Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 6249
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5761
    Týden:
    29
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    08.09. 17:00 Zlín - Vítkovice 3:1
    08.09. 17:00 Třinec - České Budějovice 1:3
    08.09. 17:30 Kladno - Litvínov 1:2
    08.09. 17:30 Plzeň - Slavia Praha 3:4
    08.09. 18:00 Pardubice - Vsetín 8:2
    08.09. 18:00 Sparta Praha - Znojmo 2:1
    08.09. 18:00 Karlovy Vary - Liberec 3:1

    2.kolo

    So 09.09. 17:00 Vsetín - Sparta Praha 4:1
    Ne 10.09. 17:00 Liberec - Třinec 3:2 pp
    Ne 10.09. 17:00 České Budějovice - Plzeň 3:0
    Ne 10.09. 17:00 Slavia Praha - Karlovy Vary 2:3 pp
    Ne 10.09. 17:00 Vítkovice - Pardubice 0:2
    Ne 10.09. 17:30 Znojmo - Kladno 4:3
    Ne 10.09. 17:30 Litvínov - Zlín 2:3

    3.kolo

    Út 12.09. 17:00 Zlín - Slavia Praha 8:4
    Út 12.09. 17:00 Třinec - Znojmo 1:3
    Út 12.09. 17:30 Kladno - Pardubice 1:5
    Út 12.09. 17:30 Plzeň - Vítkovice 4:2
    Út 12.09. 18:00 Sparta Praha - Litvínov 5:6 pp
    Út 12.09. 18:00 Karlovy Vary - Vsetín 4:2
    Út 12.09. 18:30 Liberec - České Budějovice 2:1

    4.kolo

    15.09. 17:00 Vsetín - Třinec 5:4 pp
    15.09. 17:00 Vítkovice - Kladno 3:4 pp
    15.09. 17:30 České Budějovice - Karlovy Vary 2:1 pp
    15.09. 17:30 Znojmo - Plzeň 4:1
    15.09. 17:30 Litvínov - Liberec 2:1
    15.09. 18:00 Pardubice - Zlín 0:1 pp
    Út 26.09. 19:00 Slavia Praha - Sparta Praha 2:6

    5.kolo

    So 16.09. 17:00 České Budějovice - Slavia Praha 3:2 pp
    Ne 17.09. 17:00 Zlín - Znojmo 2:1
    Ne 17.09. 17:00 Sparta Praha - Kladno 2:5
    Ne 17.09. 17:00 Třinec - Vítkovice 6:1
    Ne 17.09. 17:00 Liberec - Vsetín 4:3
    Ne 17.09. 17:30 Plzeň - Pardubice 1:0
    Ne 17.09. 17:30 Karlovy Vary - Litvínov 2:1 pp

    6.kolo

    Út 19.09. 17:00 Vsetín - České Budějovice 1:3
    Út 19.09. 17:00 Vítkovice - Karlovy Vary 1:0
    Út 19.09. 17:30 Kladno - Zlín 8:3
    Út 19.09. 17:30 Znojmo - Liberec 2:1 pp
    Út 19.09. 17:30 Litvínov - Plzeň 4:1
    Út 19.09. 18:00 Sparta Praha - Pardubice 6:1
    Út 19.09. 19:00 Slavia Praha - Třinec 4:3

    7.kolo

    22.09. 17:00 Vsetín - Znojmo 3:1
    22.09. 17:00 Vítkovice - Sparta Praha 5:1
    22.09. 17:30 Plzeň - Zlín 3:1
    22.09. 17:30 České Budějovice - Litvínov 5:3
    22.09. 18:00 Karlovy Vary - Kladno 4:3 pp
    22.09. 18:30 Liberec - Slavia Praha 5:4
    So 23.09. 17:00 Třinec - Pardubice 7:5

    8.kolo

    Ne 24.09. 17:00 Pardubice - Karlovy Vary 4:1
    Ne 24.09. 17:00 Zlín - Sparta Praha 1:4
    Ne 24.09. 17:00 Slavia Praha - Vsetín 0:2
    Ne 24.09. 17:00 Vítkovice - Liberec 2:1
    Ne 24.09. 17:30 Kladno - Plzeň 1:3
    Ne 24.09. 17:30 Znojmo - České Budějovice 4:3 pp
    Ne 24.09. 17:30 Litvínov - Třinec 3:4

    9.kolo

    29.09. 17:00 Třinec - Kladno 7:5
    29.09. 17:00 Vsetín - Litvínov 3:6
    29.09. 17:30 České Budějovice - Vítkovice 1:2
    29.09. 17:30 Znojmo - Slavia Praha 5:2
    29.09. 18:00 Sparta Praha - Plzeň 5:3
    29.09. 18:00 Karlovy Vary - Zlín 2:3 pp
    29.09. 18:30 Liberec - Pardubice 4:3

    10.kolo

    So 30.09. 17:00 Zlín - Liberec 4:1
    Ne 01.10. 17:00 Pardubice - České Budějovice 5:1
    Ne 01.10. 17:00 Sparta Praha - Karlovy Vary 4:1
    Ne 01.10. 17:00 Vítkovice - Znojmo 1:2
    Ne 01.10. 17:30 Kladno - Vsetín 2:0
    Ne 01.10. 17:30 Plzeň - Třinec 1:4
    Ne 01.10. 17:30 Litvínov - Slavia Praha 2:1 pp

    11.kolo

    06.10. 17:00 Třinec - Zlín 5:4 pp
    06.10. 17:00 Vsetín - Vítkovice 1:2
    06.10. 17:30 České Budějovice - Sparta Praha 5:2
    06.10. 17:30 Znojmo - Litvínov 4:0
    06.10. 18:30 Liberec - Kladno 3:1
    06.10. 19:00 Slavia Praha - Pardubice 4:5
    So 07.10. 17:00 Karlovy Vary - Plzeň 4:1

    12.kolo

    St 04.10. 17:00 Vítkovice - Litvínov 3:1
    Ne 08.10. 17:00 Zlín - České Budějovice 5:4
    Ne 08.10. 17:00 Sparta Praha - Liberec 1:3
    Ne 08.10. 17:30 Kladno - Slavia Praha 2:1
    Ne 08.10. 17:30 Plzeň - Vsetín 5:3
    Ne 08.10. 17:30 Karlovy Vary - Třinec 1:4
    Ne 08.10. 18:30 Pardubice - Znojmo 2:3

    13.kolo

    Út 10.10. 17:00 Třinec - Sparta Praha 2:9
    Út 10.10. 17:00 Vsetín - Zlín 4:3
    Út 10.10. 17:30 České Budějovice - Kladno 3:0
    Út 10.10. 17:30 Znojmo - Karlovy Vary 1:2
    Út 10.10. 17:30 Litvínov - Pardubice 7:3
    Út 10.10. 18:30 Liberec - Plzeň 6:3
    Út 10.10. 19:00 Slavia Praha - Vítkovice 5:3

    14.kolo

    Čt 12.10. 19:00 Slavia Praha - Plzeň 2:3
    13.10. 17:00 Vsetín - Pardubice 2:1 pp
    13.10. 17:00 Vítkovice - Zlín 0:3
    13.10. 17:30 Znojmo - Sparta Praha 2:3 pp
    13.10. 17:30 České Budějovice - Třinec 3:1
    13.10. 18:00 Karlovy Vary - Liberec 3:2 pp
    So 14.10. 17:00 Litvínov - Kladno 7:4

    15.kolo

    Ne 15.10. 16:30 Sparta Praha - Vsetín 6:1
    Ne 15.10. 17:00 Třinec - Liberec 2:3 pp
    Ne 15.10. 17:00 Zlín - Litvínov 2:4
    Ne 15.10. 17:00 Vítkovice - Pardubice 1:3
    Ne 15.10. 17:30 Plzeň - České Budějovice 5:3
    Ne 15.10. 17:30 Kladno - Znojmo 7:1
    Ne 15.10. 17:30 Karlovy Vary - Slavia Praha 2:4

    16.kolo

    20.10. 17:00 Vsetín - Karlovy Vary 2:3 pp
    20.10. 17:30 Znojmo - Třinec 4:1
    20.10. 17:30 Litvínov - Sparta Praha 2:1
    20.10. 17:30 České Budějovice - Liberec 5:4
    20.10. 18:00 Pardubice - Kladno 7:0
    20.10. 19:00 Slavia Praha - Zlín 6:5 pp
    So 21.10. 17:00 Vítkovice - Plzeň 5:3

    17.kolo

    Út 17.10. 18:30 Liberec - Litvínov 1:0
    Ne 22.10. 17:00 Třinec - Vsetín 5:1
    Ne 22.10. 17:00 Zlín - Pardubice 3:4
    Ne 22.10. 17:00 Slavia Praha - Sparta Praha 5:4
    Ne 22.10. 17:30 Kladno - Vítkovice 1:2
    Ne 22.10. 17:30 Karlovy Vary - České Budějovice 1:3
    Ne 22.10. 17:30 Plzeň - Znojmo 5:1

    18.kolo

    Út 24.10. 17:00 Vítkovice - Třinec 2:1 pp
    Út 24.10. 17:00 Vsetín - Liberec 2:1
    Út 24.10. 17:30 Znojmo - Zlín 1:3
    Út 24.10. 17:30 Kladno - Sparta Praha 5:3
    Út 24.10. 17:30 Litvínov - Karlovy Vary 4:3
    Út 24.10. 18:00 Pardubice - Plzeň 2:4
    Út 24.10. 19:00 Slavia Praha - České Budějovice 7:3

    19.kolo

    27.10. 17:00 Zlín - Kladno 5:4
    27.10. 17:00 Pardubice - Sparta Praha 5:0
    27.10. 17:00 Třinec - Slavia Praha 1:2 pp
    27.10. 17:30 České Budějovice - Vsetín 4:3
    27.10. 17:30 Plzeň - Litvínov 3:4 pp
    27.10. 18:00 Karlovy Vary - Vítkovice 3:1
    27.10. 18:30 Liberec - Znojmo 4:1

    20.kolo

    So 28.10. 17:00 Sparta Praha - Vítkovice 3:2
    Ne 29.10. 17:00 Pardubice - Třinec 7:2
    Ne 29.10. 17:00 Zlín - Plzeň 3:0
    Ne 29.10. 17:30 Znojmo - Vsetín 0:1
    Ne 29.10. 17:30 Litvínov - České Budějovice 2:3
    Ne 29.10. 17:30 Kladno - Karlovy Vary 6:3
    Po 30.10. 19:00 Slavia Praha - Liberec 1:3

    21.kolo

    03.11. 17:00 Vsetín - Slavia Praha 1:4
    03.11. 17:00 Třinec - Litvínov 5:2
    03.11. 17:30 České Budějovice - Znojmo 3:1
    03.11. 18:00 Karlovy Vary - Pardubice 3:2
    03.11. 18:00 Sparta Praha - Zlín 7:1
    03.11. 18:30 Liberec - Vítkovice 2:0
    So 04.11. 17:00 Plzeň - Kladno 2:7

    22.kolo

    St 15.11. 17:00 Vítkovice - České Budějovice 2:3 pp
    St 15.11. 17:00 Zlín - Karlovy Vary 0:3
    St 15.11. 17:30 Kladno - Třinec 5:3
    St 15.11. 17:30 Litvínov - Vsetín 6:2
    St 15.11. 17:30 Znojmo - Slavia Praha 4:2
    St 15.11. 17:30 Plzeň - Sparta Praha 4:2
    St 15.11. 18:00 Pardubice - Liberec 1:0

    23.kolo

    17.11. 17:00 Vsetín - Kladno 3:4 pp
    17.11. 17:00 Třinec - Plzeň 3:4
    17.11. 17:30 České Budějovice - Pardubice 5:2
    17.11. 17:30 Znojmo - Vítkovice 2:1 pp
    17.11. 18:00 Karlovy Vary - Sparta Praha 3:2 pp
    17.11. 18:30 Liberec - Zlín 4:2
    17.11. 19:00 Slavia Praha - Litvínov 3:2 pp

    24.kolo

    So 18.11. 17:00 Pardubice - Slavia Praha 2:3 pp
    Ne 19.11. 17:00 Zlín - Třinec 0:1
    Ne 19.11. 17:00 Vsetín - Vítkovice 1:2
    Ne 19.11. 17:00 Sparta Praha - České Budějovice 6:4
    Ne 19.11. 17:30 Litvínov - Znojmo 6:0
    Ne 19.11. 17:30 Kladno - Liberec 5:4
    Ne 19.11. 18:00 Plzeň - Karlovy Vary 0:3

    25.kolo

    Út 21.11. 17:00 Vsetín - Plzeň 2:0
    Út 21.11. 17:00 Třinec - Karlovy Vary 5:1
    Út 21.11. 17:30 Znojmo - Pardubice 4:3
    Út 21.11. 17:30 České Budějovice - Zlín 3:4 pp
    Út 21.11. 17:30 Litvínov - Vítkovice 3:7
    Út 21.11. 18:30 Liberec - Sparta Praha 3:2 pp
    Út 21.11. 19:00 Slavia Praha - Kladno 6:5

    26.kolo

    24.11. 17:00 Zlín - Vsetín 4:1
    24.11. 17:00 Vítkovice - Slavia Praha 3:6
    24.11. 17:30 Kladno - České Budějovice 6:7 pp
    24.11. 17:30 Plzeň - Liberec 2:4
    24.11. 18:00 Sparta Praha - Třinec 4:3
    24.11. 18:00 Karlovy Vary - Znojmo 3:0
    24.11. 18:00 Pardubice - Litvínov 5:3

    27.kolo

    So 25.11. 17:00 Kladno - Litvínov 1:2
    Ne 26.11. 17:00 Pardubice - Vsetín 4:0
    Ne 26.11. 17:00 Zlín - Vítkovice 3:2
    Ne 26.11. 17:00 Sparta Praha - Znojmo 1:2
    Ne 26.11. 17:00 Liberec - Karlovy Vary 6:2
    Ne 26.11. 17:00 Třinec - České Budějovice 2:1
    Ne 26.11. 17:30 Plzeň - Slavia Praha 1:3

    28.kolo

    Út 28.11. 17:00 Vsetín - Sparta Praha 3:4
    Út 28.11. 17:30 České Budějovice - Plzeň 1:4
    Út 28.11. 17:30 Znojmo - Kladno 4:3 pp
    Út 28.11. 17:30 Litvínov - Zlín 3:4 pp
    Út 28.11. 18:00 Pardubice - Vítkovice 5:1
    Út 28.11. 18:30 Liberec - Třinec 0:1
    Út 28.11. 19:00 Slavia Praha - Karlovy Vary 2:4

    29.kolo

    01.12. 17:00 Zlín - Slavia Praha 4:5 pp
    01.12. 17:00 Třinec - Znojmo 7:2
    01.12. 17:30 Kladno - Pardubice 4:1
    01.12. 17:30 Plzeň - Vítkovice 2:5
    01.12. 18:00 Sparta Praha - Litvínov 5:2
    01.12. 18:00 Karlovy Vary - Vsetín 7:0
    So 02.12. 17:00 Liberec - České Budějovice 3:1

    30.kolo

    Ne 03.12. 17:00 Vsetín - Třinec 2:3
    Ne 03.12. 17:00 Vítkovice - Kladno 5:1
    Ne 03.12. 17:00 České Budějovice - Karlovy Vary 3:2 pp
    Ne 03.12. 17:00 Zlín - Pardubice 3:2
    Ne 03.12. 17:00 Sparta Praha - Slavia Praha 4:2
    Ne 03.12. 17:30 Znojmo - Plzeň 4:2
    Ne 03.12. 17:30 Litvínov - Liberec 5:3

    31.kolo

    Út 05.12. 17:00 Zlín - Znojmo 4:3 pp
    Út 05.12. 17:00 Třinec - Vítkovice 2:0
    Út 05.12. 17:30 České Budějovice - Slavia Praha 3:1
    Út 05.12. 17:30 Plzeň - Pardubice 2:5
    Út 05.12. 18:00 Sparta Praha - Kladno 3:4 pp
    Út 05.12. 18:00 Karlovy Vary - Litvínov 3:2 pp
    Út 05.12. 18:30 Liberec - Vsetín 4:3 pp

    32.kolo

    08.12. 17:00 Vsetín - České Budějovice 2:4
    08.12. 17:00 Vítkovice - Karlovy Vary 2:3
    08.12. 17:30 Kladno - Zlín 7:4
    08.12. 17:30 Litvínov - Plzeň 2:5
    08.12. 18:00 Pardubice - Sparta Praha 3:4
    08.12. 19:00 Slavia Praha - Třinec 8:1
    So 09.12. 17:00 Znojmo - Liberec 2:3

    33.kolo

    Út 19.12. 19:00 Slavia Praha - Liberec 1:4
    St 20.12. 17:00 Třinec - Pardubice 2:5
    St 20.12. 17:00 Vsetín - Znojmo 0:3
    St 20.12. 17:30 Plzeň - Zlín 2:1
    St 20.12. 17:30 České Budějovice - Litvínov 5:2
    St 20.12. 18:00 Sparta Praha - Vítkovice 4:3
    St 20.12. 18:00 Karlovy Vary - Kladno 2:1

    34.kolo

    22.12. 17:00 Pardubice - Karlovy Vary 4:2
    22.12. 17:00 Zlín - Sparta Praha 5:1
    22.12. 17:00 Vítkovice - Liberec 1:3
    22.12. 17:30 Kladno - Plzeň 10:4
    22.12. 17:30 Znojmo - České Budějovice 3:1
    22.12. 17:30 Litvínov - Třinec 2:4
    22.12. 19:00 Slavia Praha - Vsetín 5:2

    35.kolo

    St 27.12. 17:00 Třinec - Kladno 4:2
    St 27.12. 17:00 Vsetín - Litvínov 1:6
    St 27.12. 17:30 České Budějovice - Vítkovice 4:2
    St 27.12. 18:00 Sparta Praha - Plzeň 3:0
    St 27.12. 18:00 Karlovy Vary - Zlín 4:0
    St 27.12. 18:30 Liberec - Pardubice 2:3
    St 27.12. 19:00 Slavia Praha - Znojmo 4:2

    36.kolo

    29.12. 17:00 Zlín - Liberec 2:4
    29.12. 17:00 Vítkovice - Znojmo 2:0
    29.12. 17:30 Kladno - Vsetín 3:2 pp
    29.12. 17:30 Plzeň - Třinec 6:2
    29.12. 17:30 Litvínov - Slavia Praha 3:4
    29.12. 18:00 Pardubice - České Budějovice 3:0
    29.12. 18:00 Sparta Praha - Karlovy Vary 4:3

    37.kolo

    Út 02.01. 17:00 Třinec - Zlín 4:5 pp
    Út 02.01. 17:00 Vítkovice - Vsetín 4:2
    Út 02.01. 17:30 České Budějovice - Sparta Praha 4:3
    Út 02.01. 17:30 Znojmo - Litvínov 4:2
    Út 02.01. 18:00 Karlovy Vary - Plzeň 4:2
    Út 02.01. 18:30 Liberec - Kladno 6:1
    Út 02.01. 19:00 Slavia Praha - Pardubice 7:2

    38.kolo

    05.01. 17:00 Zlín - České Budějovice 3:4 pp
    05.01. 17:00 Vítkovice - Litvínov 9:5
    05.01. 17:30 Kladno - Slavia Praha 6:2
    05.01. 17:30 Plzeň - Vsetín 4:0
    05.01. 18:00 Pardubice - Znojmo 4:0
    05.01. 18:00 Sparta Praha - Liberec 2:0
    05.01. 18:00 Karlovy Vary - Třinec 4:0

    39.kolo

    So 06.01. 17:00 Slavia Praha - Vítkovice 6:5
    Ne 07.01. 17:00 Třinec - Sparta Praha 3:2 pp
    Ne 07.01. 17:00 Vsetín - Zlín 2:5
    Ne 07.01. 17:00 České Budějovice - Kladno 4:2
    Ne 07.01. 17:00 Liberec - Plzeň 6:2
    Ne 07.01. 17:30 Znojmo - Karlovy Vary 1:0 pp
    Ne 07.01. 17:30 Litvínov - Pardubice 3:1

    40.kolo

    Út 09.01. 17:00 Vsetín - Pardubice 0:7
    Út 09.01. 17:00 Vítkovice - Zlín 4:1
    Út 09.01. 17:30 Litvínov - Kladno 1:4
    Út 09.01. 17:30 Znojmo - Sparta Praha 1:3
    Út 09.01. 17:30 České Budějovice - Třinec 4:2
    Út 09.01. 18:30 Liberec - Karlovy Vary 2:1
    Út 09.01. 19:00 Slavia Praha - Plzeň 3:4 pp

    41.kolo

    Út 16.01. 17:00 Třinec - Liberec 3:2
    Út 16.01. 17:00 Zlín - Litvínov 3:4 pp
    Út 16.01. 17:30 Plzeň - České Budějovice 7:2
    Út 16.01. 17:30 Kladno - Znojmo 4:5
    Út 16.01. 18:00 Karlovy Vary - Slavia Praha 2:3
    Út 16.01. 19:00 Pardubice - Vítkovice 7:2
    St 17.01. 18:00 Sparta Praha - Vsetín 4:0

    42.kolo

    Ne 14.01. 17:00 Vítkovice - Plzeň 7:1
    19.01. 17:00 Vsetín - Karlovy Vary 1:5
    19.01. 17:30 Znojmo - Třinec 1:0
    19.01. 17:30 Litvínov - Sparta Praha 4:5 pp
    19.01. 17:30 České Budějovice - Liberec 2:1 pp
    19.01. 18:00 Pardubice - Kladno 1:3
    19.01. 19:00 Slavia Praha - Zlín 0:4

    43.kolo

    So 20.01. 17:30 Sparta Praha - Slavia Praha 3:4 pp
    Ne 21.01. 17:00 Třinec - Vsetín 1:3
    Ne 21.01. 17:00 Liberec - Litvínov 10:1
    Ne 21.01. 17:00 Pardubice - Zlín 3:6
    Ne 21.01. 17:30 Kladno - Vítkovice 4:3 pp
    Ne 21.01. 17:30 Karlovy Vary - České Budějovice 4:2
    Ne 21.01. 17:30 Plzeň - Znojmo 4:2

    44.kolo

    Út 23.01. 17:00 Vítkovice - Třinec 3:2 pp
    Út 23.01. 17:00 Vsetín - Liberec 0:3
    Út 23.01. 17:30 Znojmo - Zlín 2:1 pp
    Út 23.01. 17:30 Kladno - Sparta Praha 7:5
    Út 23.01. 17:30 Litvínov - Karlovy Vary 4:2
    Út 23.01. 18:00 Pardubice - Plzeň 2:1
    Út 23.01. 19:00 Slavia Praha - České Budějovice 2:3 pp

    45.kolo

    26.01. 17:00 Zlín - Kladno 3:1
    26.01. 17:00 Třinec - Slavia Praha 0:7
    26.01. 17:30 České Budějovice - Vsetín 7:2
    26.01. 17:30 Plzeň - Litvínov 2:5
    26.01. 18:00 Karlovy Vary - Vítkovice 2:4
    26.01. 18:00 Sparta Praha - Pardubice 3:6
    26.01. 18:30 Liberec - Znojmo 2:0

    46.kolo

    So 27.01. 17:00 Litvínov - České Budějovice 2:1
    Ne 28.01. 17:00 Pardubice - Třinec 6:5
    Ne 28.01. 17:00 Zlín - Plzeň 3:2
    Ne 28.01. 17:00 Vítkovice - Sparta Praha 5:2
    Ne 28.01. 17:00 Liberec - Slavia Praha 7:2
    Ne 28.01. 17:30 Znojmo - Vsetín 6:0
    Ne 28.01. 17:30 Kladno - Karlovy Vary 3:2

    47.kolo

    Út 30.01. 17:00 Vsetín - Slavia Praha 1:0 pp
    Út 30.01. 17:00 Třinec - Litvínov 3:2 pp
    Út 30.01. 17:30 Plzeň - Kladno 3:4
    Út 30.01. 17:30 České Budějovice - Znojmo 2:1
    Út 30.01. 18:00 Karlovy Vary - Pardubice 2:3 pp
    Út 30.01. 18:00 Sparta Praha - Zlín 8:3
    Út 30.01. 18:30 Liberec - Vítkovice 3:1

    48.kolo

    12.01. 17:00 Vítkovice - České Budějovice 4:2
    02.02. 17:00 Zlín - Karlovy Vary 4:3 pp
    02.02. 17:30 Kladno - Třinec 3:2 pp
    02.02. 17:30 Litvínov - Vsetín 2:0
    02.02. 17:30 Plzeň - Sparta Praha 2:4
    02.02. 19:00 Slavia Praha - Znojmo 6:2
    So 03.02. 17:00 Pardubice - Liberec 1:2

    49.kolo

    St 14.02. 17:00 Vsetín - Kladno 2:6
    St 14.02. 17:00 Třinec - Plzeň 2:1
    St 14.02. 17:30 České Budějovice - Pardubice 3:2
    St 14.02. 17:30 Znojmo - Vítkovice 4:3 pp
    St 14.02. 18:00 Karlovy Vary - Sparta Praha 3:2
    St 14.02. 18:30 Liberec - Zlín 2:3 pp
    St 14.02. 19:00 Slavia Praha - Litvínov 3:0

    50.kolo

    16.02. 17:00 Zlín - Třinec 4:3
    16.02. 17:00 Vítkovice - Vsetín 5:2
    16.02. 17:30 Plzeň - Karlovy Vary 3:5
    16.02. 17:30 Kladno - Liberec 6:7 pp
    16.02. 18:00 Sparta Praha - České Budějovice 6:5
    16.02. 18:00 Pardubice - Slavia Praha 3:2
    So 17.02. 17:00 Litvínov - Znojmo 1:2

    51.kolo

    Ne 18.02. 17:30 Znojmo - Pardubice 1:3
    Ne 18.02. 17:30 České Budějovice - Zlín 5:4 pp
    Ne 18.02. 17:30 Liberec - Sparta Praha 2:1 pp
    Ne 18.02. 17:30 Litvínov - Vítkovice 5:2
    Ne 18.02. 17:30 Slavia Praha - Kladno 2:1
    Ne 18.02. 17:30 Vsetín - Plzeň 2:3
    Ne 18.02. 17:30 Třinec - Karlovy Vary 2:1

    52.kolo

    Út 20.02. 17:30 Sparta Praha - Třinec 1:2 pp
    Út 20.02. 17:30 Zlín - Vsetín 4:1
    Út 20.02. 17:30 Kladno - České Budějovice 3:1
    Út 20.02. 17:30 Karlovy Vary - Znojmo 2:4
    Út 20.02. 17:30 Pardubice - Litvínov 4:3
    Út 20.02. 17:30 Plzeň - Liberec 8:4
    Út 20.02. 17:30 Vítkovice - Slavia Praha 3:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 52 28 6 4 14 161:112 100
    2. 52 29 1 3 19 177:131 92
    3. 52 23 9 2 18 160:144 89
    4. 52 25 2 8 17 178:157 87
    5. 52 21 8 7 16 162:158 86
    6. 52 21 6 6 19 171:162 81
    7. 52 20 7 6 19 136:124 80
    8. 52 21 6 4 21 189:173 79
    9. 52 20 7 2 23 117:129 76
    10. 52 20 4 8 20 145:162 76
    11. 52 22 2 5 23 141:141 75
    12. 52 20 4 6 22 157:165 74
    13. 52 20 1 1 30 141:173 63
    14. 52 8 3 4 37 88:192 34

    Nejčtenější ze sportu