Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6823
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Návštěvy soutěže

Celkem:
6647
Týden:
20
Dnes:
3
On-line:
1

1. kolo

So 13.04. 10:00 Holubice - NK Dynín 6:1
So 13.04. 10:00 Bedřichov - Prostějov 1:6
Ne 14.04. 13:00 Řeporyje - Start Praha 2:6
Ne 28.04. 10:00 Orlová - Čakovice B 3:6

2. kolo

So 20.04. 10:00 Prostějov - Holubice 1:6
So 20.04. 10:00 NK Dynín - Bedřichov 6:3
So 20.04. 15:00 Čakovice B - Řeporyje 6:2
Ne 21.04. 12:00 Start Praha - Orlová 5:5

3. kolo

So 27.04. 10:00 Holubice - Čakovice B 5:5
So 27.04. 10:00 Bedřichov - Start Praha 3:6
So 27.04. 13:00 Řeporyje - Prostějov 4:6
So 27.04. 14:00 Orlová - NK Dynín 6:1

4. kolo

So 04.05. 10:00 Prostějov - Orlová 6:3
So 04.05. 10:00 NK Dynín - Řeporyje 6:1
So 04.05. 15:00 Čakovice B - Bedřichov 6:3
Ne 05.05. 12:00 Start Praha - Holubice 6:0

5. kolo

St 08.05. 10:00 Prostějov - Čakovice B 5:5
St 08.05. 10:00 NK Dynín - Start Praha 3:6
St 08.05. 13:00 Řeporyje - Holubice 6:4
St 08.05. 14:00 Orlová - Bedřichov 6:2

6. kolo

So 11.05. 10:00 Holubice - Orlová 2:6
So 11.05. 10:00 Bedřichov - Řeporyje 6:2
So 11.05. 10:00 Čakovice B - NK Dynín 6:3
So 11.05. 12:00 Start Praha - Prostějov 6:3

7. kolo

So 18.05. 10:00 Holubice - Bedřichov 6:2
So 18.05. 10:00 Prostějov - NK Dynín 5:5
So 18.05. 12:00 Start Praha - Čakovice B 6:3
So 18.05. 14:00 Orlová - Řeporyje 6:1

8. kolo

So 25.05. 10:00 Čakovice B - Orlová 6:2
So 25.05. 10:00 NK Dynín - Holubice 2:6
So 25.05. 10:00 Prostějov - Bedřichov 6:0
Ne 26.05. 12:00 Start Praha - Řeporyje 6:0

9. kolo

So 01.06. 10:00 Holubice - Prostějov 6:1
So 01.06. 10:00 Bedřichov - NK Dynín 5:5
So 01.06. 13:00 Řeporyje - Čakovice B 1:6
So 01.06. 14:00 Orlová - Start Praha 2:6

10. kolo

So 08.06. 10:00 Prostějov - Řeporyje 6:4
So 08.06. 15:00 Čakovice B - Holubice 6:1
Ne 09.06. 12:00 Start Praha - Bedřichov 6:0
St 26.06. 10:00 NK Dynín - Orlová 1:6

11. kolo

Ne 02.06. 10:00 Holubice - Start Praha 6:2
So 15.06. 10:00 Bedřichov - Čakovice B 2:6
So 15.06. 14:00 Orlová - Prostějov 6:2
Ne 16.06. 13:00 Řeporyje - NK Dynín 6:3

12. kolo

So 22.06. 10:00 Bedřichov - Orlová 6:1
So 22.06. 10:00 Holubice - Řeporyje 6:0
So 22.06. 10:00 Čakovice B - Prostějov 6:3
Ne 23.06. 12:00 Start Praha - NK Dynín 6:1

13. kolo

So 07.09. 14:00 Orlová - Holubice 6:2
So 07.09. 14:00 Řeporyje - Bedřichov 5:5
So 07.09. 14:00 Prostějov - Start Praha 2:6
So 07.09. 14:00 NK Dynín - Čakovice B 6:1

14. kolo

So 14.09. 14:00 Řeporyje - Orlová 6:4
So 14.09. 14:00 Bedřichov - Holubice 0:6
So 14.09. 14:00 NK Dynín - Prostějov 6:4
So 14.09. 14:00 Čakovice B - Start Praha 6:2
Správce soutěže: Josef Cestr

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 14 11 1 2 75:36 23
2. 14 10 2 2 74:44 22
3. 14 8 1 5 62:44 17
4. 14 7 1 6 62:52 15
5. 14 5 2 7 56:64 12
6. 14 4 2 8 49:67 10
7. 14 3 1 10 40:76 7
8. 14 2 2 10 38:73 6

Nejčtenější ze sportu