Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6413
  • Návštěvy: 4/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4516
    Týden:
    4
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 25.08. 00:00 Baťov 1930 - Kunovice 0:7
    So 25.08. 00:00 Slušovice - Ratiboř 5:2
    So 25.08. 00:00 Poličná - Otrokovice 7:2 (4:1)
    So 25.08. 00:00 Uherský Brod - Rožnov p.R. 4:2
    So 25.08. 00:00 Vsetín - Louky 6:2
    So 25.08. 00:00 Brumov - Nedašov 11:0

    4.kolo

    So 01.09. 00:00 Kunovice - Nedašov 11:0 (5:0)
    So 01.09. 00:00 Louky - Brumov 0:3
    So 01.09. 00:00 Rožnov p.R. - Vsetín 0:1
    So 01.09. 00:00 Otrokovice - Uherský Brod 0:14 (0:6)
    So 01.09. 00:00 Ratiboř - Poličná 2:3
    So 01.09. 00:00 Baťov 1930 - Slušovice 1:3

    5.kolo

    So 08.09. 00:00 Slušovice - Kunovice 0:1
    So 08.09. 00:00 Poličná - Baťov 1930 3:1
    So 08.09. 00:00 Uherský Brod - Ratiboř 2:2
    So 08.09. 00:00 Vsetín - Otrokovice 5:1
    So 08.09. 00:00 Brumov - Rožnov p.R. 8:0
    So 08.09. 00:00 Nedašov - Louky 1:1

    6.kolo

    So 15.09. 00:00 Kunovice - Louky 10:0
    So 15.09. 00:00 Rožnov p.R. - Nedašov 4:1
    So 15.09. 00:00 Otrokovice - Brumov 0:4
    So 15.09. 00:00 Ratiboř - Vsetín 1:6
    So 15.09. 00:00 Baťov 1930 - Uherský Brod 4:3
    So 15.09. 00:00 Slušovice - Poličná 3:1

    7.kolo

    So 22.09. 00:00 Poličná - Kunovice 1:0
    So 22.09. 00:00 Uherský Brod - Slušovice 0:2
    So 22.09. 00:00 Vsetín - Baťov 1930 1:6
    So 22.09. 00:00 Brumov - Ratiboř 10:1
    So 22.09. 00:00 Nedašov - Otrokovice 2:2
    So 22.09. 00:00 Louky - Rožnov p.R. 2:3

    8.kolo

    So 29.09. 00:00 Kunovice - Rožnov p.R. 5:0 (1:0)
    So 29.09. 00:00 Otrokovice - Louky 9:1 (2:0)
    So 29.09. 00:00 Ratiboř - Nedašov 1:0
    So 29.09. 00:00 Baťov 1930 - Brumov 1:3 (1:1)
    So 29.09. 00:00 Slušovice - Vsetín 3:1
    So 29.09. 00:00 Poličná - Uherský Brod 0:2

    9.kolo

    So 06.10. 00:00 Uherský Brod - Kunovice 0:3
    So 06.10. 00:00 Vsetín - Poličná 2:1
    So 06.10. 00:00 Brumov - Slušovice 10:1
    So 06.10. 00:00 Nedašov - Baťov 1930 1:2
    So 06.10. 00:00 Louky - Ratiboř 3:4
    So 06.10. 00:00 Rožnov p.R. - Otrokovice 5:1

    10.kolo

    So 13.10. 00:00 Kunovice - Otrokovice 4:0
    So 13.10. 00:00 Ratiboř - Rožnov p.R. 0:6
    So 13.10. 00:00 Baťov 1930 - Louky 4:0
    So 13.10. 00:00 Slušovice - Nedašov 7:1
    So 13.10. 00:00 Poličná - Brumov 2:4
    So 13.10. 00:00 Uherský Brod - Vsetín 1:3

    11.kolo

    So 20.10. 00:00 Vsetín - Kunovice 3:3
    So 20.10. 00:00 Brumov - Uherský Brod 9:3
    So 20.10. 00:00 Nedašov - Poličná 1:5
    So 20.10. 00:00 Louky - Slušovice 2:2
    So 20.10. 00:00 Rožnov p.R. - Baťov 1930 2:0
    So 20.10. 00:00 Otrokovice - Ratiboř 2:1

    1.kolo

    So 27.10. 00:00 Ratiboř - Kunovice 0:6
    So 27.10. 00:00 Baťov 1930 - Otrokovice 6:0
    So 27.10. 00:00 Slušovice - Rožnov p.R. 1:2
    So 27.10. 00:00 Poličná - Louky 2:1
    So 27.10. 00:00 Uherský Brod - Nedašov 4:0
    So 27.10. 00:00 Vsetín - Brumov 2:3

    2.kolo

    So 03.11. 00:00 Kunovice - Brumov 4:1
    So 03.11. 00:00 Nedašov - Vsetín 1:5
    So 03.11. 00:00 Louky - Uherský Brod 4:0
    So 03.11. 00:00 Rožnov p.R. - Poličná 4:0
    So 03.11. 00:00 Otrokovice - Slušovice 2:1
    So 03.11. 00:00 Ratiboř - Baťov 1930 0:8

    16.kolo

    So 06.04. 00:00 Kunovice - Slušovice 12:1
    So 06.04. 00:00 Baťov 1930 - Poličná 2:1
    So 06.04. 00:00 Ratiboř - Uherský Brod 2:8
    So 06.04. 00:00 Otrokovice - Vsetín 1:9
    So 06.04. 00:00 Rožnov p.R. - Brumov 1:3
    So 06.04. 00:00 Louky - Nedašov 4:0

    17.kolo

    So 13.04. 00:00 Louky - Kunovice 1:1
    So 13.04. 00:00 Nedašov - Rožnov p.R. 0:13
    So 13.04. 00:00 Brumov - Otrokovice 6:0
    So 13.04. 00:00 Vsetín - Ratiboř 10:1
    So 13.04. 00:00 Uherský Brod - Baťov 1930 2:1
    So 13.04. 00:00 Poličná - Slušovice 1:3

    18.kolo

    So 20.04. 00:00 Kunovice - Poličná 8:0
    So 20.04. 00:00 Slušovice - Uherský Brod 2:3
    So 20.04. 00:00 Baťov 1930 - Vsetín 1:4
    So 20.04. 00:00 Ratiboř - Brumov 1:5
    So 20.04. 00:00 Otrokovice - Nedašov 5:0
    So 20.04. 00:00 Rožnov p.R. - Louky 5:1

    19.kolo

    So 27.04. 00:00 Rožnov p.R. - Kunovice 0:4 (0:2)
    So 27.04. 00:00 Louky - Otrokovice 2:1
    So 27.04. 00:00 Nedašov - Ratiboř 0:3 (0:2)
    So 27.04. 00:00 Brumov - Baťov 1930 4:1 (2:0)
    So 27.04. 00:00 Vsetín - Slušovice 2:1
    So 27.04. 00:00 Uherský Brod - Poličná 8:1 (3:0)

    20.kolo

    So 04.05. 00:00 Kunovice - Uherský Brod 1:2
    So 04.05. 00:00 Poličná - Vsetín 3:3
    So 04.05. 00:00 Slušovice - Brumov 3:1
    So 04.05. 00:00 Baťov 1930 - Nedašov 8:0
    So 04.05. 00:00 Ratiboř - Louky 3:4
    So 04.05. 00:00 Otrokovice - Rožnov p.R. 1:4

    21.kolo

    So 11.05. 00:00 Otrokovice - Kunovice 1:11 (1:5)
    So 11.05. 00:00 Rožnov p.R. - Ratiboř 8:0 (3:0)
    So 11.05. 00:00 Louky - Baťov 1930 2:2 (2:0)
    So 11.05. 00:00 Nedašov - Slušovice 0:2 (0:0)
    So 11.05. 00:00 Brumov - Poličná 4:3 (3:2)
    So 11.05. 00:00 Vsetín - Uherský Brod 3:4 (1:1)

    22.kolo

    So 18.05. 00:00 Kunovice - Vsetín 6:0
    So 18.05. 00:00 Uherský Brod - Brumov 3:3
    So 18.05. 00:00 Poličná - Nedašov 6:0
    So 18.05. 00:00 Slušovice - Louky 1:1
    So 18.05. 00:00 Baťov 1930 - Rožnov p.R. 2:2
    So 18.05. 00:00 Ratiboř - Otrokovice 10:2

    12.kolo

    So 25.05. 00:00 Kunovice - Ratiboř 11:0 (8:0)
    So 25.05. 00:00 Otrokovice - Baťov 1930 0:3 (0:1)
    So 25.05. 00:00 Rožnov p.R. - Slušovice 4:1 (4:0)
    So 25.05. 00:00 Louky - Poličná 6:2 (1:1)
    So 25.05. 00:00 Nedašov - Uherský Brod 1:7 (0:3)
    So 25.05. 00:00 Brumov - Vsetín 2:4 (0:3)

    13.kolo

    So 01.06. 00:00 Brumov - Kunovice 2:0
    So 01.06. 00:00 Vsetín - Nedašov 7:0
    So 01.06. 00:00 Uherský Brod - Louky 2:0
    So 01.06. 00:00 Poličná - Rožnov p.R. 1:0
    So 01.06. 00:00 Slušovice - Otrokovice 4:0
    So 01.06. 00:00 Baťov 1930 - Ratiboř 7:5

    14.kolo

    So 08.06. 00:00 Kunovice - Baťov 1930 2:1
    So 08.06. 00:00 Ratiboř - Slušovice 3:2
    So 08.06. 00:00 Otrokovice - Poličná 6:0
    So 08.06. 00:00 Rožnov p.R. - Uherský Brod 4:2
    So 08.06. 00:00 Louky - Vsetín 1:1
    So 08.06. 00:00 Nedašov - Brumov 1:5

    15.kolo

    So 15.06. 00:00 Nedašov - Kunovice 1:6
    So 15.06. 00:00 Brumov - Louky 9:0
    So 15.06. 00:00 Vsetín - Rožnov p.R. 2:2
    So 15.06. 00:00 Uherský Brod - Otrokovice 7:0
    So 15.06. 00:00 Poličná - Ratiboř 6:2
    So 15.06. 00:00 Slušovice - Baťov 1930 1:3
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 1 3 110:31 55
    2. 22 17 2 3 116:14 53
    3. 22 13 4 5 80:44 43
    4. 22 13 2 7 81:47 41
    5. 22 13 2 7 71:40 41
    6. 22 11 2 9 64:46 35
    7. 22 10 2 10 49:53 32
    8. 22 9 1 12 49:64 28
    9. 22 5 6 11 38:71 21
    10. 22 5 1 16 36:106 16
    11. 22 5 1 16 44:114 16
    12. 22 0 2 20 11:119 2

    Nejčtenější ze sportu