Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6374
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11329
    Týden:
    24
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 00:00 Pardubice - Svitavy 22:1 (12:0)
    So 18.08. 00:00 Kolín - Viktoria Žižkov 4:11 (3:4)
    So 18.08. 00:00 Jablonec - Trutnov 8:3 (4:2)
    So 18.08. 00:00 Čáslav - Náchod 7:16 (4:8)
    So 18.08. 00:00 Chrudim - RMSK Cidlina 6:14
    So 18.08. 00:00 Letohrad - Ml. Boleslav 4:4 (3:0)
    Ne 19.08. 10:00 Slovan Liberec - H. Králové 3:10 (2:4)

    3.kolo

    So 25.08. 00:00 H. Králové - Pardubice 12:12
    So 25.08. 00:00 RMSK Cidlina - Letohrad 22:4 (12:2)
    So 25.08. 00:00 Náchod - Chrudim 9:7 (4:2)
    So 25.08. 00:00 Trutnov - Čáslav 13:8 (5:3)
    So 25.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Jablonec 13:6 (6:3)
    So 25.08. 00:00 Svitavy - Kolín 5:5 (2:2)
    So 25.08. 10:00 Ml. Boleslav - Slovan Liberec 6:6 (3:3)

    4.kolo

    So 01.09. 00:00 Pardubice - Kolín 25:2 (14:0)
    So 01.09. 00:00 Jablonec - Svitavy 8:4 (3:1)
    So 01.09. 00:00 Čáslav - Viktoria Žižkov 6:17 (2:7)
    So 01.09. 00:00 Chrudim - Trutnov 7:5 (1:4)
    So 01.09. 00:00 Letohrad - Náchod 2:11
    So 01.09. 00:00 H. Králové - Ml. Boleslav 18:2 (5:1)
    Ne 02.09. 10:00 Slovan Liberec - RMSK Cidlina 4:5 (1:4)

    5.kolo

    So 08.09. 00:00 Ml. Boleslav - Pardubice 5:9 (3:3)
    So 08.09. 00:00 RMSK Cidlina - H. Králové 4:15 (3:6)
    So 08.09. 00:00 Trutnov - Letohrad 5:0
    So 08.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Chrudim 18:1 (10:0)
    So 08.09. 00:00 Svitavy - Čáslav 6:3 (4:2)
    So 08.09. 00:00 Kolín - Jablonec 4:6 (1:3)
    Ne 09.09. 10:00 Náchod - Slovan Liberec 4:4 (3:3)

    6.kolo

    St 12.09. 00:00 Ml. Boleslav - RMSK Cidlina 9:13 (4:5)
    So 15.09. 00:00 Pardubice - Jablonec 7:4 (1:2)
    So 15.09. 00:00 Čáslav - Kolín 8:8 (4:6)
    So 15.09. 00:00 Chrudim - Svitavy 8:7 (5:2)
    So 15.09. 00:00 Letohrad - Viktoria Žižkov 4:13 (2:5)
    So 15.09. 00:00 H. Králové - Náchod 17:4 (6:1)
    Ne 16.09. 10:00 Slovan Liberec - Trutnov 13:7 (7:5)

    7.kolo

    So 22.09. 00:00 RMSK Cidlina - Pardubice 3:8 (3:4)
    So 22.09. 00:00 Náchod - Ml. Boleslav 5:1 (2:1)
    So 22.09. 00:00 Trutnov - H. Králové 2:21 (1:8)
    So 22.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 15:5 (6:2)
    So 22.09. 00:00 Svitavy - Letohrad 11:5 (4:3)
    So 22.09. 00:00 Kolín - Chrudim 5:3 (1:1)
    So 22.09. 00:00 Jablonec - Čáslav 8:8 (2:5)

    8.kolo

    So 29.09. 00:00 Pardubice - Čáslav 18:3 (9:1)
    So 29.09. 00:00 Chrudim - Jablonec 2:9
    So 29.09. 00:00 Letohrad - Kolín 3:6 (1:4)
    So 29.09. 00:00 H. Králové - Viktoria Žižkov 22:5 (13:1)
    So 29.09. 00:00 Ml. Boleslav - Trutnov 10:1 (5:1)
    So 29.09. 00:00 RMSK Cidlina - Náchod 16:2 (8:1)
    Ne 30.09. 11:00 Slovan Liberec - Svitavy 15:6 (8:0)

    9.kolo

    St 03.10. 00:00 Trutnov - RMSK Cidlina 0:8 (0:5)
    So 06.10. 00:00 Náchod - Pardubice 5:9
    So 06.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Ml. Boleslav 6:6 (2:3)
    So 06.10. 00:00 Svitavy - H. Králové 2:18
    So 06.10. 00:00 Jablonec - Letohrad 12:2
    So 06.10. 00:00 Čáslav - Chrudim 12:4 (3:3)
    So 06.10. 13:00 Kolín - Slovan Liberec 2:5 (1:4)

    10.kolo

    So 13.10. 00:00 Pardubice - Chrudim 20:4
    So 13.10. 00:00 Letohrad - Čáslav 8:3 (1:0)
    So 13.10. 00:00 H. Králové - Kolín 14:2 (6:2)
    So 13.10. 00:00 Ml. Boleslav - Svitavy 12:4
    So 13.10. 00:00 RMSK Cidlina - Viktoria Žižkov 11:6 (3:5)
    So 13.10. 00:00 Náchod - Trutnov 12:2 (6:2)
    Ne 14.10. 10:00 Slovan Liberec - Jablonec 3:10 (1:5)

    11.kolo

    So 20.10. 00:00 Trutnov - Pardubice 2:15
    So 20.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Náchod 8:11 (6:4)
    So 20.10. 00:00 Svitavy - RMSK Cidlina 1:18 (1:8)
    So 20.10. 00:00 Kolín - Ml. Boleslav 2:6 (1:3)
    So 20.10. 00:00 Jablonec - H. Králové 4:14
    So 20.10. 00:00 Chrudim - Letohrad 3:4 (2:1)
    So 20.10. 09:30 Čáslav - Slovan Liberec 6:12

    12.kolo

    Čt 25.10. 00:00 Pardubice - Letohrad 17:3 (5:2)
    Čt 25.10. 00:00 RMSK Cidlina - Kolín 11:2 (6:1)
    Čt 25.10. 10:00 Slovan Liberec - Chrudim 13:1 (5:1)
    So 27.10. 00:00 Ml. Boleslav - Jablonec 6:3 (3:2)
    So 27.10. 00:00 Náchod - Svitavy 16:5 (6:3)
    So 27.10. 00:00 Trutnov - Viktoria Žižkov 5:11 (2:5)
    Čt 01.11. 00:00 H. Králové - Čáslav 20:0

    13.kolo

    So 03.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Pardubice 5:8 (1:6)
    So 03.11. 00:00 Svitavy - Trutnov 5:3 (2:2)
    So 03.11. 00:00 Kolín - Náchod 5:17 (2:8)
    So 03.11. 00:00 Čáslav - Ml. Boleslav 3:6
    So 03.11. 00:00 Chrudim - H. Králové 3:16 (2:5)
    So 03.11. 13:30 Letohrad - Slovan Liberec 3:11
    St 07.11. 16:00 Jablonec - RMSK Cidlina 12:6 (6:4)

    1.kolo

    So 10.11. 00:00 H. Králové - Letohrad 24:3 (13:1)
    So 10.11. 00:00 Ml. Boleslav - Chrudim 2:3 (2:1)
    So 10.11. 00:00 RMSK Cidlina - Čáslav 9:2 (3:1)
    So 10.11. 00:00 Náchod - Jablonec 8:5 (3:4)
    So 10.11. 00:00 Trutnov - Kolín 6:8 (4:6)
    So 10.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Svitavy 15:3 (9:1)
    Ne 11.11. 10:00 Slovan Liberec - Pardubice 10:12 (1:9)

    15.kolo

    So 16.03. 00:00 H. Králové - Slovan Liberec 10:1 (4:1)
    So 16.03. 00:00 Ml. Boleslav - Letohrad 9:2 (4:1)
    So 16.03. 00:00 RMSK Cidlina - Chrudim 10:2 (6:0)
    So 16.03. 00:00 Náchod - Čáslav 8:3 (3:2)
    So 16.03. 00:00 Trutnov - Jablonec odloženo
    So 16.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Kolín 7:2 (3:1)
    So 16.03. 00:00 Svitavy - Pardubice 3:13 (0:8)

    16.kolo

    22.03. 16:30 Slovan Liberec - Ml. Boleslav 11:7 (4:2)
    So 23.03. 00:00 Pardubice - H. Králové 3:14 (2:4)
    So 23.03. 00:00 Letohrad - RMSK Cidlina odloženo
    So 23.03. 00:00 Chrudim - Náchod 1:11 (0:5)
    So 23.03. 00:00 Čáslav - Trutnov 11:6 (7:1)
    So 23.03. 00:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 6:10 (4:4)
    So 23.03. 00:00 Kolín - Svitavy 9:2 (3:1)

    17.kolo

    So 30.03. 00:00 Kolín - Pardubice 6:13 (0:7)
    So 30.03. 00:00 Svitavy - Jablonec 8:2 (5:1)
    So 30.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Čáslav 9:7 (4:2)
    So 30.03. 00:00 Trutnov - Chrudim 6:4 (3:2)
    So 30.03. 00:00 Náchod - Letohrad 10:1 (5:1)
    So 30.03. 00:00 Ml. Boleslav - H. Králové 5:7 (2:1)
    So 30.03. 10:45 RMSK Cidlina - Slovan Liberec 9:5 (1:2)

    18.kolo

    So 06.04. 00:00 Pardubice - Ml. Boleslav 6:5 (3:2)
    So 06.04. 00:00 H. Králové - RMSK Cidlina 7:5 (3:3)
    So 06.04. 00:00 Letohrad - Trutnov 2:12
    So 06.04. 00:00 Chrudim - Viktoria Žižkov 6:10 (3:5)
    So 06.04. 00:00 Čáslav - Svitavy 19:1 (10:0)
    So 06.04. 00:00 Jablonec - Kolín 1:2 (0:1)
    Ne 07.04. 10:00 Slovan Liberec - Náchod 6:7 (2:5)

    19.kolo

    So 13.04. 00:00 Jablonec - Pardubice 5:13
    So 13.04. 00:00 Kolín - Čáslav 5:6 (2:2)
    So 13.04. 00:00 Svitavy - Chrudim 5:11 (0:5)
    So 13.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Letohrad 5:0 (2:0)
    So 13.04. 00:00 Náchod - H. Králové 5:8 (2:6)
    So 13.04. 00:00 RMSK Cidlina - Ml. Boleslav 3:3 (0:1)
    So 13.04. 13:00 Trutnov - Slovan Liberec 6:11 (2:5)

    20.kolo

    St 17.04. 00:00 Ml. Boleslav - Náchod 2:5 (1:1)
    So 20.04. 00:00 Pardubice - RMSK Cidlina 14:6 (7:2)
    So 20.04. 00:00 H. Králové - Trutnov 19:2
    So 20.04. 00:00 Letohrad - Svitavy 7:5 (3:3)
    So 20.04. 00:00 Chrudim - Kolín 8:6 (4:3)
    So 20.04. 00:00 Čáslav - Jablonec 11:3 (4:1)
    Ne 21.04. 10:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 13:6 (6:5)

    21.kolo

    So 27.04. 00:00 Čáslav - Pardubice 5:8 (1:1)
    So 27.04. 00:00 Jablonec - Chrudim 3:3 (2:0)
    So 27.04. 00:00 Kolín - Letohrad 11:2 (4:1)
    So 27.04. 00:00 Viktoria Žižkov - H. Králové 8:11 (6:5)
    So 27.04. 00:00 Trutnov - Ml. Boleslav 4:6 (2:3)
    So 27.04. 00:00 Náchod - RMSK Cidlina 11:4 (5:1)
    Ne 28.04. 10:00 Svitavy - Slovan Liberec 3:14 (2:5)

    22.kolo

    So 04.05. 00:00 Pardubice - Náchod 9:5 (4:3)
    So 04.05. 00:00 RMSK Cidlina - Trutnov 6:2 (3:0)
    So 04.05. 00:00 Ml. Boleslav - Viktoria Žižkov 8:3 (4:2)
    So 04.05. 00:00 H. Králové - Svitavy 16:2 (10:0)
    So 04.05. 00:00 Letohrad - Jablonec 2:10
    So 04.05. 00:00 Chrudim - Čáslav 7:7 (3:6)
    Ne 05.05. 10:00 Slovan Liberec - Kolín 3:2 (0:1)

    23.kolo

    So 11.05. 00:00 Chrudim - Pardubice 3:19 (2:8)
    So 11.05. 00:00 Čáslav - Letohrad 22:6 (9:4)
    So 11.05. 00:00 Kolín - H. Králové 4:8 (0:5)
    So 11.05. 00:00 Svitavy - Ml. Boleslav 2:12 (1:5)
    So 11.05. 00:00 Viktoria Žižkov - RMSK Cidlina 9:9
    So 11.05. 00:00 Trutnov - Náchod 1:8 (0:4)
    So 11.05. 12:30 Jablonec - Slovan Liberec 5:6 (1:4)

    24.kolo

    St 15.05. 12:30 Slovan Liberec - Čáslav 9:4 (4:2)
    So 18.05. 00:00 Pardubice - Trutnov 28:3 (12:2)
    So 18.05. 00:00 Náchod - Viktoria Žižkov 6:14
    So 18.05. 00:00 RMSK Cidlina - Svitavy 17:4 (7:3)
    So 18.05. 00:00 Ml. Boleslav - Kolín 4:3 (3:2)
    So 18.05. 00:00 H. Králové - Jablonec 36:0 (15:0)
    So 18.05. 00:00 Letohrad - Chrudim odloženo

    25.kolo

    St 22.05. 00:00 Svitavy - Náchod 2:16 (2:5)
    So 25.05. 00:00 Letohrad - Pardubice 4:23 (4:9)
    So 25.05. 00:00 Čáslav - H. Králové 7:15
    So 25.05. 00:00 Jablonec - Ml. Boleslav 3:13 (1:3)
    So 25.05. 00:00 Kolín - RMSK Cidlina 6:7 (2:4)
    So 25.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Trutnov 10:3 (6:1)
    Ne 26.05. 10:00 Chrudim - Slovan Liberec 4:11 (1:7)

    26.kolo

    So 01.06. 00:00 Pardubice - Viktoria Žižkov 10:3 (8:2)
    So 01.06. 00:00 Trutnov - Svitavy 13:5 (6:2)
    So 01.06. 00:00 Náchod - Kolín 8:4
    So 01.06. 00:00 RMSK Cidlina - Jablonec 20:5 (8:1)
    So 01.06. 00:00 Ml. Boleslav - Čáslav 11:4 (8:0)
    So 01.06. 00:00 H. Králové - Chrudim 14:2
    Ne 02.06. 10:00 Slovan Liberec - Letohrad 2:2 (0:2)

    14.kolo

    So 08.06. 00:00 Svitavy - Viktoria Žižkov 3:14 (2:5)
    So 08.06. 00:00 Kolín - Trutnov 5:8 (3:3)
    So 08.06. 00:00 Jablonec - Náchod 5:16 (2:7)
    So 08.06. 00:00 Čáslav - RMSK Cidlina 2:6 (1:2)
    So 08.06. 00:00 Chrudim - Ml. Boleslav 6:6 (5:3)
    So 08.06. 00:00 Letohrad - H. Králové 2:20 (1:8)
    So 08.06. 00:00 Pardubice - Slovan Liberec 13:2 (3:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 25 1 0 406:92 76
    2. 26 24 1 1 354:123 73
    3. 26 19 1 6 236:148 58
    4. 26 17 2 7 242:144 53
    5. 26 16 2 8 251:176 50
    6. 26 14 3 9 198:165 45
    7. 26 12 5 9 166:136 41
    8. 26 8 2 16 150:232 26
    9. 26 6 3 17 177:239 21
    10. 26 7 0 19 132:248 21
    11. 26 6 3 17 120:247 21
    12. 26 6 2 18 120:197 20
    13. 26 4 2 20 83:282 14
    14. 26 4 1 21 105:311 13

    Nejčtenější ze sportu