Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 5. prosince 2019
svátek má Jitka.
Hlavní menu
  • ID: 6619
  • Návštěvy: 48/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    MEM 2013      MEŽ 2013

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7889
    Týden:
    48
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 20.10. 17:00 Ostrava - Ústí n.L 3:1
    So 20.10. 17:00 Příbram - VK Ostrava 3:1
    So 20.10. 17:00 Zlín - ČZU Praha 3:1
    So 20.10. 18:00 Benátky n.J - Č. Budějovice 0:3
    So 20.10. 18:30 Odolena Voda - Liberec 0:3
    Po 22.10. 20:10 Volejbal Brno - Staré Město 3:2

    2.kolo

    So 27.10. 17:00 Staré Město - ČZU Praha 1:3
    So 27.10. 17:00 VK Ostrava - Odolena Voda 3:1
    So 27.10. 17:00 Ústí n.L - Příbram 2:3
    So 27.10. 17:00 Volejbal Brno - Benátky n.J 3:0
    So 27.10. 18:00 Č. Budějovice - Ostrava 3:0
    Po 29.10. 18:00 Liberec - Zlín 3:1

    3.kolo

    So 03.11. 17:00 Zlín - VK Ostrava 1:3
    So 03.11. 18:00 Benátky n.J - Staré Město 3:0
    So 03.11. 18:00 ČZU Praha - Liberec 0:3
    So 03.11. 18:30 Odolena Voda - Ústí n.L 3:1
    Ne 04.11. 17:00 Ostrava - Volejbal Brno 3:0
    Po 05.11. 20:10 Příbram - Č. Budějovice 3:2

    4.kolo

    So 10.11. 17:00 Staré Město - Liberec 0:3
    So 10.11. 17:00 Ústí n.L - Zlín 0:3
    So 10.11. 17:00 Volejbal Brno - Příbram 1:3
    So 10.11. 18:00 Č. Budějovice - Odolena Voda 3:0
    So 10.11. 18:00 Benátky n.J - Ostrava 3:1
    Po 12.11. 20:10 VK Ostrava - ČZU Praha 3:1

    5.kolo

    So 17.11. 17:00 Příbram - Benátky n.J 3:1
    So 17.11. 17:00 Zlín - Č. Budějovice 1:3
    So 17.11. 18:00 ČZU Praha - Ústí n.L 3:0
    So 17.11. 18:00 Liberec - VK Ostrava 3:0
    So 17.11. 18:30 Odolena Voda - Volejbal Brno 1:3
    Po 19.11. 20:10 Ostrava - Staré Město 3:0

    6.kolo

    So 24.11. 17:00 Staré Město - VK Ostrava 3:1
    So 24.11. 17:00 Ostrava - Příbram 0:3
    So 24.11. 18:00 Ústí n.L - Liberec 1:3
    So 24.11. 18:00 Č. Budějovice - ČZU Praha 0:3
    So 24.11. 18:00 Benátky n.J - Odolena Voda 3:0
    Po 26.11. 20:10 Volejbal Brno - Zlín 3:0

    7.kolo

    Čt 29.11. 17:00 Zlín - Benátky n.J 3:0
    So 01.12. 17:00 Příbram - Staré Město 3:0
    So 01.12. 17:00 VK Ostrava - Ústí n.L 3:1
    So 01.12. 18:00 ČZU Praha - Volejbal Brno 3:2
    So 01.12. 18:00 Liberec - Č. Budějovice 3:2
    So 01.12. 18:30 Odolena Voda - Ostrava 2:3

    8.kolo

    So 08.12. 17:00 Staré Město - Ústí n.L 2:3
    So 08.12. 17:00 Volejbal Brno - Liberec 3:2
    So 08.12. 17:00 Ostrava - Zlín 2:3
    So 08.12. 17:00 Příbram - Odolena Voda 3:0
    So 08.12. 18:00 Č. Budějovice - VK Ostrava 3:1
    So 08.12. 18:00 Benátky n.J - ČZU Praha 2:3

    9.kolo

    So 15.12. 17:00 Zlín - Příbram 3:0
    So 15.12. 17:00 VK Ostrava - Volejbal Brno 3:1
    So 15.12. 17:00 Ústí n.L - Č. Budějovice 0:3
    So 15.12. 18:00 ČZU Praha - Ostrava 2:3
    So 15.12. 18:00 Liberec - Benátky n.J 3:0
    So 15.12. 18:30 Odolena Voda - Staré Město 3:2

    10.kolo

    So 22.12. 17:00 Staré Město - Č. Budějovice 3:0
    So 22.12. 17:00 Volejbal Brno - Ústí n.L 3:0
    So 22.12. 17:00 Ostrava - Liberec 0:3
    So 22.12. 17:00 Příbram - ČZU Praha 3:2
    So 22.12. 18:00 Benátky n.J - VK Ostrava 3:0
    So 22.12. 18:30 Odolena Voda - Zlín 0:3

    11.kolo

    Čt 20.12. 18:00 Liberec - Příbram 3:1
    Čt 20.12. 18:00 Č. Budějovice - Volejbal Brno 3:1
    So 29.12. 17:00 Zlín - Staré Město 3:0
    So 29.12. 17:00 VK Ostrava - Ostrava 2:3
    So 29.12. 17:00 Ústí n.L - Benátky n.J 0:3
    So 29.12. 18:00 ČZU Praha - Odolena Voda 3:2

    12.kolo

    So 05.01. 17:00 Staré Město - Volejbal Brno 2:3
    So 05.01. 17:00 Ústí n.L - Ostrava 0:3
    So 05.01. 17:00 VK Ostrava - Příbram 0:3
    So 05.01. 18:00 Č. Budějovice - Benátky n.J 3:0
    So 05.01. 18:00 Liberec - Odolena Voda 3:2
    So 05.01. 18:00 ČZU Praha - Zlín 1:3

    13.kolo

    So 12.01. 17:00 Zlín - Liberec 1:3
    So 12.01. 17:00 Příbram - Ústí n.L 3:0
    So 12.01. 17:00 Ostrava - Č. Budějovice 1:3
    So 12.01. 18:00 ČZU Praha - Staré Město 3:0
    So 12.01. 18:00 Benátky n.J - Volejbal Brno 2:3
    So 12.01. 18:30 Odolena Voda - VK Ostrava 2:3

    14.kolo

    So 19.01. 17:00 Staré Město - Benátky n.J 0:3
    So 19.01. 17:00 Volejbal Brno - Ostrava 1:3
    So 19.01. 17:00 VK Ostrava - Zlín 2:3
    So 19.01. 18:00 Č. Budějovice - Příbram 3:0
    So 19.01. 18:00 Ústí n.L - Odolena Voda 2:3
    So 19.01. 18:00 Liberec - ČZU Praha 3:2

    15.kolo

    So 26.01. 17:00 Zlín - Ústí n.L 3:0
    So 26.01. 17:00 Příbram - Volejbal Brno 3:1
    So 26.01. 17:00 Ostrava - Benátky n.J 3:0
    So 26.01. 18:00 Liberec - Staré Město 3:0
    So 26.01. 18:00 ČZU Praha - VK Ostrava 3:0
    So 26.01. 18:30 Odolena Voda - Č. Budějovice 0:3

    16.kolo

    So 02.02. 17:00 Staré Město - Ostrava 0:3
    So 02.02. 17:00 Volejbal Brno - Odolena Voda 3:1
    So 02.02. 17:00 Ústí n.L - ČZU Praha 0:3
    So 02.02. 17:00 VK Ostrava - Liberec 2:3
    So 02.02. 18:00 Benátky n.J - Příbram 2:3
    So 02.02. 18:00 Č. Budějovice - Zlín 3:0

    17.kolo

    So 09.02. 17:00 VK Ostrava - Staré Město 3:1
    So 09.02. 17:00 Zlín - Volejbal Brno 3:1
    So 09.02. 17:00 Příbram - Ostrava 3:1
    So 09.02. 18:00 Liberec - Ústí n.L 3:1
    So 09.02. 18:00 ČZU Praha - Č. Budějovice 1:3
    So 09.02. 18:30 Odolena Voda - Benátky n.J 3:1

    18.kolo

    So 16.02. 17:00 Staré Město - Příbram 0:3
    So 16.02. 17:00 Ostrava - Odolena Voda 3:0
    So 16.02. 17:00 Volejbal Brno - ČZU Praha 3:0
    So 16.02. 17:00 Ústí n.L - VK Ostrava 0:3
    So 16.02. 18:00 Benátky n.J - Zlín 1:3
    So 16.02. 18:00 Č. Budějovice - Liberec 3:1

    19.kolo

    So 23.02. 17:00 Ústí n.L - Staré Město 1:3
    So 23.02. 17:00 VK Ostrava - Č. Budějovice 1:3
    So 23.02. 17:00 Zlín - Ostrava 3:2
    So 23.02. 18:00 Liberec - Volejbal Brno 3:1
    So 23.02. 18:00 ČZU Praha - Benátky n.J 3:1
    So 23.02. 18:30 Odolena Voda - Příbram 0:3

    20.kolo

    So 02.03. 17:00 Staré Město - Odolena Voda 0:3
    So 02.03. 17:00 Příbram - Zlín 2:3
    So 02.03. 17:00 Ostrava - ČZU Praha 3:0
    So 02.03. 17:00 Volejbal Brno - VK Ostrava 3:2
    So 02.03. 18:00 Benátky n.J - Liberec 2:3
    So 02.03. 18:00 Č. Budějovice - Ústí n.L 3:0

    21.kolo

    So 09.03. 17:00 Ústí n.L - Volejbal Brno 1:3
    So 09.03. 17:00 VK Ostrava - Benátky n.J 1:3
    So 09.03. 17:00 Zlín - Odolena Voda 3:0
    So 09.03. 18:00 Č. Budějovice - Staré Město 3:0
    So 09.03. 18:00 Liberec - Ostrava 3:1
    So 09.03. 18:00 ČZU Praha - Příbram 3:0

    22.kolo

    So 16.03. 17:00 Staré Město - Zlín 0:3
    So 16.03. 17:00 Příbram - Liberec 0:3
    So 16.03. 17:00 Ostrava - VK Ostrava 3:0
    So 16.03. 17:00 Volejbal Brno - Č. Budějovice 1:3
    So 16.03. 18:00 Benátky n.J - Ústí n.L 3:0
    So 16.03. 18:30 Odolena Voda - ČZU Praha 3:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 20 0 2 63:23 56
    2. 22 18 0 4 58:20 56
    3. 22 16 0 6 51:31 45
    4. 22 16 0 6 52:30 44
    5. 22 13 0 9 47:35 38
    6. 22 11 0 11 44:41 33
    7. 22 12 0 10 46:43 32
    8. 22 8 0 14 36:44 28
    9. 22 8 0 14 37:50 27
    10. 22 6 0 16 29:55 20
    11. 22 3 0 19 19:59 13
    12. 22 1 0 21 14:65 4