Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6996
  • Návštěvy: 6/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    17590
    Týden:
    6
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 15:00 Křenovice - Vracov 3:7 (2:3)
    Ne 11.08. 16:30 Velká n.Veličkou - Mikulčice 2:0 (1:0)
    Ne 11.08. 16:30 Hroznová Lhota - Kněždub 1:2 (0:1)
    Ne 11.08. 16:30 Otnice - Blatnice 0:0 (0:0)
    Ne 11.08. 16:30 Vacenovice - Veselí 1:1 (0:0)
    Ne 11.08. 16:30 Tvrdonice - Žarošice 3:0 (2:0)
    Ne 11.08. 16:30 Lovčice - Krumvíř 3:3 (1:2)

    2.kolo

    So 17.08. 16:30 Mikulčice - Krumvíř 2:4 (2:1)
    So 17.08. 16:30 Kněždub - Otnice 6:2 (3:1)
    So 17.08. 16:30 Vracov - Hroznová Lhota 1:0 (1:0)
    Ne 18.08. 10:15 Žarošice - Lovčice 3:1 (1:1)
    Ne 18.08. 16:30 Tvrdonice - Veselí 2:0 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Blatnice - Vacenovice 1:0 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Velká n.Veličkou - Křenovice 4:3 (2:2)

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Krumvíř - Žarošice 0:0 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Křenovice - Mikulčice 2:0 (2:0)
    Ne 25.08. 16:30 Hroznová Lhota - Velká n.Veličkou 1:2 (0:1)
    Ne 25.08. 16:30 Otnice - Vracov 0:1 (0:1)
    Ne 25.08. 16:30 Vacenovice - Kněždub 3:3 (1:1)
    Ne 25.08. 16:30 Tvrdonice - Blatnice 2:3 (1:1)
    Ne 25.08. 16:30 Lovčice - Veselí 0:2 (0:1)

    4.kolo

    So 31.08. 16:30 Veselí - Krumvíř 1:1 (1:1)
    So 31.08. 16:30 Kněždub - Tvrdonice 0:3 (0:1)
    So 31.08. 16:30 Vracov - Vacenovice 3:1 (2:1)
    Ne 01.09. 16:30 Mikulčice - Žarošice 2:1 (1:0)
    Ne 01.09. 16:30 Blatnice - Lovčice 3:1 (0:0)
    Ne 01.09. 16:30 Velká n.Veličkou - Otnice 1:3 (1:2)
    Ne 01.09. 16:30 Křenovice - Hroznová Lhota 2:6 (1:4)

    5.kolo

    Ne 08.09. 10:15 Žarošice - Veselí 1:4 (1:0)
    Ne 08.09. 16:30 Hroznová Lhota - Mikulčice 5:1 (2:0)
    Ne 08.09. 16:30 Otnice - Křenovice 1:2 (0:0)
    Ne 08.09. 16:30 Vacenovice - Velká n.Veličkou 3:0 (2:0)
    Ne 08.09. 16:30 Tvrdonice - Vracov 0:3 (0:1)
    Ne 08.09. 16:30 Lovčice - Kněždub 2:2 (1:1)
    Ne 08.09. 16:30 Krumvíř - Blatnice 0:2 (0:2)

    6.kolo

    So 14.09. 16:00 Kněždub - Krumvíř 1:5 (1:4)
    So 14.09. 16:00 Vracov - Lovčice 4:2 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Mikulčice - Veselí 0:2 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Blatnice - Žarošice 3:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Velká n.Veličkou - Tvrdonice 1:4 (0:3)
    Ne 15.09. 16:00 Křenovice - Vacenovice 2:1 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Hroznová Lhota - Otnice 5:1 (2:1)

    7.kolo

    So 21.09. 16:00 Krumvíř - Vracov 0:1 (0:1)
    So 21.09. 16:00 Veselí - Blatnice 3:2 (1:1)
    Ne 22.09. 10:15 Žarošice - Kněždub 0:2 (0:0)
    Ne 22.09. 16:00 Otnice - Mikulčice 3:2 (0:0)
    Ne 22.09. 16:00 Vacenovice - Hroznová Lhota 2:5 (1:2)
    Ne 22.09. 16:00 Tvrdonice - Křenovice 3:4 (0:1)
    Ne 22.09. 16:00 Lovčice - Velká n.Veličkou 4:0 (1:0)

    8.kolo

    So 28.09. 16:00 Kněždub - Veselí 3:0 (2:0)
    So 28.09. 16:00 Vracov - Žarošice 3:1 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Mikulčice - Blatnice 0:1 (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 Velká n.Veličkou - Krumvíř 0:6 (0:2)
    Ne 29.09. 16:00 Křenovice - Lovčice 2:2 (2:1)
    Ne 29.09. 16:00 Hroznová Lhota - Tvrdonice 1:0 (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 Otnice - Vacenovice 9:2 (3:1)

    9.kolo

    So 05.10. 15:30 Vacenovice - Mikulčice 1:0 (0:0)
    So 05.10. 15:30 Veselí - Vracov 1:1 (1:1)
    Ne 06.10. 10:15 Žarošice - Velká n.Veličkou 1:1 (0:0)
    Ne 06.10. 15:30 Tvrdonice - Otnice 1:1 (1:1)
    Ne 06.10. 15:30 Lovčice - Hroznová Lhota 1:1 (0:1)
    Ne 06.10. 15:30 Krumvíř - Křenovice 6:2 (4:0)
    Ne 06.10. 15:30 Blatnice - Kněždub 3:2 (2:1)

    10.kolo

    So 12.10. 15:00 Vracov - Blatnice 1:1 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Otnice - Lovčice 0:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Mikulčice - Kněždub 2:1 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Velká n.Veličkou - Veselí 1:3 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Křenovice - Žarošice 1:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Hroznová Lhota - Krumvíř 2:3 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Vacenovice - Tvrdonice 3:2 (2:2)

    11.kolo

    So 19.10. 15:00 Lovčice - Vacenovice 0:1 (0:0)
    So 19.10. 15:00 Žarošice - Hroznová Lhota 2:2 (1:1)
    So 19.10. 15:00 Veselí - Křenovice 5:1 (3:1)
    Ne 20.10. 15:00 Tvrdonice - Mikulčice 3:4 (1:3)
    Ne 20.10. 15:00 Krumvíř - Otnice 5:1 (1:1)
    Ne 20.10. 15:00 Blatnice - Velká n.Veličkou 4:1 (2:1)
    Ne 20.10. 15:00 Kněždub - Vracov 1:2 (0:2)

    12.kolo

    Ne 27.10. 14:30 Mikulčice - Vracov 0:1 (0:1)
    Ne 27.10. 14:30 Velká n.Veličkou - Kněždub 2:1 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Křenovice - Blatnice 1:3 (1:2)
    Ne 27.10. 14:30 Hroznová Lhota - Veselí 1:1 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Otnice - Žarošice 1:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Vacenovice - Krumvíř 2:2 (0:2)
    Ne 27.10. 14:30 Tvrdonice - Lovčice 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 02.11. 14:00 Veselí - Otnice 2:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Kněždub - Křenovice 2:1 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Vracov - Velká n.Veličkou 2:1 (1:1)
    Ne 03.11. 10:15 Žarošice - Vacenovice 2:1 (2:1)
    Ne 03.11. 14:00 Lovčice - Mikulčice 1:2 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Krumvíř - Tvrdonice 2:2 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Blatnice - Hroznová Lhota 3:0 (0:0)

    14.kolo

    So 09.11. 14:00 Vracov - Křenovice 3:1 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Veselí - Vacenovice 7:1 (2:1)
    So 09.11. 14:00 Krumvíř - Lovčice 3:1 (1:1)
    Ne 10.11. 10:15 Žarošice - Tvrdonice 2:0 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Mikulčice - Velká n.Veličkou 4:1 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Kněždub - Hroznová Lhota 4:1 (0:0)
    Ne 10.11. 14:00 Blatnice - Otnice 4:1 (2:1)

    15.kolo

    So 29.03. 15:30 Veselí - Tvrdonice 2:1 (1:0)
    Ne 30.03. 15:30 Krumvíř - Mikulčice 3:0 (2:0)
    Ne 30.03. 15:30 Lovčice - Žarošice 2:4 (1:3)
    Ne 30.03. 15:30 Vacenovice - Blatnice 1:0 (0:0)
    Ne 30.03. 15:30 Otnice - Kněždub 1:0 (1:0)
    Ne 30.03. 15:30 Hroznová Lhota - Vracov 2:4 (1:2)
    Ne 30.03. 15:30 Křenovice - Velká n.Veličkou 1:2 (0:0)

    16.kolo

    So 05.04. 15:30 Vracov - Otnice 6:1 (2:0)
    So 05.04. 15:30 Kněždub - Vacenovice 2:0 (1:0)
    So 05.04. 15:30 Veselí - Lovčice 2:1 (0:0)
    Ne 06.04. 10:15 Žarošice - Krumvíř 1:1 (0:0)
    Ne 06.04. 15:30 Mikulčice - Křenovice 1:3 (0:0)
    Ne 06.04. 15:30 Velká n.Veličkou - Hroznová Lhota 0:0 (0:0)
    Ne 06.04. 15:30 Blatnice - Tvrdonice 4:2 (3:0)

    17.kolo

    Ne 13.04. 10:15 Žarošice - Mikulčice 2:1 (0:0)
    Ne 13.04. 16:00 Krumvíř - Veselí 0:1 (0:0)
    Ne 13.04. 16:00 Lovčice - Blatnice 3:4 (0:1)
    Ne 13.04. 16:00 Tvrdonice - Kněždub 0:1 (0:0)
    Ne 13.04. 16:00 Vacenovice - Vracov 0:2 (0:1)
    Ne 13.04. 16:00 Otnice - Velká n.Veličkou 4:3 (1:2)
    Ne 13.04. 16:00 Hroznová Lhota - Křenovice 1:0 (1:0)

    18.kolo

    So 19.04. 16:00 Vracov - Tvrdonice 2:1 (0:1)
    So 19.04. 16:00 Kněždub - Lovčice 3:2 (1:0)
    So 19.04. 16:00 Veselí - Žarošice 0:1 (0:0)
    Ne 20.04. 16:00 Mikulčice - Hroznová Lhota 1:2 (1:1)
    Ne 20.04. 16:00 Křenovice - Otnice 5:2 (0:0)
    Ne 20.04. 16:00 Velká n.Veličkou - Vacenovice 5:1 (3:0)
    Ne 20.04. 16:00 Blatnice - Krumvíř 4:2 (2:1)

    19.kolo

    So 26.04. 16:00 Veselí - Mikulčice 3:1 (0:1)
    So 26.04. 16:00 Krumvíř - Kněždub 4:1 (2:1)
    Ne 27.04. 10:15 Žarošice - Blatnice 0:3 (0:2)
    Ne 27.04. 16:00 Lovčice - Vracov 3:2 (2:1)
    Ne 27.04. 16:00 Tvrdonice - Velká n.Veličkou 0:2 (0:2)
    Ne 27.04. 16:00 Vacenovice - Křenovice 1:1 (0:0)
    Ne 27.04. 16:00 Otnice - Hroznová Lhota 3:2 (3:0)

    20.kolo

    So 03.05. 16:30 Vracov - Krumvíř 2:0 (0:0)
    Ne 04.05. 16:30 Mikulčice - Otnice 2:5 (1:1)
    Ne 04.05. 16:30 Hroznová Lhota - Vacenovice 1:1 (1:0)
    Ne 04.05. 16:30 Křenovice - Tvrdonice 0:1 (0:0)
    Ne 04.05. 16:30 Velká n.Veličkou - Lovčice 2:0 (1:0)
    Ne 04.05. 16:30 Kněždub - Žarošice 1:2 (1:2)
    Ne 04.05. 16:30 Blatnice - Veselí 2:2 (1:2)

    21.kolo

    So 10.05. 16:30 Veselí - Kněždub 0:2 (0:0)
    Ne 11.05. 10:15 Žarošice - Vracov 2:2 (0:1)
    Ne 11.05. 16:30 Blatnice - Mikulčice 4:1 (3:1)
    Ne 11.05. 16:30 Krumvíř - Velká n.Veličkou 1:1 (0:0)
    Ne 11.05. 16:30 Lovčice - Křenovice 1:1 (0:1)
    Ne 11.05. 16:30 Tvrdonice - Hroznová Lhota 4:0 (3:0)
    Ne 11.05. 16:30 Vacenovice - Otnice 3:0 (1:0)

    22.kolo

    So 17.05. 16:30 Vracov - Veselí 0:0 (0:0)
    Ne 18.05. 16:30 Mikulčice - Vacenovice 1:1 (1:0)
    Ne 18.05. 16:30 Otnice - Tvrdonice 0:0 (0:0)
    Ne 18.05. 16:30 Hroznová Lhota - Lovčice 2:2 (1:1)
    Ne 18.05. 16:30 Velká n.Veličkou - Žarošice 3:1 (2:0)
    Ne 18.05. 16:30 Kněždub - Blatnice 0:0 (0:0)
    06.06. 18:00 Křenovice - Krumvíř 5:5 (3:2)

    23.kolo

    Ne 25.05. 10:15 Žarošice - Křenovice 1:1 (1:1)
    Ne 25.05. 16:30 Kněždub - Mikulčice 8:1 (4:0)
    Ne 25.05. 16:30 Blatnice - Vracov 2:1 (0:0)
    Ne 25.05. 16:30 Veselí - Velká n.Veličkou 4:4 (4:1)
    Ne 25.05. 16:30 Krumvíř - Hroznová Lhota 3:0 (0:0)
    Ne 25.05. 16:30 Lovčice - Otnice 2:4 (1:1)
    Ne 25.05. 16:30 Tvrdonice - Vacenovice 1:1 (1:1)

    24.kolo

    So 31.05. 16:30 Vracov - Kněždub 2:1 (1:1)
    Ne 01.06. 16:30 Mikulčice - Tvrdonice 1:1 (1:0)
    Ne 01.06. 16:30 Vacenovice - Lovčice 1:0 (0:0)
    Ne 01.06. 16:30 Otnice - Krumvíř 0:2 (0:1)
    Ne 01.06. 16:30 Hroznová Lhota - Žarošice 3:0 (2:0)
    Ne 01.06. 16:30 Křenovice - Veselí 3:4 (1:2)
    Ne 01.06. 16:30 Velká n.Veličkou - Blatnice 1:1 (0:1)

    25.kolo

    Čt 08.05. 16:30 Krumvíř - Vacenovice 1:0 (1:0)
    So 07.06. 16:30 Vracov - Mikulčice 5:1 (3:0)
    So 07.06. 16:30 Veselí - Hroznová Lhota 2:3 (2:1)
    Ne 08.06. 10:15 Žarošice - Otnice 3:0 (1:0)
    Ne 08.06. 16:30 Kněždub - Velká n.Veličkou 1:4 (0:3)
    Ne 08.06. 16:30 Blatnice - Křenovice 3:3 (2:2)
    Ne 08.06. 16:30 Lovčice - Tvrdonice 2:1 (1:0)

    26.kolo

    13.06. 18:00 Otnice - Veselí 2:2 (1:1)
    So 14.06. 16:30 Mikulčice - Lovčice 1:7 (1:2)
    So 14.06. 16:30 Hroznová Lhota - Blatnice 0:3 (0:1)
    Ne 15.06. 16:30 Tvrdonice - Krumvíř 3:4 (1:3)
    Ne 15.06. 16:30 Vacenovice - Žarošice 2:1 (1:0)
    Ne 15.06. 16:30 Křenovice - Kněždub 3:5 (1:1)
    Ne 15.06. 16:30 Velká n.Veličkou - Vracov 0:1 (0:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 4 2 62:25 64
    2. 26 18 6 2 63:28 60
    3. 26 13 8 5 54:35 47
    4. 26 13 8 5 66:38 47
    5. 26 12 3 11 55:46 39
    6. 26 10 5 11 44:54 35
    7. 26 9 6 11 47:48 33
    8. 26 9 5 12 45:61 32
    9. 26 8 7 11 32:43 31
    10. 26 8 7 11 34:52 31
    11. 26 7 5 14 41:43 26
    12. 26 6 7 13 53:71 25
    13. 26 4 7 15 43:54 19
    14. 26 5 2 19 31:72 17

    Nejčtenější ze sportu