Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 60
  • Návštěvy: 1/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4043
    Týden:
    1
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 14.08. 00:00 Rozhovice - Luže 3:3 (2:3)
    So 14.08. 00:00 Rváčov - Staré Hradiště 4:2 (0:1)
    So 14.08. 00:00 Paramo Pce - Újezd 1:1 (0:0)
    So 14.08. 00:00 Chvojenec - Rosice n.Labem 1:1 (1:0)
    So 14.08. 00:00 Torpedo Pce - Živanice 3:3 (2:1)
    So 14.08. 00:00 Prosetín - Třemošnice 0:6 (0:2)
    So 14.08. 00:00 Slatiňany - Hlinsko B 1:1 (1:1)

    3.kolo

    So 21.08. 00:00 Hlinsko B - Rozhovice 2:2 (2:0)
    So 21.08. 00:00 Třemošnice - Slatiňany 0:1 (0:0)
    So 21.08. 00:00 Živanice - Prosetín 2:0 (2:0)
    So 21.08. 00:00 Rosice n.Labem - Torpedo Pce 2:3 (1:0)
    So 21.08. 00:00 Újezd - Chvojenec 1:1 (0:0)
    So 21.08. 00:00 Staré Hradiště - Paramo Pce 3:1 (1:1)
    So 21.08. 00:00 Luže - Rváčov 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 28.08. 00:00 Rozhovice - Rváčov 1:1 (0:1)
    So 28.08. 00:00 Paramo Pce - Luže 1:2 (0:0)
    So 28.08. 00:00 Chvojenec - Staré Hradiště 0:3
    So 28.08. 00:00 Torpedo Pce - Újezd 2:2 (0:0)
    So 28.08. 00:00 Prosetín - Rosice n.Labem 2:1 (1:0)
    So 28.08. 00:00 Slatiňany - Živanice 0:5 (0:2)
    So 28.08. 00:00 Hlinsko B - Třemošnice 3:2 (3:0)

    5.kolo

    So 04.09. 00:00 Třemošnice - Rozhovice 3:1 (0:1)
    So 04.09. 00:00 Živanice - Hlinsko B 2:1 (2:1)
    So 04.09. 00:00 Rosice n.Labem - Slatiňany 2:3 (1:1)
    So 04.09. 00:00 Újezd - Prosetín 3:2 (0:0)
    So 04.09. 00:00 Staré Hradiště - Torpedo Pce 4:1 (1:1)
    So 04.09. 00:00 Luže - Chvojenec 5:5 (2:4)
    So 04.09. 00:00 Rváčov - Paramo Pce 3:1 (1:1)

    6.kolo

    So 11.09. 00:00 Rozhovice - Paramo Pce 2:0 (1:0)
    So 11.09. 00:00 Chvojenec - Rváčov 2:2 (2:1)
    So 11.09. 00:00 Torpedo Pce - Luže 0:2 (0:1)
    So 11.09. 00:00 Prosetín - Staré Hradiště 2:2 (1:0)
    So 11.09. 00:00 Slatiňany - Újezd 1:4 (0:0)
    So 11.09. 00:00 Hlinsko B - Rosice n.Labem 3:0 (0:0)
    So 11.09. 00:00 Třemošnice - Živanice 0:3 (0:3)

    7.kolo

    So 18.09. 00:00 Živanice - Rozhovice 4:0 (2:0)
    So 18.09. 00:00 Rosice n.Labem - Třemošnice 3:2 (2:1)
    So 18.09. 00:00 Újezd - Hlinsko B 3:1 (1:1)
    So 18.09. 00:00 Staré Hradiště - Slatiňany 5:1 (3:0)
    So 18.09. 00:00 Luže - Prosetín 8:0 (4:0)
    So 18.09. 00:00 Rváčov - Torpedo Pce 4:0 (2:0)
    So 18.09. 00:00 Paramo Pce - Chvojenec 3:1 (2:1)

    8.kolo

    So 25.09. 00:00 Rozhovice - Chvojenec 1:0 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Torpedo Pce - Paramo Pce 1:2 (1:2)
    So 25.09. 00:00 Prosetín - Rváčov 1:4 (1:1)
    So 25.09. 00:00 Slatiňany - Luže 3:2 (3:0)
    So 25.09. 00:00 Hlinsko B - Staré Hradiště 1:4 (1:3)
    So 25.09. 00:00 Třemošnice - Újezd 4:1 (2:0)
    So 25.09. 00:00 Živanice - Rosice n.Labem 5:2 (1:1)

    9.kolo

    So 02.10. 00:00 Rosice n.Labem - Rozhovice 2:1 (2:1)
    So 02.10. 00:00 Újezd - Živanice 1:2 (1:1)
    So 02.10. 00:00 Staré Hradiště - Třemošnice 0:0
    So 02.10. 00:00 Luže - Hlinsko B 0:0
    So 02.10. 00:00 Rváčov - Slatiňany 5:2 (3:0)
    So 02.10. 00:00 Paramo Pce - Prosetín 2:0 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Chvojenec - Torpedo Pce 0:0

    10.kolo

    So 09.10. 00:00 Rozhovice - Torpedo Pce 1:2 (1:1)
    So 09.10. 00:00 Prosetín - Chvojenec 1:2 (0:1)
    So 09.10. 00:00 Slatiňany - Paramo Pce 0:1 (0:0)
    So 09.10. 00:00 Hlinsko B - Rváčov 2:1 (2:0)
    So 09.10. 00:00 Třemošnice - Luže 2:0 (1:0)
    So 09.10. 00:00 Živanice - Staré Hradiště 1:1 (0:1)
    So 09.10. 00:00 Rosice n.Labem - Újezd 1:1 (1:1)

    11.kolo

    So 16.10. 00:00 Újezd - Rozhovice 2:2 (1:2)
    So 16.10. 00:00 Staré Hradiště - Rosice n.Labem 1:0 (0:0)
    So 16.10. 00:00 Luže - Živanice 3:2 (1:2)
    So 16.10. 00:00 Rváčov - Třemošnice 1:0 (1:0)
    So 16.10. 00:00 Paramo Pce - Hlinsko B 0:1 (0:0)
    So 16.10. 00:00 Chvojenec - Slatiňany 7:1 (3:1)
    So 16.10. 00:00 Torpedo Pce - Prosetín 0:1 (0:1)

    12.kolo

    So 23.10. 00:00 Rozhovice - Prosetín 1:0 (1:0)
    So 23.10. 00:00 Slatiňany - Torpedo Pce 5:0 (2:0)
    So 23.10. 00:00 Hlinsko B - Chvojenec 0:1 (0:0)
    So 23.10. 00:00 Třemošnice - Paramo Pce 3:0 (2:0)
    So 23.10. 00:00 Živanice - Rváčov 3:3 (1:2)
    So 23.10. 00:00 Rosice n.Labem - Luže 5:1 (3:1)
    So 23.10. 00:00 Újezd - Staré Hradiště 0:1 (0:1)

    13.kolo

    So 30.10. 00:00 Staré Hradiště - Rozhovice 2:1 (1:0)
    So 30.10. 00:00 Luže - Újezd 2:1 (0:0)
    So 30.10. 00:00 Rváčov - Rosice n.Labem 1:2 (1:1)
    So 30.10. 00:00 Paramo Pce - Živanice 0:3 (0:2)
    So 30.10. 00:00 Chvojenec - Třemošnice 0:0
    So 30.10. 00:00 Torpedo Pce - Hlinsko B 1:5 (1:1)
    So 30.10. 00:00 Prosetín - Slatiňany 1:1 (1:0)

    1.kolo

    So 06.11. 00:00 Slatiňany - Rozhovice 2:1 (1:0)
    So 06.11. 00:00 Hlinsko B - Prosetín 3:1 (1:1)
    So 06.11. 00:00 Třemošnice - Torpedo Pce 7:0 (1:0)
    So 06.11. 00:00 Živanice - Chvojenec 3:0 (0:0)
    So 06.11. 00:00 Rosice n.Labem - Paramo Pce 1:2 (0:2)
    So 06.11. 00:00 Újezd - Rváčov 2:1 (0:0)
    So 06.11. 00:00 Staré Hradiště - Luže 4:0 (2:0)

    14.kolo

    So 26.03. 15:00 Rozhovice - Slatiňany 0:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Chvojenec - Živanice 1:5 (0:2)
    So 26.03. 15:00 Rváčov - Újezd 1:1
    So 26.03. 15:00 Luže - Staré Hradiště 3:3 (1:2)
    Ne 27.03. 15:00 Prosetín - Hlinsko B 4:1 (1:1)
    Ne 27.03. 15:00 Torpedo Pce - Třemošnice 1:1 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Paramo Pce - Rosice n.Labem 0:2 (0:1)

    15.kolo

    So 02.04. 16:30 Luže - Rozhovice 2:0 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Staré Hradiště - Rváčov 2:1 (2:0)
    So 02.04. 16:30 Rosice n.Labem - Chvojenec 1:1 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Třemošnice - Prosetín 2:0 (2:0)
    So 02.04. 16:30 Hlinsko B - Slatiňany 4:1
    Ne 03.04. 16:30 Újezd - Paramo Pce 0:0
    Ne 03.04. 16:30 Živanice - Torpedo Pce 6:0 (5:0)

    16.kolo

    So 09.04. 00:00 Rozhovice - Hlinsko B 3:2
    So 09.04. 00:00 Slatiňany - Třemošnice 1:1 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Prosetín - Živanice 0:2 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Torpedo Pce - Rosice n.Labem 5:1 (3:1)
    So 09.04. 00:00 Chvojenec - Újezd 0:1 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Paramo Pce - Staré Hradiště 1:1 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Rváčov - Luže 2:2 (1:0)

    17.kolo

    So 16.04. 00:00 Rváčov - Rozhovice 4:2
    So 16.04. 00:00 Luže - Paramo Pce 0:0
    So 16.04. 00:00 Staré Hradiště - Chvojenec 0:1
    So 16.04. 00:00 Újezd - Torpedo Pce 2:2
    So 16.04. 00:00 Rosice n.Labem - Prosetín 1:0
    So 16.04. 00:00 Živanice - Slatiňany 4:1
    So 16.04. 00:00 Třemošnice - Hlinsko B 3:2

    18.kolo

    So 23.04. 00:00 Rozhovice - Třemošnice 0:1
    So 23.04. 00:00 Hlinsko B - Živanice 0:0
    So 23.04. 00:00 Slatiňany - Rosice n.Labem 0:0
    So 23.04. 00:00 Prosetín - Újezd 3:1 (1:1)
    So 23.04. 00:00 Torpedo Pce - Staré Hradiště 1:4
    So 23.04. 00:00 Chvojenec - Luže 1:2 (0:1)
    So 23.04. 00:00 Paramo Pce - Rváčov 1:1

    19.kolo

    So 30.04. 00:00 Paramo Pce - Rozhovice 3:3 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Rváčov - Chvojenec 2:0 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Luže - Torpedo Pce 1:4 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Staré Hradiště - Prosetín 2:0 (1:0)
    So 30.04. 00:00 Újezd - Slatiňany 0:1 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Rosice n.Labem - Hlinsko B 3:0 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Živanice - Třemošnice 4:1 (3:0)

    20.kolo

    So 07.05. 00:00 Rozhovice - Živanice 1:3 (0:0)
    So 07.05. 00:00 Třemošnice - Rosice n.Labem 4:2 (2:0)
    So 07.05. 00:00 Hlinsko B - Újezd 0:0 (0:0)
    So 07.05. 00:00 Slatiňany - Staré Hradiště 2:3 (1:1)
    So 07.05. 00:00 Prosetín - Luže 2:1 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Torpedo Pce - Rváčov 2:1 (0:1)
    So 07.05. 00:00 Chvojenec - Paramo Pce 0:1 (0:0)

    21.kolo

    So 14.05. 00:00 Chvojenec - Rozhovice 2:4
    So 14.05. 00:00 Paramo Pce - Torpedo Pce 2:1
    So 14.05. 00:00 Rváčov - Prosetín 2:1
    So 14.05. 00:00 Luže - Slatiňany 3:1 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Staré Hradiště - Hlinsko B 2:0
    So 14.05. 00:00 Újezd - Třemošnice 2:1
    So 14.05. 00:00 Rosice n.Labem - Živanice 0:1

    22.kolo

    So 21.05. 00:00 Rozhovice - Rosice n.Labem 3:1
    So 21.05. 00:00 Živanice - Újezd 3:0 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Třemošnice - Staré Hradiště 2:3
    So 21.05. 00:00 Hlinsko B - Luže 4:1 (3:0)
    So 21.05. 00:00 Slatiňany - Rváčov 0:0
    So 21.05. 00:00 Prosetín - Paramo Pce 1:0 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Torpedo Pce - Chvojenec 2:1 (0:1)

    23.kolo

    So 28.05. 00:00 Torpedo Pce - Rozhovice 4:3 (3:0)
    So 28.05. 00:00 Chvojenec - Prosetín 2:2 (0:1)
    So 28.05. 00:00 Paramo Pce - Slatiňany 5:1 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Rváčov - Hlinsko B 2:0 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Luže - Třemošnice 3:1
    So 28.05. 00:00 Staré Hradiště - Živanice 0:2 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Újezd - Rosice n.Labem 2:2 (0:2)

    24.kolo

    So 04.06. 00:00 Rozhovice - Újezd 2:0 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Rosice n.Labem - Staré Hradiště 0:3 (0:0)
    So 04.06. 00:00 Živanice - Luže 8:3 (3:2)
    So 04.06. 00:00 Třemošnice - Rváčov 4:1 (2:0)
    So 04.06. 00:00 Hlinsko B - Paramo Pce 5:3
    So 04.06. 00:00 Slatiňany - Chvojenec 3:0 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Prosetín - Torpedo Pce 1:0 (1:0)

    25.kolo

    So 11.06. 00:00 Prosetín - Rozhovice 1:1
    So 11.06. 00:00 Torpedo Pce - Slatiňany 2:1 (1:1)
    So 11.06. 00:00 Chvojenec - Hlinsko B 1:4
    So 11.06. 00:00 Paramo Pce - Třemošnice 2:1 (2:0)
    So 11.06. 00:00 Rváčov - Živanice 2:4 (0:2)
    So 11.06. 00:00 Luže - Rosice n.Labem 0:3 (0:1)
    So 11.06. 00:00 Staré Hradiště - Újezd 1:3 (1:0)

    26.kolo

    So 18.06. 00:00 Rozhovice - Staré Hradiště 2:2 (0:1)
    So 18.06. 00:00 Újezd - Luže 4:2 (0:0)
    So 18.06. 00:00 Rosice n.Labem - Rváčov 2:0 (0:0)
    So 18.06. 00:00 Živanice - Paramo Pce 5:0 (2:0)
    So 18.06. 00:00 Třemošnice - Chvojenec 5:3 (4:2)
    So 18.06. 00:00 Hlinsko B - Torpedo Pce 8:0 (4:0)
    So 18.06. 00:00 Slatiňany - Prosetín 2:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 4 1 85:23 67
    2. 26 16 6 4 58:30 54
    3. 26 12 4 10 56:37 40
    4. 26 11 5 10 53:41 38
    5. 26 10 7 9 49:41 37
    6. 26 10 6 10 53:59 36
    7. 26 8 10 8 38:39 34
    8. 26 9 6 11 32:42 33
    9. 26 9 5 12 40:45 32
    10. 26 8 6 12 35:57 30
    11. 26 7 8 11 41:48 29
    12. 26 8 5 13 37:70 29
    13. 26 7 4 15 27:52 25
    14. 26 4 8 14 33:53 20

    Nejčtenější ze sportu