Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 62
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3657
    Týden:
    14
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 16:30 Bystřice n.P. - Sp. Pelhřimov 3:1 (0:1)
    So 14.08. 16:30 Hartvíkovice - Náměšť n.O. 1:1 (1:0)
    Ne 15.08. 10:00 Velké Meziříčí - Doubravník 2:0 (0:0)
    Ne 15.08. 10:30 Sapeli Polná - Chotěboř 0:0 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 Vrchovina - Třebíč B 3:1 (2:0)
    Ne 15.08. 16:30 Ledeč n.S. - Havlíčkův Brod 1:3 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Humpolec - Žirovnice 2:1 (1:0)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Žirovnice - Sapeli Polná 0:1 (0:0)
    So 21.08. 16:30 Havlíčkův Brod - Hartvíkovice 0:0 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Třebíč B - Chotěboř 1:0 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Náměšť n.O. - Humpolec 4:2 (2:0)
    Ne 22.08. 16:30 Sp. Pelhřimov - Ledeč n.S. 3:1 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Doubravník - Bystřice n.P. 1:3 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Vrchovina - Velké Meziříčí 2:3 (1:2)

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Bystřice n.P. - Vrchovina 3:2 (2:1)
    So 28.08. 16:30 Hartvíkovice - Sp. Pelhřimov 2:1 (0:1)
    Ne 29.08. 10:00 Velké Meziříčí - Třebíč B 4:2 (2:1)
    Ne 29.08. 10:30 Sapeli Polná - Náměšť n.O. 3:2 (2:2)
    Ne 29.08. 16:30 Ledeč n.S. - Doubravník 1:0 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Humpolec - Havlíčkův Brod 2:1 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Chotěboř - Žirovnice 2:1 (2:0)

    4.kolo

    So 04.09. 16:00 Náměšť n.O. - Chotěboř 1:0 (0:0)
    So 04.09. 16:00 Havlíčkův Brod - Sapeli Polná 2:0 (0:0)
    Ne 05.09. 10:00 Velké Meziříčí - Bystřice n.P. 2:1 (1:1)
    Ne 05.09. 16:00 Třebíč B - Žirovnice 1:0 (1:0)
    Ne 05.09. 16:00 Sp. Pelhřimov - Humpolec 1:2 (1:0)
    Ne 05.09. 16:00 Doubravník - Hartvíkovice 2:2 (1:2)
    Ne 05.09. 16:00 Vrchovina - Ledeč n.S. 2:1 (1:0)

    5.kolo

    So 11.09. 16:00 Bystřice n.P. - Třebíč B 2:2 (0:1)
    So 11.09. 16:00 Hartvíkovice - Vrchovina 8:1 (4:0)
    So 11.09. 16:00 Žirovnice - Náměšť n.O. 1:0 (0:0)
    Ne 12.09. 10:30 Sapeli Polná - Sp. Pelhřimov 3:2 (3:0)
    Ne 12.09. 16:00 Ledeč n.S. - Velké Meziříčí 0:3 (0:2)
    Ne 12.09. 16:00 Humpolec - Doubravník 2:1 (2:1)
    Ne 12.09. 16:00 Chotěboř - Havlíčkův Brod 2:2 (0:1)

    6.kolo

    So 18.09. 15:30 Havlíčkův Brod - Žirovnice 3:2 (2:1)
    So 18.09. 15:30 Bystřice n.P. - Ledeč n.S. 0:0 (0:0)
    Ne 19.09. 10:00 Velké Meziříčí - Hartvíkovice 0:1 (0:0)
    Ne 19.09. 15:30 Třebíč B - Náměšť n.O. 5:0 (5:0)
    Ne 19.09. 15:30 Sp. Pelhřimov - Chotěboř 1:2 (0:1)
    Ne 19.09. 15:30 Doubravník - Sapeli Polná 0:0 (0:0)
    Ne 19.09. 15:30 Vrchovina - Humpolec 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 25.09. 15:30 Žirovnice - Sp. Pelhřimov 2:2 (0:2)
    Ne 26.09. 10:30 Sapeli Polná - Vrchovina 0:3 (0:0)
    Ne 26.09. 15:30 Ledeč n.S. - Třebíč B 4:0 (0:0)
    Ne 26.09. 15:30 Hartvíkovice - Bystřice n.P. 1:2 (1:0)
    Ne 26.09. 15:30 Humpolec - Velké Meziříčí 3:1 (0:0)
    Ne 26.09. 15:30 Chotěboř - Doubravník 0:1 (0:1)
    Ne 26.09. 15:30 Náměšť n.O. - Havlíčkův Brod 2:3 (0:3)

    8.kolo

    So 02.10. 15:00 Vrchovina - Chotěboř 0:2 (0:1)
    So 02.10. 15:00 Bystřice n.P. - Humpolec 1:0 (0:0)
    Ne 03.10. 10:00 Velké Meziříčí - Sapeli Polná 5:2 (2:1)
    Ne 03.10. 15:00 Třebíč B - Havlíčkův Brod 4:3 (1:2)
    Ne 03.10. 15:00 Sp. Pelhřimov - Náměšť n.O. 3:0 (2:0)
    Ne 03.10. 15:00 Doubravník - Žirovnice 2:0 (0:0)
    Ne 03.10. 15:00 Ledeč n.S. - Hartvíkovice 0:2 (0:1)

    9.kolo

    So 09.10. 14:00 Havlíčkův Brod - Sp. Pelhřimov 4:1 (1:1)
    So 09.10. 15:00 Žirovnice - Vrchovina 3:1 (2:0)
    Ne 10.10. 15:00 Hartvíkovice - Třebíč B 1:2 (0:1)
    Ne 10.10. 15:00 Humpolec - Ledeč n.S. 1:0 (0:0)
    Ne 10.10. 15:00 Sapeli Polná - Bystřice n.P. 1:6 (1:2)
    Ne 10.10. 15:00 Chotěboř - Velké Meziříčí 1:6 (0:1)
    Ne 10.10. 15:00 Náměšť n.O. - Doubravník 1:1 (0:1)

    10.kolo

    So 16.10. 14:30 Bystřice n.P. - Chotěboř 4:1 (3:0)
    So 16.10. 14:30 Hartvíkovice - Humpolec 2:1 (2:1)
    Ne 17.10. 10:00 Velké Meziříčí - Žirovnice 5:1 (4:1)
    Ne 17.10. 14:30 Třebíč B - Sp. Pelhřimov 1:2 (1:2)
    Ne 17.10. 14:30 Doubravník - Havlíčkův Brod 0:2 (0:2)
    Ne 17.10. 14:30 Vrchovina - Náměšť n.O. 3:3 (1:1)
    Ne 17.10. 14:30 Ledeč n.S. - Sapeli Polná 1:2 (0:1)

    11.kolo

    So 23.10. 14:30 Žirovnice - Bystřice n.P. 1:4 (1:1)
    So 23.10. 14:30 Havlíčkův Brod - Vrchovina 0:0 (0:0)
    Ne 24.10. 10:30 Sapeli Polná - Hartvíkovice 0:2 (0:2)
    Ne 24.10. 14:30 Humpolec - Třebíč B 1:2 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 Chotěboř - Ledeč n.S. 1:1 (1:0)
    Ne 24.10. 14:30 Náměšť n.O. - Velké Meziříčí 0:4 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 Sp. Pelhřimov - Doubravník 3:1 (1:1)

    12.kolo

    So 30.10. 14:30 Bystřice n.P. - Náměšť n.O. 3:1 (0:0)
    Ne 31.10. 10:00 Velké Meziříčí - Havlíčkův Brod 2:2 (1:2)
    Ne 31.10. 14:00 Vrchovina - Sp. Pelhřimov 2:1 (1:1)
    Ne 31.10. 14:30 Třebíč B - Doubravník 2:1 (2:0)
    Ne 31.10. 14:30 Ledeč n.S. - Žirovnice 2:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Hartvíkovice - Chotěboř 5:1 (3:0)
    Ne 31.10. 14:30 Humpolec - Sapeli Polná 2:1 (1:0)

    13.kolo

    So 06.11. 14:00 Žirovnice - Hartvíkovice 1:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Náměšť n.O. - Ledeč n.S. 4:0 (3:0)
    So 06.11. 14:00 Havlíčkův Brod - Bystřice n.P. 1:2 (0:1)
    Ne 07.11. 14:00 Sapeli Polná - Třebíč B 2:2 (0:2)
    Ne 07.11. 14:00 Chotěboř - Humpolec 0:0 (0:0)
    Ne 07.11. 14:00 Sp. Pelhřimov - Velké Meziříčí 5:1 (3:0)
    Ne 07.11. 14:00 Doubravník - Vrchovina 1:1 (1:1)

    15.kolo

    So 02.04. 15:30 Chotěboř - Třebíč B 4:4 (2:1)
    So 02.04. 15:30 Sapeli Polná - Žirovnice 1:0 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Humpolec - Náměšť n.O. 2:1 (2:0)
    So 02.04. 15:30 Hartvíkovice - Havlíčkův Brod 0:2 (0:2)
    So 02.04. 15:30 Ledeč n.S. - Sp. Pelhřimov 2:1 (1:1)
    So 02.04. 15:30 Bystřice n.P. - Doubravník 2:1 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Velké Meziříčí - Vrchovina 4:2 (2:1)

    16.kolo

    So 09.04. 15:30 Třebíč B - Velké Meziříčí 2:5 (1:3)
    So 09.04. 15:30 Vrchovina - Bystřice n.P. 1:0 (0:0)
    So 09.04. 15:30 Doubravník - Ledeč n.S. 1:0 (0:0)
    So 09.04. 15:30 Sp. Pelhřimov - Hartvíkovice 0:1 (0:0)
    So 09.04. 15:30 Havlíčkův Brod - Humpolec 0:0 (0:0)
    So 09.04. 15:30 Náměšť n.O. - Sapeli Polná 2:1 (1:1)
    So 09.04. 15:30 Žirovnice - Chotěboř 2:0 (2:0)

    17.kolo

    So 16.04. 16:00 Žirovnice - Třebíč B 2:0 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Chotěboř - Náměšť n.O. 2:0 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Sapeli Polná - Havlíčkův Brod 0:1 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Humpolec - Sp. Pelhřimov 0:2 (0:1)
    So 16.04. 16:00 Hartvíkovice - Doubravník 3:0 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Ledeč n.S. - Vrchovina 2:0 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Bystřice n.P. - Velké Meziříčí 1:2 (0:1)

    14.kolo

    St 20.04. 17:00 Třebíč B - Vrchovina 2:3 (2:2)
    St 20.04. 17:00 Doubravník - Velké Meziříčí 2:1 (2:0)
    St 20.04. 17:00 Sp. Pelhřimov - Bystřice n.P. 1:1 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Havlíčkův Brod - Ledeč n.S. 0:0 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Náměšť n.O. - Hartvíkovice 1:0 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Žirovnice - Humpolec 0:3 (0:2)
    St 20.04. 17:00 Chotěboř - Sapeli Polná 1:4 (0:2)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Třebíč B - Hartvíkovice 0:3 (0:1)
    So 21.05. 16:30 Ledeč n.S. - Humpolec 2:3 (1:2)
    So 21.05. 16:30 Bystřice n.P. - Sapeli Polná 1:1 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Velké Meziříčí - Chotěboř 4:1 (2:0)
    So 21.05. 16:30 Vrchovina - Žirovnice 1:3 (0:2)
    So 21.05. 16:30 Doubravník - Náměšť n.O. 3:1 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Sp. Pelhřimov - Havlíčkův Brod 7:0 (3:0)

    18.kolo

    So 23.04. 16:00 Třebíč B - Bystřice n.P. 0:2 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Velké Meziříčí - Ledeč n.S. 2:1 (1:1)
    So 23.04. 16:00 Vrchovina - Hartvíkovice 0:1 (0:1)
    So 23.04. 16:00 Doubravník - Humpolec 1:0 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Sp. Pelhřimov - Sapeli Polná 4:2 (1:1)
    So 23.04. 16:00 Havlíčkův Brod - Chotěboř 1:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Náměšť n.O. - Žirovnice 1:3 (1:2)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Náměšť n.O. - Třebíč B 2:1 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Žirovnice - Havlíčkův Brod 3:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Chotěboř - Sp. Pelhřimov 1:2 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Sapeli Polná - Doubravník 3:0 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Humpolec - Vrchovina 0:1 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Hartvíkovice - Velké Meziříčí 2:2 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Ledeč n.S. - Bystřice n.P. 1:3 (1:1)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Třebíč B - Ledeč n.S. 1:0 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Bystřice n.P. - Hartvíkovice 0:1 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Velké Meziříčí - Humpolec 4:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Vrchovina - Sapeli Polná 1:3 (0:2)
    So 07.05. 16:30 Doubravník - Chotěboř 0:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Sp. Pelhřimov - Žirovnice 1:0 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Havlíčkův Brod - Náměšť n.O. 2:1 (1:0)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Havlíčkův Brod - Třebíč B 1:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Náměšť n.O. - Sp. Pelhřimov 0:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Žirovnice - Doubravník 4:1 (2:0)
    So 14.05. 16:30 Chotěboř - Vrchovina 2:3 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Sapeli Polná - Velké Meziříčí 2:3 (0:2)
    So 14.05. 16:30 Humpolec - Bystřice n.P. 1:3 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Hartvíkovice - Ledeč n.S. 0:1 (0:1)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Sp. Pelhřimov - Třebíč B 2:1 (1:1)
    So 28.05. 16:30 Havlíčkův Brod - Doubravník 1:3 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Náměšť n.O. - Vrchovina 1:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Žirovnice - Velké Meziříčí 1:2 (0:2)
    So 28.05. 16:30 Chotěboř - Bystřice n.P. 4:1 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Sapeli Polná - Ledeč n.S. 4:1 (2:1)
    So 28.05. 16:30 Humpolec - Hartvíkovice 1:1 (1:0)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Třebíč B - Humpolec 0:3 (0:2)
    So 04.06. 16:30 Hartvíkovice - Sapeli Polná 3:2 (2:1)
    So 04.06. 16:30 Ledeč n.S. - Chotěboř 0:2 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Bystřice n.P. - Žirovnice 1:0 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Velké Meziříčí - Náměšť n.O. 4:1 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Vrchovina - Havlíčkův Brod 0:0 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Doubravník - Sp. Pelhřimov 3:0 (2:0)

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Doubravník - Třebíč B 3:0 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Sp. Pelhřimov - Vrchovina 1:1 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Havlíčkův Brod - Velké Meziříčí 1:1 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Náměšť n.O. - Bystřice n.P. 2:1 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Žirovnice - Ledeč n.S. 2:0 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Chotěboř - Hartvíkovice 2:1 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Sapeli Polná - Humpolec 1:2 (1:0)

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Třebíč B - Sapeli Polná 4:0 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Humpolec - Chotěboř 0:1 (0:1)
    So 18.06. 16:30 Hartvíkovice - Žirovnice 8:0 (2:0)
    So 18.06. 16:30 Ledeč n.S. - Náměšť n.O. 1:3 (1:1)
    So 18.06. 16:30 Bystřice n.P. - Havlíčkův Brod 3:3 (3:2)
    So 18.06. 16:30 Velké Meziříčí - Sp. Pelhřimov 3:0 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Vrchovina - Doubravník 1:1 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 3 4 75:36 60
    2. 26 15 5 6 53:32 50
    3. 26 14 5 7 51:23 47
    4. 26 11 9 6 39:36 42
    5. 26 13 3 10 34:32 42
    6. 26 11 4 11 47:39 37
    7. 26 9 6 11 30:35 33
    8. 26 9 4 13 39:50 31
    9. 26 10 1 15 33:45 31
    10. 26 9 4 13 35:49 31
    11. 26 8 6 12 34:47 30
    12. 26 8 6 12 32:45 30
    13. 26 9 3 14 40:53 30
    14. 26 6 3 17 23:43 21