Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6252
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5031
    Týden:
    21
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 13.09. 17:30 Havířov - Havlíčkův Brod 5:3
    St 13.09. 17:30 Chomutov - Kadaň 7:2
    St 13.09. 17:30 Jihlava - Poruba 4:6
    St 13.09. 18:00 Prostějov - Beroun 3:2
    St 13.09. 18:00 Kometa Brno - Mountfield HK 1:3
    St 13.09. 18:00 Mladá Boleslav - Ústí nad Labem 6:8
    St 13.09. 18:00 Třebíč - Olomouc 3:2

    2.kolo

    So 16.09. 17:00 Havlíčkův Brod - Poruba 2:0
    So 16.09. 17:00 Olomouc - Jihlava 5:1
    So 16.09. 17:00 Ústí nad Labem - Třebíč 3:2
    So 16.09. 17:00 Kadaň - Mladá Boleslav 2:3
    So 16.09. 17:30 Havířov - Prostějov 5:4 pp
    So 16.09. 18:00 Mountfield HK - Chomutov 5:1
    So 16.09. 18:00 Beroun - Kometa Brno 4:5 pp

    3.kolo

    St 20.09. 17:00 Poruba - Olomouc 4:2
    St 20.09. 17:30 Chomutov - Beroun 3:0
    St 20.09. 17:30 Jihlava - Ústí nad Labem 3:4 pp
    St 20.09. 18:00 Prostějov - Havlíčkův Brod 2:3
    St 20.09. 18:00 Kometa Brno - Havířov 5:1
    St 20.09. 18:00 Mladá Boleslav - Mountfield HK 1:4
    St 20.09. 18:00 Třebíč - Kadaň 3:4 pp

    4.kolo

    So 23.09. 17:00 Havlíčkův Brod - Olomouc 4:3 pp
    So 23.09. 17:00 Ústí nad Labem - Poruba 5:1
    So 23.09. 17:00 Kadaň - Jihlava 6:2
    So 23.09. 17:00 Prostějov - Kometa Brno 3:6
    So 23.09. 17:30 Havířov - Chomutov 1:2
    So 23.09. 18:00 Mountfield HK - Třebíč 6:1
    So 23.09. 18:00 Beroun - Mladá Boleslav 4:2

    5.kolo

    Po 25.09. 17:00 Poruba - Kadaň 3:2
    Po 25.09. 17:30 Chomutov - Prostějov 4:3
    Po 25.09. 17:30 Jihlava - Mountfield HK 2:6
    Po 25.09. 18:00 Kometa Brno - Havlíčkův Brod 4:2
    Po 25.09. 18:00 Mladá Boleslav - Havířov 2:1
    Po 25.09. 18:00 Třebíč - Beroun 7:1
    Po 25.09. 18:00 Olomouc - Ústí nad Labem 2:3

    6.kolo

    St 27.09. 17:30 Havířov - Třebíč 1:2 pp
    St 27.09. 18:00 Havlíčkův Brod - Ústí nad Labem 4:3
    St 27.09. 18:00 Kadaň - Olomouc 3:1
    St 27.09. 18:00 Mountfield HK - Poruba 3:1
    St 27.09. 18:00 Beroun - Jihlava 3:2
    St 27.09. 18:00 Prostějov - Mladá Boleslav 4:6
    St 27.09. 18:00 Kometa Brno - Chomutov 3:2

    7.kolo

    So 30.09. 17:00 Třebíč - Prostějov 4:2
    So 30.09. 17:00 Poruba - Beroun 5:2
    So 30.09. 17:00 Olomouc - Mountfield HK 0:3
    So 30.09. 17:00 Ústí nad Labem - Kadaň 5:1
    So 30.09. 17:30 Chomutov - Havlíčkův Brod 10:4
    So 30.09. 17:30 Jihlava - Havířov 3:7
    So 30.09. 18:00 Mladá Boleslav - Kometa Brno 2:3 pp

    8.kolo

    St 04.10. 17:30 Havířov - Poruba 2:1 pp
    St 04.10. 17:30 Chomutov - Mladá Boleslav 1:2
    St 04.10. 18:00 Havlíčkův Brod - Kadaň 3:4
    St 04.10. 18:00 Mountfield HK - Ústí nad Labem 2:4
    St 04.10. 18:00 Beroun - Olomouc 2:1
    St 04.10. 18:00 Prostějov - Jihlava 2:1 pp
    St 04.10. 18:00 Kometa Brno - Třebíč 2:1

    9.kolo

    So 07.10. 17:00 Třebíč - Chomutov 4:5
    So 07.10. 17:00 Poruba - Prostějov 5:1
    So 07.10. 17:00 Olomouc - Havířov 4:3
    So 07.10. 17:00 Ústí nad Labem - Beroun 4:0
    So 07.10. 17:00 Kadaň - Mountfield HK 5:8
    So 07.10. 17:30 Jihlava - Kometa Brno 2:0
    So 07.10. 18:00 Mladá Boleslav - Havlíčkův Brod 4:1

    10.kolo

    Po 09.10. 17:30 Havířov - Ústí nad Labem 2:4
    Po 09.10. 17:30 Chomutov - Jihlava 9:4
    Po 09.10. 18:00 Havlíčkův Brod - Mountfield HK 4:5 pp
    Po 09.10. 18:00 Beroun - Kadaň 4:1
    Po 09.10. 18:00 Prostějov - Olomouc 3:1
    Po 09.10. 18:00 Kometa Brno - Poruba 5:0
    Po 09.10. 18:00 Mladá Boleslav - Třebíč 3:2

    11.kolo

    St 11.10. 17:00 Ústí nad Labem - Prostějov 2:3
    St 11.10. 17:30 Jihlava - Mladá Boleslav 4:1
    St 11.10. 17:30 Chomutov - Poruba 5:4
    St 11.10. 18:00 Třebíč - Havlíčkův Brod 4:3
    St 11.10. 18:00 Olomouc - Kometa Brno 0:2
    St 11.10. 18:00 Kadaň - Havířov 6:0
    St 11.10. 18:00 Mountfield HK - Beroun 9:0

    12.kolo

    So 14.10. 17:00 Havlíčkův Brod - Beroun 0:6
    So 14.10. 17:00 Prostějov - Kadaň 5:2
    So 14.10. 17:00 Kometa Brno - Ústí nad Labem 3:4 pp
    So 14.10. 17:00 Třebíč - Jihlava 2:3
    So 14.10. 17:30 Havířov - Mountfield HK 1:3
    So 14.10. 17:30 Chomutov - Olomouc 6:0
    So 21.10. 17:00 Mladá Boleslav - Poruba 4:3

    13.kolo

    St 18.10. 17:00 Poruba - Třebíč 0:2
    St 18.10. 17:30 Jihlava - Havlíčkův Brod 1:0
    St 18.10. 18:00 Olomouc - Mladá Boleslav 1:4
    St 18.10. 18:00 Ústí nad Labem - Chomutov 2:4
    St 18.10. 18:00 Kadaň - Kometa Brno 1:3
    St 18.10. 18:00 Mountfield HK - Prostějov 3:2
    St 18.10. 18:00 Beroun - Havířov 1:4

    14.kolo

    St 25.10. 17:00 Poruba - Jihlava 6:4
    St 25.10. 18:00 Havlíčkův Brod - Havířov 7:3
    St 25.10. 18:00 Beroun - Prostějov 2:1
    St 25.10. 18:00 Mountfield HK - Kometa Brno 1:2
    St 25.10. 18:00 Kadaň - Chomutov 2:6
    St 25.10. 18:00 Ústí nad Labem - Mladá Boleslav 2:1 pp
    St 25.10. 18:00 Olomouc - Třebíč 0:3

    15.kolo

    So 28.10. 17:00 Poruba - Havlíčkův Brod 3:4 pp
    So 28.10. 17:00 Třebíč - Ústí nad Labem 2:4
    So 28.10. 17:00 Mladá Boleslav - Kadaň 4:1
    So 28.10. 17:00 Kometa Brno - Beroun 3:2 pp
    So 28.10. 17:30 Jihlava - Olomouc 3:0
    So 28.10. 17:30 Chomutov - Mountfield HK 4:0
    So 28.10. 18:00 Prostějov - Havířov 1:4

    16.kolo

    Po 30.10. 17:30 Havířov - Kometa Brno 2:1 pp
    Po 30.10. 18:00 Havlíčkův Brod - Prostějov 2:4
    Po 30.10. 18:00 Beroun - Chomutov 2:1 pp
    Po 30.10. 18:00 Mountfield HK - Mladá Boleslav 4:2
    Po 30.10. 18:00 Kadaň - Třebíč 4:3
    Po 30.10. 18:00 Ústí nad Labem - Jihlava 1:0
    Po 30.10. 18:00 Olomouc - Poruba 5:3

    17.kolo

    St 01.11. 17:30 Jihlava - Kadaň 5:2
    St 01.11. 17:30 Chomutov - Havířov 6:2
    St 01.11. 18:00 Olomouc - Havlíčkův Brod 3:2 pp
    St 01.11. 18:00 Třebíč - Mountfield HK 2:3 pp
    St 01.11. 18:00 Mladá Boleslav - Beroun 2:1 pp
    St 01.11. 18:00 Kometa Brno - Prostějov 3:2
    Po 13.11. 17:00 Poruba - Ústí nad Labem 2:0

    18.kolo

    03.11. 18:00 Ústí nad Labem - Olomouc 8:1
    So 04.11. 17:00 Havlíčkův Brod - Kometa Brno 3:6
    So 04.11. 17:00 Prostějov - Chomutov 1:2 pp
    So 04.11. 17:00 Beroun - Třebíč 3:4
    So 04.11. 17:00 Kadaň - Poruba 2:3 pp
    So 04.11. 17:30 Havířov - Mladá Boleslav 2:1
    So 04.11. 18:00 Mountfield HK - Jihlava 7:3

    19.kolo

    Po 06.11. 17:00 Poruba - Mountfield HK 2:3 pp
    Po 06.11. 17:30 Jihlava - Beroun 5:1
    Po 06.11. 17:30 Chomutov - Kometa Brno 5:4 pp
    Po 06.11. 18:00 Ústí nad Labem - Havlíčkův Brod 7:0
    Po 06.11. 18:00 Olomouc - Kadaň 1:3
    Po 06.11. 18:00 Třebíč - Havířov 6:2
    Po 06.11. 18:00 Mladá Boleslav - Prostějov 6:2

    20.kolo

    St 08.11. 17:30 Havířov - Jihlava 4:5 pp
    St 08.11. 18:00 Havlíčkův Brod - Chomutov 3:4 pp
    St 08.11. 18:00 Kometa Brno - Mladá Boleslav 4:3 pp
    St 08.11. 18:00 Beroun - Poruba 4:3
    St 08.11. 18:00 Mountfield HK - Olomouc 8:2
    St 08.11. 18:00 Kadaň - Ústí nad Labem 6:3
    St 08.11. 18:30 Prostějov - Třebíč 3:4 pp

    21.kolo

    So 11.11. 17:00 Kadaň - Havlíčkův Brod 3:1
    So 11.11. 17:00 Ústí nad Labem - Mountfield HK 1:0
    So 11.11. 17:00 Olomouc - Beroun 9:2
    So 11.11. 17:00 Třebíč - Kometa Brno 1:0
    So 11.11. 17:00 Mladá Boleslav - Chomutov 6:3
    So 11.11. 17:30 Havířov - Poruba 3:4
    01.12. 17:30 Jihlava - Prostějov 5:3

    22.kolo

    St 15.11. 17:30 Chomutov - Třebíč 1:0
    St 15.11. 17:30 Havířov - Olomouc 2:3
    St 15.11. 18:00 Havlíčkův Brod - Mladá Boleslav 2:7
    St 15.11. 18:00 Kometa Brno - Jihlava 9:2
    St 15.11. 18:00 Prostějov - Poruba 6:5 pp
    St 15.11. 18:00 Beroun - Ústí nad Labem 1:2
    St 15.11. 18:00 Mountfield HK - Kadaň 4:1

    23.kolo

    So 18.11. 17:00 Kadaň - Beroun 3:2
    So 18.11. 17:00 Ústí nad Labem - Havířov 3:0
    So 18.11. 17:00 Poruba - Kometa Brno 2:3
    So 18.11. 17:00 Třebíč - Mladá Boleslav 3:1
    So 18.11. 17:30 Jihlava - Chomutov 6:7 pp
    So 18.11. 18:00 Mountfield HK - Havlíčkův Brod 5:3
    Po 20.11. 18:00 Olomouc - Prostějov 0:5

    24.kolo

    St 22.11. 17:30 Havířov - Kadaň 3:1
    St 22.11. 18:00 Havlíčkův Brod - Třebíč 6:3
    St 22.11. 18:00 Mladá Boleslav - Jihlava 3:2
    St 22.11. 18:00 Kometa Brno - Olomouc 2:1
    St 22.11. 18:00 Prostějov - Ústí nad Labem 2:5
    St 22.11. 18:00 Beroun - Mountfield HK 1:2
    Čt 23.11. 17:00 Poruba - Chomutov 5:4 pp

    25.kolo

    24.11. 18:00 Olomouc - Chomutov 2:4
    So 25.11. 17:00 Beroun - Havlíčkův Brod 1:0
    So 25.11. 17:00 Kadaň - Prostějov 3:6
    So 25.11. 17:00 Ústí nad Labem - Kometa Brno 3:2
    So 25.11. 17:30 Jihlava - Třebíč 6:1
    So 25.11. 18:00 Mountfield HK - Havířov 5:1
    So 25.11. 18:00 Poruba - Mladá Boleslav 2:3

    26.kolo

    St 29.11. 17:30 Chomutov - Ústí nad Labem 1:4
    St 29.11. 17:30 Havířov - Beroun 4:2
    St 29.11. 18:00 Havlíčkův Brod - Jihlava 2:1
    St 29.11. 18:00 Třebíč - Poruba 0:3
    St 29.11. 18:00 Mladá Boleslav - Olomouc 5:2
    St 29.11. 18:00 Kometa Brno - Kadaň 0:2
    St 29.11. 18:00 Prostějov - Mountfield HK 6:3

    27.kolo

    St 06.12. 17:00 Poruba - Jihlava 5:3
    St 06.12. 17:30 Havířov - Havlíčkův Brod 4:0
    St 06.12. 17:30 Chomutov - Kadaň 3:1
    St 06.12. 18:00 Prostějov - Beroun 2:1
    St 06.12. 18:00 Kometa Brno - Mountfield HK 3:2 pp
    St 06.12. 18:00 Mladá Boleslav - Ústí nad Labem 5:4 pp
    St 06.12. 18:00 Třebíč - Olomouc 6:1

    28.kolo

    So 09.12. 17:00 Havlíčkův Brod - Poruba 2:6
    So 09.12. 17:00 Olomouc - Jihlava 4:1
    So 09.12. 17:00 Ústí nad Labem - Třebíč 4:1
    So 09.12. 17:00 Kadaň - Mladá Boleslav 1:4
    So 09.12. 17:00 Beroun - Kometa Brno 2:6
    So 09.12. 17:30 Havířov - Prostějov 3:2 pp
    So 09.12. 18:00 Mountfield HK - Chomutov 6:0

    29.kolo

    Po 11.12. 17:00 Poruba - Olomouc 2:4
    Po 11.12. 17:30 Chomutov - Beroun 3:2 pp
    Po 11.12. 17:30 Jihlava - Ústí nad Labem 3:2
    Po 11.12. 18:00 Prostějov - Havlíčkův Brod 3:2
    Po 11.12. 18:00 Kometa Brno - Havířov 5:2
    Po 11.12. 18:00 Mladá Boleslav - Mountfield HK 1:3
    Po 11.12. 18:00 Třebíč - Kadaň 0:1 pp

    30.kolo

    St 13.12. 17:30 Havířov - Chomutov 2:0
    St 13.12. 18:00 Havlíčkův Brod - Olomouc 5:2
    St 13.12. 18:00 Ústí nad Labem - Poruba 3:4 pp
    St 13.12. 18:00 Kadaň - Jihlava 1:4
    St 13.12. 18:00 Mountfield HK - Třebíč 2:3
    St 13.12. 18:00 Beroun - Mladá Boleslav 0:1 pp
    St 13.12. 18:00 Prostějov - Kometa Brno 4:3

    31.kolo

    So 16.12. 17:00 Kometa Brno - Havlíčkův Brod 3:2 pp
    So 16.12. 17:00 Mladá Boleslav - Havířov 6:5 pp
    So 16.12. 17:00 Třebíč - Beroun 3:2
    So 16.12. 17:00 Poruba - Kadaň 8:2
    So 16.12. 17:00 Olomouc - Ústí nad Labem 1:2 pp
    So 16.12. 17:30 Chomutov - Prostějov 7:2
    So 16.12. 17:30 Jihlava - Mountfield HK 2:1

    32.kolo

    St 20.12. 17:30 Havířov - Třebíč 0:1
    St 20.12. 18:00 Havlíčkův Brod - Ústí nad Labem 0:3
    St 20.12. 18:00 Kadaň - Olomouc 1:3
    St 20.12. 18:00 Mountfield HK - Poruba 3:4
    St 20.12. 18:00 Beroun - Jihlava 3:4
    St 20.12. 18:00 Kometa Brno - Chomutov 1:3
    St 20.12. 18:30 Prostějov - Mladá Boleslav 0:4

    33.kolo

    St 03.01. 17:30 Chomutov - Havlíčkův Brod 3:2 pp
    St 03.01. 17:30 Jihlava - Havířov 6:3
    St 03.01. 18:00 Mladá Boleslav - Kometa Brno 6:5
    St 03.01. 18:00 Třebíč - Prostějov 3:2 pp
    St 03.01. 18:00 Beroun - Poruba 0:4
    St 03.01. 18:00 Olomouc - Mountfield HK 2:3
    Čt 04.01. 18:00 Ústí nad Labem - Kadaň 5:1

    34.kolo

    So 06.01. 17:00 Havlíčkův Brod - Kadaň 2:0
    So 06.01. 17:00 Beroun - Olomouc 3:1
    So 06.01. 17:00 Poruba - Havířov 0:3
    So 06.01. 17:00 Prostějov - Jihlava 3:7
    So 06.01. 17:00 Kometa Brno - Třebíč 4:0
    So 06.01. 17:30 Chomutov - Mladá Boleslav 4:5
    So 06.01. 18:00 Mountfield HK - Ústí nad Labem 1:2

    35.kolo

    St 10.01. 17:00 Poruba - Prostějov 3:5
    St 10.01. 17:30 Jihlava - Kometa Brno 1:5
    St 10.01. 18:00 Havlíčkův Brod - Mladá Boleslav 1:4
    St 10.01. 18:00 Třebíč - Chomutov 1:0
    St 10.01. 18:00 Olomouc - Havířov 2:3
    St 10.01. 18:00 Ústí nad Labem - Beroun 4:2
    St 10.01. 18:00 Kadaň - Mountfield HK 3:1

    36.kolo

    So 13.01. 17:00 Havlíčkův Brod - Mountfield HK 3:6
    So 13.01. 17:00 Beroun - Kadaň 3:2 pp
    So 13.01. 17:00 Kometa Brno - Poruba 7:1
    So 13.01. 17:30 Havířov - Ústí nad Labem 3:4
    So 13.01. 17:30 Prostějov - Olomouc 2:1
    So 13.01. 17:30 Chomutov - Jihlava 12:3
    Po 22.01. 18:00 Mladá Boleslav - Třebíč 1:2

    37.kolo

    St 17.01. 17:00 Poruba - Chomutov 5:6 pp
    St 17.01. 17:30 Jihlava - Mladá Boleslav 5:2
    St 17.01. 18:00 Třebíč - Havlíčkův Brod 3:4 pp
    St 17.01. 18:00 Olomouc - Kometa Brno 2:3 pp
    St 17.01. 18:00 Ústí nad Labem - Prostějov 4:1
    St 17.01. 18:00 Kadaň - Havířov 2:1
    St 17.01. 18:00 Mountfield HK - Beroun 5:4 pp

    38.kolo

    So 20.01. 17:00 Havlíčkův Brod - Beroun 2:4
    So 20.01. 17:00 Prostějov - Kadaň 4:0
    So 20.01. 17:00 Kometa Brno - Ústí nad Labem 2:3 pp
    So 20.01. 17:00 Mladá Boleslav - Poruba 7:1
    So 20.01. 17:00 Třebíč - Jihlava 5:2
    So 20.01. 17:30 Havířov - Mountfield HK 0:3
    So 20.01. 17:30 Chomutov - Olomouc 5:1

    39.kolo

    St 24.01. 17:00 Poruba - Třebíč 2:1
    St 24.01. 17:30 Jihlava - Havlíčkův Brod 2:3 pp
    St 24.01. 18:00 Olomouc - Mladá Boleslav 1:2
    St 24.01. 18:00 Ústí nad Labem - Chomutov 1:0
    St 24.01. 18:00 Mountfield HK - Prostějov 8:2
    26.01. 17:00 Kadaň - Kometa Brno 5:4
    Po 29.01. 18:00 Beroun - Havířov 3:2

    40.kolo

    St 31.01. 17:30 Jihlava - Poruba 3:2
    St 31.01. 18:00 Havlíčkův Brod - Havířov 1:2
    St 31.01. 18:00 Kadaň - Chomutov 2:4
    St 31.01. 18:00 Beroun - Prostějov 5:4 pp
    St 31.01. 18:00 Mountfield HK - Kometa Brno 4:1
    St 31.01. 18:00 Ústí nad Labem - Mladá Boleslav 2:3 pp
    St 31.01. 18:00 Olomouc - Třebíč 3:1

    41.kolo

    So 03.02. 17:00 Poruba - Havlíčkův Brod 6:0
    So 03.02. 17:00 Třebíč - Ústí nad Labem 3:1
    So 03.02. 17:00 Mladá Boleslav - Kadaň 7:2
    So 03.02. 17:00 Kometa Brno - Beroun 5:1
    So 03.02. 17:30 Jihlava - Olomouc 7:3
    So 03.02. 17:30 Chomutov - Mountfield HK 8:4
    So 03.02. 18:00 Prostějov - Havířov 7:3

    42.kolo

    St 07.02. 17:30 Havířov - Kometa Brno 1:5
    St 07.02. 18:00 Havlíčkův Brod - Prostějov 3:1
    St 07.02. 18:00 Beroun - Chomutov 2:5
    St 07.02. 18:00 Mountfield HK - Mladá Boleslav 3:1
    St 07.02. 18:00 Kadaň - Třebíč 3:4
    St 07.02. 18:00 Ústí nad Labem - Jihlava 2:3 pp
    St 07.02. 18:00 Olomouc - Poruba 3:4

    43.kolo

    So 10.02. 17:00 Olomouc - Havlíčkův Brod 4:6
    So 10.02. 17:00 Poruba - Ústí nad Labem 4:2
    So 10.02. 17:00 Třebíč - Mountfield HK 1:2 pp
    So 10.02. 17:00 Mladá Boleslav - Beroun 4:0
    So 10.02. 17:00 Kometa Brno - Prostějov 4:3
    So 10.02. 17:30 Jihlava - Kadaň 10:1
    So 10.02. 17:30 Chomutov - Havířov 4:3 pp

    44.kolo

    St 14.02. 17:30 Havířov - Mladá Boleslav 3:4
    St 14.02. 18:00 Havlíčkův Brod - Kometa Brno 3:6
    St 14.02. 18:00 Prostějov - Chomutov 1:3
    St 14.02. 18:00 Beroun - Třebíč 3:1
    St 14.02. 18:00 Mountfield HK - Jihlava 4:1
    St 14.02. 18:00 Kadaň - Poruba 1:2 pp
    St 14.02. 18:00 Ústí nad Labem - Olomouc 4:0

    45.kolo

    16.02. 17:30 Jihlava - Beroun 3:4 pp
    So 17.02. 17:00 Ústí nad Labem - Havlíčkův Brod 9:0
    So 17.02. 17:00 Olomouc - Kadaň 7:2
    So 17.02. 17:00 Třebíč - Havířov 5:3
    So 17.02. 17:00 Mladá Boleslav - Prostějov 6:4
    So 17.02. 17:30 Chomutov - Kometa Brno 4:5 pp
    Po 19.02. 17:00 Poruba - Mountfield HK 2:4

    46.kolo

    St 21.02. 17:00 Poruba - Beroun 6:2
    St 21.02. 17:30 Havířov - Jihlava 2:3
    St 21.02. 18:00 Havlíčkův Brod - Chomutov 2:4
    St 21.02. 18:00 Kometa Brno - Mladá Boleslav 4:3 pp
    St 21.02. 18:00 Prostějov - Třebíč 5:3
    St 21.02. 18:00 Mountfield HK - Olomouc 8:2
    St 21.02. 18:00 Kadaň - Ústí nad Labem 1:5

    47.kolo

    So 24.02. 17:00 Kadaň - Havlíčkův Brod 1:6
    So 24.02. 17:00 Ústí nad Labem - Mountfield HK 4:5
    So 24.02. 17:00 Olomouc - Beroun 6:5
    So 24.02. 17:00 Poruba - Havířov 5:4
    So 24.02. 17:00 Třebíč - Kometa Brno 3:1
    So 24.02. 17:00 Mladá Boleslav - Chomutov 4:1
    So 24.02. 17:30 Jihlava - Prostějov 6:1

    48.kolo

    St 28.02. 17:30 Chomutov - Třebíč 7:3
    St 28.02. 17:30 Havířov - Olomouc 4:2
    St 28.02. 18:00 Mladá Boleslav - Havlíčkův Brod 6:3
    St 28.02. 18:00 Kometa Brno - Jihlava 5:3
    St 28.02. 18:00 Prostějov - Poruba 4:1
    St 28.02. 18:00 Beroun - Ústí nad Labem 2:3
    St 28.02. 18:00 Mountfield HK - Kadaň 5:1

    49.kolo

    So 03.03. 17:00 Kadaň - Beroun 4:2
    So 03.03. 17:00 Ústí nad Labem - Havířov 6:0
    So 03.03. 17:00 Olomouc - Prostějov 3:2 pp
    So 03.03. 17:00 Poruba - Kometa Brno 4:3 pp
    So 03.03. 17:00 Třebíč - Mladá Boleslav 2:1
    So 03.03. 17:30 Jihlava - Chomutov 4:2
    So 03.03. 18:00 Mountfield HK - Havlíčkův Brod 3:2

    50.kolo

    St 07.03. 17:30 Chomutov - Poruba 5:3
    St 07.03. 17:30 Havířov - Kadaň 5:0
    St 07.03. 18:00 Havlíčkův Brod - Třebíč 2:0
    St 07.03. 18:00 Mladá Boleslav - Jihlava 4:1
    St 07.03. 18:00 Kometa Brno - Olomouc 7:3
    St 07.03. 18:00 Prostějov - Ústí nad Labem 5:1
    St 07.03. 18:00 Beroun - Mountfield HK 1:3

    51.kolo

    So 10.03. 17:00 Beroun - Havlíčkův Brod 1:3
    So 10.03. 17:00 Kadaň - Prostějov 3:5
    So 10.03. 17:00 Ústí nad Labem - Kometa Brno 5:3
    So 10.03. 17:00 Olomouc - Chomutov 2:3
    So 10.03. 17:00 Poruba - Mladá Boleslav 2:3
    So 10.03. 17:30 Jihlava - Třebíč 4:2
    So 10.03. 18:00 Mountfield HK - Havířov 7:4

    52.kolo

    St 14.03. 17:30 Chomutov - Ústí nad Labem 1:3
    St 14.03. 17:30 Havířov - Beroun 6:2
    St 14.03. 18:00 Havlíčkův Brod - Jihlava 6:2
    St 14.03. 18:00 Třebíč - Poruba 4:3
    St 14.03. 18:00 Mladá Boleslav - Olomouc 6:0
    St 14.03. 18:00 Kometa Brno - Kadaň 3:0
    St 14.03. 18:00 Prostějov - Mountfield HK 2:3 pp
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 52 34 6 1 11 204:112 115
    2. 52 33 5 4 10 182:105 113
    3. 52 31 5 4 12 184:127 107
    4. 52 28 8 3 13 204:141 103
    5. 52 26 9 5 12 184:124 101
    6. 52 23 3 5 21 130:134 80
    7. 52 23 2 5 22 172:184 78
    8. 52 20 5 5 22 165:164 75
    9. 52 19 2 8 23 155:178 69
    10. 52 15 4 4 29 136:170 57
    11. 52 14 4 5 29 133:189 55
    12. 52 12 4 6 30 112:177 50
    13. 52 14 2 3 33 113:195 49
    14. 52 11 2 3 36 114:188 40

    Nejčtenější ze sportu