Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 725
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
3772
Týden:
17
Dnes:
5
On-line:
1

2.kolo

So 20.08. 00:00 Bílovec - Slavoj Bruntál 2:1
So 20.08. 00:00 HFK Olomouc - Vítkovice B 4:1
So 20.08. 00:00 Sigma Olomouc B - Havířov 3:2
So 20.08. 00:00 Jeseník - Baník Ostrava B 2:0
So 20.08. 00:00 Uničov - Přerov 5:1
So 20.08. 00:00 SK Loděnice - Hranice 0:2

3.kolo

So 27.08. 00:00 Hranice - Bílovec 3:1
So 27.08. 00:00 Přerov - SK Loděnice 4:1
So 27.08. 00:00 Baník Ostrava B - Uničov 1:2
So 27.08. 00:00 Havířov - Jeseník 1:1
So 27.08. 00:00 Vítkovice B - Sigma Olomouc B 2:6
So 27.08. 00:00 Slavoj Bruntál - HFK Olomouc 1:3

4.kolo

So 03.09. 00:00 Bílovec - HFK Olomouc 2:2
So 03.09. 00:00 Sigma Olomouc B - Slavoj Bruntál 3:2
So 03.09. 00:00 Jeseník - Vítkovice B 4:2
So 03.09. 00:00 Uničov - Havířov 3:0
So 03.09. 00:00 SK Loděnice - Baník Ostrava B 0:3
So 03.09. 00:00 Hranice - Přerov 1:0

5.kolo

So 10.09. 00:00 Přerov - Bílovec 1:1
So 10.09. 00:00 Baník Ostrava B - Hranice 1:2
So 10.09. 00:00 Havířov - SK Loděnice 4:0
So 10.09. 00:00 Vítkovice B - Uničov 1:3
So 10.09. 00:00 Slavoj Bruntál - Jeseník 0:1
So 10.09. 00:00 HFK Olomouc - Sigma Olomouc B 1:1

6.kolo

So 17.09. 00:00 Bílovec - Sigma Olomouc B 1:1
So 17.09. 00:00 Jeseník - HFK Olomouc 2:0
So 17.09. 00:00 Uničov - Slavoj Bruntál 1:2
So 17.09. 00:00 SK Loděnice - Vítkovice B 2:3
So 17.09. 00:00 Hranice - Havířov 2:3
So 17.09. 00:00 Přerov - Baník Ostrava B 5:2

7.kolo

So 24.09. 00:00 Baník Ostrava B - Bílovec 1:1
So 24.09. 00:00 Havířov - Přerov 3:1
So 24.09. 00:00 Vítkovice B - Hranice 0:2
So 24.09. 00:00 Slavoj Bruntál - SK Loděnice 1:5
So 24.09. 00:00 HFK Olomouc - Uničov 4:0
So 24.09. 00:00 Sigma Olomouc B - Jeseník 5:0

8.kolo

So 01.10. 00:00 Bílovec - Jeseník 1:0
So 01.10. 00:00 Uničov - Sigma Olomouc B 2:3
So 01.10. 00:00 SK Loděnice - HFK Olomouc 1:3
So 01.10. 00:00 Hranice - Slavoj Bruntál 1:0
So 01.10. 00:00 Přerov - Vítkovice B 0:1
So 01.10. 00:00 Baník Ostrava B - Havířov 3:0

9.kolo

So 08.10. 00:00 Havířov - Bílovec 1:0
So 08.10. 00:00 Vítkovice B - Baník Ostrava B 1:3
So 08.10. 00:00 Slavoj Bruntál - Přerov 6:0
So 08.10. 00:00 HFK Olomouc - Hranice 2:5
So 08.10. 00:00 Sigma Olomouc B - SK Loděnice 3:0
So 08.10. 00:00 Jeseník - Uničov 0:1

10.kolo

So 15.10. 00:00 Bílovec - Uničov 1:0
So 15.10. 00:00 SK Loděnice - Jeseník 3:1
So 15.10. 00:00 Hranice - Sigma Olomouc B 5:0
So 15.10. 00:00 Přerov - HFK Olomouc 1:0
So 15.10. 00:00 Baník Ostrava B - Slavoj Bruntál 2:0
So 15.10. 00:00 Havířov - Vítkovice B 2:1

11.kolo

So 22.10. 00:00 Vítkovice B - Bílovec 0:1
So 22.10. 00:00 Slavoj Bruntál - Havířov 1:1
So 22.10. 00:00 HFK Olomouc - Baník Ostrava B 0:1
So 22.10. 00:00 Sigma Olomouc B - Přerov 0:3
So 22.10. 00:00 Jeseník - Hranice 1:1
So 22.10. 00:00 Uničov - SK Loděnice 3:0

1.kolo

So 29.10. 00:00 SK Loděnice - Bílovec 0:0
So 29.10. 00:00 Hranice - Uničov 5:2
So 29.10. 00:00 Přerov - Jeseník 3:0
So 29.10. 00:00 Baník Ostrava B - Sigma Olomouc B 3:2
So 29.10. 00:00 Havířov - HFK Olomouc 1:0
So 29.10. 00:00 Vítkovice B - Slavoj Bruntál 1:2

15.kolo

So 01.04. 00:00 HFK Olomouc - Bílovec 1:3
So 01.04. 00:00 Slavoj Bruntál - Sigma Olomouc B 3:7
So 01.04. 00:00 Vítkovice B - Jeseník 1:0
So 01.04. 00:00 Havířov - Uničov 0:1
So 01.04. 00:00 Baník Ostrava B - SK Loděnice 2:1
So 01.04. 00:00 Přerov - Hranice 2:0

16.kolo

So 08.04. 00:00 Bílovec - Přerov 1:0
So 08.04. 00:00 Hranice - Baník Ostrava B 3:2
So 08.04. 00:00 SK Loděnice - Havířov 2:1
So 08.04. 00:00 Uničov - Vítkovice B 0:1
So 08.04. 00:00 Jeseník - Slavoj Bruntál 0:0
So 08.04. 00:00 Sigma Olomouc B - HFK Olomouc 4:2

17.kolo

So 15.04. 00:00 Sigma Olomouc B - Bílovec 3:1
So 15.04. 00:00 HFK Olomouc - Jeseník 3:1
So 15.04. 00:00 Slavoj Bruntál - Uničov 0:0
So 15.04. 00:00 Vítkovice B - SK Loděnice 4:0
So 15.04. 00:00 Havířov - Hranice 2:1
So 15.04. 00:00 Baník Ostrava B - Přerov 4:4

18.kolo

So 22.04. 00:00 Bílovec - Baník Ostrava B 1:4
So 22.04. 00:00 Přerov - Havířov 2:0
So 22.04. 00:00 Hranice - Vítkovice B 1:3
So 22.04. 00:00 SK Loděnice - Slavoj Bruntál 1:2
So 22.04. 00:00 Uničov - HFK Olomouc 0:2
So 22.04. 00:00 Jeseník - Sigma Olomouc B 0:2

19.kolo

So 29.04. 00:00 Jeseník - Bílovec 2:3
So 29.04. 00:00 Sigma Olomouc B - Uničov 4:1
So 29.04. 00:00 HFK Olomouc - SK Loděnice 1:1
So 29.04. 00:00 Slavoj Bruntál - Hranice 1:4
So 29.04. 00:00 Vítkovice B - Přerov 1:3
So 29.04. 00:00 Havířov - Baník Ostrava B 0:2

20.kolo

So 06.05. 00:00 Bílovec - Havířov 2:0
So 06.05. 00:00 Baník Ostrava B - Vítkovice B 4:0
So 06.05. 00:00 Přerov - Slavoj Bruntál 4:0
So 06.05. 00:00 Hranice - HFK Olomouc 1:1
So 06.05. 00:00 SK Loděnice - Sigma Olomouc B 1:0
So 06.05. 00:00 Uničov - Jeseník 2:0

21.kolo

So 13.05. 00:00 Uničov - Bílovec 1:1
So 13.05. 00:00 Jeseník - SK Loděnice 0:1
So 13.05. 00:00 Sigma Olomouc B - Hranice 5:1
So 13.05. 00:00 HFK Olomouc - Přerov 0:3
So 13.05. 00:00 Slavoj Bruntál - Baník Ostrava B 0:3
So 13.05. 00:00 Vítkovice B - Havířov 1:2

22.kolo

So 20.05. 00:00 Bílovec - Vítkovice B 5:1
So 20.05. 00:00 Havířov - Slavoj Bruntál 2:1
So 20.05. 00:00 Baník Ostrava B - HFK Olomouc 2:2
So 20.05. 00:00 Přerov - Sigma Olomouc B 4:1
So 20.05. 00:00 Hranice - Jeseník 4:1
So 20.05. 00:00 SK Loděnice - Uničov 1:1

13.kolo

So 27.05. 00:00 Slavoj Bruntál - Bílovec 0:6
So 27.05. 00:00 Vítkovice B - HFK Olomouc 4:1
So 27.05. 00:00 Havířov - Sigma Olomouc B 0:3
So 27.05. 00:00 Baník Ostrava B - Jeseník 2:2
So 27.05. 00:00 Přerov - Uničov 3:0
So 27.05. 00:00 Hranice - SK Loděnice 1:3

12.kolo

So 03.06. 00:00 Bílovec - SK Loděnice 2:0
So 03.06. 00:00 Uničov - Hranice 1:2
So 03.06. 00:00 Jeseník - Přerov 2:1
So 03.06. 00:00 Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B 2:1
So 03.06. 00:00 HFK Olomouc - Havířov 4:0
So 03.06. 00:00 Slavoj Bruntál - Vítkovice B 0:3

14.kolo

So 10.06. 00:00 Bílovec - Hranice 2:0
So 10.06. 00:00 SK Loděnice - Přerov 1:1
So 10.06. 00:00 Uničov - Baník Ostrava B 2:1
So 10.06. 00:00 Jeseník - Havířov 5:2
So 10.06. 00:00 Sigma Olomouc B - Vítkovice B 3:0
So 10.06. 00:00 HFK Olomouc - Slavoj Bruntál 4:0
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 15 2 5 61:35 47
2. 22 12 6 4 38:22 42
3. 22 13 2 7 47:33 41
4. 22 12 3 7 46:30 39
5. 22 11 4 7 47:32 37
6. 22 9 3 10 31:33 30
7. 22 8 5 9 40:35 29
8. 22 9 2 11 27:39 29
9. 22 8 0 14 32:48 24
10. 22 6 4 12 25:38 22
11. 22 6 4 12 24:42 22
12. 22 4 3 15 23:54 15

Nejčtenější ze sportu