Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 5689
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4487
    Týden:
    15
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 00:00 Kunštát - Bystrc B 0:4 (0:1)
    So 22.08. 00:00 Slatina - Tišnov 5:0 (2:0)
    So 22.08. 00:00 Rousínov - Slavkov 5:1 (3:0)
    So 22.08. 00:00 Bučovice - Soběšice 1:8 (0:4)
    So 22.08. 00:00 Letovice - Kuřim 0:1 (0:0)
    So 22.08. 00:00 Slovan Brno - ČAFC 2011 4:0 (1:0)

    2.kolo

    So 29.08. 00:00 Bystrc B - ČAFC 2011 3:0 (0:0)
    So 29.08. 00:00 Kuřim - Slovan Brno 3:1
    So 29.08. 00:00 Soběšice - Letovice 3:3 (0:2)
    So 29.08. 00:00 Slavkov - Bučovice 1:2 (1:1)
    So 29.08. 00:00 Tišnov - Rousínov 0:8 (0:3)
    So 29.08. 00:00 Kunštát - Slatina 2:2 (1:2)

    3.kolo

    So 05.09. 00:00 Slatina - Bystrc B 3:5 (2:2)
    So 05.09. 00:00 Rousínov - Kunštát 3:1 (0:1)
    So 05.09. 00:00 Bučovice - Tišnov 3:1 (1:1)
    So 05.09. 00:00 Letovice - Slavkov 2:1 (1:1)
    So 05.09. 00:00 Slovan Brno - Soběšice 1:1 (1:1)
    So 05.09. 00:00 ČAFC 2011 - Kuřim 0:2

    4.kolo

    So 12.09. 00:00 Bystrc B - Kuřim 5:0 (2:0)
    So 12.09. 00:00 Soběšice - ČAFC 2011 2:5
    So 12.09. 00:00 Slavkov - Slovan Brno 1:2 (0:0)
    So 12.09. 00:00 Tišnov - Letovice 1:2
    So 12.09. 00:00 Kunštát - Bučovice 1:2 (1:1)
    So 12.09. 00:00 Slatina - Rousínov 3:2 (1:1)

    5.kolo

    So 19.09. 00:00 Rousínov - Bystrc B 0:3 (0:0)
    So 19.09. 00:00 Bučovice - Slatina 1:0 (0:0)
    So 19.09. 00:00 Letovice - Kunštát 5:0 (3:0)
    So 19.09. 00:00 Slovan Brno - Tišnov 9:1 (4:0)
    So 19.09. 00:00 ČAFC 2011 - Slavkov 6:2
    So 19.09. 00:00 Kuřim - Soběšice 4:2

    6.kolo

    So 26.09. 00:00 Bystrc B - Soběšice 6:1 (4:0)
    So 26.09. 00:00 Slavkov - Kuřim 0:2
    So 26.09. 00:00 Tišnov - ČAFC 2011 0:1
    So 26.09. 00:00 Kunštát - Slovan Brno 0:2
    So 26.09. 00:00 Slatina - Letovice 4:2 (1:2)
    So 26.09. 00:00 Rousínov - Bučovice 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 03.10. 00:00 Bučovice - Bystrc B 1:2 (0:2)
    So 03.10. 00:00 Letovice - Rousínov 1:2 (1:0)
    So 03.10. 00:00 Slovan Brno - Slatina 4:2 (2:2)
    So 03.10. 00:00 ČAFC 2011 - Kunštát 6:2
    So 03.10. 00:00 Kuřim - Tišnov 4:0
    So 03.10. 00:00 Soběšice - Slavkov 3:3

    8.kolo

    So 10.10. 00:00 Bystrc B - Slavkov 9:0 (5:0)
    So 10.10. 00:00 Tišnov - Soběšice 1:6 (0:0)
    So 10.10. 00:00 Kunštát - Kuřim 1:4
    So 10.10. 00:00 Slatina - ČAFC 2011 2:2 (0:1)
    So 10.10. 00:00 Rousínov - Slovan Brno 3:0 (2:0)
    So 10.10. 00:00 Bučovice - Letovice 2:2 (1:1)

    9.kolo

    So 17.10. 00:00 Letovice - Bystrc B 2:2 (1:1)
    So 17.10. 00:00 Slovan Brno - Bučovice 1:0 (0:0)
    So 17.10. 00:00 ČAFC 2011 - Rousínov 0:0 (0:0)
    So 17.10. 00:00 Kuřim - Slatina 1:1 (1:1)
    So 17.10. 00:00 Soběšice - Kunštát 4:4
    So 17.10. 00:00 Slavkov - Tišnov 7:2

    10.kolo

    So 24.10. 00:00 Bystrc B - Tišnov 6:0 (2:0)
    So 24.10. 00:00 Kunštát - Slavkov 2:1 (3:2)
    So 24.10. 00:00 Slatina - Soběšice 1:2 (1:1)
    So 24.10. 00:00 Rousínov - Kuřim 0:3 (0:2)
    So 24.10. 00:00 Bučovice - ČAFC 2011 1:5 (0:4)
    So 24.10. 00:00 Letovice - Slovan Brno 0:3 (0:1)

    11.kolo

    So 31.10. 00:00 Slovan Brno - Bystrc B 6:1 (4:0)
    So 31.10. 00:00 ČAFC 2011 - Letovice 7:1 (1:0)
    So 31.10. 00:00 Kuřim - Bučovice 2:2
    So 31.10. 00:00 Soběšice - Rousínov 1:5 (0:3)
    So 31.10. 00:00 Slavkov - Slatina 2:0 (1:0)
    So 31.10. 00:00 Tišnov - Kunštát 3:1 (2:0)

    12.kolo

    So 03.04. 00:00 Bystrc B - Kunštát 4:1 (2:0)
    So 03.04. 00:00 Tišnov - Slatina 2:3 (2:2)
    So 03.04. 00:00 Slavkov - Rousínov 0:8 (0:5)
    So 03.04. 00:00 Soběšice - Bučovice 7:0 (3:0)
    So 03.04. 00:00 Kuřim - Letovice 6:0
    So 03.04. 00:00 ČAFC 2011 - Slovan Brno 5:1 (4:1)

    13.kolo

    So 10.04. 00:00 ČAFC 2011 - Bystrc B 3:4
    So 10.04. 00:00 Slovan Brno - Kuřim 1:1 (1:0)
    So 10.04. 00:00 Letovice - Soběšice 5:4 (2:2)
    So 10.04. 00:00 Bučovice - Slavkov 1:0
    So 10.04. 00:00 Rousínov - Tišnov 1:1
    So 10.04. 00:00 Slatina - Kunštát 6:0 (3:0)

    14.kolo

    So 17.04. 00:00 Bystrc B - Slatina 3:1
    So 17.04. 00:00 Kunštát - Rousínov 0:5 (0:3)
    So 17.04. 00:00 Tišnov - Bučovice 3:0
    So 17.04. 00:00 Slavkov - Letovice 3:5 (3:4)
    So 17.04. 00:00 Soběšice - Slovan Brno 2:1
    So 17.04. 00:00 Kuřim - ČAFC 2011 5:2 (3:1)

    15.kolo

    So 24.04. 00:00 Kuřim - Bystrc B 1:2
    So 24.04. 00:00 ČAFC 2011 - Soběšice 6:3 (2:0)
    So 24.04. 00:00 Slovan Brno - Slavkov 5:0 (3:0)
    So 24.04. 00:00 Letovice - Tišnov 3:0 (2:0)
    So 24.04. 00:00 Bučovice - Kunštát 3:4
    So 24.04. 00:00 Rousínov - Slatina 3:0 (2:0)

    16.kolo

    So 01.05. 00:00 Bystrc B - Rousínov 2:1 (2:0)
    So 01.05. 00:00 Slatina - Bučovice 7:1 (2:0)
    So 01.05. 00:00 Kunštát - Letovice 2:2
    So 01.05. 00:00 Tišnov - Slovan Brno 2:0 (2:0)
    So 01.05. 00:00 Slavkov - ČAFC 2011 1:4 (1:1)
    So 01.05. 00:00 Soběšice - Kuřim 1:4

    17.kolo

    So 08.05. 00:00 Soběšice - Bystrc B 3:8 (2:2)
    So 08.05. 00:00 Kuřim - Slavkov 4:2
    So 08.05. 00:00 ČAFC 2011 - Tišnov 4:1 (2:1)
    So 08.05. 00:00 Slovan Brno - Kunštát 4:0 (0:0)
    So 08.05. 00:00 Letovice - Slatina 2:9 (1:3)
    So 08.05. 00:00 Bučovice - Rousínov 0:4 (0:1)

    18.kolo

    So 15.05. 00:00 Bystrc B - Bučovice 7:1 (5:0)
    So 15.05. 00:00 Rousínov - Letovice 1:0 (0:0)
    So 15.05. 00:00 Slatina - Slovan Brno 2:0 (0:0)
    So 15.05. 00:00 Kunštát - ČAFC 2011 5:1 (1:1)
    So 15.05. 00:00 Tišnov - Kuřim 2:2 (1:1)
    So 15.05. 00:00 Slavkov - Soběšice 3:4

    19.kolo

    So 22.05. 00:00 Slavkov - Bystrc B 0:5 (0:5)
    So 22.05. 00:00 Soběšice - Tišnov 1:4 (0:3)
    So 22.05. 00:00 Kuřim - Kunštát 9:2 (4:1)
    So 22.05. 00:00 ČAFC 2011 - Slatina 1:2 (0:1)
    So 22.05. 00:00 Slovan Brno - Rousínov 2:2 (0:0)
    So 22.05. 00:00 Letovice - Bučovice 1:4 (0:3)

    20.kolo

    So 29.05. 00:00 Bystrc B - Letovice výsledek
    So 29.05. 00:00 Bučovice - Slovan Brno 1:2
    So 29.05. 00:00 Rousínov - ČAFC 2011 0:4 (0:3)
    So 29.05. 00:00 Slatina - Kuřim 1:3
    So 29.05. 00:00 Kunštát - Soběšice 2:0 (2:0)
    So 29.05. 00:00 Tišnov - Slavkov 2:0 (1:0)

    21.kolo

    So 05.06. 00:00 Tišnov - Bystrc B 1:1 (0:1)
    So 05.06. 00:00 Slavkov - Kunštát 2:1 (1:1)
    So 05.06. 00:00 Soběšice - Slatina 2:6 (1:3)
    So 05.06. 00:00 Kuřim - Rousínov 0:1 (0:0)
    So 05.06. 00:00 ČAFC 2011 - Bučovice 0:0 (0:0)
    So 05.06. 00:00 Slovan Brno - Letovice 3:2 (3:2)

    22.kolo

    So 12.06. 00:00 Bystrc B - Slovan Brno 4:2 (2:0)
    So 12.06. 00:00 Letovice - ČAFC 2011 0:2
    So 12.06. 00:00 Bučovice - Kuřim 0:7 (0:5)
    So 12.06. 00:00 Rousínov - Soběšice 8:1 (3:0)
    So 12.06. 00:00 Slatina - Slavkov 8:1 (4:0)
    So 12.06. 00:00 Kunštát - Tišnov 9:1 (5:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 21 18 2 1 86:27 56
    2. 22 15 4 3 68:26 49
    3. 22 13 3 6 62:24 42
    4. 22 12 3 7 64:41 39
    5. 22 12 3 7 54:33 39
    6. 22 11 3 8 68:41 36
    7. 22 7 3 12 27:65 24
    8. 21 6 4 11 40:60 22
    9. 22 6 4 12 61:81 22
    10. 22 5 3 14 40:73 18
    11. 22 5 3 14 28:76 18
    12. 22 3 1 18 31:82 10

    Nejčtenější ze sportu