Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 6509
  • Návštěvy: 77/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    54295
    Týden:
    77
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    26.07. 14:00 Hradec Králové - Karviná 3:2 (2:0)
    So 27.07. 11:00 Baník Ostrava - Teplice 7:0 (4:0)
    So 27.07. 12:30 Zlín - Slovan Liberec 1:2 (0:1)
    So 27.07. 12:30 Č. Budějovice - Zbrojovka Brno 2:2 (1:1)
    So 27.07. 13:00 Pardubice - Jihlava 1:0 (0:0)
    So 27.07. 14:00 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
    So 27.07. 14:30 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    So 27.07. 16:00 1.FK Příbram - Frýdek-Místek 13:0 (8:0)
    St 14.08. 11:00 Jablonec - Sparta Praha 0:1
    St 21.08. 15:00 Mostecký FK - Bohemians 1905 2:0 (0:0)
    Út 27.08. 14:00 Slavia Praha - Opava 2:1 (0:1)

    2.kolo

    So 03.08. 11:00 Frýdek-Místek - Sparta Praha 1:4 (0:4)
    So 03.08. 11:00 Jihlava - Zlín 1:2 (0:1)
    So 03.08. 11:00 Slovan Liberec - Mostecký FK 3:0 (3:0)
    So 03.08. 11:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 2:1 (1:0)
    So 03.08. 11:00 Teplice - Viktoria Plzeň 0:3 (0:1)
    So 03.08. 12:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 3:2 (0:1)
    So 03.08. 13:00 1.FC Slovácko - Č. Budějovice 6:1 (5:0)
    So 03.08. 14:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 1:3 (1:3)
    So 03.08. 14:00 Opava - Jablonec 2:2 (1:1)
    So 03.08. 14:00 Karviná - Pardubice 1:0 (0:0)
    So 03.08. 14:00 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 3:3 (0:1)

    3.kolo

    St 07.08. 11:00 Zlín - Karviná 0:5 (0:2)
    St 07.08. 11:00 Č. Budějovice - Teplice 2:2 (1:2)
    St 07.08. 11:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
    St 07.08. 12:00 Hradec Králové - Frýdek-Místek 5:1 (3:0)
    St 07.08. 13:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 4:2 (2:1)
    St 07.08. 13:00 Sparta Praha - Opava 3:0 (0:0)
    St 07.08. 13:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    St 07.08. 13:00 Mostecký FK - Jihlava 2:1 (1:1)
    St 07.08. 13:00 Pardubice - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)
    St 07.08. 13:30 Baník Ostrava - Bohemians 1905 1:3 (0:1)
    St 07.08. 15:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 2:3 (0:3)

    4.kolo

    So 10.08. 10:30 Frýdek-Místek - Opava 3:1 (1:1)
    So 10.08. 11:00 Jihlava - Sigma Olomouc 0:5 (0:2)
    So 10.08. 11:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 4:4 (2:3)
    So 10.08. 11:00 Teplice - Slavia Praha 1:4 (1:1)
    So 10.08. 12:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:2 (1:2)
    So 10.08. 12:00 Hradec Králové - Pardubice 1:0 (1:0)
    So 10.08. 13:00 Mladá Boleslav - Č. Budějovice 2:1 (0:1)
    So 10.08. 14:00 1.FC Slovácko - Jablonec 2:4 (2:0)
    So 10.08. 14:30 Karviná - Mostecký FK 2:1 (0:0)
    Ne 11.08. 13:30 1.FK Příbram - Zlín 1:1 (0:0)
    Út 13.08. 14:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 0:5 (0:1)

    5.kolo

    16.08. 12:00 Opava - Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)
    So 17.08. 11:00 Jablonec - Teplice 2:2 (0:1)
    So 17.08. 11:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 3:2 (3:1)
    So 17.08. 11:00 Sigma Olomouc - Karviná 2:0 (2:0)
    So 17.08. 11:00 Mostecký FK - 1.FK Příbram 2:4 (0:1)
    So 17.08. 12:00 Baník Ostrava - Jihlava 7:1 (5:0)
    So 17.08. 12:00 Zlín - Hradec Králové 4:0 (1:0)
    So 17.08. 13:00 Pardubice - Frýdek-Místek 1:1 (0:0)
    So 17.08. 14:00 Č. Budějovice - Bohemians 1905 0:2 (0:1)
    So 17.08. 14:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 2:2 (1:0)
    Ne 18.08. 11:00 Slavia Praha - Mladá Boleslav 3:0 (1:0)

    6.kolo

    23.08. 12:00 Slovan Liberec - Č. Budějovice 2:2 (2:1)
    So 24.08. 10:30 Karviná - Baník Ostrava 4:0 (2:0)
    So 24.08. 11:00 Hradec Králové - Mostecký FK 0:3 (0:1)
    So 24.08. 11:00 Jihlava - Viktoria Plzeň 2:1 (0:0)
    So 24.08. 11:00 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno 1:5 (1:2)
    So 24.08. 11:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 1:2 (0:1)
    So 24.08. 11:00 Teplice - Sparta Praha 1:2 (1:1)
    So 24.08. 11:00 1.FC Slovácko - Opava 5:1 (2:1)
    So 24.08. 13:00 Pardubice - Zlín 0:1 (0:1)
    So 24.08. 14:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 2:6 (1:2)
    St 28.08. 11:00 Mladá Boleslav - Jablonec 5:0 (2:0)

    7.kolo

    30.08. 10:15 Opava - Teplice 1:4 (1:2)
    So 31.08. 10:15 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 3:2 (2:2)
    So 31.08. 10:15 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 5:3 (1:1)
    So 31.08. 11:00 Jablonec - Bohemians 1905 2:2 (0:0)
    So 31.08. 11:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 3:1 (1:1)
    So 31.08. 11:00 Zlín - Frýdek-Místek 1:1 (1:1)
    So 31.08. 11:00 Viktoria Plzeň - Karviná 2:1 (2:1)
    So 31.08. 11:00 Sigma Olomouc - Hradec Králové 2:1 (1:1)
    So 31.08. 13:00 Mostecký FK - Pardubice 2:5 (2:3)
    So 31.08. 14:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 5:2 (3:0)
    So 31.08. 14:00 Č. Budějovice - Jihlava 1:4 (1:3)

    8.kolo

    St 04.09. 10:15 Mladá Boleslav - Opava 4:0 (1:0)
    St 04.09. 11:00 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko 1:3 (0:2)
    St 04.09. 11:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 6:2 (4:1)
    St 04.09. 11:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 2:4 (1:1)
    St 04.09. 13:00 Teplice - Zbrojovka Brno 1:4 (0:0)
    St 04.09. 13:00 Pardubice - Sigma Olomouc 1:1 (1:1)
    St 04.09. 14:00 Jihlava - Slavia Praha 1:6 (0:2)
    St 04.09. 14:00 Zlín - Mostecký FK 4:1 (1:0)
    St 04.09. 15:00 Karviná - Č. Budějovice 3:3 (3:2)
    St 04.09. 15:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 1:6 (1:3)
    St 04.09. 17:00 Slovan Liberec - Jablonec 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 07.09. 11:00 Sigma Olomouc - Zlín 2:0 (1:0)
    So 07.09. 12:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 4:0 (0:0)
    So 07.09. 15:00 Mostecký FK - Frýdek-Místek 2:2 (1:1)
    Út 10.09. 13:00 Baník Ostrava - Pardubice 2:1 (0:1)
    Út 05.11. 11:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 1:2 (1:1)
    Út 05.11. 11:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 2:1 (0:0)
    Út 05.11. 11:00 Jablonec - Jihlava 2:0 (1:0)
    Út 05.11. 11:00 Slavia Praha - Karviná 1:2 (1:0)
    Út 05.11. 11:00 Č. Budějovice - 1.FK Příbram 4:3 (1:1)
    Út 05.11. 11:00 1.FC Slovácko - Teplice 1:0 (1:0)
    Út 05.11. 11:30 Opava - Bohemians 1905 0:3 (0:1)

    10.kolo

    So 14.09. 10:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:2 (0:0)
    So 14.09. 10:15 Frýdek-Místek - Teplice 3:4 (0:2)
    So 14.09. 10:15 Slovan Liberec - Opava 2:2 (1:1)
    So 14.09. 11:00 Zlín - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    So 14.09. 11:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 2:2 (1:0)
    So 14.09. 11:00 Jihlava - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 14.09. 12:00 Hradec Králové - Č. Budějovice 1:1
    So 14.09. 14:00 Karviná - Jablonec 2:1 (1:0)
    So 14.09. 14:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 14.09. 14:00 Mostecký FK - Sigma Olomouc 1:1 (0:0)
    Út 19.11. 13:00 Pardubice - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)

    11.kolo

    So 21.09. 11:00 Sigma Olomouc - Frýdek-Místek 9:0 (4:0)
    So 21.09. 11:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 2:1 (1:0)
    So 21.09. 11:00 Jablonec - 1.FK Příbram 0:4 (0:2)
    So 21.09. 11:00 Slavia Praha - Hradec Králové 3:0 (1:0)
    So 21.09. 11:00 Teplice - Mladá Boleslav 2:4 (0:3)
    So 21.09. 12:00 Opava - Jihlava 2:5 (1:2)
    So 21.09. 13:00 Č. Budějovice - Pardubice 4:1 (1:0)
    So 21.09. 13:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 6:1 (4:0)
    So 21.09. 13:30 Viktoria Plzeň - Zlín 2:0
    So 21.09. 14:00 Sparta Praha - Karviná 3:3 (1:1)
    So 21.09. 14:00 Baník Ostrava - Mostecký FK 5:0 (2:0)

    12.kolo

    27.09. 11:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 1:1
    So 28.09. 10:30 Karviná - Opava 0:1 (0:0)
    So 28.09. 11:00 Mostecký FK - Viktoria Plzeň 3:4 (1:1)
    So 28.09. 11:00 Hradec Králové - Jablonec 4:4 (3:2)
    So 28.09. 11:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 3:0 (0:0)
    So 28.09. 11:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 4:1 (3:0)
    So 28.09. 11:00 Bohemians 1905 - Teplice 0:1 (0:1)
    So 28.09. 13:00 Pardubice - Slavia Praha 1:2 (1:2)
    So 28.09. 13:30 Zlín - Č. Budějovice 3:3 (2:0)
    So 28.09. 14:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 2:0 (0:0)
    So 28.09. 14:00 Frýdek-Místek - Mladá Boleslav 2:1 (2:1)

    13.kolo

    St 25.09. 11:00 Teplice - Slovan Liberec 2:2 (2:1)
    St 02.10. 10:15 Opava - 1.FK Příbram 1:3 (0:0)
    St 02.10. 11:00 1.FC Slovácko - Jihlava 2:1 (1:0)
    St 02.10. 12:00 Sparta Praha - Hradec Králové 1:1 (1:0)
    St 02.10. 13:00 Slavia Praha - Zlín 2:3 (2:2)
    St 02.10. 14:00 Zbrojovka Brno - Karviná 2:1 (2:0)
    St 02.10. 14:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 1:1 (1:1)
    St 02.10. 14:00 Jablonec - Pardubice 3:4 (0:2)
    St 02.10. 14:00 Č. Budějovice - Mostecký FK 1:1 (1:1)
    St 02.10. 14:30 Baník Ostrava - Frýdek-Místek 3:2 (1:2)
    Út 12.11. 11:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 1:4 (1:2)

    14.kolo

    So 05.10. 10:15 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 3:2 (2:0)
    So 05.10. 10:15 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 2:1 (0:1)
    So 05.10. 10:30 Karviná - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)
    So 05.10. 11:00 Mostecký FK - Slavia Praha 1:2 (0:0)
    So 05.10. 12:00 Hradec Králové - Opava 3:2 (2:1)
    So 05.10. 13:00 Pardubice - Sparta Praha 1:0 (1:0)
    So 05.10. 13:30 Zlín - Jablonec 1:0 (0:0)
    So 05.10. 13:30 Frýdek-Místek - Bohemians 1905 3:2 (1:1)
    So 05.10. 14:00 Jihlava - Teplice 5:0 (2:0)
    So 05.10. 14:00 Sigma Olomouc - Č. Budějovice 4:0 (2:0)
    So 05.10. 15:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 2:2 (2:0)

    15.kolo

    11.10. 13:00 Opava - Pardubice 2:2 (2:1)
    So 12.10. 11:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 12.10. 11:00 Jablonec - Mostecký FK 1:1 (0:0)
    So 12.10. 12:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 2:1 (1:0)
    So 12.10. 13:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 1:1 (1:0)
    So 12.10. 13:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 1:1 (0:1)
    So 12.10. 13:00 Mladá Boleslav - Jihlava 1:1 (1:0)
    So 12.10. 14:00 Sparta Praha - Zlín 3:2 (1:1)
    So 12.10. 14:00 Č. Budějovice - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    So 12.10. 15:00 Viktoria Plzeň - Frýdek-Místek 7:3 (6:0)
    So 12.10. 16:00 Teplice - Karviná 6:4 (3:1)

    16.kolo

    So 19.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Č. Budějovice 1:1 (1:1)
    So 19.10. 11:00 Jihlava - Bohemians 1905 1:2 (1:2)
    So 19.10. 11:00 Mostecký FK - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    So 19.10. 11:00 1.FK Příbram - Teplice 3:2 (0:0)
    So 19.10. 11:00 Zlín - Opava 2:2 (0:2)
    So 19.10. 12:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 4:0 (4:0)
    So 19.10. 13:00 Pardubice - Zbrojovka Brno 0:3 (0:1)
    So 19.10. 14:00 Frýdek-Místek - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    St 30.10. 14:30 Karviná - Mladá Boleslav 2:1 (1:1)
    Út 05.11. 00:00 Sigma Olomouc - Jablonec 7:3 (1:1)
    Út 12.11. 00:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 2:2 (2:0)

    17.kolo

    Čt 24.10. 13:00 Slovan Liberec - Jihlava 1:2 (1:1)
    So 26.10. 11:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 3:0 (0:0)
    So 26.10. 11:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 2:0 (2:0)
    So 26.10. 11:00 Teplice - Hradec Králové 2:3 (0:1)
    So 26.10. 12:00 1.FC Slovácko - Pardubice 2:0 (1:0)
    So 26.10. 12:00 Zbrojovka Brno - Zlín 1:2 (0:2)
    So 26.10. 14:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    So 26.10. 14:00 Jablonec - Baník Ostrava 2:2 (0:0)
    So 26.10. 14:00 Bohemians 1905 - Karviná 1:2 (1:0)
    So 26.10. 14:00 Č. Budějovice - Frýdek-Místek 4:1 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Opava - Mostecký FK 2:1

    18.kolo

    St 30.10. 12:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 2:1
    So 02.11. 10:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 4:1 (2:0)
    So 02.11. 11:00 Frýdek-Místek - Jihlava 3:1 (3:0)
    So 02.11. 11:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 3:3 (2:1)
    So 02.11. 11:00 Sigma Olomouc - Opava 2:0 (0:0)
    So 02.11. 11:00 Mostecký FK - Zbrojovka Brno 2:2 (0:1)
    So 02.11. 11:00 Zlín - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 02.11. 11:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 2:2 (1:1)
    So 02.11. 13:00 Pardubice - Teplice 2:4 (2:3)
    So 02.11. 14:00 Karviná - Slovan Liberec 1:3 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Č. Budějovice - Slavia Praha 0:1 (0:0)

    19.kolo

    08.11. 12:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 1:1 (1:1)
    So 09.11. 10:15 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    So 09.11. 11:00 Opava - Baník Ostrava 1:7 (0:1)
    So 09.11. 11:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 3:0 (1:0)
    So 09.11. 11:00 Mladá Boleslav - Pardubice 4:2 (2:1)
    So 09.11. 13:00 Jihlava - Karviná 2:2
    So 09.11. 13:00 Jablonec - Č. Budějovice 2:0 (1:0)
    So 09.11. 13:30 Teplice - Zlín 3:4 (2:4)
    So 09.11. 14:00 1.FC Slovácko - Mostecký FK 2:1 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Slavia Praha - Frýdek-Místek 9:1 (3:1)

    20.kolo

    15.11. 11:00 Frýdek-Místek - Karviná 1:1 (0:1)
    So 16.11. 10:15 Viktoria Plzeň - Opava 0:0 (0:0)
    So 16.11. 11:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 1:1 (1:1)
    So 16.11. 11:00 Mostecký FK - Teplice 0:0 (0:0)
    So 16.11. 11:00 Hradec Králové - Slovan Liberec 2:2 (0:0)
    So 16.11. 11:00 Slavia Praha - Jablonec 7:0 (3:0)
    So 16.11. 12:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:2 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Zlín - Mladá Boleslav 3:2 (1:0)
    So 16.11. 14:00 Pardubice - Bohemians 1905 3:0 (1:0)
    So 16.11. 14:00 1.FK Příbram - Jihlava 1:2 (1:0)
    So 16.11. 14:00 Č. Budějovice - Sparta Praha 1:2 (1:0)

    21.kolo

    So 23.11. 10:15 Opava - Č. Budějovice 1:2 (1:0)
    So 23.11. 10:30 Karviná - 1.FK Příbram 0:1 (0:1)
    So 23.11. 11:00 Jihlava - Hradec Králové 5:0
    So 23.11. 11:00 Slovan Liberec - Pardubice 2:3 (0:2)
    So 23.11. 11:00 Mladá Boleslav - Mostecký FK 2:1
    So 23.11. 11:00 Teplice - Sigma Olomouc 2:2 (0:2)
    So 23.11. 11:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 2:4 (2:3)
    So 23.11. 13:00 Bohemians 1905 - Zlín 2:0 (1:0)
    So 23.11. 13:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 7:3
    So 23.11. 13:30 Jablonec - Frýdek-Místek 2:1 (0:1)
    So 23.11. 14:00 Sparta Praha - Slavia Praha 0:1 (0:0)

    22.kolo

    St 13.11. 12:00 Sparta Praha - Jablonec 4:1
    So 30.11. 10:15 Opava - Slavia Praha 0:8 (0:3)
    So 30.11. 11:00 Jihlava - Pardubice 2:1 (0:0)
    So 30.11. 11:00 Bohemians 1905 - Mostecký FK 3:2 (0:1)
    So 30.11. 11:00 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 3:2 (1:2)
    So 30.11. 12:00 Karviná - Hradec Králové 2:3 (2:1)
    So 30.11. 12:00 Zbrojovka Brno - Č. Budějovice 1:0 (1:0)
    So 30.11. 13:00 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 1:2 (1:2)
    So 30.11. 13:30 Teplice - Baník Ostrava 3:1 (1:1)
    So 30.11. 13:30 Slovan Liberec - Zlín 2:1 (1:0)
    St 09.04. 15:00 Frýdek-Místek - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)

    23.kolo

    06.12. 11:00 Viktoria Plzeň - Teplice 1:2 (1:1)
    So 07.12. 10:15 Jablonec - Opava 2:0 (1:0)
    So 07.12. 11:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 6:2
    So 07.12. 11:00 Zlín - Jihlava 1:4 (1:1)
    So 07.12. 12:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 4:1 (1:0)
    So 07.12. 13:00 Mostecký FK - Slovan Liberec 2:2 (0:2)
    So 07.12. 13:30 Pardubice - Karviná 0:1 (0:0)
    So 07.12. 13:30 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 2:4 (1:3)
    So 07.12. 14:00 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 1:2 (1:2)
    So 07.12. 14:00 Č. Budějovice - 1.FC Slovácko 4:2 (1:0)
    So 07.12. 14:00 Sparta Praha - Frýdek-Místek 5:3 (3:2)

    24.kolo

    21.02. 13:00 Jihlava - Mostecký FK 2:0 (1:0)
    So 22.02. 11:00 Opava - Sparta Praha 1:1 (0:1)
    So 22.02. 11:00 Karviná - Zlín 2:2 (1:1)
    So 22.02. 11:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 2:1 (1:0)
    So 22.02. 12:00 Teplice - Č. Budějovice 2:2 (1:1)
    So 22.02. 12:00 Frýdek-Místek - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    So 22.02. 13:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 2:2 (0:2)
    So 22.02. 13:00 1.FK Příbram - Pardubice 2:0
    So 22.02. 13:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 2:1 (2:1)
    So 22.02. 13:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 3:0
    St 12.03. 14:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 0:0 (0:0)

    25.kolo

    28.02. 14:00 Zlín - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    So 01.03. 10:15 Opava - Frýdek-Místek 3:0 (2:0)
    So 01.03. 10:15 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
    So 01.03. 11:00 Slavia Praha - Teplice 2:1 (1:1)
    So 01.03. 11:00 Sigma Olomouc - Jihlava 2:0 (1:0)
    So 01.03. 12:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 5:0 (2:0)
    So 01.03. 12:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 2:2 (2:0)
    So 01.03. 13:00 Č. Budějovice - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
    So 01.03. 13:00 Jablonec - 1.FC Slovácko 3:2 (1:0)
    So 01.03. 14:00 Pardubice - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 01.03. 15:30 Mostecký FK - Karviná 2:3 (2:2)

    26.kolo

    So 08.03. 11:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)
    So 08.03. 11:00 1.FK Příbram - Mostecký FK 4:0 (1:0)
    So 08.03. 11:00 Karviná - Sigma Olomouc 0:2 (0:2)
    So 08.03. 11:00 Bohemians 1905 - Č. Budějovice 0:4 (0:2)
    So 08.03. 11:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:8
    So 08.03. 11:00 Teplice - Jablonec 1:3 (0:0)
    So 08.03. 12:00 Hradec Králové - Zlín 1:1 (1:0)
    So 08.03. 12:00 Jihlava - Baník Ostrava 3:2 (1:2)
    So 08.03. 13:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    So 08.03. 13:00 Frýdek-Místek - Pardubice 0:4 (0:1)
    So 08.03. 13:00 Zbrojovka Brno - Opava 4:0 (0:0)

    27.kolo

    So 15.03. 10:15 Baník Ostrava - Karviná 4:2 (0:1)
    So 15.03. 11:00 Jablonec - Mladá Boleslav 2:1 (0:1)
    So 15.03. 12:00 Mostecký FK - Hradec Králové 2:3 (1:2)
    So 15.03. 12:00 Viktoria Plzeň - Jihlava 0:2 (0:2)
    So 15.03. 13:00 Zlín - Pardubice 2:0 (1:0)
    So 15.03. 13:00 Opava - 1.FC Slovácko 2:2 (1:1)
    So 15.03. 13:30 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 1:4 (1:0)
    So 15.03. 14:00 Č. Budějovice - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    So 15.03. 14:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    So 15.03. 14:00 Sparta Praha - Teplice 5:3 (1:1)
    So 15.03. 14:00 Zbrojovka Brno - Frýdek-Místek 5:2

    28.kolo

    21.03. 10:15 Teplice - Opava 2:3 (0:2)
    21.03. 12:00 Jihlava - Č. Budějovice 2:0 (0:0)
    21.03. 14:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 3:1 (1:1)
    So 22.03. 10:15 Mladá Boleslav - Sparta Praha 2:2 (1:0)
    So 22.03. 10:15 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:2 (0:0)
    So 22.03. 11:00 Bohemians 1905 - Jablonec 5:0 (1:0)
    So 22.03. 11:00 Frýdek-Místek - Zlín 1:3 (1:0)
    So 22.03. 11:00 Karviná - Viktoria Plzeň 1:1
    So 22.03. 11:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 1:6 (1:5)
    So 22.03. 12:00 Hradec Králové - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 22.03. 14:00 Pardubice - Mostecký FK 1:0 (0:0)

    29.kolo

    28.03. 11:00 Č. Budějovice - Karviná 0:2 (1:1)
    28.03. 13:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 0:3 (0:1)
    So 29.03. 11:00 1.FC Slovácko - Frýdek-Místek 7:1 (4:1)
    So 29.03. 11:00 Jablonec - Slovan Liberec 5:1 (1:1)
    So 29.03. 13:00 Zbrojovka Brno - Teplice 6:1 (5:0)
    So 29.03. 13:00 Sigma Olomouc - Pardubice 5:0 (0:0)
    So 29.03. 13:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    So 29.03. 14:00 Slavia Praha - Jihlava 2:1 (1:1)
    So 29.03. 14:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 1:1 (1:1)
    So 29.03. 14:00 Opava - Mladá Boleslav 2:0 (0:0)
    So 29.03. 14:00 Mostecký FK - Zlín 2:2 (0:1)

    30.kolo

    St 02.04. 11:00 Zlín - Sigma Olomouc 1:2 (0:0)
    St 02.04. 11:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    St 02.04. 12:00 Jihlava - Jablonec 1:2 (1:0)
    St 02.04. 13:00 Pardubice - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    St 02.04. 13:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 0:0
    St 02.04. 13:30 Bohemians 1905 - Opava 4:0 (1:0)
    St 02.04. 14:00 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 3:5 (1:3)
    St 02.04. 15:00 Frýdek-Místek - Mostecký FK 0:2 (0:0)
    Út 08.04. 14:30 Teplice - 1.FC Slovácko 3:1 (2:0)
    St 09.04. 14:00 Karviná - Slavia Praha 2:4 (0:2)
    Út 22.04. 11:00 1.FK Příbram - Č. Budějovice 3:0 (1:0)

    31.kolo

    So 05.04. 11:00 Opava - Slovan Liberec 3:0 (1:0)
    So 05.04. 11:00 Sparta Praha - Jihlava 1:2 (0:0)
    So 05.04. 11:00 Baník Ostrava - Zlín 5:2 (3:1)
    So 05.04. 11:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:1 (1:0)
    So 05.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Pardubice 3:0 (0:0)
    So 05.04. 12:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 3:0 (2:0)
    So 05.04. 12:00 Č. Budějovice - Hradec Králové 2:3
    So 05.04. 14:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 1:1 (1:1)
    So 05.04. 14:30 Sigma Olomouc - Mostecký FK 3:0 (1:0)
    So 05.04. 15:00 Jablonec - Karviná 4:1 (3:1)
    Út 08.04. 14:00 Teplice - Frýdek-Místek 3:1 (0:1)

    32.kolo

    So 12.04. 10:15 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    So 12.04. 11:00 Karviná - Sparta Praha 0:3 (0:0)
    So 12.04. 11:00 1.FK Příbram - Jablonec 5:1 (3:0)
    So 12.04. 11:00 Hradec Králové - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    So 12.04. 11:00 Mostecký FK - Baník Ostrava 2:1 (1:1)
    So 12.04. 11:00 Mladá Boleslav - Teplice 2:2 (0:2)
    So 12.04. 12:00 Jihlava - Opava 2:0 (0:0)
    So 12.04. 13:00 Pardubice - Č. Budějovice 2:0 (1:0)
    So 12.04. 13:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 1:2 (1:1)
    So 12.04. 13:30 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    So 12.04. 14:00 Zlín - Viktoria Plzeň 1:3 (0:1)

    33.kolo

    Čt 17.04. 11:00 Teplice - Bohemians 1905 1:1 (0:0)
    18.04. 11:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 2:2 (1:1)
    18.04. 11:00 Jablonec - Hradec Králové 4:2 (1:0)
    18.04. 13:00 Opava - Karviná 1:2 (1:0)
    18.04. 13:00 Č. Budějovice - Zlín 3:0 (1:0)
    So 19.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Mostecký FK 4:0 (3:0)
    So 19.04. 11:00 Slavia Praha - Pardubice 5:0 (1:0)
    So 19.04. 12:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 3:1 (2:0)
    So 19.04. 13:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 4:3 (2:1)
    St 23.04. 15:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:3 (0:2)
    St 30.04. 13:00 Mladá Boleslav - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)

    34.kolo

    25.04. 14:00 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 6:4 (3:3)
    25.04. 15:00 1.FK Příbram - Opava 1:0 (0:0)
    So 26.04. 10:00 Frýdek-Místek - Baník Ostrava 0:6 (0:2)
    So 26.04. 10:15 Slovan Liberec - Teplice 1:3 (1:1)
    So 26.04. 11:00 Karviná - Zbrojovka Brno 2:5 (0:2)
    So 26.04. 11:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 1:2 (1:0)
    So 26.04. 11:00 Hradec Králové - Sparta Praha 2:1 (1:0)
    So 26.04. 12:00 Mostecký FK - Č. Budějovice 1:1
    So 26.04. 13:00 Zlín - Slavia Praha 2:1 (2:0)
    So 26.04. 13:00 Pardubice - Jablonec 2:2 (0:0)
    So 26.04. 14:30 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 3:1 (1:0)

    35.kolo

    Čt 01.05. 14:00 Teplice - Jihlava 2:0 (1:0)
    So 03.05. 11:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 2:3 (0:3)
    So 03.05. 11:00 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    So 03.05. 11:00 1.FC Slovácko - Karviná 4:1 (3:1)
    So 03.05. 11:00 Č. Budějovice - Sigma Olomouc 2:2 (1:1)
    So 03.05. 11:00 Slavia Praha - Mostecký FK 3:1 (1:0)
    So 03.05. 11:00 Sparta Praha - Pardubice 2:0 (0:0)
    So 03.05. 12:00 Opava - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 03.05. 13:30 Jablonec - Zlín 3:2 (2:2)
    So 03.05. 14:00 Bohemians 1905 - Frýdek-Místek 4:1 (3:0)
    St 14.05. 13:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 2:3

    36.kolo

    St 07.05. 11:00 Frýdek-Místek - Viktoria Plzeň 0:4 (0:1)
    St 07.05. 12:00 Jihlava - Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
    St 07.05. 12:00 Karviná - Teplice 3:1 (0:1)
    St 07.05. 12:00 Mostecký FK - Jablonec 4:1 (2:1)
    St 07.05. 12:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    St 07.05. 13:00 Pardubice - Opava 2:1 (2:0)
    St 07.05. 13:00 Zlín - Sparta Praha 1:2 (1:1)
    St 07.05. 13:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    St 07.05. 14:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 2:1 (0:0)
    St 07.05. 15:00 Baník Ostrava - Č. Budějovice 2:5 (1:2)
    St 07.05. 17:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 4:2 (0:0)

    37.kolo

    So 10.05. 11:00 Bohemians 1905 - Jihlava 0:1 (0:0)
    So 10.05. 11:00 Teplice - 1.FK Příbram 1:4 (1:1)
    So 10.05. 11:00 Opava - Zlín 0:2 (0:0)
    So 10.05. 12:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 10.05. 13:00 Zbrojovka Brno - Pardubice 4:0 (2:0)
    So 10.05. 13:00 Jablonec - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    So 10.05. 14:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 2:0 (0:0)
    So 10.05. 14:00 Sparta Praha - Mostecký FK 3:0 (1:0)
    So 10.05. 14:00 Č. Budějovice - Viktoria Plzeň 1:1
    So 10.05. 14:30 Mladá Boleslav - Karviná 1:2 (0:2)
    So 10.05. 14:30 Slovan Liberec - Frýdek-Místek 8:0 (2:0)

    38.kolo

    16.05. 12:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 4:0 (3:0)
    16.05. 13:00 Baník Ostrava - Jablonec 1:3 (0:0)
    So 17.05. 10:15 Mostecký FK - Opava 1:0 (0:0)
    So 17.05. 11:00 Zlín - Zbrojovka Brno 2:1 (2:0)
    So 17.05. 11:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 2:1 (1:1)
    So 17.05. 11:00 Hradec Králové - Teplice 1:3 (1:1)
    So 17.05. 13:00 Pardubice - 1.FC Slovácko 2:2 (1:1)
    So 17.05. 13:00 Jihlava - Slovan Liberec 0:2 (0:1)
    So 17.05. 13:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 2:2 (1:0)
    So 17.05. 13:30 Karviná - Bohemians 1905 0:3 (0:1)
    So 17.05. 15:00 Frýdek-Místek - Č. Budějovice 2:1 (1:1)

    39.kolo

    St 14.05. 15:00 Opava - Sigma Olomouc 2:1 (1:1)
    St 21.05. 11:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 2:1 (0:0)
    So 24.05. 11:00 Slavia Praha - Č. Budějovice 5:1 (3:1)
    So 24.05. 11:00 1.FC Slovácko - Zlín 3:0 (1:0)
    So 24.05. 11:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 1:3 (1:1)
    So 24.05. 12:00 Jihlava - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    So 24.05. 13:00 Teplice - Pardubice 2:2 (1:2)
    So 24.05. 13:00 Zbrojovka Brno - Mostecký FK 3:1 (0:0)
    So 24.05. 14:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 1:2 (0:0)
    So 24.05. 15:00 Slovan Liberec - Karviná 3:1 (0:0)
    Ne 25.05. 11:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 4:5 (1:1)

    40.kolo

    St 28.05. 15:00 Baník Ostrava - Opava 3:1 (2:1)
    30.05. 11:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    30.05. 14:00 Frýdek-Místek - Slavia Praha 1:4 (1:1)
    30.05. 15:00 Mostecký FK - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 31.05. 11:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
    So 31.05. 11:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:2 (1:2)
    So 31.05. 11:00 Zlín - Teplice 0:1 (0:1)
    So 31.05. 11:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 3:2 (2:1)
    So 31.05. 13:00 Pardubice - Mladá Boleslav 2:1 (0:0)
    So 31.05. 13:00 Č. Budějovice - Jablonec 5:1 (4:1)
    So 31.05. 13:00 Karviná - Jihlava 1:1 (1:1)

    41.kolo

    Út 27.05. 12:00 Jihlava - 1.FK Příbram 2:3 (2:1)
    Út 03.06. 11:00 Sparta Praha - Č. Budějovice 4:2 (2:1)
    St 04.06. 10:30 Karviná - Frýdek-Místek 5:2 (2:0)
    St 04.06. 11:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 2:2 (0:1)
    St 04.06. 11:00 Bohemians 1905 - Pardubice 2:1 (0:0)
    St 04.06. 11:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 2:0 (2:0)
    St 04.06. 11:00 Opava - Viktoria Plzeň 0:3 (0:0)
    St 04.06. 13:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 3:0 (1:0)
    St 04.06. 14:00 Mladá Boleslav - Zlín 1:3 (1:1)
    St 04.06. 15:00 Jablonec - Slavia Praha 1:3 (0:0)
    St 04.06. 17:00 Teplice - Mostecký FK 2:1 (1:0)

    42.kolo

    Út 20.05. 13:00 1.FK Příbram - Karviná 5:2 (2:1)
    St 21.05. 13:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 6:2 (3:1)
    So 07.06. 11:00 Slavia Praha - Sparta Praha 0:4 (0:1)
    So 07.06. 11:00 Č. Budějovice - Opava 2:1 (0:0)
    So 07.06. 11:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 3:3 (1:2)
    So 07.06. 11:00 Sigma Olomouc - Teplice 1:0 (0:0)
    So 07.06. 11:00 Mostecký FK - Mladá Boleslav 0:4 (0:1)
    So 07.06. 11:00 Zlín - Bohemians 1905 5:1 (1:1)
    So 07.06. 11:00 Pardubice - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
    So 07.06. 11:00 Hradec Králové - Jihlava 1:2 (0:2)
    So 07.06. 11:00 Frýdek-Místek - Jablonec 4:0 (1:0)
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 42 31 3 8 122:44 96
    2. 42 25 12 5 97:40 87
    3. 42 26 5 11 116:69 83
    4. 42 25 7 10 108:62 82
    5. 42 22 14 6 90:51 80
    6. 42 20 6 16 90:71 66
    7. 42 19 9 14 81:69 66
    8. 42 18 7 17 105:82 61
    9. 42 17 10 15 70:74 61
    10. 42 18 7 17 69:73 61
    11. 42 18 4 20 70:71 58
    12. 42 15 9 18 72:79 54
    13. 42 15 8 19 73:77 53
    14. 42 15 7 20 73:87 52
    15. 42 15 7 20 76:105 52
    16. 42 13 12 17 71:80 51
    17. 42 14 9 19 78:99 51
    18. 42 13 11 18 61:73 50
    19. 42 12 8 22 49:74 44
    20. 42 8 9 25 51:89 33
    21. 42 7 8 27 43:99 29
    22. 42 7 6 29 50:147 27