Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 721
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3663
    Týden:
    20
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 20.08. 00:00 Česká Lípa - Karlovy Vary 1:2
    So 20.08. 00:00 Roudnice - Ústí n/L 1:6
    So 20.08. 00:00 Blšany - Junior Děčín 1:4
    So 20.08. 00:00 FŠ Most - Podolí 3:1
    So 20.08. 00:00 Neratovice - Slavia Praha B 0:5
    So 20.08. 00:00 Hvězda Cheb - Sokolov 1:11

    4.kolo

    So 27.08. 00:00 Karlovy Vary - Sokolov 2:5
    So 27.08. 00:00 Slavia Praha B - Hvězda Cheb 6:0
    So 27.08. 00:00 Podolí - Neratovice 0:3
    So 27.08. 00:00 Junior Děčín - FŠ Most 3:1
    So 27.08. 00:00 Ústí n/L - Blšany 2:0
    So 27.08. 00:00 Česká Lípa - Roudnice 2:0

    5.kolo

    So 03.09. 00:00 Roudnice - Karlovy Vary 0:5
    So 03.09. 00:00 Blšany - Česká Lípa 6:0
    So 03.09. 00:00 FŠ Most - Ústí n/L 0:5
    So 03.09. 00:00 Neratovice - Junior Děčín 3:1
    So 03.09. 00:00 Hvězda Cheb - Podolí 3:1
    So 03.09. 00:00 Sokolov - Slavia Praha B 2:5 (1:3)

    6.kolo

    So 10.09. 00:00 Karlovy Vary - Slavia Praha B 0:2 (0:1)
    So 10.09. 00:00 Podolí - Sokolov 1:4
    So 10.09. 00:00 Junior Děčín - Hvězda Cheb 7:0
    So 10.09. 00:00 Ústí n/L - Neratovice 1:0
    So 10.09. 00:00 Česká Lípa - FŠ Most 1:3 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Roudnice - Blšany 3:4

    7.kolo

    So 10.09. 00:00 FŠ Most - Roudnice 0:3
    So 17.09. 00:00 Blšany - Karlovy Vary 4:2
    So 17.09. 00:00 Neratovice - Česká Lípa 4:0 (2:0)
    So 17.09. 00:00 Hvězda Cheb - Ústí n/L 0:1
    So 17.09. 00:00 Sokolov - Junior Děčín 7:1 (3:1)
    So 17.09. 00:00 Slavia Praha B - Podolí 4:0 (1:0)

    8.kolo

    So 24.09. 00:00 Karlovy Vary - Podolí 3:1
    So 24.09. 00:00 Junior Děčín - Slavia Praha B 0:2
    So 24.09. 00:00 Ústí n/L - Sokolov 4:2
    So 24.09. 00:00 Česká Lípa - Hvězda Cheb 1:3
    So 24.09. 00:00 Roudnice - Neratovice 0:2
    So 24.09. 00:00 Blšany - FŠ Most 10:1

    9.kolo

    So 01.10. 00:00 FŠ Most - Karlovy Vary 0:6
    So 01.10. 00:00 Neratovice - Blšany 1:0 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Hvězda Cheb - Roudnice 3:1
    So 01.10. 00:00 Sokolov - Česká Lípa 7:3 (6:0)
    So 01.10. 00:00 Slavia Praha B - Ústí n/L 3:2 (2:0)
    So 01.10. 00:00 Podolí - Junior Děčín 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 08.10. 00:00 Karlovy Vary - Junior Děčín 4:0
    So 08.10. 00:00 Ústí n/L - Podolí 2:0 (1:0)
    So 08.10. 00:00 Česká Lípa - Slavia Praha B 0:9
    So 08.10. 00:00 Roudnice - Sokolov 2:4
    So 08.10. 00:00 Blšany - Hvězda Cheb 0:0 (0:0)
    So 08.10. 00:00 FŠ Most - Neratovice 0:2 (0:1)

    11.kolo

    So 15.10. 00:00 Neratovice - Karlovy Vary 3:1
    So 15.10. 00:00 Hvězda Cheb - FŠ Most 2:0
    So 15.10. 00:00 Sokolov - Blšany 6:4
    So 15.10. 00:00 Slavia Praha B - Roudnice 4:0 (1:0)
    So 15.10. 00:00 Podolí - Česká Lípa 1:1 (1:1)
    So 15.10. 00:00 Junior Děčín - Ústí n/L 0:2 (0:1)

    2.kolo

    So 22.10. 00:00 Karlovy Vary - Hvězda Cheb 2:1
    So 22.10. 00:00 Sokolov - Neratovice 3:1
    So 22.10. 00:00 Slavia Praha B - FŠ Most 2:0 (1:0)
    So 22.10. 00:00 Podolí - Blšany 0:4
    So 22.10. 00:00 Junior Děčín - Roudnice 2:0
    So 22.10. 00:00 Ústí n/L - Česká Lípa 6:0

    1.kolo

    So 29.10. 00:00 Ústí n/L - Karlovy Vary 3:0
    So 29.10. 00:00 Česká Lípa - Junior Děčín 1:4
    So 29.10. 00:00 Roudnice - Podolí 2:1 (1:1)
    So 29.10. 00:00 Blšany - Slavia Praha B 3:10 (1:6)
    So 29.10. 00:00 FŠ Most - Sokolov 1:5 (0:3)
    So 29.10. 00:00 Neratovice - Hvězda Cheb 2:1

    13.kolo

    So 01.04. 00:00 Hvězda Cheb - Karlovy Vary 0:9 (0:5)
    So 01.04. 00:00 Neratovice - Sokolov 1:1 (0:1)
    So 01.04. 00:00 FŠ Most - Slavia Praha B 0:3
    So 01.04. 00:00 Blšany - Podolí 2:5
    So 01.04. 00:00 Roudnice - Junior Děčín 0:1
    So 01.04. 00:00 Česká Lípa - Ústí n/L 0:5 (0:3)

    14.kolo

    So 08.04. 00:00 Karlovy Vary - Česká Lípa 13:0 (7:0)
    So 08.04. 00:00 Ústí n/L - Roudnice 3:1 (1:0)
    So 08.04. 00:00 Junior Děčín - Blšany 1:0
    So 08.04. 00:00 Podolí - FŠ Most 2:0
    So 08.04. 00:00 Slavia Praha B - Neratovice 0:0 (0:0)
    So 08.04. 00:00 Sokolov - Hvězda Cheb 6:0

    15.kolo

    So 15.04. 00:00 Sokolov - Karlovy Vary 1:3 (0:2)
    So 15.04. 00:00 Hvězda Cheb - Slavia Praha B 1:4
    So 15.04. 00:00 Neratovice - Podolí 3:0 (0:0)
    So 15.04. 00:00 FŠ Most - Junior Děčín 2:1 (0:0)
    So 15.04. 00:00 Blšany - Ústí n/L 1:1 (0:0)
    So 15.04. 00:00 Roudnice - Česká Lípa 3:0 (0:0)

    16.kolo

    St 19.04. 00:00 Slavia Praha B - Sokolov 4:1
    So 22.04. 00:00 Karlovy Vary - Roudnice 7:0 (4:0)
    So 22.04. 00:00 Česká Lípa - Blšany 1:2
    So 22.04. 00:00 Ústí n/L - FŠ Most 6:0 (1:0)
    So 22.04. 00:00 Junior Děčín - Neratovice 0:2 (0:1)
    So 22.04. 00:00 Podolí - Hvězda Cheb 1:4 (0:3)

    17.kolo

    So 29.04. 00:00 Slavia Praha B - Karlovy Vary 1:3 (0:2)
    So 29.04. 00:00 Sokolov - Podolí 4:3
    So 29.04. 00:00 Hvězda Cheb - Junior Děčín 1:4
    So 29.04. 00:00 Neratovice - Ústí n/L 3:1 (2:1)
    So 29.04. 00:00 FŠ Most - Česká Lípa 3:0
    So 29.04. 00:00 Blšany - Roudnice 5:4

    18.kolo

    So 06.05. 00:00 Karlovy Vary - Blšany 11:1 (4:0)
    So 06.05. 00:00 Roudnice - FŠ Most 2:0 (1:0)
    So 06.05. 00:00 Česká Lípa - Neratovice 0:4
    So 06.05. 00:00 Ústí n/L - Hvězda Cheb 5:0
    So 06.05. 00:00 Junior Děčín - Sokolov 0:2
    So 06.05. 00:00 Podolí - Slavia Praha B 0:3 (0:1)

    19.kolo

    So 13.05. 00:00 Podolí - Karlovy Vary 1:1 (0:0)
    So 13.05. 00:00 Slavia Praha B - Junior Děčín 5:1
    So 13.05. 00:00 Sokolov - Ústí n/L 0:1
    So 13.05. 00:00 Hvězda Cheb - Česká Lípa 1:1
    So 13.05. 00:00 Neratovice - Roudnice 4:2 (2:2)
    So 13.05. 00:00 FŠ Most - Blšany 1:1 (0:1)

    20.kolo

    So 20.05. 00:00 Karlovy Vary - FŠ Most 3:1 (1:0)
    So 20.05. 00:00 Blšany - Neratovice 2:4 (2:3)
    So 20.05. 00:00 Roudnice - Hvězda Cheb 4:0
    So 20.05. 00:00 Česká Lípa - Sokolov 1:13
    So 20.05. 00:00 Ústí n/L - Slavia Praha B 1:6 (0:4)
    So 20.05. 00:00 Junior Děčín - Podolí 1:3 (1:0)

    21.kolo

    So 27.05. 00:00 Junior Děčín - Karlovy Vary 1:6 (1:3)
    So 27.05. 00:00 Podolí - Ústí n/L 0:3 (0:1)
    So 27.05. 00:00 Slavia Praha B - Česká Lípa 13:0 (6:0)
    So 27.05. 00:00 Sokolov - Roudnice 6:1
    So 27.05. 00:00 Hvězda Cheb - Blšany 1:1 (0:0)
    So 27.05. 00:00 Neratovice - FŠ Most 0:2 (0:1)

    22.kolo

    St 31.05. 00:00 Karlovy Vary - Neratovice 4:2
    So 03.06. 00:00 FŠ Most - Hvězda Cheb 1:0 (0:0)
    So 03.06. 00:00 Blšany - Sokolov 1:2
    So 03.06. 00:00 Roudnice - Slavia Praha B 0:2 (0:1)
    So 03.06. 00:00 Česká Lípa - Podolí 4:0 (0:0)
    So 03.06. 00:00 Ústí n/L - Junior Děčín 1:0

    12.kolo

    So 10.06. 00:00 Karlovy Vary - Ústí n/L 5:1 (3:1)
    So 10.06. 00:00 Junior Děčín - Česká Lípa 4:0 (3:0)
    So 10.06. 00:00 Podolí - Roudnice 3:0 (0:0)
    So 10.06. 00:00 Slavia Praha B - Blšany 2:0 (1:0)
    So 10.06. 00:00 Sokolov - FŠ Most 3:0 (2:0)
    So 10.06. 00:00 Hvězda Cheb - Neratovice 1:2 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 20 1 1 95:14 61
    2. 22 17 1 4 62:22 52
    3. 22 16 1 5 92:29 49
    4. 22 16 1 5 95:40 49
    5. 22 15 2 5 46:25 47
    6. 22 9 1 12 36:43 28
    7. 22 7 4 11 52:62 25
    8. 22 6 1 15 19:61 19
    9. 22 5 3 14 23:70 18
    10. 22 4 3 15 24:54 15
    11. 22 5 0 17 29:64 15
    12. 22 2 2 18 17:106 8

    Nejčtenější ze sportu