Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 5723
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Litoměřice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19184
    Týden:
    31
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    13.kolo

    So 18.08. 10:30 Polepy - Libochovany 1:1 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Podlusky - Dobříň 1:6 (0:2)
    So 18.08. 17:00 Lukavec - Terezín 0:0 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Mšené lázně - Předonín 6:3 (4:2)
    So 18.08. 17:00 Liběšice - Libochovice 0:7 (0:2)
    So 18.08. 17:00 Černiv - Malé Žernoseky 6:2 (2:0)
    Ne 19.08. 17:00 Lovosice B - Třebenice 4:6 (2:2)

    1.kolo

    So 25.08. 17:00 Malé Žernoseky - Dobříň 2:1 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Třebenice - Černiv 1:2 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Libochovice - Lovosice B 1:2 (1:2)
    So 25.08. 17:00 Předonín - Liběšice 1:5 (0:2)
    So 25.08. 17:00 Libochovany - Mšené lázně 4:2 (3:1)
    So 25.08. 17:00 Podlusky - Lukavec 2:2 (2:1)
    Ne 26.08. 14:00 Terezín - Polepy 1:1 (1:0)

    2.kolo

    So 01.09. 17:00 Dobříň - Lukavec 2:1 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Polepy - Podlusky 0:1 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Mšené lázně - Terezín 6:2 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Liběšice - Libochovany 1:1 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Černiv - Libochovice 7:1 (4:0)
    So 01.09. 17:00 Malé Žernoseky - Třebenice 1:3 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Lovosice B - Předonín 5:3 (2:1)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Třebenice - Dobříň 2:0 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Libochovice - Malé Žernoseky 4:0 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Předonín - Černiv 2:3 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Libochovany - Lovosice B 0:2 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Podlusky - Mšené lázně 1:2 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Lukavec - Polepy 2:2 (2:1)
    Ne 09.09. 14:00 Terezín - Liběšice 1:6 (0:3)

    4.kolo

    So 15.09. 16:30 Dobříň - Polepy 1:1 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Mšené lázně - Lukavec 5:1 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Liběšice - Podlusky 6:2 (3:1)
    So 15.09. 16:30 Černiv - Libochovany 8:0 (3:0)
    So 15.09. 16:30 Malé Žernoseky - Předonín 2:4 (1:2)
    So 15.09. 16:30 Třebenice - Libochovice 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Lovosice B - Terezín 3:1 (2:1)

    5.kolo

    So 22.09. 16:30 Libochovice - Dobříň 4:0 (4:0)
    So 22.09. 16:30 Předonín - Třebenice 2:1 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Libochovany - Malé Žernoseky 2:3 (2:1)
    So 22.09. 16:30 Podlusky - Lovosice B 0:2 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Lukavec - Liběšice 2:1 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Polepy - Mšené lázně 4:1 (2:0)
    Ne 23.09. 14:00 Terezín - Černiv 1:9 (0:3)

    6.kolo

    So 29.09. 16:30 Dobříň - Mšené lázně 2:3 (0:1)
    So 29.09. 16:30 Liběšice - Polepy 3:3 (1:2)
    So 29.09. 16:30 Černiv - Podlusky 5:0 (3:0)
    So 29.09. 16:30 Malé Žernoseky - Terezín 2:2 (1:1)
    So 29.09. 16:30 Třebenice - Libochovany 5:2 (4:1)
    So 29.09. 16:30 Libochovice - Předonín 4:4 (2:1)
    Ne 30.09. 16:30 Lovosice B - Lukavec 1:0 (1:0)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Předonín - Dobříň 7:3 (4:1)
    So 06.10. 16:00 Libochovany - Libochovice 1:5 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Terezín - Třebenice 2:2 (2:2)
    So 06.10. 16:00 Podlusky - Malé Žernoseky 5:2 (1:2)
    So 06.10. 16:00 Lukavec - Černiv 1:3 (1:2)
    So 06.10. 16:00 Mšené lázně - Liběšice 4:2 (3:2)
    Ne 07.10. 14:00 Polepy - Lovosice B 1:2 (0:1)

    8.kolo

    So 13.10. 16:00 Dobříň - Liběšice 4:3 (2:1)
    So 13.10. 16:00 Černiv - Polepy 4:1 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Malé Žernoseky - Lukavec 1:3 (1:1)
    So 13.10. 16:00 Třebenice - Podlusky 2:2 (2:1)
    So 13.10. 16:00 Libochovice - Terezín 9:0 (3:0)
    So 13.10. 16:00 Předonín - Libochovany 6:1 (2:1)
    Ne 14.10. 16:00 Lovosice B - Mšené lázně 3:0 (1:0)

    9.kolo

    So 20.10. 15:30 Libochovany - Dobříň 0:2 (0:1)
    So 20.10. 15:30 Terezín - Předonín 0:6 (0:2)
    So 20.10. 15:30 Podlusky - Libochovice 3:1 (2:0)
    So 20.10. 15:30 Lukavec - Třebenice 5:2 (2:1)
    So 20.10. 15:30 Polepy - Malé Žernoseky 4:3 (2:0)
    So 20.10. 15:30 Mšené lázně - Černiv 3:1 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Liběšice - Lovosice B 1:2 (0:0)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 Dobříň - Lovosice B 0:3 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Černiv - Liběšice 3:5 (3:2)
    So 27.10. 14:30 Malé Žernoseky - Mšené lázně 0:7 (0:3)
    So 27.10. 14:30 Předonín - Podlusky 2:1 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Libochovany - Terezín 5:0 (3:0)
    So 17.11. 13:30 Třebenice - Polepy 1:1 (1:1)
    So 17.11. 13:30 Libochovice - Lukavec 0:1 (0:1)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Terezín - Dobříň 2:5 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Podlusky - Libochovany 1:4 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Lukavec - Předonín 3:3 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Polepy - Libochovice 3:4 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Mšené lázně - Třebenice 2:3 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Liběšice - Malé Žernoseky 5:0 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Lovosice B - Černiv 4:2 (2:1)

    12.kolo

    So 10.11. 14:00 Dobříň - Černiv 1:2 (1:2)
    So 10.11. 14:00 Malé Žernoseky - Lovosice B 1:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Třebenice - Liběšice 3:3 (1:2)
    So 10.11. 14:00 Libochovice - Mšené lázně 1:2 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Předonín - Polepy 4:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Libochovany - Lukavec 1:5 (0:3)
    So 10.11. 14:00 Terezín - Podlusky 1:6 (1:2)

    16.kolo

    So 06.04. 16:30 Dobříň - Třebenice 5:2 (4:1)
    So 06.04. 16:30 Malé Žernoseky - Libochovice 1:3 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Černiv - Předonín 1:0 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Liběšice - Terezín 4:3 (1:2)
    So 06.04. 16:30 Mšené lázně - Podlusky 4:1 (2:0)
    So 06.04. 16:30 Polepy - Lukavec 2:9 (1:4)
    Ne 07.04. 16:30 Lovosice B - Libochovany 2:0 (0:0)

    17.kolo

    So 13.04. 14:00 Libochovice - Třebenice 2:1 (2:1)
    So 13.04. 16:30 Polepy - Dobříň 5:2 (3:2)
    So 13.04. 16:30 Lukavec - Mšené lázně 0:1 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Podlusky - Liběšice 1:4 (0:2)
    So 13.04. 16:30 Terezín - Lovosice B 1:5 (1:2)
    So 13.04. 16:30 Libochovany - Černiv 0:3 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Předonín - Malé Žernoseky 2:2 (2:1)

    18.kolo

    So 20.04. 17:00 Dobříň - Libochovice 2:1 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Třebenice - Předonín 0:4 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Malé Žernoseky - Libochovany 1:1 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Černiv - Terezín 8:1 (4:0)
    So 20.04. 17:00 Liběšice - Lukavec 6:2 (2:0)
    So 20.04. 17:00 Mšené lázně - Polepy 1:4 (0:2)
    Ne 21.04. 17:00 Lovosice B - Podlusky 5:0 (2:0)

    19.kolo

    So 27.04. 10:30 Podlusky - Černiv 3:3 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Mšené lázně - Dobříň 0:5 (0:2)
    So 27.04. 17:00 Polepy - Liběšice 2:5 (1:2)
    So 27.04. 17:00 Lukavec - Lovosice B 3:0 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Terezín - Malé Žernoseky 0:4 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Libochovany - Třebenice 0:1 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Předonín - Libochovice 3:3 (1:1)

    14.kolo

    St 01.05. 17:00 Dobříň - Malé Žernoseky 0:0 (0:0)
    St 01.05. 17:00 Černiv - Třebenice 2:0 (1:0)
    St 01.05. 17:00 Lovosice B - Libochovice 11:1 (5:0)
    St 01.05. 17:00 Liběšice - Předonín 2:1 (2:0)
    St 01.05. 17:00 Mšené lázně - Libochovany 0:0 (0:0)
    St 01.05. 17:00 Polepy - Terezín 6:1 (2:1)
    St 01.05. 17:00 Lukavec - Podlusky 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 04.05. 17:00 Dobříň - Předonín 1:1 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Libochovice - Libochovany 5:0 (3:0)
    So 04.05. 17:00 Třebenice - Terezín 8:1 (3:0)
    So 04.05. 17:00 Malé Žernoseky - Podlusky 2:1 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Černiv - Lukavec 0:0 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Lovosice B - Polepy 0:1 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Liběšice - Mšené lázně 4:3 (1:2)

    21.kolo

    So 11.05. 17:00 Liběšice - Dobříň 2:0 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Mšené lázně - Lovosice B 1:6 (0:4)
    So 11.05. 17:00 Polepy - Černiv 2:5 (1:2)
    So 11.05. 17:00 Lukavec - Malé Žernoseky 2:1 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Podlusky - Třebenice 6:2 (3:1)
    So 11.05. 17:00 Terezín - Libochovice 2:6 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Libochovany - Předonín 1:2 (1:0)

    22.kolo

    So 18.05. 13:00 Třebenice - Lukavec 0:5 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Dobříň - Libochovany 6:1 (3:0)
    So 18.05. 17:00 Předonín - Terezín 12:1 (7:0)
    So 18.05. 17:00 Libochovice - Podlusky 4:1 (3:0)
    So 18.05. 17:00 Malé Žernoseky - Polepy 1:2 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Černiv - Mšené lázně 6:1 (2:1)
    Ne 19.05. 17:00 Lovosice B - Liběšice 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Lovosice B - Dobříň 6:0 (3:0)
    So 25.05. 17:00 Liběšice - Černiv 2:5 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Mšené lázně - Malé Žernoseky 2:7 (0:4)
    So 25.05. 17:00 Polepy - Třebenice 1:0 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Lukavec - Libochovice 4:0 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Podlusky - Předonín 3:2 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Terezín - Libochovany 5:1 (1:0)

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Předonín - Lovosice B 0:5 (0:4)
    So 30.03. 15:00 Třebenice - Malé Žernoseky 2:1 (1:0)
    St 08.05. 17:00 Lukavec - Dobříň 6:1 (2:0)
    St 08.05. 17:00 Podlusky - Polepy 1:1 (1:1)
    St 08.05. 17:00 Terezín - Mšené lázně 2:3 (2:0)
    St 08.05. 17:00 Libochovany - Liběšice 0:3 (0:2)
    Út 28.05. 18:00 Libochovice - Černiv 4:1 (2:1)

    25.kolo

    Čt 06.06. 00:00 Podlusky - Terezín 3:0k
    So 08.06. 17:00 Černiv - Dobříň 4:0 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Liběšice - Třebenice 3:2 (3:2)
    So 08.06. 17:00 Mšené lázně - Libochovice 2:3 (2:1)
    So 08.06. 17:00 Polepy - Předonín 1:1 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Lukavec - Libochovany 8:0 (3:0)
    Čt 13.06. 18:00 Lovosice B - Malé Žernoseky 11:0 (3:0)

    26.kolo

    Čt 06.06. 00:00 Terezín - Lukavec 0k:3
    So 15.06. 17:00 Dobříň - Podlusky 3:2 (2:1)
    So 15.06. 17:00 Libochovany - Polepy 0:0 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Předonín - Mšené lázně 2:1 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Libochovice - Liběšice 3:1 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Třebenice - Lovosice B 1:2 (0:2)
    So 15.06. 17:00 Malé Žernoseky - Černiv 0:2 (0:0)

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Dobříň - Terezín 8:1 (5:1)
    So 01.06. 17:00 Malé Žernoseky - Liběšice 2:3 (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Libochovany - Podlusky 3:5 (2:1)
    Út 11.06. 18:00 Třebenice - Mšené lázně 4:1 (0:0)
    St 12.06. 18:00 Předonín - Lukavec 2:3 (0:1)
    St 12.06. 18:00 Libochovice - Polepy 6:6 (4:2)
    St 19.06. 18:00 Černiv - Lovosice B 5:2 (3:1)
    Správce soutěže: správce LTM

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 0 5 90:29 63
    2. 26 20 2 4 100:37 62
    3. 26 15 3 8 80:59 48
    4. 26 14 6 6 71:36 48
    5. 26 14 3 9 82:59 45
    6. 26 11 6 9 79:58 39
    7. 26 12 1 13 63:71 37
    8. 26 11 3 12 60:62 36
    9. 26 8 10 8 55:60 34
    10. 26 10 4 12 55:59 34
    11. 26 8 5 13 52:68 29
    12. 26 6 4 16 41:77 22
    13. 26 3 5 18 29:82 14
    14. 26 1 4 21 31:131 7

    Nejčtenější ze sportu