Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 6440
  • Návštěvy: 50/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Florbal

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6293
    Týden:
    50
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    Čt 13.09. 16:45 Future - Mladá Boleslav 5:7
    Ne 16.09. 17:00 Havířov - Střešovice 2:9
    Ne 16.09. 17:00 Ostrava - Sparta 7:4
    Ne 16.09. 18:00 Liberec - Vítkovice 5:9
    Ne 16.09. 18:00 Bohemians - Otrokovice 4:7
    St 19.09. 20:00 Bulldogs Brno - Chodov 5:6

    2.kolo

    Čt 20.09. 18:30 Sparta - Future 2:4
    So 22.09. 19:00 Mladá Boleslav - Bohemians 8:6
    So 22.09. 19:15 Vítkovice - Ostrava 6:2
    Ne 23.09. 17:00 Otrokovice - Havířov 6:1
    Ne 23.09. 17:00 Chodov - Liberec 15:4
    Ne 23.09. 18:00 Střešovice - Bulldogs Brno 7:3

    3.kolo

    Čt 27.09. 18:00 Bulldogs Brno - Otrokovice 5:9
    28.09. 14:00 Ostrava - Chodov 5:8
    28.09. 18:00 Bohemians - Sparta 3:6
    28.09. 19:00 Havířov - Mladá Boleslav 7:10
    28.09. 19:00 Future - Vítkovice 5:4 np
    28.09. 20:00 Liberec - Střešovice 3:12

    4.kolo

    Ne 30.09. 14:30 Mladá Boleslav - Bulldogs Brno 7:3
    Ne 30.09. 16:00 Sparta - Havířov 7:6 pp
    Ne 30.09. 17:00 Otrokovice - Liberec 9:4
    Ne 30.09. 17:15 Vítkovice - Bohemians 9:0
    Ne 30.09. 18:00 Střešovice - Ostrava 10:1
    Čt 04.10. 17:55 Chodov - Future 5:4 pp

    5.kolo

    05.10. 19:00 Havířov - Vítkovice 5:10
    Ne 07.10. 17:00 Bulldogs Brno - Sparta 7:9
    Ne 07.10. 17:00 Ostrava - Otrokovice 8:5
    Ne 07.10. 18:00 Bohemians - Chodov 4:5 pp
    Čt 11.10. 20:00 Liberec - Mladá Boleslav 4:10
    St 17.10. 19:00 Future - Střešovice 3:5

    6.kolo

    So 13.10. 19:15 Vítkovice - Bulldogs Brno 10:5
    Ne 14.10. 14:30 Mladá Boleslav - Ostrava 7:5
    Ne 14.10. 17:00 Sparta - Liberec 5:3
    Ne 14.10. 17:00 Chodov - Havířov 12:8
    Ne 14.10. 17:00 Otrokovice - Future 5:0
    Ne 14.10. 18:00 Střešovice - Bohemians 10:1

    7.kolo

    Čt 18.10. 20:00 Havířov - Ostrava 7:6 pp
    So 20.10. 19:15 Vítkovice - Otrokovice 11:3
    Ne 21.10. 17:00 Bulldogs Brno - Future 6:4
    Ne 21.10. 17:00 Chodov - Mladá Boleslav 11:3
    Ne 21.10. 18:00 Liberec - Bohemians 5:4
    Ne 21.10. 18:00 Střešovice - Sparta 8:4

    8.kolo

    Čt 25.10. 18:30 Bohemians - Bulldogs Brno 1:2 pp
    So 27.10. 19:00 Otrokovice - Chodov 3:8
    So 27.10. 19:00 Mladá Boleslav - Střešovice 9:6
    So 27.10. 19:00 Future - Havířov 12:8
    Ne 28.10. 16:00 Sparta - Vítkovice 3:9
    Ne 28.10. 17:00 Ostrava - Liberec 6:5 pp

    9.kolo

    Čt 08.11. 18:30 Vítkovice - Střešovice 3:4
    Ne 11.11. 14:00 Chodov - Sparta 5:2
    Ne 11.11. 17:00 Bulldogs Brno - Ostrava 1:7
    Ne 11.11. 17:00 Otrokovice - Mladá Boleslav 3:4
    Ne 11.11. 18:00 Liberec - Havířov 5:4
    Ne 11.11. 18:00 Bohemians - Future 6:3

    10.kolo

    Čt 15.11. 19:00 Střešovice - Chodov 7:8 pp
    So 17.11. 17:00 Sparta - Otrokovice 4:3 np
    Ne 18.11. 16:00 Future - Liberec 5:1
    Ne 18.11. 17:00 Havířov - Bulldogs Brno 6:7
    Ne 18.11. 18:00 Mladá Boleslav - Vítkovice 9:7
    Ne 18.11. 18:00 Ostrava - Bohemians 2:5

    11.kolo

    So 24.11. 19:00 Mladá Boleslav - Sparta 5:3
    Ne 25.11. 18:00 Liberec - Bulldogs Brno 5:10
    Ne 25.11. 18:00 Bohemians - Havířov 2:5
    Ne 25.11. 18:00 Future - Ostrava 2:5
    Út 27.11. 20:00 Otrokovice - Střešovice 3:6
    Čt 10.01. 20:00 Vítkovice - Chodov 13:7

    12.kolo

    So 15.12. 16:00 Sparta - Ostrava 2:3 pp
    So 15.12. 19:00 Mladá Boleslav - Future 5:12
    So 15.12. 19:15 Vítkovice - Liberec 9:0
    Ne 16.12. 17:00 Chodov - Bulldogs Brno 8:6
    Ne 16.12. 18:00 Střešovice - Havířov 21:5
    So 22.12. 16:50 Otrokovice - Bohemians 7:2

    13.kolo

    21.12. 19:00 Future - Sparta 8:7
    So 22.12. 15:00 Bulldogs Brno - Střešovice 5:3
    Ne 23.12. 17:00 Havířov - Otrokovice 4:5 np
    Ne 23.12. 18:00 Liberec - Chodov 8:7
    Čt 27.12. 18:00 Ostrava - Vítkovice 4:8
    So 19.01. 19:00 Bohemians - Mladá Boleslav 2:2

    14.kolo

    So 05.01. 17:15 Vítkovice - Future 10:2
    So 05.01. 19:00 Mladá Boleslav - Havířov 13:2
    Ne 06.01. 17:00 Otrokovice - Bulldogs Brno 9:4
    Ne 06.01. 18:00 Chodov - Ostrava 9:4
    Ne 06.01. 18:00 Střešovice - Liberec 9:5
    St 09.01. 19:30 Sparta - Bohemians 1:2

    15.kolo

    So 12.01. 19:00 Future - Chodov 8:6
    Ne 13.01. 16:00 Liberec - Otrokovice 9:11
    Ne 13.01. 17:00 Havířov - Sparta 6:4
    Ne 13.01. 17:00 Ostrava - Střešovice 2:3
    Ne 13.01. 17:00 Bulldogs Brno - Mladá Boleslav 6:5
    Ne 13.01. 18:00 Bohemians - Vítkovice 4:12

    16.kolo

    Čt 17.01. 20:00 Mladá Boleslav - Liberec 10:8
    So 19.01. 17:15 Vítkovice - Havířov 8:6
    Ne 20.01. 16:00 Sparta - Bulldogs Brno 1:2
    Ne 20.01. 16:45 Chodov - Bohemians 8:5
    Ne 20.01. 17:00 Otrokovice - Ostrava 5:6 pp
    Ne 20.01. 18:00 Střešovice - Future 7:6 np

    17.kolo

    So 26.01. 19:00 Future - Otrokovice 5:4
    So 26.01. 19:15 Liberec - Sparta 4:8
    Ne 27.01. 17:00 Havířov - Chodov 5:10
    Ne 27.01. 17:00 Ostrava - Mladá Boleslav 7:8 pp
    Ne 27.01. 17:00 Bulldogs Brno - Vítkovice 4:5 pp
    Ne 27.01. 18:00 Bohemians - Střešovice 7:6

    18.kolo

    Čt 07.02. 20:00 Ostrava - Havířov 7:6
    08.02. 19:00 Bohemians - Liberec 7:6 pp
    08.02. 20:00 Future - Bulldogs Brno 5:4 np
    08.02. 20:00 Mladá Boleslav - Chodov 14:7
    08.02. 20:00 Sparta - Střešovice 1:7
    08.02. 20:30 Otrokovice - Vítkovice 3:2 pp

    19.kolo

    Ne 10.02. 16:00 Střešovice - Mladá Boleslav 7:8
    Ne 10.02. 17:00 Havířov - Future 3:10
    Ne 10.02. 17:00 Chodov - Otrokovice 6:2
    Ne 10.02. 17:00 Bulldogs Brno - Bohemians 8:3
    Ne 10.02. 18:00 Vítkovice - Sparta 8:0
    Ne 10.02. 18:00 Liberec - Ostrava 7:11

    20.kolo

    So 16.02. 19:00 Mladá Boleslav - Otrokovice 6:5 pp
    So 16.02. 19:00 Future - Bohemians 8:3
    Ne 17.02. 17:00 Havířov - Liberec 5:8
    Ne 17.02. 17:00 Ostrava - Bulldogs Brno 4:3 pp
    Ne 17.02. 18:00 Sparta - Chodov 2:10
    Ne 17.02. 18:00 Střešovice - Vítkovice 4:3 pp

    21.kolo

    Čt 21.02. 17:30 Bulldogs Brno - Havířov 10:2
    So 23.02. 19:00 Otrokovice - Sparta 5:2
    So 23.02. 19:15 Vítkovice - Mladá Boleslav 8:1
    Ne 24.02. 14:00 Chodov - Střešovice 4:7
    Ne 24.02. 18:00 Liberec - Future 1:7
    Čt 28.02. 19:00 Bohemians - Ostrava 6:8

    22.kolo

    Ne 03.03. 16:00 Střešovice - Otrokovice 7:3
    Ne 03.03. 17:00 Sparta - Mladá Boleslav 3:9
    Ne 03.03. 17:00 Bulldogs Brno - Liberec 6:3
    Ne 03.03. 17:00 Chodov - Vítkovice 6:5
    Ne 03.03. 17:00 Havířov - Bohemians 8:2
    Ne 03.03. 17:00 Ostrava - Future 2:1 pp
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 15 1 3 3 169:82 50
    2. 22 15 2 1 4 165:89 50
    3. 22 15 2 0 4 160:127 50
    4. 22 14 3 0 5 171:124 48
    5. 22 10 2 3 7 119:106 37
    6. 22 9 2 3 8 115:108 34
    7. 22 7 5 2 8 112:118 33
    8. 22 9 1 3 9 112:119 32
    9. 22 4 2 1 15 80:124 17
    10. 22 4 1 2 14 79:136 17
    11. 22 4 0 2 16 103:179 14
    12. 22 3 1 2 16 111:184 13