 05.10. 18:00 Vallecano - Real Sociedad 1:0 (0:0)
    So 05.10. 20:00 Levante - Real Madrid 2:3 (0:0)
    So 05.10. 22:00 FC Barcelona - Valladolid 4:1 (1:1)
    Ne 06.10. 12:00 Atlético Madrid - Celta Vigo 2:1 (1:0)
    Ne 06.10. 17:00 FC Sevilla - Alméria 2:1 (1:1)
    Ne 06.10. 19:00 Getafe - Betis 3:1 (3:0)
    Ne 06.10. 21:00 Bilbao - Valencia 1:1 (0:1)

    9.kolo

    So 19.10. 16:00 Real Madrid - Málaga 2:0 (0:0)
    So 19.10. 18:00 Valencia - Real Sociedad 1:2 (0:1)
    So 19.10. 20:00 Osasuna - FC Barcelona 0:0 (0:0)
    So 19.10. 22:00 Esp. Barcelona - Atlético Madrid 1:0 (0:0)
    Ne 20.10. 12:00 Granada - Getafe 0:2 (0:0)
    Ne 20.10. 17:00 Alméria - Vallecano 0:1 (0:0)
    Ne 20.10. 19:00 Betis - Elche 1:2 (1:2)
    Ne 20.10. 21:00 Valladolid - FC Sevilla 2:2 (0:2)
    Po 21.10. 20:00 Celta Vigo - Levante 0:1 (0:0)
    Po 21.10. 22:00 Bilbao - Villarreal 2:0 (2:0)

    10.kolo

    25.10. 21:00 Vallecano - Valladolid 0:3 (0:2)
    So 26.10. 16:00 Málaga - Celta Vigo 0:5 (0:2)
    So 26.10. 18:00 FC Barcelona - Real Madrid 2:1 (1:0)
    So 26.10. 20:00 Elche - Granada 0:1 (0:1)
    So 26.10. 22:00 Levante - Esp. Barcelona 3:0 (2:0)
    Ne 27.10. 12:00 FC Sevilla - Osasuna 2:1 (0:0)
    Ne 27.10. 17:00 Villarreal - Valencia 4:1 (2:0)
    Ne 27.10. 19:00 Real Sociedad - Alméria 3:0 (1:0)
    Ne 27.10. 21:00 Atlético Madrid - Betis 5:0 (1:0)
    Po 28.10. 22:00 Getafe - Bilbao 0:1 (0:1)

    11.kolo

    Út 29.10. 20:00 Esp. Barcelona - Málaga 0:0 (0:0)
    Út 29.10. 22:00 Celta Vigo - FC Barcelona 0:3 (0:1)
    St 30.10. 20:00 Valencia - Alméria 1:2 (1:0)
    St 30.10. 20:00 Valladolid - Real Sociedad 2:2 (0:1)
    St 30.10. 22:00 Real Madrid - FC Sevilla 7:3 (3:2)
    St 30.10. 22:00 Osasuna - Vallecano 3:1 (2:0)
    Čt 31.10. 20:00 Villarreal - Getafe 0:2 (0:1)
    Čt 31.10. 20:00 Granada - Atlético Madrid 1:2 (0:1)
    Čt 31.10. 22:00 Betis - Levante 0:0 (0:0)
    Čt 31.10. 22:00 Bilbao - Elche 2:2 (0:1)

    12.kolo

    01.11. 21:00 FC Barcelona - Esp. Barcelona 1:0 (0:0)
    So 02.11. 16:00 Real Sociedad - Osasuna 5:0 (1:0)
    So 02.11. 18:00 Alméria - Valladolid 1:0 (1:0)
    So 02.11. 20:00 Vallecano - Real Madrid 2:3 (0:2)
    So 02.11. 22:00 FC Sevilla - Celta Vigo 0:1 (0:0)
    Ne 03.11. 12:00 Getafe - Valencia 0:1 (0:1)
    Ne 03.11. 17:00 Atlético Madrid - Bilbao 2:0 (2:0)
    Ne 03.11. 19:00 Levante - Granada 0:1 (0:0)
    Ne 03.11. 21:00 Málaga - Betis 3:2 (1:1)
    Po 04.11. 22:00 Elche - Villarreal 0:1 (0:0)

    13.kolo

    08.11. 20:00 Osasuna - Alméria 0:1 (0:1)
    08.11. 22:00 Granada - Málaga 3:1 (0:0)
    So 09.11. 16:00 Real Madrid - Real Sociedad 5:1 (4:0)
    So 09.11. 18:00 Getafe - Elche 1:1 (1:0)
    So 09.11. 20:00 Bilbao - Levante 2:1 (0:1)
    So 09.11. 22:00 Celta Vigo - Vallecano 0:2 (0:1)
    Ne 10.11. 12:00 Esp. Barcelona - FC Sevilla 1:3 (1:2)
    Ne 10.11. 17:00 Valencia - Valladolid 2:2 (1:1)
    Ne 10.11. 19:00 Villarreal - Atlético Madrid 1:1 (0:1)
    Ne 10.11. 21:00 Betis - FC Barcelona 1:4 (0:2)

    14.kolo

    22.11. 21:00 Valladolid - Osasuna 0:1 (0:0)
    So 23.11. 16:00 FC Barcelona - Granada 4:0 (2:0)
    So 23.11. 18:00 Real Sociedad - Celta Vigo 4:3 (1:2)
    So 23.11. 20:00 Alméria - Real Madrid 0:5 (0:1)
    So 23.11. 22:00 Atlético Madrid - Getafe 7:0 (2:0)
    Ne 24.11. 12:00 Levante - Villarreal 0:3 (0:1)
    Ne 24.11. 17:00 Vallecano - Esp. Barcelona 1:4 (0:1)
    Ne 24.11. 19:00 Elche - Valencia 2:1 (0:0)
    Ne 24.11. 21:00 FC Sevilla - Betis 4:0 (2:0)
    Po 25.11. 22:00 Málaga - Bilbao 1:2 (1:0)

    15.kolo

    29.11. 20:00 Getafe - Levante 1:0 (0:0)
    29.11. 20:30 Villarreal - Málaga 1:1 (1:0)
    So 30.11. 16:00 Elche - Atlético Madrid 0:2 (0:0)
    So 30.11. 18:00 Celta Vigo - Alméria 3:1 (1:1)
    So 30.11. 20:00 Real Madrid - Valladolid 4:0 (2:0)
    So 30.11. 22:00 Esp. Barcelona - Real Sociedad 1:2 (1:0)
    Ne 01.12. 12:00 Betis - Vallecano 2:2 (1:0)
    Ne 01.12. 17:00 Granada - FC Sevilla 1:2 (0:1)
    Ne 01.12. 19:00 Valencia - Osasuna 3:0 (1:0)
    Ne 01.12. 21:00 Bilbao - FC Barcelona 1:0 (0:0)

    16.kolo

    13.12. 21:00 Levante - Elche 2:1 (1:1)
    So 14.12. 16:00 Osasuna - Real Madrid 2:2 (2:1)
    So 14.12. 18:00 Vallecano - Granada 0:2 (0:1)
    So 14.12. 20:00 FC Barcelona - Villarreal 2:1 (1:0)
    So 14.12. 22:00 Málaga - Getafe 1:0 (0:0)
    Ne 15.12. 12:00 Alméria - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 15.12. 17:00 Real Sociedad - Betis 5:1 (1:1)
    Ne 15.12. 19:00 FC Sevilla - Bilbao 1:1 (1:1)
    Ne 15.12. 21:00 Atlético Madrid - Valencia 3:0 (0:0)
    Po 16.12. 22:00 Valladolid - Celta Vigo 3:0 (0:0)

    17.kolo

    20.12. 20:30 Elche - Málaga 0:1 (0:1)
    So 21.12. 16:00 Villarreal - FC Sevilla 1:2 (0:1)
    So 21.12. 18:00 Betis - Alméria 0:1 (0:1)
    So 21.12. 20:00 Atlético Madrid - Levante 3:2 (1:1)
    So 21.12. 22:00 Granada - Real Sociedad 1:3 (1:2)
    Ne 22.12. 12:00 Esp. Barcelona - Valladolid 4:2 (2:0)
    Ne 22.12. 17:00 Getafe - FC Barcelona 2:5 (2:3)
    Ne 22.12. 19:00 Bilbao - Vallecano 2:1 (1:0)
    Ne 22.12. 21:00 Valencia - Real Madrid 2:3 (1:2)
    Ne 22.12. 21:00 Celta Vigo - Osasuna 1:1 (1:1)

    18.kolo

    So 04.01. 16:00 Málaga - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    So 04.01. 18:00 Valladolid - Betis 0:0 (0:0)
    So 04.01. 20:00 Valencia - Levante 2:0 (1:0)
    So 04.01. 22:00 Alméria - Granada 3:0 (2:0)
    Ne 05.01. 12:00 FC Sevilla - Getafe 3:0 (1:0)
    Ne 05.01. 16:00 FC Barcelona - Elche 4:0 (2:0)
    Ne 05.01. 18:00 Osasuna - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    Ne 05.01. 20:00 Real Sociedad - Bilbao 2:0 (1:0)
    Po 06.01. 19:00 Real Madrid - Celta Vigo 3:0 (0:0)
    Po 06.01. 22:00 Vallecano - Villarreal 2:5 (0:3)

    19.kolo

    10.01. 21:00 Granada - Valladolid 4:0 (2:0)
    So 11.01. 16:00 Bilbao - Alméria 6:1 (3:1)
    So 11.01. 18:00 Celta Vigo - Valencia 2:1 (0:1)
    So 11.01. 20:00 Atlético Madrid - FC Barcelona 0:0 (0:0)
    So 11.01. 22:00 Elche - FC Sevilla 1:1 (0:0)
    Ne 12.01. 12:00 Getafe - Vallecano 0:1 (0:1)
    Ne 12.01. 17:00 Betis - Osasuna 1:2 (0:1)
    Ne 12.01. 19:00 Esp. Barcelona - Real Madrid 0:1 (0:0)
    Ne 12.01. 21:00 Levante - Málaga 1:0 (1:0)
    Po 13.01. 22:00 Villarreal - Real Sociedad 5:1 (3:0)

    20.kolo

    17.01. 21:00 Málaga - Valencia 0:0 (0:0)
    So 18.01. 16:00 Betis - Real Madrid 0:5 (0:3)
    So 18.01. 18:00 Elche - Vallecano 2:0 (1:0)
    So 18.01. 20:00 Granada - Osasuna 0:0 (0:0)
    So 18.01. 22:00 Esp. Barcelona - Celta Vigo 1:0 (0:0)
    Ne 19.01. 12:00 Getafe - Real Sociedad 2:2 (1:2)
    Ne 19.01. 17:00 Villarreal - Alméria 2:0 (1:0)
    Ne 19.01. 19:00 Levante - FC Barcelona 1:1 (1:1)
    Ne 19.01. 21:00 Atlético Madrid - FC Sevilla 1:1 (1:0)
    Po 20.01. 22:00 Bilbao - Valladolid 4:2 (0:1)

    21.kolo

    24.01. 21:00 Celta Vigo - Betis 4:2 (3:1)
    So 25.01. 16:00 Real Madrid - Granada 2:0 (0:0)
    So 25.01. 18:00 Valladolid - Villarreal 1:0 (1:0)
    So 25.01. 20:00 Valencia - Esp. Barcelona 2:2 (2:2)
    So 25.01. 22:00 FC Sevilla - Levante 2:3 (1:1)
    Ne 26.01. 12:00 Alméria - Getafe 1:0 (0:0)
    Ne 26.01. 17:00 Osasuna - Bilbao 1:5 (1:2)
    Ne 26.01. 19:00 Vallecano - Atlético Madrid 2:4 (1:3)
    Ne 26.01. 21:00 FC Barcelona - Málaga 3:0 (1:0)
    Po 27.01. 22:00 Real Sociedad - Elche 4:0 (2:0)

    22.kolo

    31.01. 21:00 Granada - Celta Vigo 1:2 (1:1)
    So 01.02. 16:00 FC Barcelona - Valencia 2:3 (1:1)
    So 01.02. 18:00 Levante - Vallecano 0:0 (0:0)
    So 01.02. 20:00 Getafe - Valladolid 0:0 (0:0)
    So 01.02. 22:00 Málaga - FC Sevilla 3:2 (1:0)
    Ne 02.02. 12:00 Elche - Alméria 1:0 (0:0)
    Ne 02.02. 17:00 Betis - Esp. Barcelona 2:0 (0:0)
    Ne 02.02. 19:00 Atlético Madrid - Real Sociedad 4:0 (1:0)
    Ne 02.02. 21:00 Bilbao - Real Madrid 1:1 (0:0)
    Po 03.02. 22:00 Villarreal - Osasuna 3:1 (0:0)

    23.kolo

    07.02. 21:00 Esp. Barcelona - Granada 1:0 (0:0)
    So 08.02. 16:00 Valencia - Betis 5:0 (2:0)
    So 08.02. 18:00 Vallecano - Málaga 4:1 (3:0)
    So 08.02. 20:00 Real Madrid - Villarreal 4:2 (2:1)
    So 08.02. 22:00 Alméria - Atlético Madrid 2:0 (0:0)
    Ne 09.02. 12:00 Osasuna - Getafe 2:0 (1:0)
    Ne 09.02. 17:00 Valladolid - Elche 2:2 (0:1)
    Ne 09.02. 19:00 Real Sociedad - Levante 0:0 (0:0)
    Ne 09.02. 21:00 FC Sevilla - FC Barcelona 1:4 (1:2)
    Po 10.02. 22:00 Celta Vigo - Bilbao 0:0 (0:0)

    24.kolo

    14.02. 21:00 Elche - Osasuna 0:0 (0:0)
    So 15.02. 16:00 Atlético Madrid - Valladolid 3:0 (2:0)
    So 15.02. 18:00 Levante - Alméria 1:0 (0:0)
    So 15.02. 20:00 FC Barcelona - Vallecano 6:0 (2:0)
    So 15.02. 22:00 Villarreal - Celta Vigo 0:2 (0:0)
    Ne 16.02. 12:00 Granada - Betis 1:0 (1:0)
    Ne 16.02. 17:00 Getafe - Real Madrid 0:3 (0:2)
    Ne 16.02. 19:00 Bilbao - Esp. Barcelona 1:2 (0:1)
    Ne 16.02. 21:00 FC Sevilla - Valencia 0:0 (0:0)
    Po 17.02. 22:00 Málaga - Real Sociedad 0:1 (0:1)

    25.kolo

    21.02. 21:00 Valladolid - Levante 1:1 (0:1)
    So 22.02. 16:00 Real Madrid - Elche 3:0 (1:0)
    So 22.02. 18:00 Celta Vigo - Getafe 1:1 (0:1)
    So 22.02. 20:00 Real Sociedad - FC Barcelona 3:1 (1:1)
    So 22.02. 22:00 Alméria - Málaga 0:0 (0:0)
    Ne 23.02. 12:00 Vallecano - FC Sevilla 0:1 (0:0)
    Ne 23.02. 17:00 Betis - Bilbao 0:2 (0:1)
    Ne 23.02. 19:00 Valencia - Granada 2:1 (0:0)
    Ne 23.02. 21:00 Osasuna - Atlético Madrid 3:0 (3:0)
    Po 24.02. 22:00 Esp. Barcelona - Villarreal 1:2 (0:1)

    26.kolo

    28.02. 20:30 Bilbao - Granada 4:0 (2:0)
    So 01.03. 16:00 Málaga - Valladolid 1:1 (1:1)
    So 01.03. 18:00 Levante - Osasuna 2:0 (2:0)
    So 01.03. 20:00 Getafe - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    So 01.03. 22:00 Elche - Celta Vigo 1:0 (0:0)
    Ne 02.03. 12:00 Villarreal - Betis 1:1 (0:0)
    Ne 02.03. 17:00 Atlético Madrid - Real Madrid 2:2 (2:1)
    Ne 02.03. 19:00 FC Sevilla - Real Sociedad 1:0 (0:0)
    Ne 02.03. 21:00 FC Barcelona - Alméria 4:1 (2:1)
    Ne 02.03. 21:00 Vallecano - Valencia 1:0 (0:0)

    27.kolo

    So 08.03. 16:00 Valladolid - FC Barcelona 1:0 (1:0)
    So 08.03. 18:00 Betis - Getafe 2:0 (2:0)
    So 08.03. 20:00 Celta Vigo - Atlético Madrid 0:2 (0:0)
    So 08.03. 22:00 Granada - Villarreal 2:0 (2:0)
    Ne 09.03. 12:00 Esp. Barcelona - Elche 3:1 (2:0)
    Ne 09.03. 17:00 Alméria - FC Sevilla 1:3 (0:1)
    Ne 09.03. 19:00 Real Madrid - Levante 3:0 (1:0)
    Ne 09.03. 21:00 Valencia - Bilbao 1:1 (1:0)
    Po 10.03. 20:00 Osasuna - Málaga 0:2 (0:1)
    Po 10.03. 22:00 Real Sociedad - Vallecano 2:3 (2:1)

    28.kolo

    14.03. 21:00 Getafe - Granada 3:3 (2:1)
    So 15.03. 16:00 Levante - Celta Vigo 0:1 (0:1)
    So 15.03. 18:00 Vallecano - Alméria 3:1 (1:0)
    So 15.03. 20:00 Málaga - Real Madrid 0:1 (0:1)
    So 15.03. 22:00 Atlético Madrid - Esp. Barcelona 1:0 (0:0)
    Ne 16.03. 12:00 Elche - Betis 0:0 (0:0)
    Ne 16.03. 17:00 FC Barcelona - Osasuna 7:0 (3:0)
    Ne 16.03. 19:00 FC Sevilla - Valladolid 4:1 (2:0)
    Ne 16.03. 21:00 Real Sociedad - Valencia 1:0 (0:0)
    Po 17.03. 22:00 Villarreal - Bilbao 1:1 (0:0)

    29.kolo

    21.03. 21:00 Celta Vigo - Málaga 0:2 (0:2)
    So 22.03. 16:00 Granada - Elche 1:0 (0:0)
    So 22.03. 18:00 Esp. Barcelona - Levante 0:0 (0:0)
    So 22.03. 20:00 Valladolid - Vallecano 1:1 (1:1)
    So 22.03. 22:00 Bilbao - Getafe 1:0 (1:0)
    Ne 23.03. 12:00 Osasuna - FC Sevilla 1:2 (0:2)
    Ne 23.03. 17:00 Betis - Atlético Madrid 0:2 (0:0)
    Ne 23.03. 19:00 Valencia - Villarreal 2:1 (2:0)
    Ne 23.03. 21:00 Real Madrid - FC Barcelona 3:4 (2:2)
    Po 24.03. 22:00 Alméria - Real Sociedad 4:3 (1:1)

    30.kolo

    Út 25.03. 20:00 Málaga - Esp. Barcelona 1:2 (1:1)
    Út 25.03. 22:00 Elche - Bilbao 0:0 (0:0)
    St 26.03. 20:00 FC Barcelona - Celta Vigo 3:0 (2:0)
    St 26.03. 20:00 Vallecano - Osasuna 1:0 (0:0)
    St 26.03. 22:00 Atlético Madrid - Granada 1:0 (0:0)
    St 26.03. 22:00 FC Sevilla - Real Madrid 2:1 (1:1)
    Čt 27.03. 20:00 Real Sociedad - Valladolid 1:0 (1:0)
    Čt 27.03. 20:00 Getafe - Villarreal 0:1 (0:1)
    Čt 27.03. 22:00 Levante - Betis 1:3 (1:1)
    Čt 27.03. 22:00 Alméria - Valencia 2:2 (0:2)

    31.kolo

    So 29.03. 16:00 Esp. Barcelona - FC Barcelona 0:1 (0:1)
    So 29.03. 18:00 Celta Vigo - FC Sevilla 1:0 (0:0)
    So 29.03. 20:00 Bilbao - Atlético Madrid 1:2 (1:1)
    So 29.03. 22:00 Real Madrid - Vallecano 5:0 (1:0)
    Ne 30.03. 12:00 Valladolid - Alméria 1:0 (1:0)
    Ne 30.03. 17:00 Osasuna - Real Sociedad 1:1 (0:1)
    Ne 30.03. 19:00 Villarreal - Elche 1:1 (1:1)
    Ne 30.03. 21:00 Valencia - Getafe 1:3 (1:2)
    Po 31.03. 20:00 Granada - Levante 0:2 (0:0)
    Po 31.03. 22:00 Betis - Málaga 1:2 (1:0)

    32.kolo

    04.04. 21:00 Alméria - Osasuna 1:2 (0:2)
    So 05.04. 16:00 Atlético Madrid - Villarreal 1:0 (1:0)
    So 05.04. 18:00 FC Barcelona - Betis 3:1 (1:0)
    So 05.04. 20:00 Real Sociedad - Real Madrid 0:4 (0:1)
    So 05.04. 22:00 Vallecano - Celta Vigo 3:0 (1:0)
    Ne 06.04. 12:00 Málaga - Granada 4:1 (2:0)
    Ne 06.04. 17:00 Elche - Getafe 1:0 (0:0)
    Ne 06.04. 19:00 FC Sevilla - Esp. Barcelona 4:1 (2:0)
    Ne 06.04. 21:00 Valladolid - Valencia 0:0 (0:0)
    Po 07.04. 22:00 Levante - Bilbao 1:2 (0:2)

    33.kolo

    11.04. 21:00 Osasuna - Valladolid 0:0 (0:0)
    So 12.04. 16:00 Celta Vigo - Real Sociedad 2:2 (1:2)
    So 12.04. 18:00 Villarreal - Levante 1:0 (0:0)
    So 12.04. 20:00 Granada - FC Barcelona 1:0 (1:0)
    So 12.04. 22:00 Real Madrid - Alméria 4:0 (1:0)
    Ne 13.04. 12:00 Betis - FC Sevilla 0:2 (0:1)
    Ne 13.04. 17:00 Valencia - Elche 2:1 (1:1)
    Ne 13.04. 19:00 Getafe - Atlético Madrid 0:2 (0:1)
    Ne 13.04. 21:00 Esp. Barcelona - Vallecano 2:2 (1:1)
    Po 14.04. 22:00 Bilbao - Málaga 3:0 (1:0)

    34.kolo

    18.04. 20:30 Atlético Madrid - Elche 2:0 (0:0)
    So 19.04. 16:00 Osasuna - Valencia 1:1 (1:0)
    So 19.04. 18:00 Levante - Getafe 0:0 (0:0)
    So 19.04. 20:00 Real Sociedad - Esp. Barcelona 2:1 (1:1)
    Ne 20.04. 12:00 Alméria - Celta Vigo 2:4 (1:1)
    Ne 20.04. 17:00 Vallecano - Betis 3:1 (2:0)
    Ne 20.04. 19:00 FC Sevilla - Granada 4:0 (1:0)
    Ne 20.04. 21:00 FC Barcelona - Bilbao 2:1 (0:0)
    Po 21.04. 22:00 Málaga - Villarreal 2:0 (1:0)
    St 07.05. 21:00 Valladolid - Real Madrid 1:1 (0:1)

    35.kolo

    25.04. 21:00 Elche - Levante 1:1 (0:0)
    So 26.04. 16:00 Granada - Vallecano 0:3 (0:0)
    So 26.04. 18:00 Getafe - Málaga 1:0 (1:0)
    So 26.04. 20:00 Real Madrid - Osasuna 4:0 (1:0)
    So 26.04. 22:00 Betis - Real Sociedad 0:1 (0:0)
    Ne 27.04. 12:00 Esp. Barcelona - Alméria 1:2 (1:0)
    Ne 27.04. 17:00 Valencia - Atlético Madrid 0:1 (0:1)
    Ne 27.04. 19:00 Bilbao - FC Sevilla 3:1 (1:0)
    Ne 27.04. 21:00 Villarreal - FC Barcelona 2:3 (1:0)
    Po 28.04. 22:00 Celta Vigo - Valladolid 4:1 (2:0)

    36.kolo

    02.05. 21:00 Vallecano - Bilbao 0:3 (0:2)
    So 03.05. 16:00 FC Barcelona - Getafe 2:2 (1:1)
    So 03.05. 18:00 Málaga - Elche 0:1 (0:1)
    So 03.05. 20:00 Osasuna - Celta Vigo 0:2 (0:2)
    So 03.05. 22:00 Valladolid - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    Ne 04.05. 12:00 Alméria - Betis 3:2 (0:0)
    Ne 04.05. 17:00 Levante - Atlético Madrid 2:0 (1:0)
    Ne 04.05. 19:00 FC Sevilla - Villarreal 0:0 (0:0)
    Ne 04.05. 21:00 Real Madrid - Valencia 2:2 (0:1)
    Po 05.05. 22:00 Real Sociedad - Granada 1:1 (0:0)

    37.kolo

    So 10.05. 20:00 Villarreal - Vallecano 4:0 (2:0)
    So 10.05. 22:00 Levante - Valencia 2:0 (0:0)
    Ne 11.05. 17:00 Bilbao - Real Sociedad 1:1 (0:0)
    Ne 11.05. 19:00 Getafe - FC Sevilla 1:0 (0:0)
    Ne 11.05. 19:00 Elche - FC Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 11.05. 19:00 Atlético Madrid - Málaga 1:1 (0:0)
    Ne 11.05. 19:00 Granada - Alméria 0:2 (0:1)
    Ne 11.05. 19:00 Betis - Valladolid 4:3 (1:1)
    Ne 11.05. 19:00 Esp. Barcelona - Osasuna 1:1 (1:1)
    Ne 11.05. 19:00 Celta Vigo - Real Madrid 2:0 (1:0)

    38.kolo

    16.05. 21:00 Málaga - Levante 1:0 (0:0)
    So 17.05. 16:00 Real Madrid - Esp. Barcelona 3:1 (0:0)
    So 17.05. 18:00 FC Barcelona - Atlético Madrid 1:1 (1:0)
    So 17.05. 22:00 Valencia - Celta Vigo 2:1 (1:1)
    Ne 18.05. 12:00 Real Sociedad - Villarreal 1:2 (0:1)
    Ne 18.05. 18:30 Vallecano - Getafe 1:2 (0:1)
    Ne 18.05. 18:30 Valladolid - Granada 0:1 (0:1)
    Ne 18.05. 18:30 Osasuna - Betis 2:1 (2:0)
    Ne 18.05. 18:30 Alméria - Bilbao 0:0 (0:0)
    Ne 18.05. 21:00 FC Sevilla - Elche 3:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 28 6 4 77:26 90
    2. 38 27 6 5 100:33 87
    3. 38 27 6 5 104:38 87
    4. 38 20 10 8 66:39 70
    5. 38 18 9 11 69:52 63
    6. 38 17 8 13 60:44 59
    7. 38 16 11 11 62:55 59
    8. 38 13 10 15 51:53 49
    9. 38 14 7 17 49:54 49
    10. 38 12 12 14 35:43 48
    11. 38 12 9 17 39:46 45
    12. 38 13 4 21 46:80 43
    13. 38 11 9 18 41:51 42
    14. 38 11 9 18 35:54 42
    15. 38 12 5 21 32:56 41
    16. 38 9 13 16 30:50 40
    17. 38 11 7 20 43:71 40
    18. 38 10 9 19 32:62 39
    19. 38 7 15 16 38:60 36
    20. 38 6 7 25 36:78 25