Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6658
  • Návštěvy: 6/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Tábor  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3162
    Týden:
    6
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1kolo

    Ne 25.11. 20:00 Virtual FC - Jatka Pacov B 3:1 (3:0)
    Ne 25.11. 21:00 Naděje - Sparta Club 11:3 (6:0)
    Čt 29.11. 17:45 Mladá Vožice - Hirošima Hadr 6:11 (2:7)

    2.kolo

    30.11. 20:00 Jatka Pacov B - Naděje 2:10 (1:6)
    Ne 02.12. 19:00 Hirošima Hadr - Virtual FC 1:4 (0:1)
    Út 04.12. 20:00 FC Táborsko C - Mladá Vožice 5:3 (4:1)

    3.kolo

    07.12. 17:00 Sparta Club - Jatka Pacov B 10:5 (5:2)
    So 08.12. 21:00 Naděje - Hirošima Hadr 6:8 (2:1)
    Ne 09.12. 20:30 Virtual FC - FC Táborsko C 8:2 (4:1)

    4.kolo

    Út 11.12. 20:00 FC Táborsko C - Naděje 2:8 (2:1)
    14.12. 17:30 Mladá Vožice - Virtual FC 2:7 (0:3)
    Ne 16.12. 19:00 Hirošima Hadr - Sparta Club 8:4 (3:2)

    5.kolo

    21.12. 19:30 Naděje - Mladá Vožice 8:5 (2:3)
    21.12. 20:15 Jatka Pacov B - Hirošima Hadr 3:6 (2:4)
    So 22.12. 17:00 Sparta Club - FC Táborsko C 4:11 (1:5)

    6.kolo

    Út 18.12. 20:00 FC Táborsko C - Jatka Pacov B 2:4 (0:2)
    04.01. 17:30 Mladá Vožice - Sparta Club 3:7 (0:5)
    Ne 06.01. 18:00 Virtual FC - Naděje 2:2 (1:0)

    7.kolo

    11.01. 21:00 Jatka Pacov B - Mladá Vožice 7:6 (4:6)
    So 12.01. 17:00 Sparta Club - Virtual FC 2:9 (2:2)
    Ne 13.01. 19:00 Hirošima Hadr - FC Táborsko C 6:10 (4:5)

    8.kolo

    18.01. 21:00 Jatka Pacov B - Virtual FC 2:11 (1:5)
    So 19.01. 17:00 Sparta Club - Naděje 2:2 (2:2)
    Ne 20.01. 19:00 Hirošima Hadr - Mladá Vožice 12:4 (6:2)

    9.kolo

    25.01. 17:30 Mladá Vožice - FC Táborsko C 4:5 (1:3)
    Ne 27.01. 18:00 Virtual FC - Hirošima Hadr 6:2 (3:1)
    Ne 27.01. 19:00 Naděje - Jatka Pacov B 6:3 (0:1)

    10.kolo

    Út 29.01. 20:00 FC Táborsko C - Virtual FC 1:7 (1:1)
    01.02. 21:00 Jatka Pacov B - Sparta Club 9:6 (3:4)
    Ne 03.02. 19:00 Hirošima Hadr - Naděje 9:8 (5:4)

    11.kolo

    So 09.02. 17:00 Sparta Club - Hirošima Hadr 7:8 (5:5)
    Ne 10.02. 19:30 Virtual FC - Mladá Vožice 4:1 (3:0)
    Ne 10.02. 20:30 Naděje - FC Táborsko C 3:1 (2:0)

    12.kolo

    Út 12.02. 20:00 FC Táborsko C - Sparta Club 8:2 (5:1)
    15.02. 17:30 Mladá Vožice - Naděje 5:2 (4:0)
    Ne 17.02. 19:00 Hirošima Hadr - Jatka Pacov B 4:2 (2:2)

    13.kolo

    22.02. 21:00 Jatka Pacov B - FC Táborsko C 3:7 (1:3)
    So 23.02. 17:00 Sparta Club - Mladá Vožice 10:1 (4:0)
    Ne 24.02. 18:00 Naděje - Virtual FC 2:2 (0:1)

    14.kolo

    Út 26.02. 20:00 FC Táborsko C - Hirošima Hadr 3:4 (1:1)
    01.03. 17:30 Mladá Vožice - Jatka Pacov B 1:6 (0:4)
    Ne 03.03. 18:00 Virtual FC - Sparta Club 2:5 (1:2)
    Správce soutěže: Pavel Bedri

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 9 2 1 65:23 29
    2. 12 9 0 3 79:63 27
    3. 12 6 3 3 68:44 21
    4. 12 6 0 6 57:56 18
    5. 12 4 1 7 62:77 13
    6. 12 4 0 8 47:72 12
    7. 12 1 0 11 41:84 3

    Nejčtenější ze sportu