Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 5844
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • junioři U-21
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    28367
    Týden:
    22
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 01.08. 00:00 Dukla Praha - H. Králové 3:1 (1:0)
    St 01.08. 00:00 Táborsko - Slovan Liberec 2:2 (0:2)
    St 01.08. 00:00 Slavia Praha - Jihlava 1:1 (1:1)
    St 01.08. 00:00 Ml. Boleslav - Baník Ostrava 4:1 (0:1)
    St 01.08. 00:00 Č. Budějovice - Zbrojovka Brno 1:3 (1:2)
    St 01.08. 00:00 Jablonec - Sigma Olomouc 2:1 (0:1)
    St 01.08. 00:00 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 2:2 (1:0)
    St 01.08. 00:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 2:2 (2:1)
    Čt 09.08. 17:00 Teplice - Bohemians 1905 1:1 (0:0)

    2.kolo

    Po 06.08. 13:00 Sparta Praha - Teplice 0:3 (0:2)
    Po 06.08. 13:00 Slovan Liberec - Ml. Boleslav 3:2 (0:1)
    Po 06.08. 14:00 Baník Ostrava - Jablonec 1:2 (0:0)
    Po 06.08. 16:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)
    Po 06.08. 17:00 Bohemians 1905 - Táborsko 1:0 (0:0)
    Po 06.08. 17:00 Viktoria Plzeň - Č. Budějovice 3:1 (2:1)
    Po 06.08. 17:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 4:1 (1:1)
    Po 06.08. 17:00 H. Králové - Slavia Praha 4:2 (4:0)
    Út 07.08. 16:00 Jihlava - Dukla Praha 2:0 (0:0)

    3.kolo

    Po 13.08. 15:00 Ml. Boleslav - Jihlava 0:2 (0:0)
    Po 13.08. 15:30 Jablonec - Bohemians 1905 0:3 (0:2)
    Po 13.08. 16:00 1.FK Příbram - Teplice 4:0 (3:0)
    Po 13.08. 17:00 H. Králové - Sigma Olomouc 0:3 (0:2)
    Po 13.08. 17:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 5:0 (1:0)
    Po 13.08. 17:00 Č. Budějovice - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    Po 13.08. 17:00 Dukla Praha - Zbrojovka Brno 0:2 (0:2)
    Po 13.08. 17:00 Táborsko - Viktoria Plzeň 1:5 (1:3)
    Po 13.08. 17:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 7:2 (3:0)

    4.kolo

    Po 20.08. 00:00 Teplice - Táborsko 1:1 (0:0)
    Po 20.08. 00:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 1:1 (1:1)
    Po 20.08. 00:00 Sparta Praha - Ml. Boleslav 1:0 (0:0)
    Po 20.08. 00:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 1:2 (0:0)
    Po 20.08. 00:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    Po 20.08. 00:00 Slovan Liberec - Č. Budějovice 2:0 (1:0)
    Po 20.08. 00:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    Po 20.08. 00:00 Sigma Olomouc - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    Po 20.08. 00:00 Jihlava - H. Králové 1:2 (0:1)

    5.kolo

    Po 27.08. 15:00 Ml. Boleslav - Bohemians 1905 2:1 (0:0)
    Po 27.08. 16:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 0:3 (0:0)
    Po 27.08. 17:00 1.FC Slovácko - Táborsko 0:2 (0:0)
    Po 27.08. 17:00 Č. Budějovice - Teplice 4:0 (1:0)
    Po 27.08. 17:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 1:1 (1:1)
    Po 27.08. 17:00 Dukla Praha - Slovan Liberec 3:2 (1:1)
    Po 27.08. 17:00 H. Králové - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    Út 28.08. 15:30 Jablonec - Sparta Praha 1:1 (1:0)
    Út 28.08. 16:00 Jihlava - Baník Ostrava 4:3 (2:0)

    6.kolo

    Po 03.09. 13:00 Slovan Liberec - Jablonec 0:1 (0:0)
    Po 03.09. 13:00 Sparta Praha - Č. Budějovice 8:1 (3:1)
    Po 03.09. 14:00 Baník Ostrava - H. Králové 0:2 (0:0)
    Po 03.09. 16:00 Sigma Olomouc - Jihlava 4:0 (3:0)
    Po 03.09. 17:00 Teplice - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    Po 03.09. 17:00 Táborsko - 1.FK Příbram 3:3 (3:1)
    Po 03.09. 17:00 Zbrojovka Brno - Ml. Boleslav 2:2 (0:1)
    Po 03.09. 17:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 1:4 (1:1)
    Po 03.09. 17:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 1:0 (1:0)

    7.kolo

    Po 10.09. 15:00 Ml. Boleslav - Viktoria Plzeň 2:1 (0:1)
    Po 10.09. 16:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 4:0 (2:0)
    Po 10.09. 17:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 1:1 (1:0)
    Po 10.09. 17:00 Č. Budějovice - Táborsko 1:1 (0:0)
    Po 10.09. 17:00 Slavia Praha - Teplice 4:0 (3:0)
    Po 10.09. 17:00 H. Králové - Sparta Praha 2:1 (0:0)
    Po 10.09. 17:00 Dukla Praha - Baník Ostrava 4:1 (2:0)
    Út 11.09. 15:30 Jablonec - 1.FK Příbram 2:4 (1:1)
    Út 11.09. 16:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)

    8.kolo

    Po 17.09. 13:00 Slovan Liberec - Jihlava 5:3 (4:3)
    Po 17.09. 13:00 Sparta Praha - Dukla Praha 4:1 (3:0)
    Po 17.09. 14:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:3 (0:2)
    Po 17.09. 16:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 6:2 (5:1)
    Po 17.09. 16:30 Teplice - Ml. Boleslav 0:5 (0:3)
    Po 17.09. 16:30 Táborsko - Jablonec 1:3 (0:2)
    Po 17.09. 16:30 Viktoria Plzeň - H. Králové 4:1 (3:0)
    Po 17.09. 16:30 Bohemians 1905 - Č. Budějovice 2:3 (1:1)
    Po 17.09. 17:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 3:1 (2:0)

    9.kolo

    Po 24.09. 14:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 0:3 (0:0)
    Po 24.09. 15:00 Ml. Boleslav - 1.FK Příbram 3:1 (3:0)
    Po 24.09. 15:30 Jablonec - Teplice 4:1 (1:1)
    Po 24.09. 16:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    Po 24.09. 16:30 Dukla Praha - Bohemians 1905 4:2 (1:0)
    Po 24.09. 16:30 H. Králové - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
    Po 24.09. 16:30 Slavia Praha - Táborsko 2:1 (2:0)
    Po 24.09. 17:00 Č. Budějovice - 1.FC Slovácko 2:1 (2:0)
    Út 25.09. 16:00 Jihlava - Sparta Praha 1:0 (0:0)

    10.kolo

    Po 01.10. 13:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    Po 01.10. 16:00 Bohemians 1905 - H. Králové 2:2 (2:0)
    Po 01.10. 16:00 Táborsko - Ml. Boleslav 0:1 (0:0)
    Po 01.10. 16:00 1.FK Příbram - Č. Budějovice 4:0 (3:0)
    Po 01.10. 16:00 1.FC Slovácko - Jablonec 3:1 (2:1)
    Po 01.10. 16:00 Viktoria Plzeň - Jihlava 1:2 (0:1)
    Po 01.10. 17:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    Po 01.10. 17:00 Teplice - Dukla Praha 2:2 (0:1)
    Út 02.10. 15:00 Sparta Praha - Slavia Praha 2:4 (2:1)

    11.kolo

    Po 08.10. 13:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 1:1 (0:1)
    Po 08.10. 13:00 Č. Budějovice - Jablonec 2:1 (0:1)
    Po 08.10. 14:00 Dukla Praha - Táborsko 4:2 (2:0)
    Po 08.10. 15:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 2:1 (1:0)
    Po 08.10. 15:00 Ml. Boleslav - 1.FC Slovácko 2:1 (2:1)
    Po 08.10. 16:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:0 (1:0)
    Po 08.10. 16:00 H. Králové - Teplice 2:2 (1:1)
    Po 08.10. 16:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 2:2 (1:1)
    Út 09.10. 15:00 Jihlava - Bohemians 1905 1:0 (1:0)

    12.kolo

    Po 15.10. 13:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 2:2 (1:0)
    Po 15.10. 13:00 Č. Budějovice - Ml. Boleslav 2:0 (1:0)
    Po 15.10. 15:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 1:2 (0:1)
    Po 15.10. 15:00 1.FK Příbram - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    Po 15.10. 15:30 1.FC Slovácko - H. Králové 3:3 (3:1)
    Po 15.10. 15:30 Jablonec - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    Po 15.10. 15:30 Táborsko - Jihlava 2:0 (1:0)
    Po 15.10. 15:30 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    Po 15.10. 15:30 Teplice - Baník Ostrava 2:0 (1:0)

    13.kolo

    Po 22.10. 13:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 3:2 (1:2)
    Po 22.10. 13:00 Ml. Boleslav - Jablonec 1:2 (0:1)
    Po 22.10. 14:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 1:4 (1:2)
    Po 22.10. 14:00 H. Králové - Táborsko 2:0 (1:0)
    Po 22.10. 14:00 Dukla Praha - Č. Budějovice 2:2 (0:0)
    Po 22.10. 14:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 4:2 (3:0)
    Po 22.10. 15:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    Po 22.10. 15:30 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 4:2 (3:0)
    Út 23.10. 15:00 Jihlava - Teplice 2:2 (2:1)

    14.kolo

    Po 29.10. 13:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 2:1 (1:1)
    Po 29.10. 14:00 Jablonec - Dukla Praha 5:1 (1:0)
    Po 29.10. 14:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 2:2 (1:1)
    Po 29.10. 14:00 1.FK Příbram - H. Králové 2:7 (2:1)
    Po 29.10. 14:30 Teplice - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    Po 29.10. 14:30 Táborsko - Zbrojovka Brno 0:5 (0:1)
    Po 29.10. 14:30 Ml. Boleslav - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    Po 29.10. 14:30 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 2:5 (1:1)
    Út 30.10. 13:00 Č. Budějovice - Jihlava 1:1 (1:1)

    15.kolo

    Po 05.11. 13:30 Sigma Olomouc - Táborsko 5:2 (3:0)
    Po 05.11. 14:00 Slavia Praha - Č. Budějovice 4:1 (4:0)
    Po 05.11. 14:00 H. Králové - Jablonec 4:1 (3:1)
    Po 05.11. 14:00 Dukla Praha - Ml. Boleslav 2:1 (1:0)
    Po 05.11. 14:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 1:4 (1:2)
    Po 05.11. 14:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 7:3 (3:1)
    Po 05.11. 14:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    Út 06.11. 13:00 Slovan Liberec - Teplice 2:2 (1:1)
    Út 06.11. 14:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 4:2 (2:2)

    16.kolo

    Po 12.11. 13:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    Po 12.11. 13:00 Ml. Boleslav - Sigma Olomouc 2:2 (0:1)
    Po 12.11. 13:00 Č. Budějovice - H. Králové 2:1 (0:1)
    Po 12.11. 14:00 Teplice - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    Po 12.11. 14:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 6:0 (5:0)
    Po 12.11. 14:00 Jablonec - Jihlava 5:0 (3:0)
    Po 12.11. 14:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 4:0 (3:0)
    Po 12.11. 14:00 Táborsko - Sparta Praha 2:0 (0:0)
    Út 13.11. 16:00 1.FC Slovácko - Dukla Praha 5:0 (2:0)

    17.kolo

    Po 19.11. 13:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 5:4 (4:3)
    Po 19.11. 13:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 3:2 (1:0)
    Po 19.11. 13:30 Viktoria Plzeň - Teplice 0:0 (0:0)
    Po 19.11. 13:30 Sigma Olomouc - Č. Budějovice 3:2 (1:1)
    Po 19.11. 13:30 H. Králové - Ml. Boleslav 4:0 (1:0)
    Po 19.11. 13:30 Dukla Praha - Slavia Praha 1:3 (0:2)
    Po 19.11. 14:00 Baník Ostrava - Táborsko 4:1 (3:0)
    Po 19.11. 17:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 3:0 (2:0)
    Út 20.11. 16:00 Jihlava - 1.FK Příbram 2:2 (2:1)

    18.kolo

    Po 18.02. 13:00 Bohemians 1905 - Teplice 0:2 (0:0)
    Po 18.02. 13:00 Slovan Liberec - Táborsko 1:1 (1:0)
    Po 18.02. 13:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 0:3 (0:1)
    Po 18.02. 13:00 Zbrojovka Brno - Č. Budějovice 1:0 (0:0)
    Po 18.02. 13:30 Sigma Olomouc - Jablonec 4:1 (2:0)
    Po 18.02. 14:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 4:0 (1:0)
    Po 18.02. 14:00 Baník Ostrava - Ml. Boleslav 1:2 (1:0)
    Po 18.02. 14:00 H. Králové - Dukla Praha 2:1 (1:1)
    Út 19.02. 13:30 Jihlava - Slavia Praha 1:4 (0:2)

    19.kolo

    Po 25.02. 13:00 Ml. Boleslav - Slovan Liberec 2:2 (1:2)
    Po 25.02. 13:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 0:3 (0:1)
    Po 25.02. 13:00 Č. Budějovice - Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)
    Po 25.02. 14:00 Slavia Praha - H. Králové 2:1 (1:0)
    Po 25.02. 14:00 Dukla Praha - Jihlava 4:4 (4:0)
    Po 25.02. 14:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 2:0 (0:0)
    Po 25.02. 14:00 Jablonec - Baník Ostrava 3:2 (2:1)
    Po 25.02. 14:00 Teplice - Sparta Praha 0:5 (0:1)
    Po 25.02. 14:00 Táborsko - Bohemians 1905 2:2 (1:0)

    20.kolo

    Po 04.03. 13:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Po 04.03. 13:00 Bohemians 1905 - Jablonec 1:7 (0:3)
    Po 04.03. 13:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    Po 04.03. 13:30 Sigma Olomouc - H. Králové 2:0 (0:0)
    Po 04.03. 14:00 Teplice - 1.FK Příbram 2:2 (0:2)
    Po 04.03. 14:00 Baník Ostrava - Č. Budějovice 2:3 (1:0)
    Po 04.03. 14:00 Zbrojovka Brno - Dukla Praha 3:0 (0:3)
    Po 04.03. 14:30 Viktoria Plzeň - Táborsko 0:3 (0:2)
    Út 05.03. 14:30 Jihlava - Ml. Boleslav 1:0 (0:0)

    21.kolo

    Po 11.03. 13:00 Č. Budějovice - Slovan Liberec 3:3 (2:0)
    Po 11.03. 13:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 1:1 (1:0)
    Po 11.03. 14:30 Táborsko - Teplice 1:1 (1:1)
    Po 11.03. 14:30 H. Králové - Jihlava 3:0 (1:0)
    Po 11.03. 14:30 Dukla Praha - Sigma Olomouc 0:4 (0:2)
    Po 11.03. 14:30 Slavia Praha - Baník Ostrava 2:3 (2:1)
    Po 11.03. 14:30 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 1:3 (0:1)
    Po 11.03. 14:30 Jablonec - Viktoria Plzeň 4:0 (2:0)
    Po 11.03. 14:30 Ml. Boleslav - Sparta Praha 1:1 (1:1)

    22.kolo

    Po 18.03. 13:00 Sparta Praha - Jablonec 2:1 (2:1)
    Po 18.03. 13:00 Bohemians 1905 - Ml. Boleslav 1:2 (0:0)
    Po 18.03. 13:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    Po 18.03. 13:30 Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    Po 18.03. 14:00 Zbrojovka Brno - H. Králové 1:1 (1:1)
    Po 18.03. 14:00 Baník Ostrava - Jihlava 2:2 (0:1)
    Po 18.03. 14:30 Teplice - Č. Budějovice 2:2 (0:1)
    Po 18.03. 15:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 2:2 (2:0)
    Po 18.03. 15:00 Táborsko - 1.FC Slovácko 0:2 (0:0)

    23.kolo

    Po 25.03. 13:00 1.FK Příbram - Táborsko 7:1 (4:0)
    Po 25.03. 13:00 Č. Budějovice - Sparta Praha 1:3 (1:2)
    Po 25.03. 15:00 1.FC Slovácko - Teplice 5:1 (2:1)
    Po 25.03. 15:00 Jablonec - Slovan Liberec 3:3 (3:1)
    Po 25.03. 15:00 H. Králové - Baník Ostrava 2:1 (1:0)
    Po 25.03. 15:00 Ml. Boleslav - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    Po 25.03. 15:00 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 2:2 (2:2)
    Po 25.03. 15:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 2:2 (0:1)
    Út 26.03. 15:00 Jihlava - Sigma Olomouc 1:4 (1:1)

    24.kolo

    Čt 28.03. 15:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 1:4 (0:1)
    So 30.03. 13:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 2:1 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Viktoria Plzeň - Ml. Boleslav 2:2 (1:2)
    Ne 31.03. 17:00 Baník Ostrava - Dukla Praha 0:2 (0:0)
    Po 01.04. 13:00 Sparta Praha - H. Králové 1:0 (1:0)
    Po 01.04. 16:00 1.FK Příbram - Jablonec 3:2 (2:1)
    Po 01.04. 16:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 1:1 (1:0)
    Po 01.04. 16:30 Táborsko - Č. Budějovice 1:0 (0:0)
    Čt 25.04. 17:00 Teplice - Slavia Praha 2:4 (1:3)

    25.kolo

    Ne 07.04. 16:30 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    Po 08.04. 13:00 Č. Budějovice - Bohemians 1905 3:1 (2:1)
    Po 08.04. 15:00 Ml. Boleslav - Teplice 3:1 (3:0)
    Po 08.04. 15:30 Jablonec - Táborsko 7:1 (5:0)
    Po 08.04. 16:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 2:1 (1:0)
    Po 08.04. 16:30 H. Králové - Viktoria Plzeň 3:0 (1:0)
    Po 08.04. 16:30 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 3:1 (2:1)
    Út 09.04. 14:00 Dukla Praha - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    Út 09.04. 16:00 Jihlava - Slovan Liberec 3:3 (2:2)

    26.kolo

    Po 15.04. 13:00 Sparta Praha - Jihlava 5:0 (2:0)
    Po 15.04. 13:00 Slovan Liberec - H. Králové 1:3 (1:1)
    Po 15.04. 16:00 1.FK Příbram - Ml. Boleslav 2:1 (1:0)
    Po 15.04. 16:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 1:1 (0:1)
    Po 15.04. 16:30 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    Po 15.04. 16:30 Bohemians 1905 - Dukla Praha 3:0 (0:0)
    Po 15.04. 16:30 Táborsko - Slavia Praha 0:5 (0:2)
    Po 15.04. 16:30 1.FC Slovácko - Č. Budějovice 1:1 (1:0)
    Po 15.04. 17:00 Teplice - Jablonec 1:2 (1:2)

    27.kolo

    Po 22.04. 13:00 Č. Budějovice - 1.FK Příbram 1:2 (1:0)
    Po 22.04. 14:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    Po 22.04. 15:00 Ml. Boleslav - Táborsko 4:2 (2:0)
    Po 22.04. 15:30 Jablonec - 1.FC Slovácko 3:1 (2:0)
    Po 22.04. 16:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    Po 22.04. 17:00 Slavia Praha - Sparta Praha 2:0 (1:0)
    Po 22.04. 17:00 H. Králové - Bohemians 1905 5:0 (3:0)
    Po 22.04. 17:00 Dukla Praha - Teplice 0:2 (0:0)
    Út 23.04. 16:00 Jihlava - Viktoria Plzeň 3:4 (1:2)

    28.kolo

    Čt 25.04. 15:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 1:1 (0:1)
    Po 29.04. 13:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 0:2 (0:0)
    Po 29.04. 15:30 Jablonec - Č. Budějovice 5:2 (4:1)
    Po 29.04. 16:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    Po 29.04. 17:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 2:0 (0:0)
    Po 29.04. 17:00 1.FC Slovácko - Ml. Boleslav 3:1 (0:1)
    Po 29.04. 17:00 Teplice - H. Králové 3:0 (0:0)
    Po 29.04. 17:00 Táborsko - Dukla Praha 3:1 (0:0)
    Po 29.04. 17:00 Bohemians 1905 - Jihlava 1:3 (1:0)

    29.kolo

    So 04.05. 17:00 Slavia Praha - Jablonec 0:2 (0:1)
    Po 06.05. 13:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 1:1 (0:1)
    Po 06.05. 14:00 Baník Ostrava - Teplice 2:1 (1:0)
    Po 06.05. 15:00 Ml. Boleslav - Č. Budějovice 0:0 (0:0)
    Po 06.05. 16:00 Dukla Praha - 1.FK Příbram 2:2 (1:2)
    Po 06.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)
    Po 06.05. 17:30 H. Králové - 1.FC Slovácko 3:3 (1:0)
    Út 07.05. 16:00 Jihlava - Táborsko 6:0 (3:0)
    Út 07.05. 16:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 6:0 (4:0)

    30.kolo

    Po 13.05. 13:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 3:2 (1:0)
    Po 13.05. 13:00 Č. Budějovice - Dukla Praha 1:5 (0:2)
    Po 13.05. 15:30 Jablonec - Ml. Boleslav 0:3 (0:3)
    Po 13.05. 16:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 1:1 (0:1)
    Po 13.05. 17:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 3:2 (3:1)
    Po 13.05. 17:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 2:3 (1:1)
    Po 13.05. 17:00 Táborsko - H. Králové 3:0 (1:0)
    Po 13.05. 17:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 2:1 (2:1)
    Út 14.05. 17:00 Teplice - Jihlava 1:3 (1:1)

    31.kolo

    Po 20.05. 13:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 4:4 (1:3)
    Po 20.05. 14:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 0:2 (0:0)
    Po 20.05. 16:00 Sigma Olomouc - Teplice 5:2 (2:0)
    Po 20.05. 17:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 3:2 (1:1)
    Po 20.05. 17:00 Dukla Praha - Jablonec 2:1 (0:1)
    Po 20.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Táborsko 0:0 (0:0)
    Po 20.05. 17:00 Slavia Praha - Ml. Boleslav 3:0 (2:0)
    Po 20.05. 17:00 H. Králové - 1.FK Příbram 2:0 (2:0)
    Út 21.05. 16:00 Jihlava - Č. Budějovice 5:2 (3:0)

    32.kolo

    Po 27.05. 13:00 Č. Budějovice - Slavia Praha 1:3 (0:2)
    Po 27.05. 13:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 2:2 (1:1)
    Po 27.05. 15:00 Táborsko - Sigma Olomouc 3:5 (1:1)
    Po 27.05. 15:00 Ml. Boleslav - Dukla Praha 2:1 (1:0)
    Po 27.05. 15:30 Jablonec - H. Králové 0:3 (0:1)
    Po 27.05. 16:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 6:0 (2:0)
    Po 27.05. 17:00 Teplice - Slovan Liberec 2:3 (0:2)
    Po 27.05. 17:00 1.FC Slovácko - Jihlava 4:2 (3:2)
    Ne 02.06. 10:15 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)

    33.kolo

    Čt 30.05. 11:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 3:0 (0:0)
    Čt 30.05. 17:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    Po 03.06. 13:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 6:4 (4:3)
    Po 03.06. 13:00 Sparta Praha - Táborsko 4:0 (1:0)
    Po 03.06. 14:00 Dukla Praha - 1.FC Slovácko 2:2 (1:1)
    Po 03.06. 15:00 H. Králové - Č. Budějovice 1:1 (0:0)
    Po 03.06. 16:00 Sigma Olomouc - Ml. Boleslav 2:0 (0:0)
    Po 03.06. 17:00 Zbrojovka Brno - Teplice 2:1 (2:1)
    Út 04.06. 13:00 Jihlava - Jablonec 4:5 (2:2)

    34.kolo

    17.05. 17:00 Táborsko - Baník Ostrava 2:2 (1:0)
    Čt 23.05. 17:00 Teplice - Viktoria Plzeň 4:0 (0:0)
    Čt 30.05. 15:30 Jablonec - Zbrojovka Brno 1:4 (1:2)
    Čt 30.05. 16:00 Ml. Boleslav - H. Králové 0:1 (0:0)
    Čt 30.05. 16:00 1.FK Příbram - Jihlava 2:4 (2:1)
    So 08.06. 10:00 Slavia Praha - Dukla Praha 1:1 (1:1)
    Po 10.06. 13:00 Č. Budějovice - Sigma Olomouc 2:1 (2:1)
    Po 10.06. 17:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    Po 10.06. 17:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 1:3 (1:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 34 20 12 2 61:20 72
    2. 34 20 9 5 79:37 69
    3. 34 19 8 7 77:36 65
    4. 34 19 6 9 70:45 63
    5. 34 18 2 14 79:64 56
    6. 34 14 8 12 66:52 50
    7. 34 13 10 11 80:69 49
    8. 34 13 8 13 52:50 47
    9. 34 13 8 13 69:77 47
    10. 34 12 10 12 59:60 46
    11. 34 9 16 9 65:73 43
    12. 34 11 8 15 68:68 41
    13. 34 11 8 15 55:69 41
    14. 34 10 8 16 50:74 38
    15. 34 8 10 16 48:72 34
    16. 34 7 9 18 44:86 30
    17. 34 6 9 19 45:83 27
    18. 34 6 5 23 43:75 23

    Nejčtenější ze sportu