Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6813
  • Návštěvy: 4/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6174
    Týden:
    4
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1. kolo

    So 06.04. 10:00 Čakovice - Šacung 2:6
    So 06.04. 14:00 Český Brod - Modřice 1:6
    So 06.04. 14:00 Žatec - Karlovy Vary 6:3
    Ne 14.04. 14:00 Vsetín - Čelákovice 6:1

    2. kolo

    So 13.04. 13:00 Šacung - Vsetín 6:1
    So 13.04. 14:00 Karlovy Vary - Český Brod 6:1
    So 13.04. 14:00 Modřice - Žatec 6:0
    So 13.04. 15:00 Čelákovice - Čakovice 6:1

    3. kolo

    So 20.04. 10:00 Čakovice - Modřice 2:6
    So 20.04. 14:00 Český Brod - Šacung 0:6
    So 20.04. 14:00 Žatec - Čelákovice 5:5
    So 20.04. 14:00 Vsetín - Karlovy Vary 5:5

    4. kolo

    So 27.04. 14:00 Šacung - Žatec 6:2
    So 27.04. 14:00 Karlovy Vary - Čakovice 6:0
    So 27.04. 14:00 Modřice - Vsetín 6:3
    So 27.04. 15:00 Čelákovice - Český Brod 5:5

    5. kolo

    Ne 28.04. 10:00 Český Brod - Vsetín 6:3
    St 01.05. 14:00 Žatec - Čakovice 6:3
    St 01.05. 14:00 Šacung - Karlovy Vary 3:6
    St 01.05. 15:00 Čelákovice - Modřice 4:6

    6. kolo

    So 04.05. 10:00 Čakovice - Český Brod 4:6
    So 04.05. 14:00 Vsetín - Žatec 6:3
    So 04.05. 14:00 Karlovy Vary - Čelákovice 6:3
    So 04.05. 14:00 Modřice - Šacung 6:2

    7. kolo

    Ne 05.05. 10:00 Čakovice - Vsetín 6:4
    St 08.05. 14:00 Český Brod - Žatec 6:3
    St 08.05. 14:00 Karlovy Vary - Modřice 1:6
    St 08.05. 15:00 Čelákovice - Šacung 6:4

    8. kolo

    So 11.05. 14:00 Modřice - Český Brod 6:1
    So 11.05. 14:00 Karlovy Vary - Žatec 6:2
    So 11.05. 14:00 Šacung - Čakovice 6:2
    So 11.05. 15:00 Čelákovice - Vsetín 6:4

    9. kolo

    So 18.05. 10:00 Čakovice - Čelákovice 5:5
    So 18.05. 14:00 Český Brod - Karlovy Vary 3:6
    So 18.05. 14:00 Žatec - Modřice 1:6
    So 18.05. 14:00 Vsetín - Šacung 6:3

    10. kolo

    So 25.05. 14:00 Modřice - Čakovice 6:0
    So 25.05. 14:00 Karlovy Vary - Vsetín 6:2
    So 25.05. 15:00 Čelákovice - Žatec 6:0
    Ne 02.06. 10:00 Šacung - Český Brod 6:3

    11. kolo

    So 01.06. 10:00 Čakovice - Karlovy Vary 1:6
    So 01.06. 14:00 Český Brod - Čelákovice 3:6
    So 01.06. 14:00 Žatec - Šacung 6:3
    So 01.06. 14:00 Vsetín - Modřice 0:6

    12. kolo

    Ne 12.05. 11:00 Vsetín - Český Brod 6:4
    So 08.06. 10:00 Čakovice - Žatec 4:6
    So 08.06. 14:00 Modřice - Čelákovice 6:1
    So 08.06. 14:00 Karlovy Vary - Šacung 6:3

    13. kolo

    So 15.06. 14:00 Český Brod - Čakovice 6:2
    So 15.06. 14:00 Žatec - Vsetín 3:6
    So 15.06. 14:00 Čelákovice - Karlovy Vary 5:5
    So 15.06. 14:00 Šacung - Modřice 2:6

    14. kolo

    So 22.06. 14:00 Žatec - Český Brod 5:5
    So 22.06. 14:00 Vsetín - Čakovice 5:5
    So 22.06. 14:00 Šacung - Čelákovice 6:1
    So 22.06. 14:00 Modřice - Karlovy Vary 6:2
    Správce soutěže: Josef Cestr

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 14 0 0 84:20 28
    2. 14 9 2 3 70:46 20
    3. 14 7 0 7 62:53 14
    4. 14 5 4 5 60:62 14
    5. 14 5 2 7 57:66 12
    6. 14 4 2 8 50:70 10
    7. 14 4 2 8 48:71 10
    8. 14 1 2 11 37:80 4

    Nejčtenější ze sportu