Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6584
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Florbal

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6989
    Týden:
    25
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1. kolo

    So 20.09. 00:00 ELITE Praha - Jičín 7:1
    So 20.09. 00:00 Bohemians - Střešovice 7:0
    So 20.09. 00:00 Ivanti Tigers - Židenice 12:3
    Ne 21.09. 00:00 Chodov - Liberec 5:1
    Ne 21.09. 00:00 Kr. Vinohrady - Vítkovice 2:8
    Ne 30.11. 17:00 Ostrava - Olomouc 5:4 np

    2. kolo

    So 27.09. 00:00 Jičín - Kr. Vinohrady 1:3
    So 27.09. 00:00 Vítkovice - Chodov 6:5 pp
    So 27.09. 00:00 Olomouc - Židenice 3:2
    So 27.09. 00:00 Střešovice - Ostrava 3:12
    Ne 28.09. 00:00 Liberec - ELITE Praha 7:2
    Ne 28.09. 00:00 Ivanti Tigers - Bohemians 8:5

    3. kolo

    So 04.10. 00:00 Bohemians - Olomouc 8:6
    So 04.10. 00:00 Židenice - Ostrava 2:0
    So 04.10. 00:00 Kr. Vinohrady - Liberec 1:5
    Ne 05.10. 00:00 ELITE Praha - Chodov 4:13
    Čt 11.12. 19:30 Střešovice - Ivanti Tigers 1:13
    19.12. 20:30 Vítkovice - Jičín 17:2

    4. kolo

    So 11.10. 00:00 Ostrava - Bohemians 2:7
    So 11.10. 00:00 Židenice - Střešovice 7:1
    So 11.10. 00:00 Liberec - Jičín 6:3
    So 11.10. 00:00 Olomouc - Ivanti Tigers 0:5
    Ne 12.10. 00:00 ELITE Praha - Vítkovice 1:7
    Ne 12.10. 00:00 Chodov - Kr. Vinohrady 15:1

    5. kolo

    So 18.10. 00:00 Vítkovice - Liberec 4:3
    So 18.10. 00:00 Jičín - Chodov 1:12
    So 18.10. 00:00 Kr. Vinohrady - ELITE Praha 2:6
    So 18.10. 00:00 Bohemians - Židenice 3:1
    Ne 19.10. 00:00 Střešovice - Olomouc 3:7
    Ne 19.10. 00:00 Ivanti Tigers - Ostrava 9:1

    6. kolo

    24.10. 00:00 Kr. Vinohrady - Bohemians 2:7
    So 25.10. 00:00 Jičín - Ivanti Tigers 2:9
    So 25.10. 00:00 Liberec - Olomouc 5:4 np
    So 25.10. 00:00 ELITE Praha - Židenice 7:6 np
    So 25.10. 00:00 Vítkovice - Střešovice 11:2
    Ne 26.10. 00:00 Chodov - Ostrava 18:4

    7. kolo

    Út 28.10. 00:00 Židenice - Chodov 3:8
    Út 28.10. 00:00 Střešovice - Jičín 4:3
    Út 28.10. 00:00 Bohemians - ELITE Praha 4:1
    Út 28.10. 00:00 Olomouc - Kr. Vinohrady 6:4
    Út 28.10. 00:00 Ivanti Tigers - Liberec 6:3
    Út 28.10. 00:00 Vítkovice - Ostrava 13:1

    8. kolo

    07.11. 00:00 Kr. Vinohrady - Ivanti Tigers 2:14
    So 08.11. 00:00 Liberec - Střešovice 6:3
    So 08.11. 00:00 Vítkovice - Židenice 9:4
    So 08.11. 00:00 ELITE Praha - Olomouc 5:6
    Ne 09.11. 00:00 Chodov - Bohemians 11:7
    Ne 09.11. 00:00 Jičín - Ostrava 6:4

    9. kolo

    So 15.11. 00:00 Bohemians - Vítkovice 1:5
    So 15.11. 00:00 Ivanti Tigers - ELITE Praha 11:3
    So 15.11. 00:00 Židenice - Jičín 6:1
    So 15.11. 00:00 Ostrava - Liberec 1:6
    So 15.11. 00:00 Olomouc - Chodov 2:7
    So 15.11. 00:00 Střešovice - Kr. Vinohrady 5:3

    10. kolo

    Po 17.11. 00:00 Liberec - Židenice 6:7
    Po 17.11. 00:00 Vítkovice - Olomouc 12:1
    Po 17.11. 00:00 Jičín - Bohemians 3:7
    Po 17.11. 00:00 Kr. Vinohrady - Ostrava 4:5
    Po 17.11. 00:00 ELITE Praha - Střešovice 10:2
    Út 02.12. 18:00 Chodov - Ivanti Tigers 4:5

    11. kolo

    So 22.11. 17:00 Židenice - Kr. Vinohrady 7:4
    Ne 23.11. 15:00 Ostrava - ELITE Praha 8:5
    Ne 23.11. 15:00 Bohemians - Liberec 4:2
    Ne 23.11. 16:00 Ivanti Tigers - Vítkovice 4:5 np
    Ne 23.11. 16:00 Střešovice - Chodov 0:15
    Ne 23.11. 17:00 Olomouc - Jičín 5:6 np

    12. kolo

    28.11. 18:00 Ostrava - Vítkovice 1:9
    28.11. 20:00 Kr. Vinohrady - Olomouc 4:3
    So 29.11. 18:00 ELITE Praha - Bohemians 4:6
    So 29.11. 19:00 Liberec - Ivanti Tigers 2:6
    Ne 30.11. 09:30 Jičín - Střešovice 3:4
    Ne 30.11. 17:00 Chodov - Židenice 12:3

    13. kolo

    So 06.12. 17:00 Židenice - ELITE Praha 4:5 pp
    So 06.12. 19:00 Olomouc - Liberec 6:5
    Ne 07.12. 15:00 Ostrava - Chodov 2:10
    Ne 07.12. 15:00 Bohemians - Kr. Vinohrady 5:1
    Ne 07.12. 16:00 Ivanti Tigers - Jičín 13:0
    Ne 07.12. 16:00 Střešovice - Vítkovice 1:10

    14. kolo

    So 13.12. 15:00 Vítkovice - Bohemians 10:3
    So 13.12. 18:00 Jičín - Židenice 3:5
    So 13.12. 18:00 ELITE Praha - Ivanti Tigers 4:6
    So 13.12. 19:00 Liberec - Ostrava 10:5
    Ne 14.12. 17:00 Chodov - Olomouc 8:1
    Čt 29.01. 20:00 Kr. Vinohrady - Střešovice 4:5

    15. kolo

    So 20.12. 14:00 Ivanti Tigers - Kr. Vinohrady 16:0
    So 20.12. 17:00 Židenice - Vítkovice 4:6
    So 20.12. 18:00 Olomouc - ELITE Praha 5:4
    Ne 21.12. 14:00 Ostrava - Jičín 7:4
    Ne 21.12. 15:00 Střešovice - Liberec 1:10
    Ne 21.12. 15:00 Bohemians - Chodov 7:16

    16. kolo

    So 10.01. 15:00 ELITE Praha - Ostrava 2:3
    So 10.01. 17:15 Vítkovice - Ivanti Tigers 3:4
    So 10.01. 18:00 Jičín - Olomouc 4:3
    So 10.01. 19:00 Liberec - Bohemians 4:5
    So 10.01. 19:00 Kr. Vinohrady - Židenice 1:6
    Ne 11.01. 17:00 Chodov - Střešovice 14:1

    17. kolo

    So 17.01. 00:00 Olomouc - Vítkovice 0:6
    So 17.01. 00:00 Židenice - Liberec 6:3
    So 17.01. 00:00 Střešovice - ELITE Praha 2:6
    So 17.01. 00:00 Bohemians - Jičín 12:6
    Ne 18.01. 14:00 Ivanti Tigers - Chodov 6:4
    Ne 18.01. 15:00 Ostrava - Kr. Vinohrady 4:3

    18. kolo

    So 24.01. 17:00 Židenice - Ivanti Tigers 3:8
    So 24.01. 17:15 Vítkovice - Kr. Vinohrady 7:2
    So 24.01. 18:00 Olomouc - Ostrava 6:5 pp
    So 24.01. 18:30 Jičín - ELITE Praha 0:7
    So 24.01. 19:00 Liberec - Chodov 8:13
    20.02. 19:00 Střešovice - Bohemians 1:9

    19. kolo

    So 31.01. 16:00 Bohemians - Ivanti Tigers 2:8
    So 31.01. 17:00 Židenice - Olomouc 2:3 pp
    So 31.01. 19:00 ELITE Praha - Liberec 2:5
    Ne 01.02. 00:00 Chodov - Vítkovice 2:4
    Ne 01.02. 00:00 Kr. Vinohrady - Jičín 3:6
    Ne 01.02. 00:00 Ostrava - Střešovice 5:2

    20. kolo

    So 14.02. 00:00 Olomouc - Bohemians 1:6
    So 14.02. 00:00 Liberec - Kr. Vinohrady 11:5
    So 14.02. 00:00 Jičín - Vítkovice 3:4
    Ne 15.02. 00:00 Ivanti Tigers - Střešovice 6:1
    Ne 15.02. 00:00 Chodov - ELITE Praha 11:3
    Ne 15.02. 00:00 Ostrava - Židenice 3:4

    21. kolo

    So 21.02. 00:00 Kr. Vinohrady - Chodov 0:13
    So 21.02. 00:00 Jičín - Liberec 3:9
    Ne 22.02. 00:00 Vítkovice - ELITE Praha 10:0
    Ne 22.02. 00:00 Ivanti Tigers - Olomouc 7:1
    Ne 22.02. 00:00 Střešovice - Židenice 2:6
    Ne 22.02. 00:00 Bohemians - Ostrava 7:4

    22. kolo

    So 28.02. 00:00 Olomouc - Střešovice 7:2
    So 28.02. 00:00 Židenice - Bohemians 7:6
    So 28.02. 00:00 ELITE Praha - Kr. Vinohrady 10:5
    So 28.02. 19:00 Liberec - Vítkovice 5:10
    Ne 01.03. 00:00 Chodov - Jičín 6:1
    Ne 01.03. 00:00 Ostrava - Ivanti Tigers 1:7
    Správce soutěže: Josef Cestr

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 21 0 1 0 183:50 64
    2. 22 19 2 0 1 176:51 61
    3. 22 18 0 1 3 222:70 55
    4. 22 15 0 0 7 128:103 45
    5. 22 11 0 3 8 98:106 36
    6. 22 10 1 0 11 122:102 32
    7. 22 7 2 3 10 80:115 28
    8. 22 7 1 1 13 83:141 24
    9. 22 6 2 0 14 98:124 22
    10. 22 4 0 0 18 46:174 12
    11. 22 3 1 0 18 62:153 11
    12. 22 2 0 0 20 56:165 6

    Nejčtenější ze sportu