Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 19. ledna 2020
svátek má Doubravka.
Hlavní menu
  • ID: 66
  • Návštěvy: 4/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3382
    Týden:
    4
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 16:30 Batelov - Křižanov 1:3 (0:2)
    Ne 15.08. 14:30 Stonařov - Hrotovice 5:0 (4:0)
    Ne 15.08. 16:30 Puklice - Šebkovice 3:3 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Třešť - Rantířov 0:4 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Čechtín - Luka n.J. 2:3 (1:0)
    Ne 15.08. 16:30 Čáslavice - Jakubov 1:2 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Rokytnice - Osová Bitýška 3:2 (3:0)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Rantířov - Batelov 0:0 (0:0)
    Ne 22.08. 10:15 Jakubov - Rokytnice 0:1 (0:1)
    Ne 22.08. 14:30 Stonařov - Puklice 4:2 (2:1)
    Ne 22.08. 16:30 Hrotovice - Osová Bitýška 3:0 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Luka n.J. - Čáslavice 1:2 (1:1)
    Ne 22.08. 16:30 Křižanov - Čechtín 3:1 (2:0)
    Ne 22.08. 16:30 Šebkovice - Třešť 5:3 (2:3)

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Batelov - Šebkovice 2:1 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Třešť - Stonařov 1:4 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Čechtín - Rantířov 0:3 (0:3)
    Ne 29.08. 16:30 Čáslavice - Křižanov 2:2 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Rokytnice - Luka n.J. 2:0 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Osová Bitýška - Jakubov 1:4 (1:3)
    Út 28.09. 15:30 Puklice - Hrotovice 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 04.09. 16:00 Rantířov - Čáslavice 3:1 (1:1)
    So 04.09. 16:00 Šebkovice - Čechtín 6:1 (1:0)
    Ne 05.09. 14:30 Stonařov - Batelov 6:1 (3:0)
    Ne 05.09. 16:00 Hrotovice - Jakubov 0:0 (0:0)
    Ne 05.09. 16:00 Luka n.J. - Osová Bitýška 4:3 (0:2)
    Ne 05.09. 16:00 Křižanov - Rokytnice 3:1 (3:0)
    Ne 05.09. 16:00 Puklice - Třešť 2:4 (1:1)

    5.kolo

    So 11.09. 16:00 Batelov - Puklice 1:2 (0:1)
    So 11.09. 16:00 Osová Bitýška - Křižanov 1:0 (0:0)
    Ne 12.09. 10:15 Jakubov - Luka n.J. 1:0 (0:0)
    Ne 12.09. 16:00 Třešť - Hrotovice 5:0 (2:0)
    Ne 12.09. 16:00 Čechtín - Stonařov 1:2 (1:1)
    Ne 12.09. 16:00 Čáslavice - Šebkovice 2:1 (1:1)
    Ne 12.09. 16:00 Rokytnice - Rantířov 2:2 (0:0)

    6.kolo

    So 18.09. 15:30 Rantířov - Osová Bitýška 2:1 (2:0)
    Ne 19.09. 14:30 Stonařov - Čáslavice 2:1 (2:0)
    Ne 19.09. 15:30 Hrotovice - Luka n.J. 3:0 (1:0)
    Ne 19.09. 15:30 Křižanov - Jakubov 2:2 (1:2)
    Ne 19.09. 15:30 Šebkovice - Rokytnice 4:1 (3:1)
    Ne 19.09. 15:30 Puklice - Čechtín 12:2 (5:1)
    Ne 19.09. 15:30 Třešť - Batelov 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 25.09. 10:00 Batelov - Hrotovice 1:1 (0:1)
    Ne 26.09. 10:15 Jakubov - Rantířov 3:1 (1:0)
    Ne 26.09. 15:30 Čechtín - Třešť 0:5 (0:2)
    Ne 26.09. 15:30 Čáslavice - Puklice 4:3 (2:2)
    Ne 26.09. 15:30 Rokytnice - Stonařov 1:1 (0:1)
    Ne 26.09. 15:30 Osová Bitýška - Šebkovice 2:2 (0:1)
    Ne 26.09. 15:30 Luka n.J. - Křižanov 6:0 (2:0)

    8.kolo

    So 02.10. 15:00 Rantířov - Luka n.J. 1:3 (1:1)
    Ne 03.10. 14:30 Stonařov - Osová Bitýška 2:1 (1:0)
    Ne 03.10. 15:00 Hrotovice - Křižanov 2:1 (0:0)
    Ne 03.10. 15:00 Šebkovice - Jakubov 1:0 (1:0)
    Ne 03.10. 15:00 Puklice - Rokytnice 2:4 (1:3)
    Ne 03.10. 15:00 Třešť - Čáslavice 2:0 (0:0)
    Ne 03.10. 15:00 Batelov - Čechtín 3:1 (0:1)

    9.kolo

    So 09.10. 15:00 Jakubov - Stonařov 0:2 (0:2)
    Ne 10.10. 15:00 Čechtín - Hrotovice 1:3 (0:1)
    Ne 10.10. 15:00 Čáslavice - Batelov 0:1 (0:1)
    Ne 10.10. 15:00 Rokytnice - Třešť 3:3 (2:2)
    Ne 10.10. 15:00 Osová Bitýška - Puklice 2:4 (0:3)
    Ne 10.10. 15:00 Luka n.J. - Šebkovice 1:0 (0:0)
    Ne 10.10. 15:00 Křižanov - Rantířov 0:6 (0:2)

    10.kolo

    So 16.10. 11:30 Batelov - Rokytnice 2:0 (1:0)
    Ne 17.10. 14:30 Hrotovice - Rantířov 4:0 (1:0)
    Ne 17.10. 14:30 Šebkovice - Křižanov 3:1 (1:0)
    Ne 17.10. 14:30 Stonařov - Luka n.J. 1:1 (0:0)
    Ne 17.10. 14:30 Puklice - Jakubov 1:0 (0:0)
    Ne 17.10. 14:30 Třešť - Osová Bitýška 4:2 (3:1)
    Ne 17.10. 14:30 Čechtín - Čáslavice 0:4 (0:1)

    11.kolo

    So 23.10. 14:30 Rantířov - Šebkovice 3:1 (2:0)
    Ne 24.10. 10:15 Jakubov - Třešť 2:2 (0:2)
    Ne 24.10. 14:30 Čáslavice - Hrotovice 4:1 (3:1)
    Ne 24.10. 14:30 Rokytnice - Čechtín 3:2 (2:1)
    Ne 24.10. 14:30 Osová Bitýška - Batelov 0:0 (0:0)
    Ne 24.10. 14:30 Luka n.J. - Puklice 1:1 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 Křižanov - Stonařov 4:2 (0:0)

    12.kolo

    Ne 31.10. 14:30 Hrotovice - Šebkovice 4:2 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Stonařov - Rantířov 4:3 (2:2)
    Ne 31.10. 14:30 Puklice - Křižanov 2:2 (2:1)
    Ne 31.10. 14:30 Třešť - Luka n.J. 0:0 (0:0)
    Ne 31.10. 14:30 Batelov - Jakubov 4:2 (2:0)
    Ne 31.10. 14:30 Čechtín - Osová Bitýška 2:1 (2:1)
    Ne 31.10. 14:30 Čáslavice - Rokytnice 0:1 (0:0)

    13.kolo

    So 06.11. 14:00 Rantířov - Puklice 2:3 (0:2)
    So 06.11. 14:00 Šebkovice - Stonařov 1:1 (1:0)
    Ne 07.11. 10:15 Jakubov - Čechtín 4:2 (1:0)
    Ne 07.11. 14:00 Rokytnice - Hrotovice 3:0 (3:0)
    Ne 07.11. 14:00 Osová Bitýška - Čáslavice 2:4 (0:1)
    Ne 07.11. 14:00 Luka n.J. - Batelov 3:2 (2:0)
    Ne 07.11. 14:00 Křižanov - Třešť 4:3 (1:1)

    16.kolo

    So 09.04. 15:30 Hrotovice - Puklice 4:2 (3:1)
    So 09.04. 15:30 Stonařov - Třešť 0:5 (0:4)
    So 09.04. 15:30 Šebkovice - Batelov 3:1 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Rantířov - Čechtín 3:0 (2:0)
    So 09.04. 15:30 Křižanov - Čáslavice 1:1 (0:1)
    So 09.04. 15:30 Luka n.J. - Rokytnice 1:0 (0:0)
    So 09.04. 15:30 Jakubov - Osová Bitýška 3:0

    17.kolo

    So 16.04. 16:00 Jakubov - Hrotovice 2:0 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Osová Bitýška - Luka n.J. 0:4 (0:2)
    So 16.04. 16:00 Rokytnice - Křižanov 3:2 (1:0)
    So 16.04. 16:00 Čáslavice - Rantířov 2:2 (2:0)
    So 16.04. 16:00 Čechtín - Šebkovice 1:2 (1:2)
    So 16.04. 16:00 Batelov - Stonařov 1:4 (0:1)
    So 16.04. 16:00 Třešť - Puklice 3:0 (2:0)

    18.kolo

    So 23.04. 16:00 Hrotovice - Třešť 0:3 (0:2)
    So 23.04. 16:00 Puklice - Batelov 0:1 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Stonařov - Čechtín 5:1 (3:1)
    So 23.04. 16:00 Šebkovice - Čáslavice 0:0 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Rantířov - Rokytnice 0:0 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Křižanov - Osová Bitýška 4:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Luka n.J. - Jakubov 3:0 (2:0)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Luka n.J. - Hrotovice 2:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Jakubov - Křižanov 2:0 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Osová Bitýška - Rantířov 0:1 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Rokytnice - Šebkovice 0:1 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Čáslavice - Stonařov 2:2 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Čechtín - Puklice 4:0 (3:0)
    So 30.04. 16:30 Batelov - Třešť 1:4 (1:2)

    14.kolo

    St 27.04. 17:00 Hrotovice - Stonařov 0:1 (0:0)
    St 27.04. 17:00 Šebkovice - Puklice 8:1 (2:0)
    St 27.04. 17:00 Rantířov - Třešť 3:0 (1:0)
    St 27.04. 17:00 Křižanov - Batelov 3:2 (1:1)
    St 27.04. 17:00 Luka n.J. - Čechtín 5:0 (3:0)
    St 27.04. 17:00 Jakubov - Čáslavice 2:1 (1:0)
    St 27.04. 17:00 Osová Bitýška - Rokytnice 1:1 (1:1)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Hrotovice - Batelov 0:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Třešť - Čechtín 7:0 (3:0)
    So 07.05. 16:30 Puklice - Čáslavice 2:2 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Stonařov - Rokytnice 0:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Šebkovice - Osová Bitýška 3:1 (2:0)
    So 07.05. 16:30 Rantířov - Jakubov 2:1 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Křižanov - Luka n.J. 0:1 (0:1)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Křižanov - Hrotovice 4:2 (0:2)
    So 14.05. 16:30 Luka n.J. - Rantířov 2:3 (1:3)
    So 14.05. 16:30 Jakubov - Šebkovice 2:4 (2:0)
    So 14.05. 16:30 Osová Bitýška - Stonařov 0:5 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Rokytnice - Puklice 5:2 (2:0)
    So 14.05. 16:30 Čáslavice - Třešť 3:4 (2:0)
    So 14.05. 16:30 Čechtín - Batelov 3:1 (1:0)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Hrotovice - Čechtín 2:3 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Batelov - Čáslavice 0:2 (0:1)
    So 21.05. 16:30 Třešť - Rokytnice 5:0 (3:0)
    So 21.05. 16:30 Puklice - Osová Bitýška 6:3 (3:1)
    So 21.05. 16:30 Stonařov - Jakubov 4:1 (4:1)
    So 21.05. 16:30 Šebkovice - Luka n.J. 1:1 (0:1)
    So 21.05. 16:30 Rantířov - Křižanov 3:2 (1:0)

    15.kolo

    So 02.04. 15:30 Osová Bitýška - Hrotovice 0:3
    So 02.04. 15:30 Rokytnice - Jakubov 2:0 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Čáslavice - Luka n.J. 0:0 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Čechtín - Křižanov 2:3 (1:1)
    So 02.04. 15:30 Batelov - Rantířov 0:2 (0:1)
    So 02.04. 15:30 Třešť - Šebkovice 4:3 (3:2)
    So 02.04. 15:30 Puklice - Stonařov 0:5 (0:1)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Rantířov - Hrotovice 1:0 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Křižanov - Šebkovice 1:4 (0:2)
    So 28.05. 16:30 Luka n.J. - Stonařov 2:2 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Jakubov - Puklice 3:1 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Osová Bitýška - Třešť 1:5 (1:3)
    So 28.05. 16:30 Rokytnice - Batelov 6:0 (4:0)
    So 28.05. 16:30 Čáslavice - Čechtín 0:3 (0:2)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Hrotovice - Čáslavice 2:1 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Čechtín - Rokytnice 1:3 (1:2)
    So 04.06. 16:30 Batelov - Osová Bitýška 1:1 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Třešť - Jakubov 1:1 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Puklice - Luka n.J. 1:3 (0:2)
    So 04.06. 16:30 Stonařov - Křižanov 7:1 (3:0)
    So 04.06. 16:30 Šebkovice - Rantířov 2:0 (0:0)

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Šebkovice - Hrotovice 1:3 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Rantířov - Stonařov 2:2 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Křižanov - Puklice 3:1 (3:1)
    So 11.06. 16:30 Luka n.J. - Třešť 3:0 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Jakubov - Batelov 3:1 (2:1)
    So 11.06. 16:30 Osová Bitýška - Čechtín 1:2 (1:2)
    So 11.06. 16:30 Rokytnice - Čáslavice 2:1 (2:0)

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Hrotovice - Rokytnice 3:0
    So 18.06. 16:30 Čáslavice - Osová Bitýška 2:2 (2:1)
    So 18.06. 16:30 Čechtín - Jakubov 6:5 (3:4)
    So 18.06. 16:30 Batelov - Luka n.J. 1:2 (0:1)
    So 18.06. 16:30 Třešť - Křižanov 6:1 (2:0)
    So 18.06. 16:30 Puklice - Rantířov 2:4 (0:3)
    So 18.06. 16:30 Stonařov - Šebkovice 1:2 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 7 3 74:34 55
    2. 26 16 4 6 81:42 52
    3. 26 15 6 5 52:27 51
    4. 26 15 5 6 56:35 50
    5. 26 14 5 7 64:40 47
    6. 26 13 6 7 47:38 45
    7. 26 11 4 11 45:43 37
    8. 26 11 3 12 41:44 36
    9. 26 10 4 12 50:66 34
    10. 26 7 8 11 42:43 29
    11. 26 7 4 15 57:77 25
    12. 26 6 5 15 28:54 23
    13. 26 7 0 19 41:89 21
    14. 26 1 5 20 28:74 8