Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 7313
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    25770
    Týden:
    21
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 10:45 Chuderov - Chlumec 3:4 (0:2)
    So 24.08. 17:00 Horní Podluží - FK junior UnL 2:4 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Mikulášovice - Přestanov 3:2 np (2:2)
    So 24.08. 17:00 Heřmanov - Benešov n.Pl. 4:5 np (4:4)
    So 24.08. 17:00 Velký Šenov - Trnovany 5:0 (3:0)
    So 24.08. 17:00 Hostovice - Brná 2:3 (1:2)
    Ne 25.08. 17:00 Střekov B - Svádov-Olšinky 3:1 (0:1)

    2.kolo

    So 31.08. 13:00 FK junior UnL - Svádov-Olšinky 3:1 (1:1)
    So 31.08. 14:30 Chlumec - Hostovice 2:3 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Brná - Střekov B 3:2 np (2:2)
    So 31.08. 17:00 Trnovany - Chuderov 3:4 (3:1)
    So 31.08. 17:00 Benešov n.Pl. - Velký Šenov 0:6 (0:2)
    So 31.08. 17:00 Horní Podluží - Mikulášovice 3:4 (2:2)
    Ne 01.09. 17:00 Přestanov - Heřmanov 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 07.09. 10:45 Chuderov - Benešov n.Pl. 3:5 (0:3)
    So 07.09. 16:00 Svádov-Olšinky - Brná 2:7 (0:3)
    So 07.09. 17:00 Mikulášovice - FK junior UnL 5:3 (2:2)
    So 07.09. 17:00 Heřmanov - Horní Podluží 4:3 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Velký Šenov - Přestanov 2:1 np (1:0)
    So 07.09. 17:00 Hostovice - Trnovany 3:2 (2:1)
    Ne 08.09. 17:00 Střekov B - Chlumec 1:0 np (0:0)

    4.kolo

    So 14.09. 13:00 FK junior UnL - Brná 4:3 np (0:0)
    So 14.09. 14:30 Chlumec - Svádov-Olšinky 5:0 (1:0)
    So 14.09. 17:00 Trnovany - Střekov B 2:1 (1:0)
    So 14.09. 17:00 Benešov n.Pl. - Hostovice 2:0 (2:0)
    So 14.09. 17:00 Přestanov - Chuderov 1:2 (0:1)
    So 14.09. 17:00 Horní Podluží - Velký Šenov 2:3 (0:1)
    So 14.09. 17:00 Mikulášovice - Heřmanov 3:2 np (2:2)

    5.kolo

    So 21.09. 10:45 Chuderov - Horní Podluží 5:2 (3:0)
    So 21.09. 16:00 Svádov-Olšinky - Trnovany 0:2 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Heřmanov - FK junior UnL 1:3 (1:2)
    So 21.09. 16:30 Velký Šenov - Mikulášovice 1:2 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Hostovice - Přestanov 4:2 (2:1)
    So 21.09. 16:30 Brná - Chlumec 3:2 (3:0)
    Ne 22.09. 16:30 Střekov B - Benešov n.Pl. 2:1 np (1:1)

    6.kolo

    So 28.09. 13:00 FK junior UnL - Chlumec 1:2 (0:1)
    So 28.09. 16:30 Trnovany - Brná 2:1 np (1:1)
    So 28.09. 16:30 Benešov n.Pl. - Svádov-Olšinky 2:0 (1:0)
    So 28.09. 16:30 Přestanov - Střekov B 4:0 (2:0)
    So 28.09. 16:30 Horní Podluží - Hostovice 8:5 (2:4)
    So 28.09. 16:30 Mikulášovice - Chuderov 2:1 np (0:1)
    So 28.09. 16:30 Heřmanov - Velký Šenov 0:4 (0:2)

    7.kolo

    So 05.10. 10:45 Chuderov - Heřmanov 5:4 (1:2)
    So 05.10. 14:30 Chlumec - Trnovany 5:2 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Velký Šenov - FK junior UnL 3:2 (2:2)
    So 05.10. 16:00 Hostovice - Mikulášovice 4:1 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Svádov-Olšinky - Přestanov 1:0 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Brná - Benešov n.Pl. 5:3 (1:1)
    Ne 06.10. 16:00 Střekov B - Horní Podluží 0:1 np (0:0)

    8.kolo

    So 12.10. 13:00 FK junior UnL - Trnovany 3:1 (0:1)
    So 12.10. 16:00 Benešov n.Pl. - Chlumec 3:2 (2:2)
    So 12.10. 16:00 Přestanov - Brná 4:3 (2:2)
    So 12.10. 16:00 Horní Podluží - Svádov-Olšinky 5:1 (1:0)
    So 12.10. 16:00 Mikulášovice - Střekov B 2:0 (2:0)
    So 12.10. 16:00 Heřmanov - Hostovice 0:2 (0:1)
    So 12.10. 16:00 Velký Šenov - Chuderov 0:1 (0:1)

    9.kolo

    So 19.10. 10:45 Chuderov - FK junior UnL 7:1 (2:0)
    So 19.10. 14:30 Chlumec - Přestanov 3:4 np (2:0)
    So 19.10. 15:30 Hostovice - Velký Šenov 6:3 (4:0)
    So 19.10. 15:30 Svádov-Olšinky - Mikulášovice 2:1 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Brná - Horní Podluží 7:2 (3:0)
    So 19.10. 15:30 Trnovany - Benešov n.Pl. 0:9 (0:3)
    Ne 20.10. 15:30 Střekov B - Heřmanov 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 26.10. 10:45 Chuderov - Hostovice 2:1 np (0:1)
    So 26.10. 13:00 FK junior UnL - Benešov n.Pl. 1:6 (0:3)
    So 26.10. 14:30 Přestanov - Trnovany 4:3 np (2:3)
    So 26.10. 14:30 Horní Podluží - Chlumec 1:3 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Mikulášovice - Brná 6:5 np (2:4)
    So 26.10. 14:30 Heřmanov - Svádov-Olšinky 4:3 (1:3)
    So 26.10. 14:30 Velký Šenov - Střekov B 5:2 (3:1)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Hostovice - FK junior UnL 7:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Svádov-Olšinky - Velký Šenov 1:5 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Brná - Heřmanov 3:2 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Chlumec - Mikulášovice 3:1 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Trnovany - Horní Podluží 2:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Benešov n.Pl. - Přestanov 3:1 (2:1)
    Ne 03.11. 14:00 Střekov B - Chuderov 2:1 (1:0)

    12.kolo

    So 09.11. 10:45 Chuderov - Svádov-Olšinky 7:2 (0:1)
    So 09.11. 13:00 FK junior UnL - Přestanov 0:5 (0:2)
    So 09.11. 14:00 Horní Podluží - Benešov n.Pl. 3:2 np (1:1)
    So 09.11. 14:00 Mikulášovice - Trnovany 4:2 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Heřmanov - Chlumec 2:4 (0:4)
    So 09.11. 14:00 Velký Šenov - Brná 2:3 (1:2)
    So 09.11. 14:00 Hostovice - Střekov B 5:0 (1:0)

    13.kolo

    So 16.11. 13:30 Svádov-Olšinky - Hostovice 2:3 np (2:2)
    So 16.11. 13:30 Brná - Chuderov 5:1 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Chlumec - Velký Šenov 6:2 (3:1)
    So 16.11. 13:30 Trnovany - Heřmanov 2:3 (1:2)
    So 16.11. 13:30 Benešov n.Pl. - Mikulášovice 3:2 (3:1)
    So 16.11. 13:30 Přestanov - Horní Podluží 0:3 (0:2)
    Ne 17.11. 13:30 Střekov B - FK junior UnL 5:0 (3:0)

    14.kolo

    So 22.03. 11:00 Trnovany - Velký Šenov 2:1 (0:0)
    So 22.03. 11:30 FK junior UnL - Horní Podluží 1:3 (0:2)
    So 22.03. 11:30 Přestanov - Mikulášovice 1:0 (1:0)
    So 22.03. 11:30 Benešov n.Pl. - Heřmanov 1:2 (1:0)
    So 22.03. 11:30 Chlumec - Chuderov 3:4 (1:3)
    So 22.03. 11:30 Brná - Hostovice 8:0 (3:0)
    So 22.03. 11:30 Svádov-Olšinky - Střekov B 3:0 (1:0)

    15.kolo

    So 29.03. 10:15 Velký Šenov - Benešov n.Pl. 2:1 np (1:1)
    So 29.03. 11:30 Svádov-Olšinky - FK junior UnL 4:2 (2:0)
    So 29.03. 11:30 Hostovice - Chlumec 2:3 (1:2)
    So 29.03. 11:30 Chuderov - Trnovany 4:1 (1:0)
    So 29.03. 11:30 Heřmanov - Přestanov 4:0 (1:0)
    So 29.03. 11:30 Mikulášovice - Horní Podluží 2:1 (1:1)
    Ne 30.03. 15:00 Střekov B - Brná 3:4 np (2:1)

    16.kolo

    So 05.04. 13:00 FK junior UnL - Mikulášovice 5:2 (2:2)
    So 05.04. 13:00 Horní Podluží - Heřmanov 2:1 np (0:1)
    So 05.04. 13:00 Přestanov - Velký Šenov 5:2 (2:1)
    So 05.04. 13:00 Benešov n.Pl. - Chuderov 3:2 (1:2)
    So 05.04. 13:00 Trnovany - Hostovice 0:2 (0:1)
    So 05.04. 13:00 Chlumec - Střekov B 3:2 np (1:1)
    So 05.04. 13:00 Brná - Svádov-Olšinky 0:1 (0:0)

    17.kolo

    So 12.04. 10:15 Velký Šenov - Horní Podluží 4:1 (1:1)
    So 12.04. 10:45 Chuderov - Přestanov 7:2 (2:1)
    So 12.04. 13:00 Brná - FK junior UnL 4:3 (1:0)
    So 12.04. 13:00 Svádov-Olšinky - Chlumec 2:3 pp (1:1)
    So 12.04. 13:00 Heřmanov - Mikulášovice 2:0 (1:0)
    Ne 13.04. 15:00 Hostovice - Benešov n.Pl. 1:3 (1:1)
    Ne 13.04. 16:30 Střekov B - Trnovany 5:0 (2:0)

    18.kolo

    So 19.04. 13:00 FK junior UnL - Heřmanov 1:3 (0:2)
    So 19.04. 13:00 Trnovany - Svádov-Olšinky 0:2 (0:1)
    So 19.04. 13:30 Horní Podluží - Chuderov 2:0 (1:0)
    So 19.04. 13:30 Přestanov - Hostovice 0:4 (0:2)
    So 19.04. 13:30 Benešov n.Pl. - Střekov B 4:0 (1:0)
    So 19.04. 13:30 Chlumec - Brná 5:1 (1:0)
    So 19.04. 17:00 Mikulášovice - Velký Šenov 1:2 (0:1)

    19.kolo

    So 26.04. 10:45 Chuderov - Mikulášovice 5:0 (1:0)
    So 26.04. 13:30 Chlumec - FK junior UnL 5:2 (0:0)
    So 26.04. 13:30 Brná - Trnovany 15:0 (8:0)
    So 26.04. 13:30 Svádov-Olšinky - Benešov n.Pl. 0:4 (0:3)
    Ne 27.04. 15:00 Hostovice - Horní Podluží 1:0 np (0:0)
    Ne 27.04. 17:00 Střekov B - Přestanov 6:0 (3:0)
    Ne 27.04. 17:00 Velký Šenov - Heřmanov 5:1 (4:0)

    20.kolo

    So 03.05. 13:00 FK junior UnL - Velký Šenov 3:2 (2:1)
    So 03.05. 13:00 Trnovany - Chlumec 0:5 (0:3)
    So 03.05. 13:30 Heřmanov - Chuderov 1:3 (0:2)
    So 03.05. 13:30 Mikulášovice - Hostovice 3:2 (2:1)
    So 03.05. 13:30 Horní Podluží - Střekov B 1:0 (1:0)
    So 03.05. 13:30 Přestanov - Svádov-Olšinky 1:3 (0:0)
    So 03.05. 13:30 Benešov n.Pl. - Brná 1:2 np (1:1)

    21.kolo

    So 10.05. 10:45 Chuderov - Velký Šenov 3:1 (0:1)
    So 10.05. 13:00 Trnovany - FK junior UnL 4:5 np (1:3)
    So 10.05. 13:30 Chlumec - Benešov n.Pl. 0:2 (0:1)
    So 10.05. 13:30 Brná - Přestanov 6:2 (3:2)
    So 10.05. 13:30 Svádov-Olšinky - Horní Podluží 5:2 (3:1)
    Ne 11.05. 15:00 Hostovice - Heřmanov 3:4 np (2:1)
    Ne 11.05. 17:00 Střekov B - Mikulášovice 3:0 (1:0)

    22.kolo

    So 17.05. 10:15 Velký Šenov - Hostovice 0:2 (0:1)
    So 17.05. 13:00 FK junior UnL - Chuderov 3:8 (2:4)
    So 17.05. 13:30 Heřmanov - Střekov B 2:3 np (0:1)
    So 17.05. 13:30 Mikulášovice - Svádov-Olšinky 5:3 (1:1)
    So 17.05. 13:30 Horní Podluží - Brná 0:3 (0:2)
    So 17.05. 13:30 Přestanov - Chlumec 2:4 (1:1)
    So 17.05. 13:30 Benešov n.Pl. - Trnovany 6:0 (3:0)

    23.kolo

    So 24.05. 13:00 Trnovany - Přestanov 0:7 (0:5)
    So 24.05. 13:30 Benešov n.Pl. - FK junior UnL 10:1 (2:0)
    So 24.05. 13:30 Chlumec - Horní Podluží 6:3 (4:1)
    So 24.05. 13:30 Brná - Mikulášovice 9:1 (4:1)
    So 24.05. 13:30 Svádov-Olšinky - Heřmanov 5:4 (1:2)
    Ne 25.05. 15:00 Hostovice - Chuderov 2:4 (2:3)
    Ne 25.05. 17:00 Střekov B - Velký Šenov 5:2 (3:0)

    24.kolo

    So 31.05. 10:45 Chuderov - Střekov B 4:1 (0:0)
    So 31.05. 13:00 FK junior UnL - Hostovice 3:6 (1:2)
    So 31.05. 13:30 Heřmanov - Brná 1:9 (1:5)
    So 31.05. 13:30 Mikulášovice - Chlumec 5:0 (2:0)
    So 31.05. 13:30 Přestanov - Benešov n.Pl. 2:1 (1:0)
    Ne 01.06. 15:00 Horní Podluží - Trnovany 3:0 (0:0)
    Ne 01.06. 17:00 Velký Šenov - Svádov-Olšinky 4:3 (1:1)

    25.kolo

    Ne 08.06. 17:00 Přestanov - FK junior UnL 6:1
    Ne 08.06. 17:00 Benešov n.Pl. - Horní Podluží 3:2 np (1:1)
    Ne 08.06. 17:00 Trnovany - Mikulášovice 1:5 (1:2)
    Ne 08.06. 17:00 Chlumec - Heřmanov 2:3 (1:2)
    Ne 08.06. 17:00 Brná - Velký Šenov 11:0 (5:0)
    Ne 08.06. 17:00 Svádov-Olšinky - Chuderov 1:3 (0:2)
    Ne 08.06. 17:00 Střekov B - Hostovice 2:1 (1:1)

    26.kolo

    Ne 15.06. 13:30 Hostovice - Svádov-Olšinky 5:1 (0:1)
    Ne 15.06. 13:30 Velký Šenov - Chlumec 2:3 np (1:1)
    Ne 15.06. 17:00 FK junior UnL - Střekov B 1:2 (0:2)
    Ne 15.06. 17:00 Chuderov - Brná 4:1 (1:1)
    Ne 15.06. 17:00 Heřmanov - Trnovany 7:1 (5:1)
    Ne 15.06. 17:00 Mikulášovice - Benešov n.Pl. 1:5 (0:1)
    Ne 15.06. 17:00 Horní Podluží - Přestanov 4:0 (3:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 16 3 3 4 121:52 57
    2. 26 18 1 1 6 92:52 57
    3. 26 16 2 4 4 86:40 56
    4. 26 14 3 2 7 80:54 50
    5. 26 13 2 2 9 74:58 45
    6. 26 10 3 4 9 50:46 40
    7. 26 11 2 1 12 66:66 38
    8. 26 10 4 0 12 57:70 38
    9. 26 9 2 2 13 55:67 33
    10. 26 9 1 4 12 60:72 33
    11. 26 8 3 2 13 56:64 32
    12. 26 9 0 2 15 49:78 29
    13. 26 6 2 0 18 56:107 22
    14. 26 4 1 2 19 31:107 16

    Nejčtenější ze sportu